GRA DOMINO

DOMINO w drewnianej skrzyneczce DOMINO w drewnianej skrzyneczce 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRA DOMINO

DOMINO w drewnianej skrzyneczce

Gollnest & Kiesel
GK 15449
15,90 zł
Tradycyjne domino opakowane w drewnianą skrzynkę. 28 ładnie wykonanych, kostek zachęci do zabawy nie tylko najmłodszych :)
LEŚNE ZWIERZĘTA tekturowe domino 28 el. LEŚNE ZWIERZĘTA tekturowe domino 28 el. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRA DOMINO

LEŚNE ZWIERZĘTA tekturowe domino 28 el.

EGMONT
EG 570089
54,90 zł
Klasyczna gra domino ze zwierzątkami w kształcie prostokąta.  Pierwszy gracz bez domino jest zwycięzcą! Na każdym z elementów znajdują się zwierzątka spotykane w lesie oraz cyferki, które pomagają w nauce liczb.
DOMINO gra magnetyczna DOMINO gra magnetyczna 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY PODRÓŻNE

DOMINO gra magnetyczna

The Purple Cow
PC 90353
34,90 zł
Klasyczna gra w domino zainteresuje każdego.  Magnetyczna gra umili podróż, nie pozwoli dzieciom nudzić się w czasie jazdy, a także w czasie postojów. Do celu dotrzecie o wiele szybciej!
DREWNIANE DOMINO gra 100 el. Sweet Cocoon DREWNIANE DOMINO gra 100 el. Sweet Cocoon 2
Kup do 13, wyślemy dziś
135,00 zł
Drewniane domino z serii Sweet Cocoon to 100 klocków, wzorowanych w większości na klasycznych płaskich kostkach domina, oraz kilku elementów o niebanalnych, często zaskakujących kształtach, np. mostu, wiatraczka, pagórka z chorągiewką, równi pochyłej, deseczki, pieńków czy sówek, dzięki którym można tworzyć z nich oryginalne konstrukcje i tory przeszkód.
ZOO tekturowa gra domino 28 el. ZOO tekturowa gra domino 28 el. 2
  • -20%
Kup do 13, wyślemy dziś
GRA DOMINO

ZOO tekturowa gra domino 28 el.

Little Dutch
LD4449
54,40 zł 68,00 zł
Gra domino z kolekcji Zoo to fantastyczna zabawa dla dzieci, która ćwiczy pamięć, koncentrację oraz wyobraźnię. Domino jest dwustronne, z jednej strony dzieci układają dwuczęściowe zwierzątka, a z drugiej uczą się liczyć .
MINI DOMINO kolorowa drewniana gra MINI DOMINO kolorowa drewniana gra 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRA DOMINO

MINI DOMINO kolorowa drewniana gra

PLAN TOYS
PT 4135
44,90 zł
Drewniane, kolorowe domino w wersji mini, dzięki któremu dzieci mogą zorganizować wyścigi, zbudować wieżę, a przede wszystkim zaobserwować związki przyczynowo skutkowe. Gdy konstrukcja będzie już gotowa, wystarczy pchnąć jeden klocek i obserwować, jak elementy się przewracają jeden za drugim. Wspaniała zabawa gwarantowana!
INSTRUMENTY MUZYCZNE domino 28 el. INSTRUMENTY MUZYCZNE domino 28 el. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRA DOMINO

INSTRUMENTY MUZYCZNE domino 28 el.

Janod
J02623
65,00 zł
Domino Instrumenty muzyczne to wyjątkowa gra dla całej rodziny. Na kostkach, które zostały wykonane z najwyższej jakości kartonu, znajdują się barwne i zabawne obrazki zwierząt, grających na różnych instrumentach oraz same instrumenty, m.in. skrzypce, bębenek, talerze, gitara czy marakasy.
KOLORY gra domino 28 el. KOLORY gra domino 28 el. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRA DOMINO

KOLORY gra domino 28 el.

CzuCzu
CZU491606
44,90 zł
Obrazkowe domino jest dobrym pomysłem na pierwszą grę Malucha. To jednocześnie układanka i dwie wersje niezwykle lubianej gry. Zestaw zawiera 28 dwustronnych kafelków: z kolorowymi obrazkami z jednej i tradycyjnymi kropkami z drugiej strony.
DINOZAURY gra domino 28 el. DINOZAURY gra domino 28 el. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRA DOMINO

DINOZAURY gra domino 28 el.

