GRY ZRĘCZNOŚCIOWE 

Jest 438 produktów.
Pokazuje 1 - 60 z 438 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 438 elementów
GRY ZRĘCZNOŚCIOWE

„Mamo, tato – nudzi mi się”, który rodzic tego nie słyszał? Idąc „na łatwiznę” pozwalamy dzieciom na kolejną bajkę w telewizji, grę komputerową, ale czy to jest dobry sposób na spędzanie wolnego czasu? Zagospodarowanie im takich chwil powinno być priorytetem dla rodziców. Maluchy uwielbiają zabawę, dzięki niej zdobywają i ćwiczą umiejętności, a gry zręcznościowe dla dzieci, to ta kategoria zabawek, po które pociechy sięgają najczęściej. Są one niezbędne dla wszechstronnego rozwoju dziecka. I właśnie tego typu akcesoria znajdziesz w tej kategorii – sprawdź naszą ofertę zabawek zręcznościowych dla dzieci i poznaj powody, dla których warto po nie sięgnąć – zapraszamy!

Gry dla dzieci zręcznościowe. Co oznacza termin „zręczność”?

Gry zręcznościowe dla dzieci – zręcznościowe, czyli jakie?

Według Słownika Języka Polskiego zręczność to zdolność fizyczna do wykonywania określonych czynności. Szybkość, koordynacja wzrokowo-ruchowa, siła, skoczność, ale także umiejętność szybkiego dostosowania się do danej sytuacji, to elementy wpływające na poziom zręczności. A ta zaś przekłada się na sprawność fizyczną i umysłową.

Dlatego też już od pierwszych chwil życia dostarczajmy dzieciom bodźców – zabawek wspomagających rozwój ruchowy i zręczność.

Gry zręcznościowe dla dzieci w naszym sklepie – sprawdzona jakość

Każdy producent zabawek ma w swej ofercie gry zręcznościowe. Goki, B. Toys, Janod, Djeco, Bigjigs, Vilac – w ofercie naszego sklepu znajdziecie gry zręcznościowe dla dzieci liderów w branży zabawkarskiej. Drewniane układanki, magnetyczne labirynty, znane od pokoleń bierki, kręgle, tenis czy frisbee – to tylko przykłady dostępnych na stronie akcesoriów, które już dziś możesz podarować swojemu maluchowi.

Zabawki, którymi dziecko pobawi się w domu, ale także takie, które wykorzysta do zabaw na świeżym powietrzu. U nas kupisz zręcznościowe gry dla dzieci w każdym wieku. Nie zawiedzie Cię ich jakość, bezpieczeństwo ani estetyka.

Gra zręcznościowa dla dzieci i całej rodziny – doskonały sposób na wzmocnienie więzi rodzinnych

Dobra gra zręcznościowa dla dzieci potrafi wciągnąć najmłodszych na długie godziny. Ale nie tylko! Pamiętajmy, że zabawa zawsze jest ciekawsza, jeśli zaangażują się w nią rodzice czy rodzeństwo.

Radość z zabawy i wspólne spędzanie czasu są elementem budującym więzi rodzinne. Zdrowa rywalizacja uczy znosić porażki i cieszyć się sukcesami.

Gry zręcznościowe dla najmłodszych są więc akcesoriami, z których pociechę będzie mieć każdy – mile spędzony czas w gronie bliskich – czego chcieć więcej? Jest to zdecydowanie lepsza opcja niż siedzenie z głowami w telefonach każdy w innym pokoju. O tym, jak ważne jest pielęgnowanie relacji rodzinnych, warto uświadomić pociechę już od jej pierwszych chwil na tym świecie. W tym niewątpliwie pomogą Ci oferowane przez sklep z zabawkami edukacyjnymi Edukatorek gry dziecięce zręcznościowe.

Gry sprawnościowe dla dzieci – intensywny rozwój na każdym kroku

Gry zręcznościowe dla chłopców i dziewczynek niosą ze sobą wiele korzyści pod kątem prawidłowego rozwoju dziecka. Śmiało można powiedzieć, że doskonale ćwiczą:

  • koordynację wzrokowo-ruchową,
  • pamięć,
  • koncentrację,
  • kreatywne myślenie,
  • spostrzegawczość,
  • refleks,
  • cierpliwość,
  • małą i dużą motorykę.

I co najważniejsze – każda gra dla dzieci zręcznościowa bawi, bo taka jest główna rola zabawek.

Najlepsze gry zręcznościowe dla dzieci – sklep z zabawkami edukacyjnymi Edukatorek

Balansująca sowa, rekin i piłeczki, chichotki do nauki ubierania czy Jenga, te i wiele innych gier zręcznościowych umilą Wam czas spędzony z dziećmi. Każdy produkt z naszej oferty jest projektem renomowanych producentów, którym zaufało setki tysięcy rodziców i dzieci na całym świecie.

Każda gra zręcznościowa dla dzieci, którą znajdziesz na stronie, przeszła szereg testów potwierdzających jej jakość i bezpieczeństwo. Nasze zabawki nie stanowią zagrożenia dla zdrowia i życia pociech – zostały wykonane z atestowanych materiałów i nie posiadają ostrych krawędzi, którymi najmłodsi mogliby się skaleczyć.

Co więcej, gry zręcznościowe dla dziewczynek i chłopców wyróżniają się również przyjazną kolorystyką i motywami (najczęściej w zwierzątka) zachęcającymi do długich zabaw. Wszystko to sprawia, że są doskonałym pomysłem na prezent dla maluchów od rodziców, którym zależy na bezpiecznej i rozwojowej zabawie każdego dnia.

Poniżej kilka propozycji gier zręcznościowych dla dzieci z naszej oferty, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród rodziców.

Gry zręcznościowe dla 2-latka

Gry dla dzieci zręcznościowe do 3-latka

Gry dziecięce zręcznościowe dla 4-latka

  • Drewniana gra zręcznościowa JENGA – ponadczasowa gra zręcznościowa dla dzieci i młodzieży, której celem jest ułożenie z klocków wieży. Co ważne, w czasie gry należy wyciągać kolejne klocki i budować jak najwyższą konstrukcję – to nie jest wcale takie proste!

Sprawdź pełną ofertę już dziś i wybieraj spośród setek gier zręcznościowych dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy! Sklep Edukatorek.

GRY ZRĘCZNOŚCIOWE