DŁUGOPISY 

Jest 48 produktów.
Pokazuje 1 - 48 z 48 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 48 elementów
DŁUGOPISY

Szukasz kolorowych i trwałych długopisów dla swojego dziecka, które od najmłodszych lat przejawia talent pisarski lub rysowniczy? A może potrzebujesz akcesoriów piśmienniczych dla swojej pociechy chodzącej do przedszkola lub szkoły? W tej kategorii znajdziesz przybory będące podstawą wyposażenia każdego piórnika, czyli długopisy dla dzieci.

Zestaw długopisów dla dzieci — wiele radości z tak małej rzeczy

Do dziś pamiętamy ten dzień, w którym mogliśmy zacząć pisać długopisem. Ech, jakby to było wczoraj… W przedszkolu i zerówce do naszych małych dłoni najczęściej trafiały kolorowe kredki, brokatowe mazaki czy dwustronne flamastry. Miało być fikuśnie, kolorowo i zawadiacko. Gdy poszliśmy do pierwszej klasy szkoły podstawowej, to kolory wciąż odgrywały dużą rolę w naszej edukacji, jednak na pierwszy plan nieśmiało i powoli wysuwało się pióro wieczne. Och, jak bardzo uwielbialiśmy nim pisać! W klasie każdy miał inne, dlatego z radością i uśmiechem na ustach oglądaliśmy, czasem z lekką zazdrością, pióra koleżanek i kolegów — a to w pieski, a to w kotki, a to z ulubioną postacią z bajki lub najlepszym piłkarzem w sezonie. Piórem pisało się pięknie i przyjemnie, jednak zawsze najbardziej intrygował nas długopis. Pisali nim dorośli, dlatego z takim zaciekawieniem przyglądaliśmy się, jak sunie po naszych zeszytach i czerwonym tuszem zaznacza błędy ortograficzne i interpunkcyjne. Gdy w trzeciej lub czwartej klasie wychowawczyni w końcu pozwoliła nam nim pisać, byliśmy wniebowzięci! Czuliśmy, że możemy podbijać świat! Czuliśmy, że jesteśmy dorośli! Dorośli, bo piszemy czarnym lub niebieskim długopisem!

Kolorowe długopisy dla dzieci w asortymencie Edukatorka

Za naszych czasów ich wybór był niewielki, dlatego z tym większą radością wprowadziliśmy do naszego sklepu internetowego z zabawkami edukacyjnymi dla dzieci różnego rodzaju długopisy dla dzieci — magiczne, mechaniczne, zmieniające kolor, brokatowe, żelowe, podwójne piszące, neonowe oraz w wersji mini. Za każdym razem, gdy w zamówieniu pojawia się wybrany długopis dla dzieci, pakujemy go z uśmiechem i nadzieją, że sprawi maluchowi ogromną radość w czasie użytkowania.

Długopisy dla dzieci dostępne w asortymencie sklepu internetowego Edukatorek

W naszej ofercie znaleźć możesz długopisy i dla dziewczynek, i dla chłopców. Małym damom z pewnością spodobają się artykuły piśmiennicze z brokatem, zmieniające kolor, tęczowe, pastelowe, pachnące owocami oraz z jednorożcami lub syrenkami. Małych odkrywców z kolei zachwycą długopisy żelowe z wesołymi potworkami oraz magiczny długopis z niewidzialnym atramentem, który ujawnia się dopiero w świetle ultrafioletowym. Dużym zainteresowaniem wśród kilkuletnich pisarzy i rysowników cieszą się także długopisy wymazywalne. W przypadku popełnienia błędu ortograficznego lub w rachunkach matematycznych nie ma konieczności używania korektora.

Dwa razy „ef” — funkcjonalne i fajne długopisy dla dzieci

Mogłoby się wydawać, że długopisy dla dzieci nie muszą wyróżniać się niczym nadzwyczajnym; w końcu służą do jednego celu, a mianowicie pisania. My jednak, dorośli, często zapominamy o tym, jak to było za naszych młodzieńczych lat. Przecież długopis nie mógł być zwykły! Musiał być fajny, kolorowy, cool! Biorąc pod uwagę, że to z niego najczęściej dziecko korzystać będzie w czasie pisania w szkole czy odrabiania zadań domowych w swoim pokoju, to dobrze byłoby, gdyby mógł się wyróżniać na tle pozostałych akcesoriów piśmienniczych codziennego użytku. Właśnie dlatego w naszym sklepie on-line z zabawkami edukacyjnymi dla dzieci znajdziesz różnego rodzaju długopisy dla dzieci w zestawach oraz pojedyncze, które z pewnością zachwycą Twoją pociechę i sprawią, że przepisywanie zadań z tablicy czy notowanie poleceń nauczyciela nie będzie dla niej przykrym obowiązkiem. Najlepiej, gdyby długopis był kolorowy, w nietypowym kształcie oraz miał ciekawe funkcje. Z naszej oferty polecamy na przykład:

O ile dla dziecka ważny jest wygląd akcesoriów piśmienniczych, o tyle Ty, jako rodzic, zwracasz uwagę na zupełnie inne kwestie. Nasze długopisy dla dziewczynek i chłopców są bardzo wygodne w użytkowaniu, a ich tusz jest na tyle widoczny w trakcie pisania, że nie ma potrzeby mocnego dociskania długopisu do zeszytu czy kartki. Poza tym zestawy długopisów dla dzieci oraz pojedyncze ich sztuki znajdujące się w naszej ofercie zapewniają płynność pisania, mają nietoksyczne wkłady i konstrukcję dopasowującą się do rąk dziecka. To tylko najważniejsze cechy, jakimi wyróżniają się dziecięce długopisy ze sklepu internetowego Edukatorek. Zamów je już dziś i przekonaj się, że spełnią oczekiwania zarówno Twoje, jak i Twojego dziecka.

DŁUGOPISY