RODZINNE 

Jest 333 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 333 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 333 elementów
RODZINNE

Jest tyle różnych sposobów, na jakie rodzina może spędzać czas razem. Na te dni, kiedy nie da się szaleć po podwórku, polecamy <>strong>gry rodzinne. Zręcznościowe, logiczne, planszowe... I dla dużych, i dla małych! Po prostu masa frajdy. Zobaczcie, co dla Was mamy, ale przede wszystkim odpowiedzmy sobie na niby-oczywiste pytanie: dlaczego warto spędzać czas razem?

Gry familijne, czyli dlaczego warto spędzać czas razem?

Żyjemy dziś szybko i nie ma co do tego wątpliwości. My, czyli rodzice. Kiedy pracujemy, dzieci spędzają czas z opiekunami, w przedszkolu albo w szkole. Kiedy wracamy po pracy, czasem razem jemy, a najczęściej po posiłku rozchodzimy się do swoich zadań. Tych jest bardzo dużo. By jednak budować ciepły dom – a także po prostu się odstresować – warto zamienić wspólne oglądanie telewizji na grupowe rozegranie partyjki jakiejś planszówki. Albo konkretnej, jednej z propozycji z kategorii gry rodzinne.

Gry dla całej rodziny w sklepie Edukatorek

Co wobec tego proponujemy tym, którzy chcieliby zagrać w rodzinne gry planszowe albo zręcznościowe? Niezależnie od różnicy wieku, zawsze sprawdzą się gry typu memory. Po prostu - dobieranie w pary zakrytych kart, które podglądane są przez kolejnych graczy. Ciekawie zadziałają gry balansujące, przy których można przy okazji nauczyć się cierpliwości. Rzutki (najlepiej na rzepy), bingo, przy zabawie z troszkę starszymi dziećmi – chińczyk, proste zręcznościowe gry karciane – to wszystko może sprawić, że czas spędzony w rodzinnym gronie będzie jeszcze lepszy.

RODZINNE

Filtry

Włączone filtry:
    Producent