Zabawki od 5 lat 

Jest 641 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 641 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 641 elementów
Zabawki od 5 lat

Zakup zabawki dla pięciolatka to nie lada wyzwanie. Ten mały człowiek już doskonale wie, czego chce i co lubi. Wybierając dla niego prezent, należy zatem kierować się jego upodobaniami, a jednocześnie nie rezygnować z funkcji edukacyjnych, jakie posiadają niektóre z zabawek dla dzieci od 5 lat. Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszego sklepu, gdzie znajdziesz artykuły, które przypadną do gustu zarówno Tobie, jak i Twojemu dziecku.

Konstrukcyjne zabawki dla 5 latka

Wśród zabawek 5+ niewątpliwie królują wszelkie zestawy konstrukcyjne. Najpopularniejszymi z nich od dawna pozostają klocki. Dziecko zna już drewniane klocki z poprzednich lat, jednak dopiero teraz jest w stanie samodzielnie przeglądać instrukcję, wykonywać polecenia w niej zawarte i budować to, co zamieszczono na obrazku, bez pomocy rodziców. Wśród konstrukcyjnych zabawek dla 5 latka w naszym sklepie znajdziesz także magiczne i neonowe klocki, wykonane z miękkich materiałów.

Nauka połączona z zabawą

Doskonałym pomysłem na prezent dla pięciolatka są także produkty edukacyjne. Dzięki przepięknie wydanym, kolorowym mapom świata czy poszczególnych krajów Twoje dziecko w łatwy i przyjemny sposób poszerzy swoją wiedzę. Podobnie stanie się w przypadku książek, takich jak atlasy obrazkowe czy opowiadania podróżnicze, a także puzzli, gier matematycznych i pamięciowych. Zdecyduj sam i wybierz tę z zabawek od 5 lat, która Twoim zdaniem najlepiej sprawdzi się w przypadku Twojego dziecka.

Zabawki od 5 lat