CzuCzu
CZU491620
44,90 zł
Obrazkowe domino jest dobrym pomysłem na pierwszą grę Malucha. To jednocześnie układanka i dwie wersje niezwykle lubianej gry. Zestaw zawiera 28 dwustronnych kafelków: z połówkami obrazków z jednej i tradycyjnymi kropkami z drugiej strony. Wspaniała propozycja dla Miłośników Dinozaurów.
MALI PRZYJACIELE tekturowa gra edukacyjna domino 28 el. MALI PRZYJACIELE tekturowa gra edukacyjna domino 28 el. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
54,90 zł
Kolorowe domino z wizerunkami zwierząt, w które można grać na dwa sposoby: z jednej strony klocków są namalowane zwierzątka, które należy połączyć w odpowiednie pary, a z drugiej strony są kropki, które należy układać jak w klasycznym domino.
DOMINO drewniana gra 200 el.
Kup do 13, wyślemy dziś
GRA DOMINO

DOMINO drewniana gra 200 el.

EGMONT
EG 570135
88,90 zł
Wyjątkowe, drewniane domino dla Malucha i nie tylko :) Dziecko będzie miało możliwość zbudowania kolorowego ciągu. Gdy konstrukcja będzie już gotowa, wystarczy pchnąć jeden klocek i obserwować, jak elementy się przewracają jeden za drugim. Wspaniała zabawa dla całej rodziny gwarantowana! 
DŻUNGLA domino XL 28 el. DŻUNGLA domino XL 28 el. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRA DOMINO

DŻUNGLA domino XL 28 el.

Janod
J02771
59,00 zł
Gra Dżungla to domino dla całej rodziny. Na kostkach znajdują się barwne obrazki zwierząt, zamieszkujących dżunglę, m.in.: pandy, lwa czy szympansa.
ZWIERZĄTKA domino z liczbami ZWIERZĄTKA domino z liczbami 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRA DOMINO

ZWIERZĄTKA domino z liczbami

DJECO
DJ08165
43,90 zł
Dwustronne domino inne niż wszystkie. Zadanie dziecka polega na znalezieniu drugiej części zwierzątka, a gdy ten sposób gry się znudzi, na odwrocie znajduje się domino z kwiatkami zamiast tradycyjnych kropek.
BIEDRONKI domino BIEDRONKI domino 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRA DOMINO

BIEDRONKI domino

goki
GK 56716
41,90 zł
Zamiast tradycyjnych kropek na kostkach domina przysiadły biedronki. Poszczególne kostki należy dokładać do siebie tak, by na sąsiadujących ze sobą polach zgadzała się liczba biedronek.
DOMINO gra podróżna DOMINO gra podróżna 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRA DOMINO

DOMINO gra podróżna

MierEdu
ME116
39,00 zł
Klasyczne domino w połączeniu z motywem uroczych zwierzątek! Kompaktowy format sprawia, że domino świetnie sprawdzi się w podróży i w domu.
MAŁE ZWIERZĄTKA tekturowa gra domino 28 el. MAŁE ZWIERZĄTKA tekturowa gra domino 28 el. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
51,90 zł
Kolorowe domino z wizerunkami małych zwierzątek, w które można grać na dwa sposoby: z jednej strony elementów są małe zwierzątka, które należy połączyć w odpowiednie pary, a z drugiej strony są kwiatki, które należy układać jak w klasycznym domino.
ZWIERZĄTKA gry edukacyjne bingo memo domino 3w1 ZWIERZĄTKA gry edukacyjne bingo memo domino 3w1 2
Kup do 13, wyślemy dziś
Zestaw trzech gier dla dzieci: domino, memo i ruletka z motywem zwierzątek daje dzieciom dużo radości. Gry znajdują się w jednym opakowaniu, co ułatwia ich transport. Świetna zabawa dla całej rodziny.
DOMINO gra 28 el. Przy kominku DOMINO gra 28 el. Przy kominku 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRA DOMINO

DOMINO gra 28 el. Przy kominku

MOULIN ROTY
MR 712424
93,90 zł
Klasyczne domino w eleganckiej odsłonie składa się z 28 kostek. Ciekawy design zachęci do zabawy nie tylko najmłodszych :)
KOSMOS drewniana gra domino 28 el. KOSMOS drewniana gra domino 28 el. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRA DOMINO

KOSMOS drewniana gra domino 28 el.

