GRY EDUKACYJNE

RYSOSTWORY zabawa w rysowanie RYSOSTWORY zabawa w rysowanie 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWKI EDUKACYJNE

RYSOSTWORY zabawa w rysowanie

Muduko
MUDUKO951191
14,90 zł
Z czego składa się potwór? Jak każdy - z ciała, oczu, ust i nosa i czego tylko Mały Rysownik zechce. Przygotuj kartkę i ołówek, podziel talię kart według kolorów i wylosuj części ciała, z których powstanie jedyny w swoim rodzaju potworek o wyjątkowym imieniu. Liczba kombinacji jest nieskończona.
PIZZA RACE gra magnetyczna PIZZA RACE gra magnetyczna 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY PODRÓŻNE

PIZZA RACE gra magnetyczna

The Purple Cow
PC 133842
34,90 zł
Gra magnetyczna w mini formacie, zmieści się do każdej torebki. Mało waży, dzięki czemu można ją mieć zawsze pod ręką. Sprawdzi się podczas czekania na wizytę u lekarza,w dłuższej podróży samochodem czy samolotem. Celem gry jest zebranie jak największej ilości oliwek.
1,2,3 gra bingo EDULUDO 1,2,3 gra bingo EDULUDO 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY

1,2,3 gra bingo EDULUDO

DJECO
DJ08258
56,90 zł
Rewelacyjny zestaw do gry w bingo! Doskonała pomoc do nauki cyferek i liczenia. Dodatkowo, z pewnością spodoba się Miłośnikom zwierzątek.
UBIERAM SIĘ gra edukacyjna bingo UBIERAM SIĘ gra edukacyjna bingo 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY EDUKACYJNE

UBIERAM SIĘ gra edukacyjna bingo

DJECO
DJ08190
56,90 zł
Zabawa losowa dla przedszkolaków. Oto bingo w ciekawej odsłonie. Zadanie polega na ubraniu postaci od stóp do głów,nawet jeśli pory roku i style niezbyt do siebie pasują ;)Gracz, który jako pierwszy "ubierze" swoją postać - wygrywa.
KOLORY gra lotto edukacyjna KOLORY gra lotto edukacyjna 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY

KOLORY gra lotto edukacyjna

DJECO
DJ08128
43,90 zł
Loteryjka obrazkowa Kolory to świetna zabawa i nauka w jednym. Każdy z graczy ma inną planszę z obrazkami. Należy dopasować element pasujący do swojej planszy. Gracz, który zbierze wszystkie pasujące elementy - wygrywa.
TOP SCENT gra zapachowa TOP SCENT gra zapachowa 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY EDUKACYJNE

TOP SCENT gra zapachowa

SentoSphere
SEN-00133
102,00 zł
Edukacyjna gra sensoryczna stymulująca zmysł węchu. Dzieci wybierają pojemniczek z zapachami i rzucają kostką aby określić ile owoców na kartce mają rozpoznać. Wygrywa gracz, który zdobędzie jak najwięcej kart, podczas gdy inni gracze nie mają ich już wcale.
DOTYK tekturowa gra sensoryczna DOTYK tekturowa gra sensoryczna 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY DOTYKOWE

DOTYK tekturowa gra sensoryczna

SentoSphere
SEN-00137
111,00 zł
Gra sensoryczna, której celem jest rozpoznanie za pomocą dotyku pary zwierząt, aby mogły wejść na pokład Arki Noego. Gracze po omacku pomagają Noemu odnaleźć samca i samicę wszystkich gatunków zwierząt, takich jak jeże, niedźwiedzie, żyrafy, węże, żółwie, lamy, małpy, barany, płaszczki, ryby, psy czy motyle. Gracz, któremu uda się sparować, jak najwięcej...
PICO PICO gra edukacyjna loto PICO PICO gra edukacyjna loto 2
  • Nowy
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY

