GRY ZRĘCZNOŚCIOWE 

Jest 406 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 406 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 406 elementów
GRY ZRĘCZNOŚCIOWE

“Mamo, tato – nudzi mi się”, który rodzic tego nie słyszał? Idąc “na łatwiznę” pozwalamy dzieciom na kolejną bajkę w telewizji, grę komputerową, ale czy to jest dobry sposób na spędzanie wolnego czasu? Zagospodarowanie dzieciom takich chwil powinno być priorytetem dla rodziców. Dzieci uwielbiają zabawę, dzięki niej zdobywają i ćwiczą umiejętności, a gry zręcznościowe dla dzieci, to ta kategoria zabawek, po które maluchy sięgają najczęściej. Są one niezbędne dla wszechstronnego rozwoju dziecka.

Co oznacza termin “zręczność”?

Według Słownika Języka Polskiego, to zdolność fizyczna do wykonywania określonych czynności. Szybkość, koordynacja wzrokowo - ruchowa, siła, skoczność, ale także umiejętność szybkiego dostosowania się do danej sytuacji, to elementy wpływające na poziom zręczności. A zręczność przekłada się na sprawność fizyczną i umysłową. Od pierwszych chwil życia dostarczajmy dzieciom bodźców - zabawek wspomagających rozwój ruchowy i zręczność.

Gry zręcznościowe dla dzieci w naszym sklepie

Każdy producent zabawek ma w swej ofercie gry zręcznościowe. Goki, B. Toys, Janod, Djeco, Bigjigs, Vilac – w ofercie naszego sklepu znajdziecie gry zręcznościowe dla dzieci liderów w branży zabawkarskiej. Drewniane układanki, magnetyczne labirynty, znane od pokoleń bierki, kręgle, tenis czy frisbee. Zabawki, którymi dziecko pobawi się w domu, ale także takie, które wykorzysta do zabaw na świeżym powietrzu. U nas kupisz gry zręcznościowe dla dzieci w każdym wieku. Nie zawiedzie cię ich jakość, bezpieczeństwo ani estetyka.

Gry zręcznościowe wzmacniają więzi rodzinne

Zabawa zawsze jest ciekawsza, jeśli zaangażują się w nią rodzice czy rodzeństwo. Radość z zabawy i wspólne spędzanie czasu są elementem budującym więzi rodzinne. Zdrowa rywalizacja uczy znosić porażki i cieszyć się sukcesami.

Edukacyjna rola gier zręcznościowych dla dzieci

Gry zręcznościowe ćwiczą koordynację wzrokowo - ruchową, pamięć, koncentrację, kreatywne myślenie, spostrzegawczość, refleks, cierpliwość, usprawniają małą i dużą motorykę i bawią, bo taka jest rola zabawek. Balansująca sowa, rekin i piłeczki, chichotki do nauki ubierania, jenga, te i wiele innych gier zręcznościowych umilą Wam czas spędzony z dziećmi.

GRY ZRĘCZNOŚCIOWE