KLOCKI I KULODROMY 

Jest 213 produktów.

Podkategorie

 • KLOCKI DREWNIANE

  Klocki drewniane to jedne z najpopularniejszych zabawek wśród dzieci na całym świecie. Każdy z nas miał w dzieciństwie swoją ulubioną zabawkę i raczej nie należała ona do tych z kategorii: "wypasiona", nowoczesna. Z nostalgią wspominamy wysłużonego, pluszowego misia, bez którego obecności nie mogliśmy się obejść i drewniane klocki, z których budowaliśmy swój własny świat. Były to zabawki, które towarzyszyły nam przez całe dzieciństwo i nowe zastępowały je właściwie tylko na chwilę. W czym tkwi sekret popularności drewnianych klocków? W ich prostocie.

  Drewniane klocki dla dzieci

  Nie ma takiej drugiej zabawki, która dawałaby tyle możliwości, są inspirujące dla dzieci w każdym wieku i są bezpieczne. Już półroczne dziecko będzie nimi zachwycone, branie do ręki, rzucanie to świetna zabawa dla maluszka. Z czasem pojawiają się pierwsze wieże, najpierw z dwóch klocków, potem coraz wyższe, a w końcu przestrzenne konstrukcje, których mogą pozazdrościć dorośli.

  Nie zasypujmy dzieci nieprzemyślanymi zabawkami, lepiej zainwestować w klocki. Najlepiej drewniane. Początkowo wystarczy kilkuelementowy zestaw, z czasem kupujemy kolejny i nie musimy się martwić, że nie będzie pasował, bo klocki bez zaczepów nie wymagają dobierania. Jest to idealna zabawka zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Wpływ na rozwój psychoruchowy nieoceniony. Układanie rozwija zdolności manualne, koordynację wzrokowo - ruchową, wyobraźnię przestrzenną, poprawia koncentrację i uczy związków przyczynowo – skutkowych.

  Tradycyjne klocki z drewna

  Drewniane klocki to wspaniała zabawka edukacyjna. Dzięki niej dziecko poznaje kształty, kolory, stosunki przestrzenne i uczy się zasad klasyfikacji, doskonale sprawdzają się jako liczmany w nauce liczenia, a jeśli nakleimy na nie literki, będą pomocne w nauce czytania. Posiadamy również w sprzedaży układanki obrazkowe w formie drewnianych, sześciennych klocków, które uczą spostrzegawczości, analizy i syntezy, funkcji bardzo przydatnych w edukacji szkolnej. Nad klockami da się" zapanować", ponieważ są pakowane w pudełeczka, skrzynki, wózki itp., przy okazji uczymy dziecko sprzątać po zabawie. Nie odmawiajmy pociechom radości z zabawy klockami drewnianymi, my również możemy się do niej włączyć. Korzyści dla całej rodziny.

 • KAMIENNE

  Trwałe kamienne klocki są niezwykłą, oryginalną zabawką. Wspierają rozwój wyobraźni oraz koordynację wzrokowo-ruchową dziecka

 • PIANKOWE

  Klocki piankowe

 • KLOCKI KONSTRUKCYJNE

  Pewnie nieraz słyszałeś od swojego dziecka - "nudzi mi się" i niejednokrotnie miałeś dylemat, jak temu zaradzić. Z ogromu zabawek, żadna nie jest w stanie zainteresować malucha na dłużej. Głównie chodzi o ten "nadmiar", niewłaściwy wybór przy kupnie albo brak towarzystwa do zabawy. Sugerując się reklamowanymi produktami, wcale nie mamy gwarancji na trafny wybór. Coś, co pięknie wygląda, mruga i gra zwykle jest atrakcyjne tylko przez chwilę. A co ciebie w dzieciństwie zajmowało na dłużej oprócz pluszowego misia przytulanki? Obstawiam, że różnego rodzaju klocki konstrukcyjne i możesz się mocno zdziwić, ale i dziś są one bardzo lubiane przez dzieci.

  Edukacyjne zestawy konstrukcyjne

  Kupując zestaw konstrukcyjny zapewnisz maluchowi super zabawę, a dodatkowo rozwijasz u niego wyobraźnię przestrzenną, kreatywność, koncentrację i zapewniasz ćwiczenia manualne. Nie ma bardziej wszechstronnych zabawek niż klocki konstrukcyjne. Co ciekawe, pewne jest, że i dorośli będą się super bawić pokazując dziecku możliwości klocków. Ważna zasada, zabawka musi być dostosowana do wieku i możliwości dziecka. Jeśli pociecha ma jeszcze problemy z łączeniem elementów, lepsze będą klocki bez zaczepów, ale jak opanowało już tę sztukę, to edukacyjne klocki konstrukcyjne są niezastąpione. Wykonane z lekkiego, trwałego plastiku, wizualnie atrakcyjne, posiadają nieskończoną liczbę możliwości konstrukcyjnych. Nie sugerujcie się tym, że jest to np. zestaw tematyczny, bo oprócz odwzorowywania dziecko wyczaruje z klocków, co tylko przyjdzie mu do głowy. Posiadamy w sklepie klocki konstrukcyjne z różnymi systemami łączeń, wszystkie mają wymagane atesty bezpieczeństwa, od was rodziców zależy na jaki zestaw się zdecydujecie. Klocki do budowania to gwarancja udanej zabawy, mile spędzonych chwil z dzieckiem i rozwijanie zainteresowań, być może macie obok siebie przyszłego konstruktora, architekta czy inżyniera.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 213 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 213 elementów
KLOCKI I KULODROMY

Klocki

KLOCKI I KULODROMY

Producenci