GRY KARCIANE

MINI MISTIGRI gra karciana Tinyly MINI MISTIGRI gra karciana Tinyly 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY KARCIANE

MINI MISTIGRI gra karciana Tinyly

DJECO
DJ06970
37,90 zł
Mini Mistigri to gra w parowanie, w której gracze starają się zachować kamienną twarz, aby nie zdradzić się przeciwnikom. Każdy z graczy po kolei wybiera od przeciwnika kartę, dopóki wszystkie pary nie zostaną wylosowane. Ten z graczy, który zostanie z kartą „TINYGRI” - tak zwanym „Piotrusiem”- przegrywa. 
KATUPRI tekturowa mini gra podróżna memo KATUPRI tekturowa mini gra podróżna memo 2
Kup do 13, wyślemy dziś
24,90 zł
Gra Katupri polega na odnalezieniu 2 kart z takim samym przedmiotem. Gracz, który zbierze najwięcej par - wygrywa. Świetna gra, która sprawdzi się podczas podróży autem czy pociągiem.
GOLDEN TRAIN gra karciana pamięciowa GOLDEN TRAIN gra karciana pamięciowa 2
  • Nowy
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY KARCIANE

GOLDEN TRAIN gra karciana pamięciowa

DJECO
DJ05084
51,90 zł
Na Dzikim Zachodzie trwa walka o tytuł najlepszego przewoźnika na kolei. Zwycięzcą zostaje gracz, który właściwie zapamięta, gdzie znajduje się złoto przeciwników i zaatakuje odpowiednie wagony przeciwników.
DINO SLAPS! gra karciana DINO SLAPS! gra karciana 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY KARCIANE

DINO SLAPS! gra karciana

Mudpuppy
MP77394
49,00 zł
Gra karciana to wyjątkowa odmiana klasycznej zabawy Slap Jack. Składa się z talii kart z zabawnymi dinozaurami na kolorowych tłach. Zadaniem graczy jest układanie kolejno kart na stosie, dopóki nie pojawi się na nim karta z ilustracją szkieletu. Wówczas należy jak najszybciej nakryć ją dłonią. Gracz, który zrobi to jako pierwszy, zgarnia cały stos....
NII NO FLEH gra karciana NII NO FLEH gra karciana 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY KARCIANE

NII NO FLEH gra karciana

BS TOYS
BS GA433
65,90 zł
Chcesz nauczyć się nowego języka? To gra właśnie dla Ciebie. Gracze wypowiadają obce, nowe słowa zgodnie z wylosowanymi kartami. Liczy się szybkość i dobra pamięć. Jeśli jako pierwszy pozbędziesz się swoich kart - wygrałeś!
MIŚ BURGER BONANZA! gra losowa MIŚ BURGER BONANZA! gra losowa 2
  • -40%
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY

MIŚ BURGER BONANZA! gra losowa

Mudpuppy
MP67791
43,20 zł 72,00 zł
Gra Miś burger składa się z 64 kart z elementami kanapki (bułek, kotletów, pomidorów, sałaty/ogórków, cebuli/sera) oraz 36 frytek, wykonanych z solidnego kartonu i polega na jak najszybszym skompletowaniu swoich dwóch kanapek.
POTWORKI gra karciana POTWORKI gra karciana 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY KARCIANE

POTWORKI gra karciana

Petit Collage
PETIT PGC-MONSTERS
44,90 zł
Szybka i potworna zabawa! Zbierz jak najwięcej potworków, aby wygrać grę. Przejrzyste, ciekawe ilustracje zachęcą dziecko do zabawy.
ZWIERZĄTKA gra karciana ZWIERZĄTKA gra karciana 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY KARCIANE

ZWIERZĄTKA gra karciana

Petit Collage
PETIT PGC-ANIMAL
44,90 zł
Pomóż zwierzętom wrócić do siebie! Zbierz jak najwięcej zestawów zwierząt, które żyją w tym samym miejscu, aby wygrać. Przejrzyste, ciekawe ilustracje zachęcą dziecko do zabawy.
TRZY ŚWINKI gra zręcznościowa karciana TRZY ŚWINKI gra zręcznościowa karciana 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY KARCIANE

