Zabawki od 4 lat 

Jest 844 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 844 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 844 elementów
Zabawki od 4 lat

Czterolatek, to już prawdziwy przedszkolak. Jest samodzielną osóbką, która potrafi skutecznie komunikować się z otoczeniem, zadaje mnóstwo pytań, sprawnie posługuje się łyżką, sam się ubiera, korzysta z toalety. Ciągle jednak potrzebuje doskonalenia umiejętności, zdolności, poszerzania wiedzy o otaczającym świecie. Najlepszymi przyjaciółmi dzieci są zabawki. Szukając zabawki dla czterolatka, warto wybrać taką, która będzie wspierać jego rozwój. Dzieci uczą się i doskonalą swoją sprawność poprzez zabawę.

Czterolatki uwielbiają zabawy tematyczne.

Przenoszą swoje obserwacje otoczenia do zabawy. Zabawa w dom, lekarza, kierowcę “śmieciarki”, strażaka jest ciekawa, a wzbogacona o akcesoria takie jak zabawkowa kuchnia i naczynia, domek dla lalek, zestaw lekarski czy specjalistyczny pojazd, to już super zabawa.

Zabawki dla dziecka w wieku 4 lat – manipulacyjne

Kształcenie małej motoryki u dziecka jest bardzo ważne. Od sprawności manualnej zależeć będzie umiejętność pisania. Klocki są idealną pomocą w usprawnianiu koordynacji wzrokowo – ruchowej, ćwiczeń dłoni i paluszków, kształtowaniu wyobraźni przestrzennej. Czterolatek z chęcią konstruuje z klocków przestrzennych o różnych kształtach, lubi drewniane układanki. Zabawki dla 4 latka typu zestawy artystyczne, kredki, ciastolina, naklejki, farby, koraliki, czyli wszystko, co pozwala na twórcze działanie z pewnością zainteresują dzieci, przy czym są dobrym ćwiczeniem małej motoryki. Czterolatki chętnie słuchają bajek, krótkich wierszyków i opowiadań, chętnie pobawią się w teatr O tym, że warto czytać dzieciom, nie trzeba nikogo przekonywać. Czterolatek z chęcią słucha, lubi oglądać ilustracje w książeczkach. Warto urozmaić opowiadanie bajek wprowadzając do zabawy pacynki. Dzieci w tym wieku kochają pacynki, które są dla nich stworami z pogranicza magii, chętnie także się nimi bawią, tworząc własne opowieści.

Zabawki od 4 lat – puzzle i gry o prostych zasadach

Czterolatki zainteresują puzzle 30 –60 elementowe (szczególnie o ulubionej tematyce), układanki np. klocki obrazkowe i gry takie jak domino (obrazkowe i tradycyjne) czy memory. Wybierając zabawki dla dziecka zadbaj, by były dla niego nie tylko atrakcyjne, ale dobrej jakości i bezpieczne, a takie są do kupienia w naszym sklepie. Szukasz zabawki dla 4 latka? Sprawdź naszą ofertę.

Zabawki od 4 lat

Filtry

Włączone filtry:
    Producent