WALIZKI MAJSTERKOWICZA

DREWNIANA SKRZYNKA z narzędziami zestaw majsterkowicza 20 el. DREWNIANA SKRZYNKA z narzędziami zestaw majsterkowicza 20 el. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
135,00 zł
Taki prezent ucieszy Malucha lubiącego majsterkowanie! Mały konstruktor będzie zachwycony, kiedy będzie mógł pracować razem z tatą. To wspaniała zabawka dla amatorów domowych napraw. Skrzyneczka w nowej wersji kolorystycznej będzie doskonale pasować do mini warsztatu czy pasa z narzędziami.
SKRZYNKA Z NARZĘDZIAMI drewniany zestaw Minibrico SKRZYNKA Z NARZĘDZIAMI drewniany zestaw Minibrico 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

SKRZYNKA Z NARZĘDZIAMI drewniany zestaw Minibrico

DJECO
DJ06649
151,90 zł
Drewniana skrzynka z narzędziami będzie doskonałą zabawką dla Małych Majsterkowiczów. Narzędzia są drewniane, a więc bezpieczne dla Malucha i trwałe.
DREWNIANA WALIZECZKA z narzędziami Brico DREWNIANA WALIZECZKA z narzędziami Brico 2
Kup do 13, wyślemy dziś
MAJSTERKOWANIE

DREWNIANA WALIZECZKA z narzędziami Brico

Janod
J06481
175,00 zł
Drewniana, w pełni wyposażona walizka z narzędziami to idealny prezent dla Małego Majsterkowicza. Każde z narzędzi ma przyporządkowane dla siebie właściwe miejsce w walizce,  co dodatkowo uczy dziecko porządku. Dzięki poręcznym rozmiarom i rączce całość jest łatwa do przenoszenia.
SKRZYNKA Z NARZĘDZIAMI Brico Kids Robot SKRZYNKA Z NARZĘDZIAMI Brico Kids Robot 2
  • Nowy
Kup do 13, wyślemy dziś
MAJSTERKOWANIE

SKRZYNKA Z NARZĘDZIAMI Brico Kids Robot

Janod
J06455
175,00 zł
Drewniana skrzynka z narzędziami Robot to idealny prezent dla Małego Majsterkowicza. Zestaw składa się z poręcznej skrzynki z uchwytem na narzędzia, ozdobionej oczami i uśmiechem robota oraz kompletu śrubek, nakrętek, podkładek oraz kół zębatych, młotka, klucza i śrubokręta.
SUPER BRICOLO drewniany zestaw narzędzi SUPER BRICOLO drewniany zestaw narzędzi 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

SUPER BRICOLO drewniany zestaw narzędzi

DJECO
DJ06500
179,90 zł
Zestaw Super Bricolo to drewniana skrzynka z narzędziami, która będzie doskonałą zabawką dla Małych Majsterkowiczów. Narzędzia są drewniane, a więc bezpieczne dla Malucha.
DREWNIANA SKRZYNKA z narzędziami zestaw majsterkowicza Natural DREWNIANA SKRZYNKA z narzędziami zestaw majsterkowicza Natural 2
Kup do 13, wyślemy dziś
114,90 zł
Drewniana skrzynka z narzędziami będzie doskonałą zabawką dla małych majsterkowiczów. Skrzynka posiada 20 drewnianych elementów między innymi: młotek,miarka, piłka, dłuto, śrubki, klucz oraz inne niezbędne elementy. Swoim wykonaniem zachwycą każde dziecko.
DREWNIANA WALIZECZKA z narzędziami DREWNIANA WALIZECZKA z narzędziami 2
Kup do 13, wyślemy dziś
MAJSTERKOWANIE

DREWNIANA WALIZECZKA z narzędziami

EGMONT
EG 700001
164,90 zł
Drewniana, w pełni wyposażona walizka z narzędziami to idealny prezent dla Małego Majsterkowicza. Dzięki poręcznym rozmiarom i rączce, całość jest łatwa do przenoszenia.
Skrzynka na narzędzia dla dzieci: drewniana, dla chłopca | Sklep Edukatorek Skrzynka na narzędzia dla dzieci: drewniana, dla chłopca | Sklep Edukatorek 2
Kup do 13, wyślemy dziś
MAJSTERKOWANIE

