GRY DOTYKOWE

MEMO DOTYKOWE gra pamięciowa w woreczku
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY DOTYKOWE

MEMO DOTYKOWE gra pamięciowa w woreczku

goki
GK 56828
78,90 zł
Gra memo dotykowe polega na dopasowaniu dwóch takich samych mini poduszeczek za pomocą dotyku. Jeśli gracz uważa, że odnalazł odpowiedni element, może wyciągnąć go z woreczka. Jeśli udało się dobrać parę, gracz zatrzymuje ją i kontynuuje grę. Wygrywa gracz z największą ilością par.
CATCH A SOUND muzyczna gra pamięciowa Land of B. CATCH A SOUND muzyczna gra pamięciowa Land of B. 2
  • -20%
Kup do 13, wyślemy dziś
ROZWÓJ PAMIĘCI I LOGICZNEGO MYŚLENIA

CATCH A SOUND muzyczna gra pamięciowa Land of B.

B.TOYS
BX LB1931
110,40 zł 138,00 zł
Pamięciowa gra muzyczna dla małych rączek i ciekawskich umysłów. Skupi uwagę Maluszka, a przy tym jest pełna wyzwań. Zabawa z dźwiękiem i światłem, umuzykalnia, ćwiczy refleks i pamięć. Mnóstwo funkcji i muzycznych atrakcji w jednej zabawce.
DOTYK tekturowa gra sensoryczna DOTYK tekturowa gra sensoryczna 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY DOTYKOWE

DOTYK tekturowa gra sensoryczna

SentoSphere
SEN-00137
111,00 zł
Gra sensoryczna, której celem jest rozpoznanie za pomocą dotyku pary zwierząt, aby mogły wejść na pokład Arki Noego. Gracze po omacku pomagają Noemu odnaleźć samca i samicę wszystkich gatunków zwierząt, takich jak jeże, niedźwiedzie, żyrafy, węże, żółwie, lamy, małpy, barany, płaszczki, ryby, psy czy motyle. Gracz, któremu uda się sparować, jak najwięcej...
FARMA rozpoznawanie przez dotyk drewniana gra sensoryczna FARMA rozpoznawanie przez dotyk drewniana gra sensoryczna 2
Kup do 13, wyślemy dziś
123,00 zł
Gra sensoryczna ze zwierzętami z farmy składa się z 20 kartonowych kart, 20 drewnianych klocków i woreczka. Drewniane klocki przedstawiają świat z farmy: traktor, farmer, krowa, świnka, kaczka, buda dla psa itp. Dzięki dołączonym kartom można grać na różne sposoby:wyszukiwać przedmioty, grać w bingo lub lotto, albo stworzyć idealną dla wieku i potrzeb...
ROZPOZNAWANIE PRZEZ DOTYK drewniana gra ROZPOZNAWANIE PRZEZ DOTYK drewniana gra 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY DOTYKOWE

ROZPOZNAWANIE PRZEZ DOTYK drewniana gra

Vilac
VIL-02413
123,00 zł
Gra edukacyjna składająca się z 20 kartonowych kart, 20 drewnianych klocków i woreczka. Drewniane klocki przedstawiają zwierzęta, owoce, warzywa, pojazdy. Dziecko wybierając klocek z woreczka, uczy się rozpoznawać przedmioty, kształty za pomocą zmysłu dotyku. Można wyszukiwać przedmioty, grać w bingo lub lotto, albo stworzyć idealną dla wieku i potrzeb...
ZWIERZĄTKA lotto dotykowe ZWIERZĄTKA lotto dotykowe 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY DOTYKOWE

ZWIERZĄTKA lotto memo dotykowe

DJECO
DJ08129
119,90 zł
Wspaniała gra dla najmłodszych! Ruletka i memo dotykowe w jednym. Po wylosowaniu za pomocą ruletki materiału, należy go "odnaleźć" ręką w woreczku.
ŁAPACZ DŹWIĘKÓW muzyczna gra pamięciowa ŁAPACZ DŹWIĘKÓW muzyczna gra pamięciowa 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ROZWÓJ PAMIĘCI I LOGICZNEGO MYŚLENIA

ŁAPACZ DŹWIĘKÓW muzyczna gra pamięciowa

B.TOYS
BX1645
138,00 zł
Chwytliwa, pamięciowa gra muzyczna dla małych rączek i ciekawskich umysłów.Umuzykalnia, a ponadto ćwiczy refleks i pamięć.Proponuje mnóstwo funkcji i muzycznych atrakcji w jednej zabawce. Świetna zabawa gwarantowana!
FARMA lotto memo dotykowe FARMA lotto memo dotykowe 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY DOTYKOWE

