GRY PODRÓŻNE

MASTER MIND gra magnetyczna MASTER MIND gra magnetyczna 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY PODRÓŻNE

MASTER MIND gra magnetyczna

The Purple Cow
PC 68583
34,90 zł
Tradycyjna gra logiczna dla dwóch osób, polegająca na odgadywaniu przez jednego z graczy kodu, ukrytego przez drugiego zawodnika. Magnetyczna gra umili każdą podróż, nie pozwoli dzieciom nudzić się w czasie jazdy, a także w czasie postojów. Do celu dotrzecie o wiele szybciej!
KÓŁKO I KRZYŻYK drewniana gra KÓŁKO I KRZYŻYK drewniana gra 2
Kup do 13, wyślemy dziś
19,90 zł
Klasyczna gra kółko i krzyżyk. Gracze starają się ułożyć linię z kółek lub krzyżyków. Ten kto zrobi to jako pierwszy - wygrywa. Ze względu na niewielkie rozmiary gra sprawdzi się w podróży.
STATKI gra magnetyczna STATKI gra magnetyczna 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY PODRÓŻNE

STATKI gra magnetyczna

The Purple Cow
PC 90339
34,90 zł
Gra Statki  to zabawa, która polega na odgadywaniu miejsca położenia statków przeciwnika. Gra umili każdą podróż, nie pozwoli dzieciom nudzić się w czasie jazdy, a także w czasie postojów. Do celu dotrzecie o wiele szybciej!
ZAKUPY podróżna gra magnetyczna lotto ZAKUPY podróżna gra magnetyczna lotto 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY PODRÓŻNE

ZAKUPY podróżna gra magnetyczna lotto

The Purple Cow
PC 26757
34,90 zł
Wyjątkowa gra lotto, która umili każdą podróż. Nie pozwoli dzieciom nudzić się w czasie jazdy, a także w czasie postojów. Do celu dotrzecie o wiele szybciej! Może służyć do poznawania produktów spożywczych.
DINOZAURY naklejki wielorazowe z mini grą Play again DINOZAURY naklejki wielorazowe z mini grą Play again 2
  • -20%
Kup do 13, wyślemy dziś
31,92 zł 39,90 zł
Zestaw z naklejkami Dinozaury składa się z ponad 30 naklejek wielokrotnego użytku, które można naklejać i odklejać na tematycznych planszach z mini grami. Do dyspozycji Malucha są gry: kółko i krzyżyk, gra planszowa z ruletką oraz dopasowywanie dinozaurów do ich cienia.
PIŁKA NOŻNA gra magnetyczna PIŁKA NOŻNA gra magnetyczna 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY PODRÓŻNE

PIŁKA NOŻNA gra magnetyczna

The Purple Cow
PC 68620
34,90 zł
Ciekawa gra polegająca na jak najszybszym strzeleniu trzech goli przeciwnikowi. Nie jest to łatwe i wymaga sprytu :) Gra umili każdą podróż, nie pozwoli dzieciom nudzić się w czasie jazdy, a także w czasie postojów. Do celu dotrzecie o wiele szybciej!
KOSMOS zestaw gier podróżnych KOSMOS zestaw gier podróżnych 2
  • Nowy
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY

KOSMOS zestaw gier podróżnych

AUZOU
AZ 36707
35,00 zł
Zestaw dwustronnych kart z grami zapakowany w praktyczną mini teczkę sprawdzi się w podróży. Zadania do rozwiązania to m.in.: labirynty, rysowanie po kropkach, wyszukiwanie różnic. Kolorowe ilustracje z motywem Kosmosu zachęcą do zabawy.
PIZZA RACE gra magnetyczna PIZZA RACE gra magnetyczna 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY PODRÓŻNE

PIZZA RACE gra magnetyczna

The Purple Cow
PC 133842
34,90 zł
Gra magnetyczna w mini formacie, zmieści się do każdej torebki. Mało waży, dzięki czemu można ją mieć zawsze pod ręką. Sprawdzi się podczas czekania na wizytę u lekarza,w dłuższej podróży samochodem czy samolotem. Celem gry jest zebranie jak największej ilości oliwek.
ZAKRĘCONA MATEMATYKA zestaw naukowy EXPLORE TEAM ZAKRĘCONA MATEMATYKA zestaw naukowy EXPLORE TEAM 2
Kup do 13, wyślemy dziś
NAUKA LICZENIA