TRZY ŚWINKI gra zręcznościowa karciana

Janod
J02702
59,00 zł
Gra zręcznościowa Trzy świnki to wspaniała zabawa dla dwóch do sześciu osób – zarówno dzieci, jak i dorosłych. Zestaw zawiera 54 karty, wykonane z solidnego kartonu, z których buduje się ściany (36 kart) i dachy (18 kart)  domków dla świnek - zgodnie z rysunkami na kartach  - ze słomy, drewna lub cegły. 
GRA KARCIANA DLA MALUCHÓW na dobranoc GRA KARCIANA DLA MALUCHÓW na dobranoc 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY KARCIANE

GRA KARCIANA DLA MALUCHÓW na dobranoc

DJECO
DJ05176
64,90 zł
Całus w łokieć, piosenka lub nawet gilgotki. Zadanie do wykonania jest pokazane na karcie, którą bierzemy z kupki i wykonuje je rodzic pod koniec gry. Ale zanim zaczniemy grę musimy się upewnić, że obrazek z dzieckiem widniejącym na karcie ma swoje prześcieradło, kołderkę i poduszkę. Świetna zabawa gwarantowana.
CZARNY PIOTRUŚ gra karciana Peggy Diggledey CZARNY PIOTRUŚ gra karciana Peggy Diggledey 2
Kup do 13, wyślemy dziś
17,90 zł
"Piotruś” to gra, którą znają wszystkie dzieci. Proste zasady i szybka, emocjonująca rozgrywka to przyczyny jej sukcesu i popularności.
Djeco. Gra karciana ze zwięrzętami natura - Sklep z zabawkami Edukatorek Djeco. Gra karciana ze zwięrzętami natura - Sklep z zabawkami Edukatorek 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY KARCIANE

MINI NATURA gra karciana

DJECO
DJ05128
41,90 zł
Gra karciana ze zwięrzętami Djeco dla dzieci, która polega na uzbieraniu 7 różnych rodzin spośród 28 kart. Wgrywa ten, kto pierwszy uzbiera cała rodzinę. Wspaniałe ilustracje urzekają i zachęcają do zabawy.
CZERWONY KAPTUREK gra karciana CZERWONY KAPTUREK gra karciana 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY KARCIANE

CZERWONY KAPTUREK gra karciana

DJECO
DJ05126
41,90 zł
Gra karciana polegająca polega na tym, aby być pierwszym, który korzystając z kart "opowieści" ułożyć w całość historyjkę o Czerwonym Kapturku.
MISTICAT gra karciana MISTICAT gra karciana 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY KARCIANE

MISTICAT gra karciana typu Czarny Piotruś

DJECO
DJ05141
45,90 zł
Gra karciana typu "Czarny Piotruś ". Rozdajemy 33 karty między graczy. Wszystkie oprócz jednej mają swoją parę. Ten kto zostanie z tą kartą przegrywa. Karty są w kształcie kotka.
GLUTY gra karciana GLUTY gra karciana 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY KARCIANE

GLUTY gra karciana

Pink Frog
PF 027396
31,90 zł
Glut do gluta i zabawy kupa! Losuj karty z kupki na stole i zbieraj punkty, a przy okazji podkradaj najbardziej okazałe bloby przeciwnikom.Tylko kalkuluj dobrze, bo o jeden ruch za dużo i możesz stracić wszystko.
GO SHARK! gra karciana GO SHARK! gra karciana 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY KARCIANE

GO SHARK! gra karciana

Mudpuppy
MP77370
49,00 zł
Gra karciana to wyjątkowa odmiana klasycznej zabawy Go Fish. Składa się z talii kolorowych kart oznaczonych cyframi i ilustracjami różnych gatunków rekinów. Zadaniem graczy jest żądanie odpowiednich kart od swoich przeciwników tak, aby zgromadzić zestaw 4 pasujących do siebie kart. Wygrywa ten, kto uzbiera ich najwięcej.
SZARADY gra karciana
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY KARCIANE

SZARADY gra karciana

Petit Collage
PETIT PTC590
54,90 zł
W grze karcianej dla dzieci Szarady możecie na zmianę odgadywać, co znajduje się na obrazku przeciwnika. Każdy kto zgadnie co ukrywa obrazek rywala - wygrywa! Dozwolone jest odgrywanie scenek i wydawanie różnych dźwięków, jednak zabronione jest używanie słów!  
MINI MELO MELO gra karciana Tinyly MINI MELO MELO gra karciana Tinyly 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY KARCIANE