FARMA lotto memo dotykowe

DJECO
DJ08135
169,90 zł
Wspaniała gra dla najmłodszych! Ruletka i memo dotykowe w jednym. Gra polega na dnalezieniu owocu, zwierzątka, warzywa lub narzędzia farmerskiego za pomocą zmysłu dotyku.
TERAPIA. PAMIĘĆ SENSORYCZNA gra edukacyjna pamięciowa
Oczekiwanie na dostawę
Zabawa, w której do dyspozycji gracze mają 22 drewniane elementy o przeróżnych kształtach i wielkościach. Każdy z dostępnych elementów ma swoją parę. Zadanie w zależności od wariantu polega na odnalezieniu dwóchtakich samych przedmiotów bez udziału zmysłu wzroku. Gra jest dobrym treningiem sprawności manualnej, kojarzenia, wyobraźni i myślenia.
KOT W WORKU gra edukacyjna dotykowa KOT W WORKU gra edukacyjna dotykowa 2
Oczekiwanie na dostawę
GRY EDUKACYJNE

KOT W WORKU gra edukacyjna dotykowa

Granna
GRN3581
37,90 zł
Gra edukacyjna dla dzieci rozwijająca zmysł dotyku. Elementy z grubej tektury umieszczone są w woreczku, dziecko za pomocą dotyku musi rozpoznać, co przedstawia wylosowany element. Jeśli odgadnie prawidłowo, umieszcza żeton na planszy, na takim samym obrazku jak wylosowany.
GRA DOTYKOWA rozpoznawanie owoców Bardzo głodna gąsienica GRA DOTYKOWA rozpoznawanie owoców Bardzo głodna gąsienica 2
Oczekiwanie na dostawę
147,90 zł
Gra sensoryczna, której celem jest rozpoznanie za pomocą dotyku owoców, które znajdują się w woreczku. Gracze po omacku rozpoznają po kształcie: jabłuszko, banana i śliwkę. Dzięki suwakowi, do woreczka można włożyć inne, wybrane przedmioty.
KSZTAŁTY drewniane memo dotykowe KSZTAŁTY drewniane memo dotykowe 2
Oczekiwanie na dostawę
GRY DOTYKOWE

KSZTAŁTY drewniane memo dotykowe

goki
GK 56968
63,90 zł
Gra polega na znajdowaniu kształtu i dopasowaniu go do odpowiedniej ramki. Kształty należy schować do woreczka  i wyszukiwać je za pomocą dotyku. Zabawa z zamkniętymi oczami  z pewnością przyniesie wiele radości.
ROZPOZNAWANIE KSZTAŁTÓW gra dotykowa
Oczekiwanie na dostawę
GRY DOTYKOWE

ROZPOZNAWANIE KSZTAŁTÓW gra dotykowa

goki
GK 59009
79,90 zł
W bawełnianym rękawie ukryły się różne przedmioty. Zadaniem dziecka jest rozpoznanie kształtu wylosowanego z rękawa przedmiotu. W przypadku odgadnięcia zachowuje ono figurkę, a wygrywa ten, kto zdobędzie ich najwięcej. IDEALNY POMYSŁ NA PREZENT!  
Dotykowe drewniane memo Dotykowe drewniane memo 2
Oczekiwanie na dostawę
GRY DOTYKOWE

Dotykowe drewniane memo

goki
GK 56895
75,90 zł
Gra polega na dopasowaniu krążka do odpowiedniej faktury na podstawce.Zadanie będzie o wiele trudniejsze,jeżeli będzie je trzeba wykonać z zamkniętymi oczami.
Drewniane memo dotykowe w woreczku 'cause GOKI - sklep edukatorek.pl Drewniane memo dotykowe w woreczku 'cause GOKI - sklep edukatorek.pl 2
Oczekiwanie na dostawę
GRY DOTYKOWE

Drewniane memo dotykowe w woreczku

goki
GK 59004
148,90 zł
Gra polega na znajdowaniu za pomocą dotyku dwóch krążków o tej samej fakturze. Dla utrudnienia krążki można schować do specjalnego woreczka. Zabawa z zamkniętymi oczami z pewnością przyniesie wiele radości!
Pokazano 1-16 z 16 pozycji

Rozglądasz się za odpowiednimi zabawkami edukacyjnymi, które zatroszczą się o prawidłowy rozwój zmysłu dotyku u Twojego dziecka? Jeśli tak, to jesteś w odpowiednim miejscu. W tej kategorii znajdziesz wyjątkowe gry dotykowe dla dzieci, które sprawią im ogromną radość i wielogodzinną przyjemność każdego dnia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego Edukatorek.

Gra dotykowa dla dzieci – rozwój już od najmłodszych lat

Czym właściwie są gry dotykowe? To zabawki edukacyjne, które zostały stworzone po to, aby jednocześnie bawić i uczyć dzieciaki już od najmłodszych lat. Tego typu akcesoria zabawowe stymulują zmysł dotyku, dzięki któremu maluchy mogą rozpoznawać różne kształty. Sensoryczna gra dotykowa dla dziecka wspomaga także jego ogólny rozwój — oprócz dotyku ćwiczy również cierpliwość, koncentrację oraz spostrzegawczość. Co więcej, poprzez dotykanie polepszają się również zdolności manualne jego rączek i rozwija czucie w palcach, co zaprocentuje w następnych latach życia dziecka i ułatwi mu codzienne funkcjonowanie. Poza tym zabawki dotykowe dla dzieci wyzwalają w nich silne, najczęściej bardzo pozytywne emocje oraz działają na ich wyobraźnię. Ponadto uwrażliwiają na różnorodność faktur, ale też zachęcają malca do samodzielnego działania i zdobywania doświadczeń w otaczającym go świecie.

