ROZWÓJ MUZYCZNY DZIECKA

DREWNIANY STOLIK MUZYCZNY edukacyjny DREWNIANY STOLIK MUZYCZNY edukacyjny 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ROZWÓJ MUZYCZNY DZIECKA

DREWNIANY STOLIK MUZYCZNY edukacyjny

Tender Leaf Toys
TL8655
498,90 zł
Drewniany stolik muzyczny z leśnym motywem to zabawka idealna dla małych muzykantów. Leśny stolik posiada różne instrumenty przedstawione w pięknej formie leśnych zwierzątek i roślin. Stolik muzyczny zachęci dziecko do kreatywnej zabawy i odkrywania nowych dźwięków!
LISEK wesoły tamburyn Explore&More LISEK wesoły tamburyn Explore&More 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWKI SENSORYCZNE

LISEK wesoły tamburyn Explore&More

Skip Hop
SH 9L714810
36,90 zł
Tamburyn w kształcie liska, gotowy jest do zabawy przez cały dzień! Zabawka jest łatwa do chwycenia i potrząsania przez małe rączki. Posiada teksturowany gryzak-ogonek, który pomoże w łagodzeniu bólu dziąseł.
INSTRUMENTY MUZYCZNE drewniane zestaw 7 el. INSTRUMENTY MUZYCZNE drewniane zestaw 7 el. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
INSTRUMENTY MUZYCZNE

INSTRUMENTY MUZYCZNE drewniane zestaw 7 el.

EGMONT
EG 580152
154,90 zł
Niewielkie i poręczne drewniane zabawki muzyczne zachęcą dziecko do rozpoczęcia muzycznej przygody. Instrumenty muzyczne zachwycą początkujących małych muzyków. Są bardzo poręczne, nie sprawią trudności w obsłudze.
ARBUZ bębenki 2w1 Farma ARBUZ bębenki 2w1 Farma 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ROZWÓJ MUZYCZNY DZIECKA

ARBUZ bębenki 2w1 Farma

Skip Hop
SH 9K597210
82,90 zł
Bębny w kształcie połówki arbuza zapraszają do zabawy. Mali perkusiści pokochają granie na uroczym arbuzie! Idealnie dopasowane do wielkości małych rączek, posiadają przezroczystą górę, przez którą widać znajdujące się w środku "nasionka" grzechotki. 
INTERAKTYWNA KIEROWNICA MUZYCZNA Woofer’s Musical Driving Wheel INTERAKTYWNA KIEROWNICA MUZYCZNA Woofer’s Musical Driving Wheel 2
Oczekiwanie na dostawę
ZABAWKI DO ROZWIJANIA WYOBRAŹNI

INTERAKTYWNA KIEROWNICA MUZYCZNA Woofer’s Musical Driving Wheel

B.TOYS
BX LB1917
129,00 zł
Niezastąpiony rekwizyt w podróży i nie tylko. Interaktywna kierownica umożliwia Maluszkowi, uwielbiane przez dzieci, naśladowanie prowadzenia samochodu. W zabawce wgrane są odgłosy silnika, klakson, syrena policyjna, odgłosy kierunkowskazów – uruchamiane poprzez przekręcenie kierownicą w prawo lub lewo oraz sympatyczne melodie i piosenki, które umilą czas...
CAŁKIEM NOWE ZABAWY PALUSZKOWE usprawnianie dłoni dzieci
Oczekiwanie na dostawę
KSIĄŻKI, KSIĄŻECZKI

CAŁKIEM NOWE ZABAWY PALUSZKOWE usprawnianie dłoni dzieci

Harmonia
HAR800748
22,00 zł
Książka, zawierająca 120 fabularyzowanych zabaw, dzięki którym można zaktywizować mięśnie rąk kilkulatków. Zabawy te mogą stanowić formę terapii lub ćwiczenia dłoni, przygotowujące przedszkolaków do samodzielnego rysowania, pisania oraz wykonywania różnych prac manualnych.
PIOSENKI-BĄBELKI zabawy z muzyką dla dzieci książeczka z płytą PIOSENKI-BĄBELKI zabawy z muzyką dla dzieci książeczka z płytą 2
Oczekiwanie na dostawę
11,90 zł
Książeczka, w której zebrane zostały łatwe do zaśpiewania piosenki dla dzieci, połączone z radosną zabawą w pokazywanie. To świetna propozycja na wspólne, rodzinne muzykowanie. W książce oprócz słów znajdują się czytelne zapisy nutowe oraz krótkie opisy zabaw z pokazywaniem do każdego utworu.
Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Płyty CD mają wpływ na rozwój zmysłu słuchu dziecka. Dzięki nim maluch ćwiczy rytmikę i koordynację słuchowo-ruchową

Produkt dodany do listy życzeń