GRY PODRÓŻNE 

Jest 109 produktów.
Pokazuje 1 - 60 z 109 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 109 elementów
GRY PODRÓŻNE

Nie spotkaliśmy jeszcze rodziny, która nie lubiłaby podróżować w bliższe lub nieco bardziej odległe miejsca. Nie ma żadnego znaczenia, jakim środkiem transportu się przemieszczacie — własnym samochodem, pociągiem, autobusem czy samolotem. Cel jest jeden: dotrzeć bezpiecznie do celu. Sami jesteśmy rodzicami i doskonale wiemy, że czasem podróż z dziećmi może być nie lada wyzwaniem. Maluchy szybko się nudzą podziwianiem widoków; wówczas zaczynają się nudzić i marudzić. To zdecydowanie jeden z mniej przyjemnych momentów dla rodziców. Warto przygotować się zawczasu na takie sytuacje i zaopatrzyć w gry podróżne dla dzieci.

Gry podróżne dla dzieci — wparcie rozwoju naszych pociech

Wśród najczęściej stosowanych strategii radzenia sobie z dzieckiem w podróży są między innymi:

  • ignorowanie jego potrzeb,
  • samodzielne wymyślanie kreatywnych zabaw,
  • zakupienie różnych gier podróżnych dostosowanych do wieku naszego dziecka.

Pierwszej metody nie zalecamy, ze względu na to, że dziecko nie rozumie jeszcze do końca, dlaczego musi przez kilka godzin siedzieć w poruszającym się pojeździe. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie połączenie drugiego i trzeciego pomysłu. W tym ostatnim chętnie wesprzemy, ponieważ w naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór gier podróżnych, które mają szansę stać się jedną z ulubionych zabawek Twojego dziecka. Większość tego typu akcesoriów do zabawy w trakcie podróży nie jest droga, toteż możliwe będzie zakupienie kilku różnych rodzajów gier zapewniających maluchowi długą i przyjemną rozrywkę w trakcie drogi.

Czym są gry podróżne?

Gry na podróż dla dzieci to wszelkiego rodzaju gry planszowe i karciane, które zostały wymyślone i dostosowane do warunków panujących w czasie poruszania się samochodem, pociągiem, samolotem czy autobusem. Zabawki te charakteryzują się niewielkimi, poręcznymi opakowaniami, najczęściej metalowymi, z magnetycznymi pionkami, które nie mają prawa spaść ani rozsypywać się w trakcie drogi. Gry podróżne dla najmłodszych miłośników przygód poza domem to gwarancja fantastycznej zabawy. Dzieci będą zachwycone, ponieważ coś ciekawego dziać się będzie w trakcie podróży, a rodzice w spokoju będą mogli podróżować wybranym środkiem transportu.

Dlaczego warto kupić dziecku magnetyczne gry podróżne?

Dziecięce gry na podróż najczęściej są niewielkich rozmiarów i bez trudu zmieszczą się w każdym bagażu, a nawet maminej torebce, aby zawsze były pod ręką. Tego typu zabawki sprawdzą się jako interesująca forma rozrywki nie tylko w czasie jazdy, ale także na biwaku, plaży, w deszczowy dzień Sami też dawajmy im dobry przykład, wychodząc z inicjatywą wspólnej zabawy z grami podróżnymiw hotelu, czyli, mówiąc ogólnie — podczas każdego wypoczynku. Uważamy się za rozsądnych rodziców, dlatego też doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że gry podróżne dla dzieci są o wiele korzystniejsze dla ich zdrowia i rozwoju niż smartfony i komputery. Starajmy się więc jak najczęściej wykorzystywać nadarzające się okazje do tego, by odciągać maluchy od tego typu urządzeń. .

Gry planszowe podróżne — jakie jeszcze są ich zalety?

Spokojna podróż, niemarudzące dzieci, zabawa połączona z edukacją, rozwój maluchów — to tylko kilka wybranych zalet gier podróżnych, które przemawiają za tym, aby już teraz zakupić je w sklepie on-line z zabawkami i akcesoriami dla dzieci Edukatorek. Różne rodzaje gier na wycieczkę ćwiczą dziecięcą pamięć, koncentrację, koordynację wzrokowo-ruchową i wyobraźnię; są także pomocne w nauce liczenia, czytania i przestrzegania reguł. Poza tym oswajają maluchy z pojęciem i uczuciem sukcesu oraz porażki, a także integrują rodzinę lub rówieśników. Tego typu zabawki są zatem niezastąpionym elementem wspierającym i kształcącym rozwój dziecka w każdym wieku.

Gry podróżne dla dzieci w sklepie internetowym Edukatorek

W bogatym asortymencie naszego sklepu z zabawkami znajdziesz wiele gier podróżnych dla młodszych i starszych dzieci. Możesz wybrać na przykład:

Wszystkie gry podróżne dla dzieci dostępne w naszej ofercie pochodzą od najbardziej znanych i cenionych producentów z Polski i całego świata. W swojej pracy dbają oni o to, aby produkty do zabawy dla najmłodszych były wykonane starannie i estetycznie z solidnych i bezpiecznych materiałów. Sprawdź także pozostałe zabawki dla maluchów dostępne w naszym sklepie.

GRY PODRÓŻNE