GRY DOTYKOWE 

Jest 17 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów
GRY DOTYKOWE

Rozglądasz się za zabawkami edukacyjnymi, które rozwiną u Twojej pociechy zmysł dotyku? Jeśli tak, to jesteś w odpowiednim miejscu. W tej kategorii znajdziesz wyjątkowe gry edukacyjne dla dzieci, które wspomogą ogólny rozwój Twojej pociechy i sprawią jej frajdę na wiele godzin każdego dnia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą – Edukatorek.

Gry dotykowe dla dzieci – rozwój pociechy od najmłodszych lat

Czym właściwie są gry dotykowe? Są to zabawki edukacyjne, które powstały w jednym celu: aby uczyć i bawić już od najmłodszych lat. Tego typu akcesoria stymulują zmysł dotyku, bo właśnie dzięki niemu maluchy mogą rozpoznawać różne kształty.

Sensoryczna gra dotykowa dla dziecka wspomaga ogólny rozwój malucha. Oprócz dotyku dzieci ćwiczą również cierpliwość, koncentrację czy spostrzegawczość. Co więcej, poprzez dotykanie polepszają również swoje zdolności manualne dłoni, co z pewnością zaprocentuje już w następnych latach życia i ułatwi codzienne funkcjonowanie Twojemu dziecku.

Dotykowe gry dla dzieci – oferta sklepu Edukatorek

W Edukatorku zdajemy sobie sprawę, że świat odbierany jest przez zmysły, dlatego też stworzyliśmy tę kategorię, w której znajdują się edukacyjne gry dotykowe dla dzieci wspomagające prawidłowy rozwój poszczególnych zmysłów – w tym wypadku dotyku. W ofercie znajdują się jednak również inne gry, które rozwiną u Twojej pociechy m.in. słuch czy pamięć. Na stronie naszego sklepu dostępne są takie zabawki jak m.in.:

  • sensoryczne gry dotykowe na rozpoznawanie owoców,
  • muzyczne gry pamięciowe,
  • tekturowe gry dotykowe,
  • gry towarzyskie,
  • drewniane kształty,
  • interaktywne klocki.

Oferowane przez nas gry dotykowe i pamięciowe mają również właściwości terapeutyczne, dzięki czemu są świetnymi zabawkami do zwalczania różnych zaburzeń integracji sensorycznej. Wszystkie akcesoria są nowe i pakowane w pudełka i opakowania, które chronią je przed zniszczeniem podczas transportu.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu. Edukatorek – edukacyjne zabawki dla dzieci w każdym wieku.

GRY DOTYKOWE