Adres siedziby firmy
(do zwrotów i korespondencji):

EDUKATOREK.PL
ul. Śremska 84
62-050 Mosina

Formularz odstąpienia od umowy (.PDF)

Odstąpienie od umowy zawartej na odległość.

1. Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta, konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Do zwrotu prosimy dołączyć dokument sprzedaży (szczegóły - patrz Regulamin sklepu: VII. Prawo odstąpienia od umowy, oraz informacje prawne dotyczące zwrotu)

2. Zwrot towaru należy wysyłać na adres siedziby sklepu.

3. Do zwrotu należy dołączyć wypełniony formularz odstąpienia od umowy zawartej na odległość:

4. Zwrot należności za zwrócone towary, nastąpi nie później niż 10 dni od dnia otrzymania zwrotu.

5. Sklep nie odbiera przesyłek pobraniowych.

Reklamacje.

1. Podczas odbioru przesyłki zamawiający ma obowiązek sprawdzić jej stan. Jeśli stwierdzi, że opakowanie jest uszkodzone, powinien spisać z kurierem protokół reklamacyjny, a następnie skontaktować się z obsługą sklepu.

2. Wszystkie produkty sprzedawane przez sklep edukatorek.pl są nowe i objęte gwarancją producenta. Reklamacje będą rozpatrywane w oparciu o przepisy ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. z dnia 5 września 2002 r.).

3. Jeśli stwierdzą Państwo wadę ukrytą, uszkodzenie, lub niezgodność towaru z zamówieniem, prosimy nie odsyłać od razu towaru. Wpierw prosimy o kontakt i możliwie dokładne opisanie problemu; jeśli to możliwe wysłanie nam fotografii. Na podstawie Państwa informacji możemy szybciej rozpatrzyć reklamację oraz uniknąć zbędnego ponoszenia kosztów wysyłki towaru.

4. Podstawę do reklamacji stanowi dokument sprzedaży (faktura/paragon).

Produkt dodany do listy życzeń