Zabawki od 5 miesiąca 

Jest 38 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 38 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 38 elementów
Zabawki od 5 miesiąca

Pięciomiesięczne niemowlę, to prawdziwy akrobata i niesamowicie ciekawy świata mały człowiek. Kupując dziecku zabawki od 5 miesiąca należy wybierać takie, które będą wspierać jego rozwój i pomagać w zdobywaniu kolejnych umiejętności. Błędem niektórych rodziców jest przekonanie, że taki maluch nie potrzebuje jeszcze zabawek. Owszem, nie potrzebuje takich, którymi nie jest w stanie jeszcze się bawić.

Zabawki dla dziewczynek i chłopców - 5 miesięcy

I powinno je mieć w swoim otoczeniu. Na tym etapie rozwoju maluch lubi mieć coś swojego do przytulania, dlatego miękka, przyjemna w dotyku maskotka może okazać się właśnie tą ulubioną - sprawdzają się płaskie przytulanki, które mogą być także kocykiem czy matą. Kolorowe elementy zabawki dodatkowo mobilizują do “działania”. O ile czteromiesięczne niemowlę wkładało zabawki do buzi w celach poznawczych, tak zabawki dla dzieci 5 miesięcy często służą do uśmierzania swędzących dziąseł przy ząbkowaniu - zabawki gryzaki super się w tej roli sprawdzają. Stymulującą rozwój ruchowy zabawką będą miękkie piłki, dzięki którym dziecko będzie doskonalić swoje możliwości poruszania się - pełzanie.

A może kaczuszka do kąpieli?

Pięciomiesięczne niemowlę będzie zachwycone “lokatorem” w wannie w postaci zabawek do kąpieli. Gumowa kaczuszka może okazać się świetną zabawką dla dzieci lubiących kąpiele, ale również może pomóc oswoić lęk przed wodą. Jest to świetny pomysł na zabawkę dla dziewczynki i chłopca posiadających 5 miesięcy.

Poczytaj mi mamo!

Słuchanie głosu rodzica, oglądanie i “badanie” książeczek jest ciekawym sposobem na zabawę, która nie tylko uczy, ale wzmacnia relacje. Ponieważ dziecko potrafi już siedzieć z podparciem, takie “czytanie” na pewno mu się spodoba.

Zabawki dla dzieci 5 miesięcy piszczą, dają się gnieść, ciągnąć

Faktura i kolor to już za mało. Zabawki i akcesoria dla 5 miesięcznego dziecka muszą piszczeć i dać się gnieść - maluch potrafi już je trzymać oburącz, a nawet “zmusić do wydania głosu”. Gumowe “piszczaki” ucieszą każdego maluszka.

Kupując zabawki dla dziecka, upewnij się, czy są one bezpieczne i dobrej jakości. Te, oferowane w naszym sklepie posiadają odpowiednie certyfikaty i są produktami pochodzącymi od sprawdzonych producentów. Zachęcamy do skorzystania z zakupów.

Zabawki od 5 miesiąca