GRY MEMO 

Jest 138 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 138 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 138 elementów
GRY MEMO

Gry memo to jedne z najlepszych zabawek edukacyjnych dla dzieci w każdym wieku. Są to produkty, dzięki którym pociecha ćwiczy pamięć już od najmłodszych lat. Sprawdź nasze gry pamięciowe i wybierz taką, która zachęci Twoją pociechę do długich zabaw każdego dnia – zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Gra memo – co to znaczy?

“Gra memo dla dzieci” – spotkałeś się kiedyś z tym terminem, ale wciąż zastanawiasz się, do czego on się tak naprawdę odnosi? Jest to potoczna nazwa dla gier pamięciowych. Gry memory dla dzieci to obecnie jedne z najpopularniejszych rozrywek zarówno dla młodszych, jak i starszych pociech. Skąd bierze się popularność tych zabawek? Przede wszystkim ze względu na proste zasady, a także zdrową rywalizację.

Gry memo dla dzieci – trening pamięci i nie tylko

Jak sama nazwa wskazuje – gry pamięciowe memory służą do ćwiczeń pamięci poprzez zabawę. Tego typu zabawki niosą ze sobą o wiele więcej wartości edukacyjnych. Jak to wygląda w praktyce? Tak naprawdę prawie każda memo gra posiada zasady, które pozwalają bawić się w więcej niż jedną osobę. Najczęściej opierają się one o wspólne dążenie do celu, dzięki czemu dziecko uczy się współpracy już od najmłodszych lat. Co więcej, gry memo wymagają również skupienia, co z kolei pozytywnie wpływa na koncentrację, spostrzegawczość czy cierpliwość.

Pamięciowa gra memo rozbudza wyobraźnię, uczy logicznego i strategicznego myślenia, a także planowania, co z pewnością przyda się w kolejnych latach życia malucha.

Pamięciowa memo gra – rozrywka dla całej rodziny

Gry memo dla dzieci często opierają się na współpracy poszczególnych graczy. Stąd też są zabawkami, które budują relację pomiędzy dziećmi a rodzicami. Tak naprawdę mogą one dostarczyć frajdy całej rodzinie – a to jak wiadomo – są niezastąpione chwile w życiu, które warto pielęgnować. Warto więc wyposażyć swoją półkę z grami planszowymi i zaopatrzyć się w kilka wersji gier memo, aby zawsze były pod ręką i stanowiły alternatywę dla spędzania czasu przed telefonem, komputerem czy telewizorem.

Zachęcamy do przejrzenia pełnej oferty gier interaktywnych, które wspomogą prawidłowy rozwój dzieci każdego dnia.

Edukatorek – gry i zabawki edukacyjne dla dzieci.


GRY MEMO