Zabawki od 18 miesiąca 

Jest 483 produktów.
Pokazuje 1 - 60 z 483 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 483 elementów
Zabawki od 18 miesiąca

Jakie zabawki dla dziecka, które ukończyło osiemnasty miesiąc życia, będą odpowiednie? Z tym pytaniem z pewnością mierzyć się musi niejeden rodzic. W tym wieku maluch jest bowiem coraz bardziej świadomy swojego ciała, a także otaczającego go świata. Uwielbia odkrywać nowości, sięgać po nieznane mu przedmioty i zaglądać w miejsca, które jeszcze niedawno były dla niego niedostępne. To czas jego największego rozwoju — stąd właśnie nasza pociecha pragnie poznawać otoczenie za pomocą każdego ze zmysłów. Wiedzę tę warto wykorzystać do wyboru odpowiednich zabawek edukacyjnych dla 18-miesięcznego dziecka, które zachęcą go do aktywnej zabawy w domu i na dworze.

Co kupić 18-miesięcznemu dziecku w prezencie?

Osiemnasty miesiąc życia dziecka związany jest przede wszystkim z ciągłym jego ruchem. Mały odkrywca uwielbia go i potrzebuje naprawdę dużo na tym etapie rozwoju. Nie martw się, jeżeli będzie Ci się wydawać, że Twoje dziecko ma w sobie ogromne pokłady energii i — mówiąc prościej — wszędzie go pełno. W tym wieku to normalne. Brzdąc chce w 100% wykorzystywać wszystkie umiejętności, których do tej pory się nauczył. Umie już bowiem samodzielnie chodzić, wspinać się, a nawet biegać. Ciągle ćwiczy chodzenie do tyłu oraz swoją równowagę i choć zdarzają mu się potknięcia, to nie poddaje się i próbuje dalej. Aby jeszcze bardziej zachęcić nasze maleństwo do ruchu, kupmy mu zabawki dedykowane do tej aktywności. Doskonałym wyborem będą wszelkiego rodzaju pojazdy, za którymi maluch będzie mógł ganiać, ale też uczyć się, do czego służą. Możesz wybrać na przykład:

  • drewnianą taksówkę w żółtym kolorze, którą podróżują wesołe zwierzątka — panda, króliczek i lisek,
  • jasnoniebieską lawetę, która przyjechała na pomoc czterem samochodom osobowym,
  • wywrotkę z wielką naczepą, którą można będzie przewozić góry piasku.

Dobrymi zabawkami od 18. miesiąca są także zwierzątka na sznurku. Maluszek będzie miał nowego przyjaciela, który pójdzie (a właściwie pojedzie) za nim wszędzie. W naszym sklepie znajdziesz wesołego homara, uśmiechniętego krokodyla oraz uroczego pieska z dzwoneczkiem przy szyi.

Jakie zabawki dla 18-miesięcznego dziecka?

Odpowiednia zabawka dla półtorarocznego dziecka nie może skupiać się wyłącznie na jednym aspekcie, to jest rozwoju fizycznym. Oczywiście, ruch jest niesamowicie ważny dla małych nóżek brzdąca, jednak w tym wieku powinien on rozwijać także swoją wyobraźnię i kreatywność. Pomocne będą w tym różnego rodzaju naklejki oraz muzyczne gry pamięciowe. W naszym asortymencie znajdziesz na przykład:

  • zestawy kreatywnych naklejek wielokrotnego użytku w kształcie książeczki o różnej tematyce, które umilą dziecku czas w podróży,
  • pamięciową grę muzyczną skupiającą uwagę maluszka nie tylko wyrazistym, kolorem czerwonym, ale także wieloma funkcjami i muzycznymi atrakcjami ukrytymi w jednej zabawce.

Równie pomocnymi zabawkami dla dziecka 18 m+ będą wszelkiego rodzaju klocki rozwijające zdolności manualne malca. Przy ich wyborze zwróć uwagę na to, aby były wykonane z materiałów bezpiecznych dla delikatnej skóry dziecka oraz nie miały żadnych ostrych elementów.

Wysokiej jakości zabawki dla dzieci (18 miesięcy) znajdziesz w Edukatorku

W naszym sklepie z edukacyjnymi zabawkami dla dzieci znajdziesz starannie wyselekcjonowane akcesoria, które dbać będą o prawidłowy rozwój maluchów i każdego dnia zachęcać je do wesołej zabawy. Zapraszamy do zapoznania się z kategorią zabawek od 18. miesiąca. Nasz bogaty asortyment pozwala na znalezienie ciekawych zabawek nie tylko dla 18-miesięcznego chłopca, ale i 18-miesięcznej dziewczynki. Wszystkie produkty znajdujące się w naszym asortymencie pochodzą od światowych producentów akcesoriów i zabawek dziecięcych. W swojej pracy dbają oni o to, aby finalny efekt zadowalał nie tylko małe rączki naszego brzdąca, ale także wysokie oczekiwania rodziców. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą zabawek dla dziecka 18 m+ wyróżniającą się przyjazną kolorystyką.

Zabawki od 18 miesiąca