Zabawki dla rocznego dziecka 

Jest 925 produktów.
Pokazuje 1 - 60 z 925 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 925 elementów
Zabawki dla rocznego dziecka

Dziecko pomiędzy dwunastym a dwudziestym czwartym miesiącem życia intensywnie się zmienia. Zaleca się wspierać jego rozwój i zachęcać do zdobywania nowych umiejętności za pomocą przystosowanych do tego zabawek oraz akcesoriów. Zabawki rozwijające dla rocznego dziecka jednocześnie bawią go i uczą. Dwunasty miesiąc życia jest bardzo ważny dla maluszka — staje się on bowiem wrażliwy na nowe bodźce, zaczyna coraz bardziej interesować się otaczającym go światem; powoli odrzuca także niemowlęce zabawki typu grzechotki czy gryzaki. Czym zatem je zastąpić?

Jakie zabawki dla rocznego dziecka wybrać?

Zabawki dla dzieci od 1. roku powinny spełniać dwie najważniejsze funkcje — bawić i uczyć. Roczny maluch wchodzi w końcu w nowy etap rozwoju. Zauważa pewne rzeczy, których do tej pory nie widział i, mimo że nie potrafi ich nazwać, wskazuje je palcem, bo jest ciekawy świata. W związku z tym warto postawić na takie zabawki 1+, które uczą i rozwijają umiejętności dziecka — między innymi drewniane układanki, kolorowe książeczki czy niewielkie instrumenty. Z naszego asortymentu możesz wybrać na przykład:

Edukacyjna zabawka dla rocznego dziecka — co się sprawdzi?

Roczne maluchy wciąż uczą się samodzielności i trenują koordynację ruchową. Aby pomóc im w tym procesie, warto wybrać takie przedmioty, które codziennie będą pomocne w trenowaniu małych rączek. Na pewno pomocna będzie w tym pętla motoryczna, w której maluszek będzie przeplatał kolorowe koraliki. Równie ciekawym treningiem będą pluszowe kręgle z piłką i dzwoneczkiem. Wybierz tę kreatywną zabawkę dla swojego rocznego dziecka i przekonaj się, jak wspaniale bawić się będzie z nowymi, mięciutkimi i przytulnymi przyjaciółmi — osiołkiem, krówką, świnką, owieczką, kurką oraz kaczorkiem. Roczniaki powinny wykonywać także wiele ćwiczeń manualnych, a w tych pomocne będą na pewno wańki wstańki, wózki na zabawki, jeździki oraz różnego rodzaju zabawki do kąpieli. Już teraz proponujemy zakupienie latarni morskiej w postaci sześciu kubeczków oraz kolorowych rurek do przelewania wody, aby codzienne pluskanie się w wanience było niekończącą się przygodą i niesamowitą zabawą.

Roczne dziecko — zabawki idealne na prezent

Podczas gdy niemowlętom przynosiło się w prezencie najczęściej ubranka czy inne akcesoria, tak w przypadku rocznych dzieci lepiej sprawdzą się zabawki dostosowane do ich wieku i umiejętności. Sporą popularnością cieszą się interaktywne zabawki dla rocznego dziecka, a także jeździki wspierające jego równowagę w czasie nauki chodzenia. W szerokiej ofercie naszego sklepu bez problemu znajdziesz także prezent dla rocznej dziewczynki oraz zabawki dla rocznego chłopca.

Zabawki dla rocznej dziewczynki i rocznego chłopca

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór zabawek interaktywnych dla rocznej dziewczynki, które zaprojektowane zostały pod kątem jednoczesnej nauki i rozrywki. Twoja pociecha na pewno ucieszy się z uroczej i uśmiechniętej Rosy, czyli lalki szmacianki w nosidełku ubranej w sukieneczkę z motywem roślinnym. Będzie ona najwierniejszą towarzyszką Twojej córeczki za dnia oraz w nocy. W Edukatorku znajdziesz również nowoczesne zabawki dla rocznego chłopca. Wybierz na przykład ciężarówkę z lodami w pastelowych kolorach lub dwuelementowe puzzle z drewna przedstawiające wesołe dinozaury.

Sprawdzone zabawki dla rocznego dziecka od Edukatorka

W naszym sklepie internetowym z zabawkami dla dzieci mamy bardzo szeroki wybór zabawek edukacyjnych dla rocznego dziecka. W ofercie znajdują się zarówno zabawki dla dziewczynek, jak i chłopców. Wszystkie zostały dokładnie sprawdzone pod kątem bezpieczeństwa oraz solidnego wykończenia. Nasi zaufani producenci zabawek dla rocznych dzieci wykorzystali najwyższej jakości materiały do wykonania dziecięcych akcesoriów pomagających małym odkrywcom w dalszym rozwijaniu się i poznawaniu świata. Sprawdź szeroki wybór edukacyjnych i interaktywnych zabawek dla rocznego dziecka w sklepie Edukatorek.

Zabawki dla rocznego dziecka