ZAKRĘCONA MATEMATYKA zestaw naukowy EXPLORE TEAM

CzuCzu
CZU039652 ISBN
26,90 zł
Zestaw, który z przymrużeniem oka otwiera przed dziećmi świat zagadnień matematycznych. Dzięki niewielkiemu formatowi i spięciu plastikową śrubką zestaw świetnie sprawdzi się podczas podróży. Matematyczne zagadki i łamigłówki obejmują tematy pojawiające się w 4 pierwszych klasach szkoły podstawowej.
PAD z grą pamięciową sekwencje PAD z grą pamięciową sekwencje 2
Kup do 13, wyślemy dziś
67,90 zł
Obserwuj i odtwarzaj sekwencje dźwiękowe i świetlne bez pomyłki!Jaki będzie Twój najlepszy wynik? Gra przeznaczona jest dla 6-latków, ale sprawdzi się takżejako prezent dla starszych dzieci.To świetna zabawa światłem i dźwiękiem.
 CIUCHCIA magnetyczny labirynt drewniana gra
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY ZRĘCZNOŚCIOWE

CIUCHCIA magnetyczny labirynt drewniana gra

BIGJIGS
BJ911ciuchcia
31,90 zł
Magnetyczna ciuchcia to gra zręcznościowa dla dużych i małych. Zakręcony labirynt z 8 magnetycznymi kuleczkami, zaprojektowano tak, by za każdym razem Maluch odkrywał nowe możliwości zabawy. Do zabawki dołączono magnetyczny pisak, który umożliwia przesuwanie znajdujących się w labiryncie kulek.
DINO SLAPS! gra karciana DINO SLAPS! gra karciana 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY KARCIANE

DINO SLAPS! gra karciana

Mudpuppy
MP77394
49,00 zł
Gra karciana to wyjątkowa odmiana klasycznej zabawy Slap Jack. Składa się z talii kart z zabawnymi dinozaurami na kolorowych tłach. Zadaniem graczy jest układanie kolejno kart na stosie, dopóki nie pojawi się na nim karta z ilustracją szkieletu. Wówczas należy jak najszybciej nakryć ją dłonią. Gracz, który zrobi to jako pierwszy, zgarnia cały stos....
KATUPRI tekturowa mini gra podróżna memo KATUPRI tekturowa mini gra podróżna memo 2
Kup do 13, wyślemy dziś
24,90 zł
Gra Katupri polega na odnalezieniu 2 kart z takim samym przedmiotem. Gracz, który zbierze najwięcej par - wygrywa. Świetna gra, która sprawdzi się podczas podróży autem czy pociągiem.
 STORI tekturowa mini gra podróżna memo i obserwacja  STORI tekturowa mini gra podróżna memo i obserwacja 2
Kup do 13, wyślemy dziś
22,90 zł
Gra polegająca na układaniu historii na podstawie odkrytych kart. Dzięki poręcznemu rozmiarowi można zabrać ją ze sobą wszędzie! Wspaniała zabawa gwarantowana!
DOOKOŁA ŚWIATA zestaw gier podróżnych DOOKOŁA ŚWIATA zestaw gier podróżnych 2
Kup do 13, wyślemy dziś
35,00 zł
20 gier i łamigłówek Dookoła świata od Auzou.Zestaw zawiera 10 dwustronnych kart z łamigłówkami i zagadkami takimi jak labirynty, łączenie punktów, szukaj i znajdź i wiele innych.
MYSZKI I KOTKI zestaw gier podróżnych MYSZKI I KOTKI zestaw gier podróżnych 2
Kup do 13, wyślemy dziś
35,00 zł
Zestaw 20 zadań dla Malucha zapakowany w praktyczną mini teczkę sprawdzi się w podróży. Zadania do rozwiązania to m.in.: szlaczki, labirynty, rysowanie po kropkach, szukaj i znajdź. Kolorowe ilustracje zachęcą do zabawy.
MALI ODKRYWCY zestaw gier podróżnych
Kup do 13, wyślemy dziś
39,00 zł
Zestaw gier podróżnych na planszach to świetna zabawa dla dziecka. Zestaw zawiera 20 ciekawych gier, szukaj i znajduj, labirynty, punkty do łączenia itp.Następnie zbieraj karty, aby ułożyć ogromny obrazek. W zestawie znajduje się flamaster zmywalny.
DOODLE A DROODLE podróżna gra magnetyczna DOODLE A DROODLE podróżna gra magnetyczna 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY PODRÓŻNE