MINI MELO MELO gra karciana Tinyly

DJECO
DJ06971
48,90 zł
Gra karciana dla całej rodziny, polegająca na zręczności, spostrzegawczości i szybkości. Gracze muszą znaleźć na swoich kartach takie same obrazki, jakie znajdują się na kartach “méli-mélo”.
MALICIOUS MAGIC zestaw 20 magicznych sztuczek MALICIOUS MAGIC zestaw 20 magicznych sztuczek 2
Kup do 13, wyślemy dziś
182,90 zł
Zestaw 20 magicznych sztuczek Malicious Magus. W zestawie znajdują się wszystkie niezbędne akcesoria do wykonania sztuczek - karty, apaszka, magiczne skarabeusze i inne akcesoria.
LITTLE FAMILY gra karciana LITTLE FAMILY gra karciana 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY KARCIANE

LITTLE FAMILY gra karciana

DJECO
DJ05062
56,90 zł
Zwierzęta szukają swoich przyjaciół - czy możesz pomóc je znaleźć? Celem gry jest zebranie, jak największej liczby par zwierzątek.
MAGIC SCHOOL gra karciana pamięciowa MAGIC SCHOOL gra karciana pamięciowa 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY KARCIANE

MAGIC SCHOOL gra karciana pamięciowa

DJECO
DJ05144
41,90 zł
Jesteście młodymi adeptami sztuki magii, którzy marzą by stać się Wielkim Czarownikiem. Aby nim zostać trzeba wykonać co najmniej 10 sztuczek. Zadania polegają na współpracy, żeby wszyscy razem zwyciężyli.
MAŁPKA gra karciana MAŁPKA gra karciana 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY KARCIANE

MAŁPKA gra karciana

Petit Collage
PETIT PGC-MONKEY
44,90 zł
Przygotuj się na zabawę ze zwierzątkami Petit Collage! Zbierz najwięcej par, aby wygrać, ale jak najszybciej, pozbądź się karty z szaloną małpką, bo przegrasz grę! Przejrzyste, ciekawe ilustracje zachęcą dziecko do zabawy.
BATA WAF karciana gra w wojnę BATA WAF karciana gra w wojnę 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY KARCIANE

BATA WAF karciana gra w wojnę

DJECO
DJ05104
42,90 zł
Bata Waf to gra typu "Wojna" w nietypowej odsłonie. Zamiast standardowych kart do gry na obrazkach znajdują się pieski - małe i duże. Wspólnie rozegrajcie turniej - emocje gwarantowane!
TOP 10 gra strategiczna nauka liczenia TOP 10 gra strategiczna nauka liczenia 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY KARCIANE

TOP 10 gra strategiczna nauka liczenia

Janod
J02760
49,00 zł
Top 10 to wspaniała zabawa dla dzieci uczących się liczyć. Gra polega na dobraniu kart, tak aby powstał z nich wynik 10. Kto pierwszy pozbędzie się swoich kart wygrywa. Zadanie nie jest takie łatwe, w stosie kart znajdują się karty specjalne, które mogą całkowicie zmienić przebieg gry. Ciekawa rozrywka dla całej rodziny!
Pokazano 1-24 z 107 pozycji

Słowo „gra” wcale nie musi oznaczać tej na komputerze, smartfonie czy tablecie. W dzisiejszym zekranizowanym świecie warto pamiętać o tych tradycyjnych grach, które znane są nam od wielu setek lat. Świetnym przykładem okażą się m.in. dziecięce gry karciane, które są gwarancją długiej zabawy, która rozwija. W tej kategorii znajdziesz edukacyjne gry w karty dla dzieci zapewniające mnóstwo frajdy każdego dnia dla pociech w różnym wieku – zapraszamy do sprawdzenia oferty!

Gry karciane dla dzieci – rozwój pamięci i nie tylko

Mogłoby się wydawać, że proste gry karciane dla dzieci to przeżytek – nic bardziej mylnego! Karcianki szybko wciągają, zachwycają wymyślnymi grafikami, a także mechaniką. Są one świetnym pomysłem na wspólne spędzenie wolnego czasu – nic przecież nie stoi na przeszkodzie, aby rodzic dołączył się do swojej pociechy i razem pobawił się z pomocą kart.

Gry karciane dla dzieci to akcesoria do zabawy, które również niosą ze sobą walory edukacyjne. Odpowiednio dobrany poziom trudności pozwoli dziecku rozwijać się na wielu płaszczyznach – począwszy od treningu pamięci czy motoryki małej (trzymanie większej ilości kart wzmacnia chwyt), a kończąc na ćwiczeniu spostrzegawczości.