PICO PICO gra edukacyjna loto

DJECO
DJ08257
56,90 zł
Oryginalna gra loto w nowym wydaniu połączona z grą w memory! Wygrywa gracz, który jako pierwszy wypełni swoją planszę lub zgromadzi najwięcej żetonów.
KOLORY gra Primo Ludo EDULUDO KOLORY gra Primo Ludo EDULUDO 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY EDUKACYJNE

KOLORY gra Primo Ludo EDULUDO

DJECO
DJ08367
52,90 zł
Prosta i zabawna gra do nauki kolorów. Dwa tryby gry: tryb "nauka", gdzie dzieci mogą sięnauczyć kolorów razem z osobą dorosłą i tryb "szybkość" dla 2 graczy.
ZADANIA MATEMATYCZNE gra magnetyczna ZADANIA MATEMATYCZNE gra magnetyczna 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY PODRÓŻNE

ZADANIA MATEMATYCZNE gra magnetyczna

The Purple Cow
PC 26795
34,90 zł
Matematyka nie musi być nudna! Z tą grą dodawanie, odejmowanie, mnożenie i dzielenie stanie się bardzo proste. Nie pozwoli dzieciom nudzić się w czasie jazdy, a także w czasie postojów. Do celu dotrzecie o wiele szybciej!
SPACIO gra logiczna układanka EDULUDO SPACIO gra logiczna układanka EDULUDO 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWKI EDUKACYJNE

SPACIO gra logiczna układanka EDULUDO

DJECO
DJ08310
114,90 zł
Gra Spacio polega na odtworzeniu schematów przedstawionych na karcie, przez prawidłowe ustawienie figurek na planszy.  Gdzie jest żyrafa?, przed słoniem czy z tyłu? Rozwiązania przedstawione jest na odwrocie kart.
ZNAJDŹ PARY gra podróżna ZNAJDŹ PARY gra podróżna 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY

ZNAJDŹ PARY gra podróżna

MierEdu
ME113
39,00 zł
Klasyczna gra w dopasowywanie z uroczymi kartami ze zwierzątkami. Jej kompaktowy format sprawia, że świetnie sprawdzi się w podróży i w domu.
EMOCJE puzzle sensoryczne gra Montessori EMOCJE puzzle sensoryczne gra Montessori 2
Kup do 13, wyślemy dziś
48,90 zł
Wyraź swoje emocje! Wybierz dowolną kartę, a następnie ułóż z klocków odpowiednią buzię. Gra wspiera dzieci w poznawaniu i rozmawianiu o uczuciach. Bardzo przydatne narzędzie dydaktyczne, nie tylko na zajęciach sensorycznych.
CONTIGLOO drewniana gra edukacyjna CONTIGLOO drewniana gra edukacyjna 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY EDUKACYJNE

CONTIGLOO drewniana gra edukacyjna

DJECO
DJ01612
89,90 zł
Edukacyjna gra wprowadzająca pojęcie "mniej" oraz "więcej". Dzieci uczą się dodawania i odejmowania od 1 do 5. Z jednej strony karty gry posiadają wskazówki, jakie figurki powinny się znaleźć na planszy. Z drugiej widoczne są rozwiązania, dzięki którym dzieci mogą od razu poprawić ewentualne błędy. 
LOTTO ZWIERZĄTKA tekturowa gra losowa LOTTO ZWIERZĄTKA tekturowa gra losowa 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY

LOTTO ZWIERZĄTKA tekturowa gra losowa

MOULIN ROTY
MR 719361
112,90 zł
Gra edukacyjna lotto to świetna zabawa i nauka w jednym. Zabawa polega na jak najszybszym uzupełnieniu planszy żetonami z ilustracjami zwierząt. Gracz, który zrobi to jako pierwszy - wygrywa.
ZWIERZĄTKA gra obserwacyjna Eduludo KIOUKOI ZWIERZĄTKA gra obserwacyjna Eduludo KIOUKOI 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY EDUKACYJNE