DOODLE A DROODLE podróżna gra magnetyczna

The Purple Cow
PC 26733
34,90 zł
Wyjątkowa gra rysunkowa, która umili każdą podróż. Nie pozwoli dzieciom nudzić się w czasie jazdy, a także w czasie postojów. Jedna osoba rysuje, reszta odgaduje, co jest narysowane. Rysujący musi wykazać się kreatywnością i według własnej interpretacji stworzyć rysunek.
CHIŃCZYK podróżna gra w woreczku CHIŃCZYK podróżna gra w woreczku 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY PODRÓŻNE

CHIŃCZYK podróżna gra w woreczku

Small foot
SMF 12022
31,90 zł
Tradycyjna gra chińczyk w wersji podróżnej! Woreczek to jednocześnie plansza i miejsce na przechowywanie pionków oraz kostki. To wspaniała zabawa zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Ze względu na niewielkie rozmiary, można ją wszędzieze sobą zabrać i umilić dłużącą się podróż lub czekanie u lekarza.
WYŚCIG dookoła świata magnetyczna gra WYŚCIG dookoła świata magnetyczna gra 2
Kup do 13, wyślemy dziś
UKŁADANKI MAGNETYCZNE

WYŚCIG dookoła świata magnetyczna gra

The Purple Cow
PC 26306
34,90 zł
Wyścig dookoła świata to edukacyjna gra planszowa. W wersji magnetycznej świetnie sprawdzi się w podróży. Magnesy nie pogubią się, w każdej chwili można wrócić do gry.
DESECZKI gra magnetyczna DESECZKI gra magnetyczna 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY PODRÓŻNE

DESECZKI gra magnetyczna

The Purple Cow
PC 68606
34,90 zł
Deseczki to zabawa logiczna dla jednego gracza. Zadanie polega na wydostaniu czerwonej deseczki ze stosu innych desek, używając jak najmniejszej ilości ruchów.
ZAKRĘCONA ORTOGRAFIA zestaw naukowy EXPLORE TEAM ZAKRĘCONA ORTOGRAFIA zestaw naukowy EXPLORE TEAM 2
Kup do 13, wyślemy dziś
NAUKA CZYTANIA I PISANIA

ZAKRĘCONA ORTOGRAFIA zestaw naukowy EXPLORE TEAM

CzuCzu
CZU039645 ISBN
26,90 zł
Nauka ortografii nigdy nie była tak prosta i zabawna! Książeczka uczy i utrwala zasady ortografii, bawi absurdalnymi wierszykami i zadaniami. Odchodząc od podręcznikowej, szkolnej sztampy zestaw proponuje nowe spojrzenie na ortografię. Dzięki niewielkiemu formatowi i spięciu plastikową śrubką zestaw świetnie sprawdzi się podczas podróży. 
DOMINO gra magnetyczna DOMINO gra magnetyczna 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY PODRÓŻNE

DOMINO gra magnetyczna

The Purple Cow
PC 90353
34,90 zł
Klasyczna gra w domino zainteresuje każdego.  Magnetyczna gra umili podróż, nie pozwoli dzieciom nudzić się w czasie jazdy, a także w czasie postojów. Do celu dotrzecie o wiele szybciej!
ŁAMIGŁÓWKI DLA BYSTRZAKÓW poziom początkujący ŁAMIGŁÓWKI DLA BYSTRZAKÓW poziom początkujący 2
  • Nowy
Kup do 13, wyślemy dziś
Odkryj 3 tradycyjne łamigłówki intelektualne dla początkujących, w które można bawić się bez końca: zamek trójdrożny, dziewięć małych ogniw i zamknięta kula. Celem jest rozbicie konstrukcji na kawałki, a następnie ułożenie jej z powrotem, wykonując serię sprytnych, złożonych ruchów.
Pokazano 1-24 z 115 pozycji

Nie spotkaliśmy jeszcze rodziny, która nie lubiłaby podróżować w bliższe lub nieco bardziej odległe miejsca. Nie ma żadnego znaczenia, jakim środkiem transportu się przemieszczacie — własnym samochodem, pociągiem, autobusem czy samolotem. Cel jest jeden: dotrzeć bezpiecznie do celu. Sami jesteśmy rodzicami i doskonale wiemy, że czasem podróż z dziećmi może być nie lada wyzwaniem. Maluchy szybko się nudzą podziwianiem widoków; wówczas zaczynają się nudzić i marudzić. To zdecydowanie jeden z mniej przyjemnych momentów dla rodziców. Warto przygotować się zawczasu na takie sytuacje i zaopatrzyć w gry podróżne dla dzieci.