Vilac
VIL-06065
72,00 zł
Dwustronne, drewniane domino składa się z 28 kolorowych elementów przedstawiających kosmiczne motywy. Z jednej strony tabliczek znajdziemy obrazki m.in z astronautą, rakietą,gwiazdką, planetą, słońcem, natomiast z drugiej strony widnieją standardowe kropki. 
MUZYKA tekturowa gra domino Expressions MUZYKA tekturowa gra domino Expressions 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRA DOMINO

MUZYKA tekturowa gra domino Expressions

Apli Kids
APLI 18205
44,90 zł
Klasyczna gra domino z kolekcji Expressions Apli Kids. W jej skład wchodzi 28 dwustronnych kart o tematyce muzycznej. Celem gracza jest ułożenie jak najdłuższego ciągu pasujących ze sobą kart, które powinny się stykać. Karty zostały wykonane z grubego kartonu idealnie mieszczą się w małej dłoni.
POCIĄGI drewniane domino 28 el. POCIĄGI drewniane domino 28 el. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRA DOMINO

POCIĄGI drewniane domino 28 el.

BS TOYS
BS GA373
156,90 zł
Popularna gra domino w wersji łączenia na co najmniej 5 sposobów. Zadaniem graczy jest łączenie ze sobą drewnianych wagoników kolorem wagonu, kolorem paska, liczbą okienek, cyfrą, znaczkiem. Wagoniki możemy postawić lub położyć. Są pomalowane dwustronnie, co dodatkowo wzbogaca możliwości rozwiązań.
DOMINO ŚWIAT drewniana gra 2w1 DOMINO ŚWIAT drewniana gra 2w1 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRA DOMINO

DOMINO ŚWIAT drewniana gra 2w1

MILANIWOOD
MW MDMNG-001
118,90 zł
Domino Świat to dwie gry w jednej, które pozwoli odkryć najwspanialsze budowle świata. Dzięki niej dzieci uczą się i poznają zabytki znajdujące się na całym świecie, a przy tym świetnie się bawią. Wspaniała gra dla całej rodziny! Idealna na prezent!
OUTLET - DŻUNGLA tekturowa gra domino 28 el. OUTLET - DŻUNGLA tekturowa gra domino 28 el. 2
  • -10%
Kup do 13, wyślemy dziś
OUTLET

OUTLET - DŻUNGLA tekturowa gra domino 28 el.

Mudpuppy
WYP MP63052
45,90 zł 51,00 zł
Uwaga! Wgniecenie na opakowaniu.Cena regularna: 51 złGra domino Dżungla składa się z 28 dwustronnych, sporych kart. Po jednej ich stronie znajdują się ślady zwierzęcych łap, ułożone na wzór klasycznych dla tej gry kropek, po drugiej – stworzenia z tropikalnego lasu, m.in. słoń, panda, lis czy lew czy żółw.
Pokazano 1-24 z 42 pozycji

Jedną z najbardziej znanych gier towarzyskich jest domino. Proste zasady, możliwość wprowadzenia nowych wariantów, płytki, które mogą posłużyć do zabaw konstrukcyjnych, niewielka przestrzeń, jaką zajmuje zabawka po włożeniu do opakowania — to tylko kilka wybranych cech tej niezwykle popularnej zabawki, które przemawiają za tym, aby dołączyć ją do rodzinnej kolekcji gier. W domino mogą grać wszyscy, bez względu na wiek. Producenci akcesoriów do zabawy dla dzieci stworzyli bowiem domino i dla młodszych (obrazkowe), i dla starszych użytkowników (klasyczne z zaznaczonymi na płytkach oczkami).

Domino dla dzieci — zasady gry

Gra domino dla dzieci to 28 kamieni składających się z dwóch pól. Na każdym znajdują się oczka, obrazki lub puste pole zwane "mydłem". Zabawa przeznaczona jest dla dwóch, trzech lub czterech osób, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby grało ich więcej. Wtedy można wymieszać ze sobą kilka zestawów domino. Przed rozpoczęciem gry płytki należy odwrócić oczkami/obrazkami do dołu i przemieszać. Następnie gracze wyznaczają osobę rozpoczynającą, która odkrywa pierwszy kamień. Kolejna osoba wyciąga następną płytkę i — jeśli ma taki sam obrazek lub oczka pasujące którymś polem do już wyłożonej — dokłada ją; jeżeli nie ma, to kolejny zawodnik odkrywa kamień. Wygrywa ta osoba, której nie pozostanie żadna płytka. Reguły gry mogą różnić się od siebie w zależności od edycji i odmian gry. Zasady każdorazowo podawane są na instrukcji znajdującej się na opakowaniu, którą warto przeczytać przed rozpoczęciem zabawy.

