NOTESY, ZESZYTY 

Jest 69 produktów.
Pokazuje 1 - 60 z 69 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 69 elementów
NOTESY, ZESZYTY

Twój maluch rozpoczyna naukę w szkole? W takim razie przygotuj dla niego wyprawkę, w której muszą się znaleźć m.in. notesy czy zeszyty dla dzieci. Sprawdź nasze akcesoria szkolne, które dostępne są w tej kategorii i podaruj maluchowi zestaw, który ułatwi mu codzienną naukę – zapraszamy!

Notesy i zeszyty dla dzieci – notatki są ważne!

Kto z nas nie pamięta czasów, w których trzeba było przepisywać mnóstwo informacji z podręcznika lub zapisywać termin kolejnej klasówki? Niestety – pójście do szkoły wiążę się w dużej mierze ze sporządzaniem notatek. W dzisiejszych czasach jednak możesz zrobić coś, żeby Twoje dziecko nie traktowało pisania jako przykry obowiązek, ale pożyteczną czynność. Jak to zrobić?

Najlepiej wręczając mu nasze zeszyty w linie i notesy dla dzieci. Te podręczne akcesoria przydadzą się każdego dnia – nie tylko w szkole, ale również w domu. To właśnie w nich maluch będzie mógł zapisać sobie najważniejsze informacje (lub swoje małe tajemnice) i mieć je zawsze w zasięgu wzroku.

Notesy dla dzieci i zeszyty w linie – co je wyróżnia?

Wśród produktów dostępnych w kategorii znajdziesz notesy dla dziewczynek i chłopców, które łączy jedno – wysoka estetyka. Prezentowane akcesoria szkolne są przyozdobione wieloma kolorowymi i przyjaznymi motywami jak np. jednorożec, lisek, niebiańskie gwiazdy, kotek, słońce i wiele innych. Wesoły klimat okładek zachęci dzieci do pisania, a także sprawi, że będą z dumą pokazywać się z nimi w szkole.

Wszystkie zeszyty i notesy dla chłopców oraz dziewczynek są przepięknie przyozdobione, a także bardzo poręczne, przez co doskonale wejdą do plecaka czy nawet małej torby. Dostępne w klasycznych formatach jak m.in. A5 czy A6.

Zeszyty dla dziewczynek i chłopców to nie wszystko, co znajdziesz w tej kategorii – na stronie dostępne są m.in. sketch booki, czyli szkicowniki artystyczne, zestawy kreatywne w walizeczce (zeszyty z zadaniami), organizery na biurko czy zestawy ozdobnej papeterii.

Zapraszamy każdego rodzica i życzymy udanych zakupów! Edukatorek – sklep internetowy z akcesoriami i zabawkami dla dzieci.

NOTESY, ZESZYTY