GRY PODRÓŻNE 

Jest 109 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 109 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 109 elementów
GRY PODRÓŻNE

Podróż nie musi być dla dziecka nudna

Prawdopodobnie nie ma takiej rodziny, której obce byłoby podróżowanie. Czy to pociągiem, autokarem, czy własnym samochodem, musimy dotrzeć do wybranego celu. Ale jeśli wybieramy się w podróż z dziećmi - bywa to nie lada wyzwaniem. Maluchy szybko się nudzą podziwianiem widoków i zaczynają marudzić. Dlatego warto się przygotować na takie sytuacje i zaopatrzyć w gry podróżne dla dzieci.

Gry podróżne - co to takiego

To wszelkiego typu gry planszowe i karciane, które zostały dostosowane do warunków podróży. Niewielkie, poręczne opakowanie, zwykle metalowe, z magnetycznymi pionkami, dzięki którym unikniemy katastrofy w postaci spadania, rozsypywania się elementów, to gwarancja fantastycznej zabawy dla podróżujących dzieci (i nie tylko) i spokojna jazda dla kierowców. Niewielkich rozmiarów pudełeczko zmieści się w każdym bagażu i będzie nie tylko formą rozrywki w czasie jazdy, ale również w czasie biwaku, plażowania i ogólnie pojętego wypoczynku. To także recepta na przeczekanie kapryśnej pogody. Ponieważ uważamy się za rozsądnych rodziców, to doskonale zdajemy sobie sprawę, że gry podróżne dla dzieci są o wiele korzystniejsze dla zdrowia i rozwoju niż smartfony i komputery. Wykorzystujmy więc okazje, by odciągnąć maluchy od tego typu urządzeń.

Zalety gier podróżnych

Spokojna podróż, niemarudzące dzieci, ale przede wszystkim gry planszowe i dziecięce “karcianki” uczą. Oprócz funkcji relaksującej, ćwiczą pamięć, koncentrację i wyobraźnię. Są pomocne w nauce liczenia, czytania. Uczą przestrzegania reguł, oswajają z porażką i sukcesem. Integrują rodzinę, rówieśników. Ćwiczą koordynację wzrokowo - ruchową. Ogólnie ujmując - są niezastąpionym elementem wspierającym i kształcącym rozwój dziecka. Gry podróżne dla dzieci w naszym sklepie Asortyment jest bardzo bogaty. Gry podróżne planszowe, klasyczne (szachy, warcaby, statki, kółko i krzyżyk, chińczyk), a także magnetyczne puzzle, labirynty, “karcianki” - sprawdź co jesteśmy wstanie Ci zaproponować, by umilić podróż Tobie i dzieciom.

GRY PODRÓŻNE