Zabawki od 6 miesiąca 

Jest 451 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 451 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 451 elementów
Zabawki od 6 miesiąca

Zabawki przeznaczone dla dzieci od 6 miesiąca życia. Idealne zabawki na prezent dla dziewczynek i chłopców 6 miesięcznych. Podaruj niemowlakowi wyjątkowe zabawki.

Kiedy nasz niemowlak ma już 6 miesięcy jego umiejętności i ciekawość poznawania otoczenia znacznie wzrasta. Taki maluch, to już specjalista od przemieszczania się. Wprawdzie nie na nogach, ale turlając się i pełzając potrafi “przemierzyć” spore odległości. Próbuje siadać, (niektóre dzieci już to potrafią), przekłada zabawki z ręki do ręki, rozpoznaje związki przyczynowo - skutkowe, znacznie lepiej wykorzystuje zmysły (choć nadal wszystkiego musi “posmakować). Wspieranie rozwoju dziecka na każdym jego etapie jest bardzo ważne, a najprostszymi narzędziami jest miłość rodzicielska, troska i odpowiednie zabawki.

Jakie zabawki dla dziecka od 6 miesiąca?

Przede wszystkim bezpieczne. Dobrej jakości, z nietoksycznych materiałów, pozbawione ostrych krawędzi i małych, nietrwałych elementów. Aby zabawka była atrakcyjna dla dziecka, musi być dostosowana do jego umiejętności i stymulować dalszy rozwój. Zabawki dla półrocznego dziecka powinny wspierać rozwój sensoryczny - motoryczny. Zabawki o zróżnicowanej fakturze, tzw metkowce, zabawki wydające dźwięki (szeleszczące i grzechoczące), kolorowe klocki, piłeczki i autka, sensoryczne przytulanki, gryzaki z pewnością zainteresują ciekawskiego malca. Ponieważ jest na etapie poznawania związków przyczynowo - skutkowych więc z zapałem potrząsa grzechotką, uderza w “mańkę wstańkę”, wyrzuca piłkę i za nią pełznie, ale także z zapałem przygląda się obrazkom w książeczce i słucha krótkich historyjek, a także testuje gryzak, który nie tylko ćwiczy motorykę i koordynację, ale jeszcze przynosi ulgę w czasie ząbkowania.

Zabawki dla półrocznego dziecka w naszym sklepie

Rodzice zwykle nie mają problemu z wyborem zabawki dla dziecka, ponieważ obserwują na co dzień rozwój malucha. Zwykle nie wiemy jaka zabawka będzie odpowiednia dla dziecka, gdy nie mamy nim kontaktu z dziećmi, dlatego w naszym sklepie pogrupowaliśmy zabawki z kategorią wiekową. Klikając “zabawki dla dziecka od 6 miesiąca” - poznajesz cały dostępny asortyment w tej kategorii. Oprócz zabawek umieściliśmy także akcesoria dla półrocznego dziecka takie jak kubki niekapki, smoczki, śliniaki i akcesoria do karmienia - praktyczny prezent dla dziecka i rodzica. W poszukiwaniu bezpiecznych, odpowiednich dla półrocznego dziecka zabawek – zajrzyj do naszego sklepu.

Zobacz zabawki dla dziewczynek i chłopców 6 miesięcznych

Zabawki od 6 miesiąca

Filtry

Włączone filtry:
    Producent