MUZYKA I INSTRUMENTY 

Jest 170 produktów.

Podkategorie

 • ROZWÓJ MUZYCZNY DZIECKA

  Płyty CD mają wpływ na rozwój zmysłu słuchu dziecka. Dzięki nim maluch ćwiczy rytmikę i koordynację słuchowo-ruchową

 • INSTRUMENTY MUZYCZNE

  Z obawy przed wszechobecnym hałasem instrumenty muzyczne dla dzieci są pomijane przez wielu rodziców przy zakupach zabawek, a nawet traktowane jako przedmioty zakazane. Tym samym ta część rodziców popełnia największy błąd, ponieważ edukacja muzyczna, której doświadczają dzieci we wczesnych latach dzieciństwa ma ogromny wpływ na ich rozwój. Według badań naukowych maluchy mające kontakt z różnymi formami aktywności muzycznej (śpiew, gra na instrumentach, zabawy ruchowe przy muzyce), mają lepszą pamięć, koordynację ruchową, koncentrację, są wrażliwe i kreatywne, a są to cechy niezwykle istotne w okresie nauki szkolnej i bardzo przydatne w dorosłym życiu.

  Jakie instrumenty muzyczne dla dzieci?

  Aktywność muzyczną wykazują już niemowlęta, dla których dźwięki pozytywki czy tzw. zabawki szeleściki to źródło radości, kolejne to grzechotki, które początkowo nieświadomie maluch “uruchamia", by później odkrywać związki przyczynowo- skutkowe i przychodzi kolej na instrumenty muzyczne (tak około 18 miesiąca życia), z których maluch całkiem świadomie wydobywa dźwięk. Pierwsze instrumenty muzyczne dla dzieci to instrumenty perkusyjne, przy czym bębenek to podstawa ze względu na łatwość w wydobywaniu dźwięków. Nie poprzestajemy na jednym instrumencie, zapoznajmy dzieci z innymi sposobami wydobywania dźwięków - kołatki, kastaniety, cymbałki, pianinka, gitary, im starszy maluch, tym zabawka powinna być ciekawsza. Oczywiście nie oczekujmy od dziecka spektakularnych efektów muzycznych, w przypadku najmłodszych maluchów to nie kompozycja muzyczna, ale rytm jest istotny, z czasem sami będziecie zaskoczeni rozwojem muzycznym dziecka.

  Słabej jakości instrumenty muzyczne dla dzieci szybko zniechęcą malucha do aktywności muzycznej, dlatego wybierajmy instrumenty muzyczne trwałe, najlepiej drewniane, które z pewnością przetrwają twórcze działanie dziecka. Jak istotny dla malucha jest ciekawy wygląd, kolor zabawki wie każdy z nas. Stąd tez wybierając instrumenty muzyczne dla dzieci zwracajmy uwagę i na ten element, a także na jakość wykonania i czy spełnione są warunki bezpiecznego użytkowania.

  Instrumenty muzyczne dla dzieci do nabycia w naszym sklepie internetowym

  Stawiamy na jakość, estetykę i bezpieczeństwo oferowanych przez nas produktów. Stawiamy na liderów w produkcji zabawek. Bogata oferta zabawek muzycznych spełni oczekiwania zarówno rodziców jak i dzieci.

  Sprawdź też inne nasze produkty z kategorii Muzyka dla dzieci.

Pokazuje 1 - 60 z 170 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 170 elementów
MUZYKA I INSTRUMENTY

Masz w domu małego muzyka? Chcesz wspierać pasję swojej pociechy od najmłodszych lat? W takim razie musisz poznać dostępne w tej kategorii zabawki muzyczne dla dzieci, czyli akcesoria, które dostarczą mnóstwa frajdy, a także będą rozwijać zmysły malucha każdego dnia.

Zabawki muzyczne dla dzieci – dla małych Mozartów i nie tylko!

Zabawki muzyczne dla dzieci to doskonały pomysł na prezent zwłaszcza dla tych maluchów, które od najmłodszych lat przejawiają swoje zainteresowania muzyką. Tego typu edukacja jest bardzo ważna nie tylko dla małych muzykantów, ale również dla innych dzieci, które stawiają swoje pierwsze kroki na tym świecie.

Warto pamiętać, że akcesoria muzyczne dla dzieci oddziałują na funkcje poznawcze, w tym na zmysły (głównie słuch, ale również dotyk czy wzrok), koncentrację, koordynację, spostrzegawczość czy pamięć.

To jednak nie wszystko, o czym musimy wspomnieć. Zabawki muzyczne dla dzieci ukształtują również poczucie rytmu, rozwiną motorykę małą, wyobraźnie, a także nauczą cierpliwości.

Akcesoria muzyczne dla dzieci – co w ofercie?

Muzyczne zabawki dla dzieci niosą ze sobą wiele zalet. Dzięki nim pociecha od wczesnych lat rozwija swój umysł i ciało, a przy tym dobrze się bawi. W końcu muzyka dodaje pozytywnej energii i poprawia nastrój – a nie ma przecież nic piękniejszego od uśmiechniętego i radosnego dziecka.

Jakie akcesoria muzyczne dla dzieci znajdziesz w naszej ofercie? W asortymencie dostępne są m.in. książeczki z płytami z muzyką, a także instrumenty muzyczne takie jak perkusje, bębenki, drewniane mini pianina, gitary, cymbałki i wiele więcej.

Wszystkie zabawki muzyczne to produkty wykonane z najwyższą dokładnością. Wyróżniają się one jakością wykonania, odpornością na uszkodzenia, a także bezpieczeństwem użytku. Sięgnij po akcesoria z naszego sklepu z zabawkami i podaruj maluchowi wymarzony prezent. Kto wie, może to właśnie w Twoim dorasta drugi Mozart? Życzymy udanych zakupów! A w razie jakichkolwiek pytań pozostajemy otwarci na kontakt – Edukatorek.

MUZYKA I INSTRUMENTY