Drewniana skrzynka z narzędziami

BIGJIGS
BJ410
179,90 zł
Skrzynka na narzędzia ucieszy każdego chłopca lubiącego majsterkowanie! Mały konstruktor będzie zachwycony, kiedy będzie mógł pracować razem z tatą. Skrzynka na narzędzia dla dzieci to wspaniała zabawka dla amatorów domowych napraw!
DREWNIANA SKRZYNKA z narzędziami 40 el. DREWNIANA SKRZYNKA z narzędziami 40 el. 2
Oczekiwanie na dostawę
ZESTAW MAJSTERKOWICZA DLA DZIECI

DREWNIANA SKRZYNKA z narzędziami 40 el.

goki
GK 58976
119,90 zł
Wyjątkowy zestaw, który ucieszy Małego Majsterkowicza!  Przyszły konstruktor będzie zachwycony, kiedy będzie mógł pracować razem z tatą. To wspaniała zabawka dla amatorów domowych napraw.
DREWNIANA SKRZYNKA z narzędziami 36 el. DREWNIANA SKRZYNKA z narzędziami 36 el. 2
Oczekiwanie na dostawę
ZESTAW MAJSTERKOWICZA DLA DZIECI

DREWNIANA SKRZYNKA z narzędziami 36 el.

goki
GK 58501
144,90 zł
Taki prezent ucieszy Malucha lubiącego majsterkowanie! Mały konstruktor będzie zachwycony, kiedy będzie mógł pracować razem z tatą. To wspaniała zabawka dla amatorów domowych napraw.
Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Szukasz ciekawego prezentu dla swojej pociechy, która interesuje się wszelkiego rodzaju narzędziami i czynnościami związanymi z majsterkowaniem? Zależy Ci na tym, aby zabawka służyła nie tylko do codziennej zabawy, ale też miała wartość edukacyjną? Jeśli Twoje odpowiedzi na te pytania są twierdzące, to już teraz zachęcamy Cię do sprawdzenia oferty drewnianych skrzynek z narzędziami dla dzieci znajdującej się w tej właśnie kategorii. 

Dlaczego warto kupić skrzynkę narzędziową dla dzieci?

Dzieciaki uwielbiają obserwować i naśladować czynności wykonywane przez rodziców. Jest to dla nich nie tylko doskonała forma zabawy, ale także element edukacji związany na przykład z poznawaniem obowiązków domowych. Nasze codzienne zachowania są dla maluchów czymś niezwykłym i często tajemniczym; czymś, czego chcą się nauczyć, a przez to lepiej poznawać otaczającą je rzeczywistość. Z pewnością pomóc w tym mogą zabawkowe narzędzia w skrzynce dla dzieci. Zabawki te będą miały duży wpływ na rozwijanie umiejętności związanych ze zręcznością, z koncentracją oraz koordynacją oko-ręka, która przygotowuje do późniejszej nauki pisania, rysowania, a nawet wiązania butów. Dodatkowo maluch będzie miał okazję poćwiczyć dokładność, cierpliwość, uważność i skupienie, które tak bardzo przydają się przecież przy dokładnym przykręcaniu każdej śrubki czy idealnym wbiciu gwoździa.

Skrzynka z narzędziami dla dzieci — porządek musi być!

Skrzynka na narzędzia dla dzieci to doskonały wybór na prezent urodzinowy, imieninowy czy świąteczny dla Twojego przyszłego majsterkowicza, który każdego dnia zachwyca się drobnymi pracami związanymi z naprawianiem lub reperowaniem przedmiotów. Praktyczna walizka do przechowywania młotka, piły, śrubokręta, linijki, poziomicy, kombinerek czy klucza francuskiego pozwoli zachować porządek i nauczy malca odkładania rzeczy na swoje miejsce po skończonej zabawie. W naszym sklepie z zabawkami edukacyjnymi i akcesoriami dla dzieci znajdziesz szeroki wybór skrzynek zabawkowych narzędziowych od zaufanych i sprawdzonych producentów. Ich produkty charakteryzują się estetycznym wykonaniem, do którego użyto najwyższej jakości materiałów — co warto zaznaczyć — bezpiecznych w kontakcie z dziecięcą skórą. Zabawki te są poręczne, lekkie i mają niewielkie wymiary, co zdecydowanie przemawia na ich korzyść, jeśli maluch będzie chciał zabrać narzędzia ze sobą na wycieczkę do dziadków czy rodzinny wyjazd. Już dziś zapoznaj się z ofertą skrzynek drewnianych z narzędziami dla dzieci z naszego sklepu internetowego i wybierz taką, która zachwyci Twojego malca i wywoła uśmiech na jego twarzy.

Produkt dodany do listy życzeń