Dlaczego jeszcze warto wybrać dla dziecka gry rozwijające jego dotyk?

Proces integracji sensorycznej trwa przez całe życie, jednak najważniejsze w tym względzie są pierwsze lata życia dziecka. W pierwszych miesiącach życia powinien odbywać się stopniowo; zabawki sensoryczne i gry dotykowe najlepiej wprowadzać od trzeciego roku życia. W opisywanym procesie dotyk odgrywa główną rolę, a zaburzenia w odczuwaniu mogą skutkować nieprzyjemnymi problemami w codziennym życiu. Oferowane przez nas gry dotykowe i pamięciowe dla dzieci mają potwierdzone i sprawdzone działanie terapeutyczne. Dzięki temu są doskonałymi zabawkami do wspierania różnego rodzaju zaburzeń integracji sensorycznej. Będą niezastąpioną pomocą dla rodziców i terapeutów, którzy chcą pomóc dzieciom mającym nadwrażliwość lub niewystarczającą wrażliwość na dotyk. Takie zaburzenia bardzo często skutkują wieloma problemami w życiu codziennym, rodzinnym i szkolnym — pierwsze mocno rozprasza uwagę dziecka, dla którego przeszkodą jest każdy szczegół; drugie z kolei może powodować między innymi ciągłe interesowanie się przedmiotami i poszukiwanie różnego rodzaju wrażeń.

Gry dotykowe dla młodszych i starszych dzieci — jakie wybrać?

W bogatym asortymencie sklepu internetowego z zabawkami dla dzieci i młodzieży Edukatorek znajdziesz duży wybór zabawek sensorycznych i gier dotykowych, które będą mieć realny wpływ na naturalny rozwój zmysłów Twojej pociechy. Specjalnie dla Ciebie wybraliśmy kilka najciekawszych (naszym zdaniem) zabawek, które warto mieć w swoim domu.

Drewniana gra sensoryczna Farma

Gra dotykowa dla dzieci ze zwierzętami mieszkającymi na farmie składa się z woreczka, dwudziestu kartonowych kart oraz takiej samej liczby drewnianych klocków przedstawiających życie na farmie. Wśród nich znajduje się między innymi wesoła świnka, żółty kłos, radosna kurka, pomarańczowa dynia, niebieski traktor, buda dla pieska, przeciągający się kotek czy uśmiechnięty farmer. Zadaniem dziecka będzie wyciąganie z woreczka odpowiednich klocków, co nauczy je rozpoznawania kształtów ze pomocą dotyku, ale także wesprze rozwój tego zmysłu oraz rozwinie wyobrażenie przestrzenne malca.

Gra sensoryczna Rozpoznawanie owoców

Dotykowa gra dla dzieci to wykonana z drewna podstawka z przepięknymi malunkami drzew, trawy, słoneczników i owadów, do której został przymocowany zielony woreczek. Celem gry jest rozpoznanie za pomocą dotyku schowanych w nim owoców — soczystego jabłka, dojrzałej śliwki oraz słodkiego banana. Zabawka ma wiele zalet wspomagających rozwój maluchów — pomaga im w nauce koncentracji i spostrzegawczości oraz ćwiczeniu cierpliwości i sprawności manualnej dłoni. Dotykowa gra w rozpoznawanie owoców to doskonały pomysł na prezent dla każdego dziecka.

Dotykowe gry dla dzieci w sklepie internetowym Edukatorek

W sklepie on-line z zabawkami dla dzieci Edukatorek zdajemy sobie sprawę z tego, że świat odbierany jest przede wszystkim przez zmysły. Właśnie dlatego w tej kategorii zebraliśmy wiele edukacyjnych gier dotykowych dla dzieci wspomagających prawidłowy rozwój ich poszczególnych zmysłów — w tym wypadku dotyku. W ofercie Edukatorka dostępne są jednak również inne gry, które rozwiną u Twojej pociechy zmysł słuchu czy wzroku, ale także będą odpowiednie do ćwiczenia pamięci, koordynacji ruchowej czy logistycznego myślenia. Na stronie naszego sklepu znajdziesz takie zabawki, jak na przykład:

  • muzyczne gry pamięciowe,
  • gry towarzyskie,
  • drewniane kształty,
  • interaktywne klocki.

Wszystkie dziecięce zabawki są nowe i pakowane do pudełek czy opakowań w taki sposób, że są właściwie chronione przed uszkodzeniem lub zniszczeniem podczas transportu. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem naszego sklepu on-line Edukatorek z edukacyjnymi zabawkami dla dzieci w każdym wieku.

Produkt dodany do listy życzeń