RODZINNE 

Jest 265 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 265 elementów
 • Drewniana układanka i gra zręcznościowa w jednym to wspaniała zabawa zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Zestaw składa się z 13 drewnianych zwierząt różnej wielkości (jeż, królik, kura, żółw, wąż, rybka, pingwin, małpka, żyrafa, nosorożec, koń, słoń i krokodyl), które można ustawiać w taki sposób, aby zbudować z nich jak najwyższą konstrukcję.

  93,41 zł
  W magazynie
 • Gra karciana Savana to świetna zabawa dla całej rodziny. Celem gry jest uzyskanie największej ilości punktów. Zadanie polega na pozbywaniu się kart według rodzin zwierząt (słoń, lew, hiena, zebra). Gdy wszyscy gracze wyłożą kartę, gracz mający najmocniejszą kartę, z rodziny żądanej lub kartę "zebra", wygrywa rundę.

  30,81 zł
  W magazynie
 • Gra karciana Cridanimo to doskonała rozrywka dla całej rodziny! Celem gry jest zdobycie, jak największej ilości kart ze zwierzątkami. Zadanie polega na wydobywaniu z siebie odgłosów zwierzaków prezentowanych na karcie. Kiedy stosik z kartami zostanie wyczerpany, gracz posiadający największą ilość kart wygrywa.

  28,37 zł
  W magazynie
 • Zestaw czterech zabaw edukacyjnych, dzięki którym Maluch pozna zmiany zachodzące w naturze, utrwali pamięć i pozna litery. Świetny pomysł na naukę przez zabawę. Gry przeznaczone są dla dzieci w wieku 5-6 lat.

  24,31 zł
  W magazynie
 • Żyrafy są głodne i muszą zjeść! Czy pomożesz im dosięgnąć liści na drzewie? Gra polega na układaniu klocków w górę, aby zdobyć najwyżej ułożone liście. Ułożone są one na 3 poziomach - im wyższy poziom, tym więcej punktów są warte.  Świetna gra zręcznościowa!

  97,48 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  30,00 zł W magazynie

  Ciekawa gra karciana z hipopotamem w roli głównej :) Zadaniem graczy jest pozbycie się wszystkich kół ratunkowych przez umieszczenie ich w basenie. Gracze otrzymują koła ratunkowe i po wyrzuceniu kostką należy umieścić w basenie tyle kół ile wypadnie oczek na kościach.

  30,00 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  30,00 zł W magazynie

  W grze zwierzęta chcą znaleźć wodopój, w którym mogą się napić. Choć to ogromne jezioro na pustyni, nie wszystkie zwierzęta będą mogły przebywać przy nim jednocześnie. Świetna gra typu wojna dla całej rodziny. Polega na przegonieniu kart/zwierząt z niższą punktacją i wygraniu walki o wodopój :)

  30,00 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  28,37 zł W magazynie

  Forest to mała i kompaktowa gra, która wprowadzi Twoje dziecko w magiczny świat zaczarowanego lasu, da mu mnóstwo dobrej zabawy, nauczy taktycznego myślenia i szybkiego liczenia - na początek do 7. Karty świetnie nadają się do innych zabaw z dziećmi, np. w zgadywanie bajek, z których pochodzą postaci z kart, lub w snucie wspólnych opowieści.

  28,37 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  52,76 zł W magazynie

  Zabawa, w której gracze zostają detektywami ścigającymi 7 gangów przestępczych. Należy po kolei aresztować przestępców, albo przyjmować od nich łapówki, bo więzienie nie zdoła pomieścić ich wszystkich :) Celem zabawy jest zdobycie, jak największej liczby punktów poprzez zbieranie żetonów gangsterów i łapówek :)

  52,76 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  44,63 zł W magazynie

  Color fox to gra rodzinna, w której celem jest zebranie, jak największej ilości kolorowych patyczków-zapałek. Gracze łączą kolory, aby wygrać! Należy zagrywać karty na stół tak, by łączyć zapałki tego samego koloru na sąsiadujących kartach. Gracz zabiera drewniane patyczki w kolorach, jakie zostały połączone. Brzmi prosto? A wcale takie proste nie jest!

  44,63 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  48,70 zł W magazynie

  Zbijanie metalowych puszek to doskonała zabawa dla całej rodziny. Puszki są pięknie zdobione postaciami leśnych zwierząt. Układa się je w piramidę (wg schematu trzy-dwa-jeden), a następnie celuje w nie z większej odległości piłkami. Celem gry jest przewrócenie, tj. zbicie wszystkich puszek. To świetna gra zręcznościowa, idealna do zabaw plenerowych, np....

  48,70 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  58,46 zł W magazynie

  Gra zręcznościowa piramida Małpki to wspaniała zręcznościowa zabawa. Zestaw składa się z 15 uroczych, kolorowych, drewnianych małpek, które należy ustawiać w taki sposób, aby zbudować z nich jak najwyższą konstrukcję-piramidę lub wieżę. Gracz, który doprowadzi do jej upadku-przegrywa.

  58,46 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 265 elementów
RODZINNE

Gry, które są świetną zabawą dla całej rodziny

RODZINNE

Producenci