ZWIERZĄTKA gra obserwacyjna Eduludo Kioukoi

DJECO
DJ08145
71,90 zł
Kioukoi zwierzątka to gra polegająca na obserwacji i sortowaniu. Należy znaleźć wspólną cechę znajdującą się na karcie i na żetonach. Na odwrocie kart widnieją rozwiązania - obrazki zwierząt pasujących do swoich cech zewnętrznych.
KSZTAŁTY gra Primo Ludo EDULUDO KSZTAŁTY gra Primo Ludo EDULUDO 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY EDUKACYJNE

KSZTAŁTY gra Primo Ludo EDULUDO

DJECO
DJ08368
52,90 zł
Prosta i zabawna gra do nauki kształtów. Dwa tryby gry: tryb "nauka", gdzie dzieci mogą sięnauczyć kształtów razem z osobą dorosłą i tryb "szybkość" dla 2 graczy.
LICZBY gra Primo Ludo EDULUDO LICZBY gra Primo Ludo EDULUDO 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY EDUKACYJNE

LICZBY gra Primo Ludo EDULUDO

DJECO
DJ08366
52,90 zł
Prosta i zabawna gra do nauki liczenia od 1 do 3.Dwa tryby gry: tryb "nauka", gdzie dzieci mogą sięnauczyć idei liczenia z dorosłym oraz tryb"szybkość" dla 2 graczy.
LEKARZE tekturowa gra edukacyjna LEKARZE tekturowa gra edukacyjna 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY EDUKACYJNE

LEKARZE tekturowa gra edukacyjna

Kukuryku
KUKU563315
46,90 zł
Gra edukacyjna, w której gracze mają szansę zarządzać szpitalem, zatrudniać i zwalniać lekarzy oraz wykazać się wiedzą medyczną. Ten z graczy, który zgromadzi najlepszy zespół specjalistów, a jego pacjenci będą leczeni najsprawniej, wygra!
 SŁUCHANIE I OPIS gra planszowa  SŁUCHANIE I OPIS gra planszowa 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY EDUKACYJNE

SŁUCHANIE I OPIS gra planszowa

DJECO
DJ08535
97,90 zł
Celem gry jest wygranie kart, najszybciej rozpoznając opis osoby biorącej udział w zabawie. Gracze obserwują uważnie i muszą dostrzec wskazówki na obrazku.
CZERWONY PROJEKTOR latarka ze slajdami Light Me to the Moon CZERWONY PROJEKTOR latarka ze slajdami Light Me to the Moon 2
Kup do 13, wyślemy dziś
78,00 zł
Niezwykły projektor w formie latarki z dwiema wymiennymi nakładkami do wyświetlania, dzięki któremu Maluch przeniesie się w kosmos. Na jednej nakładce znajdują się planety, a na drugiej kosmici.
PAŃSTWA MIASTA gra magnetyczna PAŃSTWA MIASTA gra magnetyczna 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY PODRÓŻNE

PAŃSTWA MIASTA gra magnetyczna

The Purple Cow
PC 26054
34,90 zł
Znana chyba wszystkim gra Państwa Miasta. Podróżna gra nie pozwoli dzieciom nudzić się w czasie jazdy, a także w czasie postojów. Do celu dotrzecie o wiele szybciej! Gra polega na zdobyciu jak największej ilości magnesów dzięki udzieleniu poprawnych odpowiedzi.
TANGRAM magnetyczna gra edukacyjna TANGRAM magnetyczna gra edukacyjna 2
Kup do 13, wyślemy dziś
84,00 zł
Tradycyjny tangram w magnetycznym wydaniu to niezwykła zabawka edukacyjna!Układanka ze względu na poręczny format doskonale sprawdzi się w podróży czy poczekalni np. u lekarza.
SENSICO gra rozpoznawanie zmysłów SENSICO gra rozpoznawanie zmysłów 2
Kup do 13, wyślemy dziś
51,90 zł
Gra Sensico uczy dzieci rozpoznawać 5 zmysłów. Zadanie polega na wylosowaniu na kole danego zmysłu oznaczonego symbolem oka, nosa, ręki, ucha i ust, a następnie na dopasowaniu do niego odpowiedniej karty z przedmiotem. 
Pokazano 1-24 z 230 pozycji

