Zabawki dla rocznego dziecka 

Jest 718 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 718 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 718 elementów
Zabawki dla rocznego dziecka

Dziecko pomiędzy dwunastym a dwudziestym czwartym miesiącem życia intensywnie się rozwija, dlatego powinno się wspierać jego rozwój i zachęcać je do zdobywania nowych umiejętności. Maluch staje się wrażliwy na nowe bodźce, zaczyna być coraz bardziej ciekawy świata, a także powoli odrzuca niemowlęce zabawki typu grzechotki czy gryzaki. Czym zatem je zastąpić? Sprawdź szeroki wybór zabawek dla rocznego dziecka w naszym sklepie i przekonaj się, na jak wiele sposobów możesz dzięki nim pomóc swojemu dziecku w rozwijaniu się.

Jakie zabawki dla rocznego dziecka wybrać?

Zabawki dla dzieci od 1 roku powinny spełniać dwie zasadnicze funkcje - bawić i uczyć. Roczny maluch wchodzi w nowy etap rozwoju. Zauważa pewne rzeczy, których do tej pory nie widział, i mimo że nie potrafi ich nazwać, wskazuje je palcem, ciekawy świata. W związku z tym warto postawić na zabawki 1+, które uczą i rozwijają umiejętności dziecka, takie jak np. układanki drewniane, książeczki czy drewniane instrumenty. Należy pamiętać o tym, że roczniaki powinny wykonywać także szereg ćwiczeń manualnych, dlatego idealnie w tym przypadku sprawdzą się wszelkiego rodzaju wieże, wańki wstańki, zabawki do kąpieli, wózki na zabawki czy jeździki.

Zabawki dla dzieci od 1 roku - idealny pomysł na prezent

Tak, jak niemowlętom zwykło się przynosić w prezencie ubranka czy inne akcesoria, tak w przypadku rocznych dzieci lepiej sprawdzą się już zabawki, z których każdy maluch na pewno się ucieszy. Sporą popularnością cieszą się interaktywne zabawki od 1 roku, a także jeździki wspierające równowagę roczniaka. Dla dziewczynek polecamy piękne szmaciane lalki i zwierzątka, dla chłopców - drewniane samochodziki. Sprawdź naszą szeroką ofertę zabawek dla dzieci od 1 roku i wybieraj spośród setek bezpiecznych i sprawdzonych artykułów.

Zabawki dla rocznego dziecka

Producenci