Gry podróżne dla dzieci — wparcie rozwoju naszych pociech

Wśród najczęściej stosowanych strategii radzenia sobie z dzieckiem w podróży są między innymi:

  • ignorowanie jego potrzeb,
  • samodzielne wymyślanie kreatywnych zabaw,
  • zakupienie różnych gier podróżnych dostosowanych do wieku naszego dziecka.

Pierwszej metody nie zalecamy, ze względu na to, że dziecko nie rozumie jeszcze do końca, dlaczego musi przez kilka godzin siedzieć w poruszającym się pojeździe. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie połączenie drugiego i trzeciego pomysłu. W tym ostatnim chętnie wesprzemy, ponieważ w naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór gier podróżnych, które mają szansę stać się jedną z ulubionych zabawek Twojego dziecka. Większość tego typu akcesoriów do zabawy w trakcie podróży nie jest droga, toteż możliwe będzie zakupienie kilku różnych rodzajów gier zapewniających maluchowi długą i przyjemną rozrywkę w trakcie drogi.

Czym są gry podróżne?

Gry na podróż dla dzieci to wszelkiego rodzaju gry planszowe i karciane, które zostały wymyślone i dostosowane do warunków panujących w czasie poruszania się samochodem, pociągiem, samolotem czy autobusem. Zabawki te charakteryzują się niewielkimi, poręcznymi opakowaniami, najczęściej metalowymi, z magnetycznymi pionkami, które nie mają prawa spaść ani rozsypywać się w trakcie drogi. Gry podróżne dla najmłodszych miłośników przygód poza domem to gwarancja fantastycznej zabawy. Dzieci będą zachwycone, ponieważ coś ciekawego dziać się będzie w trakcie podróży, a rodzice w spokoju będą mogli podróżować wybranym środkiem transportu.

Dlaczego warto kupić dziecku magnetyczne gry podróżne?

Dziecięce gry na podróż najczęściej są niewielkich rozmiarów i bez trudu zmieszczą się w każdym bagażu, a nawet maminej torebce, aby zawsze były pod ręką. Tego typu zabawki sprawdzą się jako interesująca forma rozrywki nie tylko w czasie jazdy, ale także na biwaku, plaży, w deszczowy dzień Sami też dawajmy im dobry przykład, wychodząc z inicjatywą wspólnej zabawy z grami podróżnymiw hotelu, czyli, mówiąc ogólnie — podczas każdego wypoczynku. Uważamy się za rozsądnych rodziców, dlatego też doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że gry podróżne dla dzieci są o wiele korzystniejsze dla ich zdrowia i rozwoju niż smartfony i komputery. Starajmy się więc jak najczęściej wykorzystywać nadarzające się okazje do tego, by odciągać maluchy od tego typu urządzeń. .

Gry planszowe podróżne — jakie jeszcze są ich zalety?

Spokojna podróż, niemarudzące dzieci, zabawa połączona z edukacją, rozwój maluchów — to tylko kilka wybranych zalet gier podróżnych, które przemawiają za tym, aby już teraz zakupić je w sklepie on-line z zabawkami i akcesoriami dla dzieci Edukatorek. Różne rodzaje gier na wycieczkę ćwiczą dziecięcą pamięć, koncentrację, koordynację wzrokowo-ruchową i wyobraźnię; są także pomocne w nauce liczenia, czytania i przestrzegania reguł. Poza tym oswajają maluchy z pojęciem i uczuciem sukcesu oraz porażki, a także integrują rodzinę lub rówieśników. Tego typu zabawki są zatem niezastąpionym elementem wspierającym i kształcącym rozwój dziecka w każdym wieku.

Gry podróżne dla dzieci w sklepie internetowym Edukatorek

W bogatym asortymencie naszego sklepu z zabawkami znajdziesz wiele gier podróżnych dla młodszych i starszych dzieci. Możesz wybrać na przykład:

Wszystkie gry podróżne dla dzieci dostępne w naszej ofercie pochodzą od najbardziej znanych i cenionych producentów z Polski i całego świata. W swojej pracy dbają oni o to, aby produkty do zabawy dla najmłodszych były wykonane starannie i estetycznie z solidnych i bezpiecznych materiałów. Sprawdź także pozostałe zabawki dla maluchów dostępne w naszym sklepie.

Produkt dodany do listy życzeń