Ile wiedzy i umiejętności musi przyswoić małe dziecko, by móc prawidłowo funkcjonować w dorosłym życiu, wiemy tylko my, dorośli. Maluchy, przynajmniej do czasu pójścia do szkoły nie są poddawane presji uczenia się i nie zdają sobie sprawy, że od chwili narodzin, ciągle się uczą. Dla nich nabywanie sprawności, umiejętności i zdobywanie wiedzy o otaczającym świecie odbywa się w sposób naturalny. Kluczową rolę w procesie kształcenia dziecka odgrywają jednak rodzice. Ich zadaniem jest stymulowanie procesów uczenia się poprzez dostarczanie odpowiednich bodźców. O tym, że rozwój przez zabawę daje najlepsze efekty wiadomo nie od dziś. A jak zabawa, to i zabawki, a jak zabawki, to takie, które bawią i uczą jednocześnie. Do tej kategorii bez wątpienia należą gry edukacyjne dla dzieci.

Gry edukacyjne – czyli jakie?

Gra jest formą rozrywki z elementami rywalizacji, w której należy przestrzegać ustalonych zasad. W grach edukacyjnych zasady zostały opracowane w ten sposób, by ułatwiały zdobywanie i poszerzanie wiedzy oraz kształtowały umiejętności.

Gry edukacyjne dla dzieci uatrakcyjniają procesy dydaktyczne, przez co nauka staje się przyjemnością, a nie koniecznością i co przekłada się na lepsze efekty nauczania. Dzięki nim pociechy w czasie zabaw jednocześnie rozwijają swoje zdolności manualne i psychiczne, ucząc się logicznie myśleć – a to zdecydowanie w przyszłości zaprocentuje.

Gry dla dzieci edukacyjne – zalety

Gry dydaktyczne dla dzieci są akcesoriami, które niosą ze sobą wiele zalet i walorów edukacyjnych. Są one nieocenioną pomocą, o której powinien pomyśleć każdy świadomy rodzic – poznanie kolorów, kształtów, cyferek, pierwszych liter czy nazw zwierząt i obiektów – przyswojenie takiej wiedzy wymaga czasu. Dobierając jednak odpowiednie edukacyjne gry rozwijające dla dzieci, proces ten można zdecydowanie przyspieszyć. Jakie są zalety tego typu zestawów do zabawy?

  • Atrakcyjny pomysł na poznawanie świata – choć nic nie zastąpi wyjścia na spacer i pokazania dziecku „na żywo” otoczenia, tak tematyczna gra dla dzieci edukacyjna pozwoli poznać świat jeszcze szerzej, budząc tym samym jego ciekawość.
  • Zdobywanie wiedzy – niezależnie od tego, czy są to gry edukacyjne dla przedszkolaków, czy nieco starszych maluchów – są to zabawki, w których zawarta jest spora dawka informacji, które przydadzą się im na każdym etapie życia.
  • Wzbogacanie słownictwa – gry dla dzieci edukacyjne w większości wymagają od dziecka nazwania danego obiektu, zwierzątka czy postaci. To właśnie za ich pomocą maluchy mają okazję poznać nowe słówka i tym samym używać ich w codziennym życiu.
  • Ćwiczenie pamięci, koncentracji, logicznego myślenia – wszystko w jednym! Gry rozwojowe dla dzieci często łączą w sobie cechy tradycyjnych planszówek, w których musimy się skupić, wytężyć umysł i chwilę pomyśleć, aby ruszyć dalej.
  • Przyswajanie zasad – już od najmłodszych lat warto nauczyć pociechę, że w życiu – podobnie jak w grze – panują pewne zasady, których należy przestrzegać. Dzięki zabawie maluch nauczy się odpowiedzialności oraz ewentualnych konsekwencji w przypadku nieprzestrzegania reguł.
  • Poznawanie radości zwycięstwa i smaku porażki – edukacyjne gry dla dzieci pozwalają uczyć dziecko, że zwycięstwo dobrze smakuje, ale nie zawsze możemy się z nim liczyć.Czasem trzeba pogodzić się z porażką – im szybciej maluch sobie to uświadomi, tym lepiej dla niego i nas samych!
  • Integracja rówieśnicza – edukacyjne gry dla dzieci pozwalają spędzić miło czas z przyjaciółmi, którzy równie chętnie zagrają i przy okazji nauczą się nowych rzeczy. Dzięki nim pociecha może zacieśnić relacje z kolegami i koleżankami, dzięki czemu w przyszłości będzie jej łatwiej nawiązywać nowe znajomości, a także lepiej współpracować w zespołach.
  • Wzmacnianie więzi rodzinnych – dobra gra edukacyjna dla dzieci to doskonała rozrywka dla całej rodziny. A przecież nie ma nic lepszego niż wspólne zabawy rodzinne, które umacniają relacje pomiędzy dziećmi i rodzicami.

