PISAKI, FLAMASTRY, MARKERY 

Jest 129 produktów.
Pokazuje 1 - 60 z 129 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 129 elementów
PISAKI, FLAMASTRY, MARKERY

Markery, flamastry, mazaki i pisaki dla dzieci to akcesoria, które przydadzą się naszym pociechom już od najmłodszych lat. To dzięki nim maluchy mają szansę przenieść wizję ze swoich małych głów na kartkę papieru i zaprezentować rodzicom umiejętności artystyczne. Kolorowanie i rysowanie to czynności dostarczające wiele radości i sprawiające, że doskonała zabawa trwać może nawet przez wiele godzin. Różnego rodzaju przybory do malowania rozwijające dziecięcą kreatywność znajdziesz w tej właśnie kategorii sklepu internetowego z zabawkami edukacyjnymi i akcesoriami dla dzieci Edukatorek.

Dziecięcy zestaw flamastrów — pierwsze kroki do poznania potrzeb i emocji

Kolorowanie, rysowanie, malowanie — to zdecydowanie jedne z najprzyjemniejszych zabaw dla dzieci. Kolorowe mazaki służą jednak naszym pociechom nie tylko do przyjemnego spędzania czasu. Maluchy, które jeszcze nie potrafią mówić, a także mali odkrywcy tajemniczego świata rysują swoje potrzeby, uczucia i emocje. Jesteśmy pewni, że na Twojej lodówce wiszą arcydzieła Twojego ukochanego szkraba, który za ich pomocą chciał powiedzieć Ci: „kocham Cię”, „potrzebuję Cię”, „jesteś dla mnie kimś ważnym”. Aby dziecko w przyszłości — już jako dorosła osoba — umiało wyrażać to, co czuje i to, czego potrzebuje, kupujmy mu w okresie dziecięcym jak najwięcej różnych pisaków, flamastrów i mazaków. Kolorowe flamastry to jeden z najciekawszych sposobów na to, aby zapoznać naszą pociechę z pojęciem emocji. W trakcie zabawy możemy rozmawiać z dzieckiem o tym, co czuje i prosić, aby narysowało to za pomocą odpowiedniego koloru. Wspólnie z pociechą wybierzmy, jakiej emocji przypiszemy dany kolor — dla przykładu złość może być czerwona (bo taka robi się buzia, gdy jesteśmy zdenerwowani), smutek — niebieski (bo z takim kolorem kojarzą się łzy), a radość — zielona (bo wiosna, bo trawa, bo liście na drzewach). W trakcie rysowania czy malowania możemy także wspólnie obejrzeć bardzo pouczającą animację zatytułowaną „W głowie się nie mieści”, która opowiada o życiu i emocjach małej Riley, jej relacji z rodzicami i kolegami ze szkoły oraz o tym, jak się czuje w trakcie przeprowadzki do San Francisco.

Pisaki i mazaki dla dzieci — podstawowe artykuły piśmiennicze do przedszkola i szkoły

Flamastry dla dzieci, a także mazaki i pisaki to artykuły niezbędne nie tylko w domu, ale przede wszystkim w przedszkolu czy szkole. To właśnie tam pod czujnym okiem pań nauczycielek odbywają się lekcje plastyki, w trakcie których maluchy skupiają się na tworzeniu rysunków oraz innych prac artystycznych. Na lekcjach tych przyda się z pewnością duży zestaw flamastrów dla dzieci — im większy wybór kolorów będzie miała nasza pociecha, tym zajęcia plastyczne będą dla niej sympatyczniejsze i mniej stresujące. Z naszej oferty polecamy wybrać na przykład:

Dodatkowo nasz maluch będzie miał okazję do wykazania się koleżeństwem, pożyczając różne kolory mazaków swoim kolegom i koleżankom. Pisaki, zakreślacze czy mazaki zakupione w sklepie internetowym z zabawkami edukacyjnymi dla dzieci Edukatorek sprawdzą się również do zaznaczania najważniejszych zapisków w zeszytach. Dzięki temu Twoja pociecha nauczy się selekcjonowania informacji, a także umiejętności zaznaczania tego, co najważniejsze (daty zebrania dla rodziców, terminu klasówki czy podpowiedzi do zadania domowego). Najlepiej sprawdzą się do tego pastelowe zakreślacze pachnące truskawkami w przepięknych kolorach: fioletowym, żółtym, różowym, miętowym i pomarańczowym.

Flamastry dla dzieci – malowanie, które rozwija

Wydawać by się mogło, że tworzenie prostych szlaczków pisakami dla dzieci z cienką końcówką czy stempelków za pomocą dwustronnych flamastrów w dziewięciu soczystych kolorach nie wnosi niczego pożytecznego do rozwoju najmłodszych. Nic bardziej mylnego! W rzeczywistości tego typu aktywności znakomicie stymulują mózg dziecka, rozwijają jego wyobraźnię, pozytywnie wpływają na kreatywność, a także pozwalają ćwiczyć zdolności manualne, czyli motorykę małą. „Zwykłe” rysowanie czy malowanie może być więc pełnowartościową zabawą, która nie tylko bawi, ale także uczy.

Mazaki, markery, flamastry i pisaki dla dzieci dostępne w ofercie sklepu Edukatorek

W asortymencie naszego sklepu internetowego z zabawkami i akcesoriami dla dzieci znajdziesz szeroki wybór zestawów flamastrów, pisaków i mazaków dla dzieci, które umożliwią tworzenie pięknych i kolorowych malunków czy rysunków. Oferowane przez nas przybory piśmiennicze są bardzo wygodne w użytku dla małych rączek. Wyróżniają się także dużą wytrzymałością, przez co będą służyły Twojemu dziecku przez długi czas. Każdy zestaw pisaków, mazaków, markerów czy flamastrów pochodzi od światowych producentów akcesoriów dla najmłodszych, którzy zadbali o to, aby produkty były bezpieczne w użytkowaniu i wyróżniały się pięknymi i żywymi kolorami. Zestawy znajdujące się w naszej ofercie sprawdzą się nie tylko do pisania, zakreślania i malowania, ale także kropkowania czy stempelkowania. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu internetowego i wybrania takich akcesoriów piśmienniczych, które spełnią oczekiwania Twoje i Twojego dziecka.

PISAKI, FLAMASTRY, MARKERY