DROBNE UPOMINKI 

Jest 784 produktów.

Podkategorie

Pokazuje 1 - 60 z 784 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 784 elementów
DROBNE UPOMINKI

Pozwól dzieciom przenieść się do czasów swojej młodości i kup im zabawki, które doskonale znasz ze swojego dzieciństwa. Przy okazji może opowiesz maluchowi, jak bawiliście się z kolegami kilkadziesiąt lat temu?

Drobne upominki dla dzieci

Pozwól dziecku skakać na kolorowej skakance z drewnianymi rączkami, z całej siły dmuchać w otwór w drewnianym ptaszku, z którego wydobywać się będą dźwięki imitujące świergotanie czy puszczać jojo z wesołą krówką lub uśmiechniętą świnką. Wyjdź z pociechą na dwór i naucz ją, jak skacze się przez gumę, pokaż niezwykłe mozaiki, które tworzą się w kalejdoskopie, a całą rodziną zmierzcie się w grze zręcznościowej z kuleczkami rozwijającej koncentrację i małą motorykę. Zabawki te pomogą dziecku nie tylko nauczyć się skupienia i cierpliwości, ale także zachęcą do spędzania czasu na dworze oraz dalszego poznawania świata.

Drobny upominek dla dziewczynki

Drobne upominki dla dziewczynek pozwolą im w rozwoju ich małych zainteresowań, a może nawet umożliwią odkrycie pasji, która zostanie z nimi na długie lata. Mała modelka na pewno ucieszy się z lakieru do paznokci w ulubionym kolorze (który produkuje się na bazie wody, co sprawia, że jest w pełni bezpieczny do używania przez małe rączki) oraz spineczek lub gumeczek do włosów z brokatowymi jednorożcami. Drewniane koraliki do nawlekania pozwolą małej księżniczce rozwinąć zdolności manualne oraz kreatywność, a brokatowo-różowy pilniczek do paznokci z motywem serduszek i tęczy idealnie nada się do zabawy w naśladowanie zachowań mamy.

Upominki dla przedszkolaków

Drobne upominki dla dzieci, które chodzą do przedszkola, mogą łączyć w sobie przyjemne z pożytecznym. Mycie ząbków stanie się przyjemniejsze, jeśli nasza pociecha użyje klepsydry odmierzającej czas do końca tej czynności, a wypadanie mlecznych zębów będzie mniej bolesne, gdy dziecko będzie mogło schować do kolorowego pojemniczka zarówno ząbek, jak i drobne pieniążki od Wróżki Zębuszki.

DROBNE UPOMINKI