Gry naukowe dla dzieci w naszym sklepie

W swojej ofercie posiadamy edukacyjne gry naukowe dla dzieci uznanych, polskich producentów – Trefl, Alexander, Jawa, a także sprawdzonych firm zagranicznych. U nas kupisz gry poznawcze z każdej dziedziny nauki (matematyczne, przyrodnicze, językowe, historyczne, geograficzne), uczące podstaw – dla najmłodszych, poszerzające i utrwalające wiedzę – dla nieco starszych dzieci.

Gry dla maluchów edukacyjne to pomoc dydaktyczna nie tylko do domowego użytku, ale również polecana przez pedagogów i nauczycieli forma pracy urozmaicająca naukę przedszkolną, szkolną czy zajęcia terapeutyczne. Gry naukowe dla dzieci to zabawa i nauka w atrakcyjnym wydaniu.

Edukacyjne gry dla 2-latka

Gry dla dzieci edukacyjne z oferty naszego sklepu z zabawkami odpowiednie są m.in. dla najmłodszych pociech. Dobrym przykładem jest tutaj pierwsza gra Mniam! Jest to gra edukacyjna dla dwulatków, w której dzieci poznają owoce i warzywa. Maluchy przyswajają sobie również podstawowe nawyki żywieniowe, a także proste działania matematyczne – mogą dowolnie porządkować kształty w zbiory i je liczyć.

Edukacyjne gry dla 3-latka

Dla nieco starszych dzieci również mamy ciekawe gry edukacyjne, wśród których znajdziesz m.in. Farmę lotto od DJECO. Jest to świetna zabawa dla 3-latków, która doskonale rozwija zmysł dotyku – a to w tym wieku jest szczególnie ważne. W skład zestawu wchodzi 15 kolorowych figurek, a także ruletka z pięcioma kategoriami (owoce, warzywa, zwierzęta, owady, akcesoria).

Gry dla czterolatków edukacyjne

Na stronie sklepu z zabawkami Edukatorek znajdują się również edukacyjne gry dla przedszkolaków, czyli pociech, które już powoli zaczynają być samodzielne w zabawie i sięgają po coraz bardziej skomplikowane zabawki. My jednak wychodzimy z absolutnym klasykiem, czyli…domino od MOULIN ROTY. Nie ma zbyt wielu zabawek, które cieszą oko w taki sposób, jak to robi właśnie domino. Dzięki zabawie z nim dziecko ćwiczy spostrzegawczość, a także cierpliwość, która na końcu zostanie nagrodzona – nic nie stoi na przeszkodzie, aby ułożone klocki w końcu zburzyć – jeden za drugim!

W ofercie znajdują się również edukacyjne gry dla starszych dzieci. Poznaj pełną ofertę i zadbaj o prawidłowy rozwój swojego malucha już dziś. Zapraszamy!

Edukatorek – zabawki edukacyjne dla dzieci.


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/halotron/domains/edukatorek.pl/public_html/classes/Guest.php on line 178

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/halotron/domains/edukatorek.pl/public_html/classes/Guest.php on line 145
Produkt dodany do listy życzeń