Domino — gra dla dzieci, które bawi i uczy

Domino to gra, która przede wszystkim ma sprawić dziecku radość. Jej element edukacyjny polega na ćwiczeniu cierpliwości, skupienia, spostrzegawczości, pamięci i strategicznego myślenia, ale nie tylko. Domino oswaja także młodsze i starsze dzieci z umiejętnością liczenia, planowania i rozwiązywania problemów, pozwala poznawać rzeczywistość poprzez nazywanie przedmiotów na obrazku, zapoznaje z emocjami związanymi z sukcesem i porażką oraz uczy przestrzegania zasad i zabawy w grupie. Tego typu gra dla dzieci umożliwia integrację z rówieśnikami oraz wzmacnianie więzi rodzinnych.

Domino dla dzieci — jakie są rodzaje?

Domino kojarzy się przede wszystkim z prostokątnymi płytkami, na których znajdują się kropki. To klasyczna wersja tej gry, ale nie jedyna. Producenci zabawek i akcesoriów dla dzieci co rusz wymyślają nowe typy tej gry, aby zadowolić zarówno najmłodszych, jak i nieco starszych graczy. Wśród gier domino dla dzieci w sklepie internetowym z zabawkami edukacyjnymi Edukatorek znajdziesz między innymi:

  • drewniane domino dla dzieci w klasycznej wersji — czarne płytki z białymi kropkami będą idealnym pomysłem na prezent,
  • domino obrazkowe edukacyjne wykorzystywane najczęściej do nauki liczenia; nie ma kropek na płytkach, a obrazki z liczbami i elementami wspierającymi naukę (dobrym przykładem z naszej oferty będzie tekturowe domino Leśne zwierzęta, na którym widoczne są cyferki oraz zwierzątka mieszkające w lesie),
  • domino w zestawie gier (na przykład zestaw gier Ludo Wood, w skład który wchodzą cztery gry dla najmłodszych rozbudzające wyobraźnię, myślenie strategiczne i planowanie),
  • domino magnetyczne z klockami, które układa się na specjalnej planszy z magnesem; można w nie grać podczas podróży samochodem, pociągiem czy autobusem.

Małe i duże domino dla dzieci — jakie są zalety tej gry?

Jedną z najważniejszych zalet gry w domino jest możliwość spędzania wielu godzin na wesołej zabawie w gronie rodzinnym. Ta kreatywna, logiczna i niezwykle ciekawa zabawka może stać się punktem wyjścia do błahych, ale i trudniejszych rozmów z naszym dzieckiem. Spróbujmy — właśnie za sprawą gry — opowiadać naszej pociesze o życiu, społeczeństwie, ciekawostkach ze świata. Z pewnością takie rozmowy będą przebiegały w przyjemnej atmosferze pełnej śmiechu i doskonałej zabawy. Dużą zaletą domino jest także to, że grać mogą w nie dzieci już od najmłodszych lat; zasady są bowiem bardzo proste, a dziecko nie musi znać liczb, aby skojarzyć takie same kropki lub obrazki i połączyć je ze sobą. Domino jest odpowiednie nie tylko do zabawy zgodnej z regułami, ale także do układania wysokich wież lub jednego klocka za drugim i przewracania całości. Szeroki wybór różnych edycji tej gry i duża rozpiętość cenowa pozwolą wybrać taką, która pasować będzie nie tylko do wieku i umiejętności naszej pociechy, ale także odpowiadać naszemu budżetowi.

Gra domino dla dzieci dostępna w sklepie internetowym Edukatorek

Producenci zabawek i akcesoriów dla dzieci dbają o to, aby gry domino nie tylko miały wpływ na rozwój dziecka, ale także były przyjemne dla oka. Ciekawe kształty, różne wzory i mnóstwo kolorów — tym właśnie charakteryzują się gry domino znajdujące się w asortymencie naszego sklepu z zabawkami Edukatorek. Każdego dnia rozszerzamy naszą ofertę związaną z tym rodzajem gier. Wszystko po to, aby zadowalać nie tylko nowych, ale i stałych klientów. Nasze domino dla dzieci to zabawki bezpieczne, trwałe, solidnie i estetycznie wykonane. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi zabawkami i akcesoriami ze sklepu z zabawkami edukacyjnymi Edukatorek.

Produkt dodany do listy życzeń