Gry w karty dla dzieci – dopasuj je pod wiek swojej pociechy

Gra karciana dla dzieci musi być dopasowana do możliwości Twojego malucha – tylko wtedy będzie bawić i uczyć. Zbyt niski poziom trudności sprawi, że dziecko szybko się znudzi – zbyt wysoki z kolei sprawi, że zabawka spowoduje tylko frustracje i szybko pójdzie w kąt. W Edukatorku znajdziesz gry w karty dla dzieci o różnym stopniu skomplikowania.

Oferowane przez nasz sklep gry dla dzieci karciane możemy podzielić na te najprostsze, w których maluch pozna np. podstawowe kształty, nieco trudniejsze, w których wymagana będzie znajomość cyfr i liter czy najbardziej zaawansowane – w tych z kolei ważny jest refleks czy umiejętność strategicznego myślenia.

Proste gry karciane dla 2-latka

Masz w domu dwulatka, który dopiero zaczyna przygodę ze świadomymi zabawami? W takim razie możesz pomyśleć o wręczeniu mu prostej gry karcianej, która nie będzie wymagała jeszcze od niego znajomości obiektów. Ważne, aby była kolorowa, dzięki czemu z pewnością zachęci malucha do długich zabaw z rodzicami lub rodzeństwem.

Na stronie sklepu z zabawkami Edukatorek dostępne są różne karcianki dla najmłodszych dzieci, wśród których na uwagę zasługuje m.in. gra karciana LITTLE FAMILY od Djeco. Choć na opakowaniu znajdziemy informację, że jest to zabawka dla dzieci +2,5, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby chwilę wcześniej oswoić malucha z przyjaznymi kartami, na których znajdują się podobizny zwierzątek.

Na samym początku gra karciana dla dzieci może posłużyć jedynie do zwykłego oglądania, tak z czasem stanie się pełnoprawną „karcianką”, która polega na dobieraniu z talii kart i tworzeniu z nich par. W ofercie dostępne są również inne wersje tej gry karcianej dla dzieci (utrzymane w innych motywach).

Gry dla dzieci – karty dla 3-latka

Karcianki dla dzieci w wieku trzech lat posiadają podobną mechanikę do tych, które przeznaczone są dla 2-latków.

Świetnym przykładem jest tutaj dziecięca gra karciana LITTLE PUZZLE. Polega ona na ułożeniu całego kształtu (w tym wypadku czerwonej rybki z kolorowym środkiem, innym dla każdego gracza). Świetna zabawa dla całej rodziny, wciągająca i wymagająca lekkiego skupienia i spostrzegawczości! Kto pierwszy złapie i połączy 4 rybki, ten lepszy! Przykład karcianki dla dzieci, która uczy obserwacji, a także rozpoznawania kolorów.

Gry dla dzieci w karty dla 4-latka

Karciane gry dla dzieci dla czterolatków są już nieco bardziej skomplikowane. W tym czasie maluchy potrafią już rozpoznawać, choć część kolorów, nazywać kształty i logicznie myśleć.

Mając tę świadomość, możemy spróbować zabawy, która wymaga zastanowienia się, a także podjęcia konkretnych kroków. W tym miejscu warto sprawdzić grę karcianą CZERWONY KAPTUREK, która polega na ułożeniu całej historyjki o legendarnym czerwonym kapturku z dostępnych kart „opowieści”. Doskonała zabawa zarówno dla maluchów, jak i rodziców – w grę może grać od 2 do 4 osób. Kolorowe obrazki, proste zasady, szybki czas gry (około 15 minut) – wszystko to sprawia, że Twój czterolatek nie znudzi się zabawą i miło spędzi czas ze swoimi bliskimi.

Gry karciane dla starszych dzieci

W Edukatorku znajdziesz karty gry dla dzieci w różnym wieku. W asortymencie dostępne są również wersję gier dla starszych pociech, które potrafią już samodzielnie się bawić, logicznie myśleć, czy wyciągać wnioski.

W tym miejscu polecamy sprawdzić karcianą grę pamięciową MAGIC SCHOOL, która polega na współpracy i wykonywaniu magicznych sztuczek (dla dzieci w wieku do 5 lat), (również dla pięciolatków i starszych pociech), czy grę karcianą pamięciową GRA Z JAJEMgrę karcianą w wojnę BATASAURUS (od lat 7), nawiązującą do tematyki filmowej i festiwalu w Cannes.

Produkt dodany do listy życzeń