ROBOTY ZABAWKI

ROBOTY mini basic klocki konstrukcyjne 170 szt. ROBOTY mini basic klocki konstrukcyjne 170 szt. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
KLOCKI KONSTRUKCYJNE

ROBOTY mini basic klocki konstrukcyjne 170 szt.

Plus-Plus
PP 3828
39,90 zł
Fantastyczne klocki, dzięki którym dziecko może zbudować wszystko, co tylko podpowie mu wyobraźnia. Można budować płaskie konstrukcje, a przy odrobinie wprawy także trójwymiarowe. W zabawie może uczestniczyć cała rodzina, budowanie z pewnością wciągnie każdego! Jeden kształt - niekończące się możliwości.
DREWNIANE ROBOTY do składania ze śrubokrętem Brico'kids DREWNIANE ROBOTY do składania ze śrubokrętem Brico'kids 2
Kup do 13, wyślemy dziś
173,00 zł
Drewniane roboty do samodzielnego składania ze śrubokrętem z serii Brico'kids to idealny prezent dla Małego Majsterkowicza. Zestaw składa się z 53 elementów do zbudowania trzech robotów w różnych kolorach (niebieskiego, żółtego i srebrnego), śrubek, nakrętek, bolców, kół oraz śrubokręta – narzędzia, niezbędnego przy tworzeniu konstrukcji.
ROBOT LAB puzzle kreatywne 63 el. ROBOT LAB puzzle kreatywne 63 el. 2
  • Nowy
Kup do 13, wyślemy dziś
PUZZLE DLA DZIECI

ROBOT LAB puzzle kreatywne 63 el.

CzuCzu
CZU492269
39,90 zł
Wzywamy młodych konstruktorów do naszego warsztatu! Liczniki, koła, śruby, zawiasy, przyciski i przeguby to tylko niektóre elementy, z których składają się roboty. Niezwykłe puzzle, które można dowolnie łączyć i przekładać sprawią, że dziecko zamieni się w prawdziwego konstruktora.
HYDRAULICZNA RĘKA ROBOTA zestaw kreatywny HYDRAULICZNA RĘKA ROBOTA zestaw kreatywny 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

HYDRAULICZNA RĘKA ROBOTA zestaw kreatywny

BUKI
BUKI 7508
212,90 zł
Zbuduj przegubową rękę cyborga, łącząc elementy razem. Dodaj wodę do systemu i kontroluj go opuszkami palców. Ręka dostosowana jest do przenoszenia przedmiotów takich, jak piłki czy butelki. Może być przystosowana zarówno dla osób praworęcznych, jak i leworęcznych.
SAMOLOT klocki konstrukcyjne w tubie 100 szt. SAMOLOT klocki konstrukcyjne w tubie 100 szt. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
KLOCKI KONSTRUKCYJNE

SAMOLOT klocki konstrukcyjne w tubie 100 szt.

Plus-Plus
PP 4284
35,90 zł
Niezwykłe klocki, dzięki którym dziecko może zbudować wszystko, co tylko podpowie mu wyobraźnia. Magiczne klocki stworzą Maluchowi tęczę możliwości. Można budować płaskie konstrukcje, a przy odrobinie wprawy także trójwymiarowe. W zabawie może uczestniczyć cała rodzina, budowanie z pewnością wciągnie każdego!
ROBOT kolorowa skarbonka ROBOT kolorowa skarbonka 2
Kup do 13, wyślemy dziś
SKARBONKI

ROBOT kolorowa skarbonka

DJECO
DJ DD03340
74,90 zł
Skarbonka z metalicznym połyskiem nauczy dziecko oszczędzania. Pieniądze wrzuca się przez otwór na głowie robota, a wyjmuje od spodu - jest tam plastikowa zatyczka umożliwiającą wyciągniecie pieniędzy.
APOLLO roboty tekturowa układanka APOLLO roboty tekturowa układanka 2
Kup do 13, wyślemy dziś
UKŁADANKI DLA DZIECI

APOLLO roboty tekturowa układanka

LONDJI
LD KD002
98,90 zł
Układanka dla dzieci, która powstała z połączeniadwóch pasji: układania tangramów i tworzenia robotów. Gra zawiera 30 kart ze wzorami robotów do złożenia.Poziomy trudności dla twórców robotów są zaznaczone trzema różnymi kolorami kart. To właśnie karty pokazują, które elementy mają posłużyć do zbudowania danego robota.
ROBOT KODO zestaw kreatywny ROBOT KODO zestaw kreatywny 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

ROBOT KODO zestaw kreatywny

BUKI
BUKI 7507
212,90 zł
Za pomocą tego zestawu można złożyć robota do zaprogramowania i odkryć jego 5 funkcji: rysowanie, wózek widłowy, chwytak, koszykarz, gracz w piłkę nożną. Koła kodujące pozwalają zaprogramować robota i dawać mu zadania bez użycia tabletu czy komputera.
ROBOT TIBO zestaw kreatywny ROBOT TIBO zestaw kreatywny 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

ROBOT TIBO zestaw kreatywny

BUKI
BUKI 7506
212,90 zł
Złóżcie robota Tibo i odkryjcie jego niesamowite funkcje: tryb podążania (przy użyciu swoich czujników robot wykrywa dziecko i podąża za jego krokami) oraz tryb odkrywcy: robot wędruje po pokoju i unika przeszkód, używając swoich 6 odnóży do ruchu w 360 stopniach.
ROBOT klocki konstrukcyjne w tubie 100 szt. ROBOT klocki konstrukcyjne w tubie 100 szt. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
KLOCKI KONSTRUKCYJNE

ROBOT klocki konstrukcyjne w tubie 100 szt.

Plus-Plus
PP 4105
35,90 zł
Niezwykłe klocki, dzięki którym dziecko może zbudować wszystko, co tylko podpowie mu wyobraźnia. Magiczne klocki stworzą Maluchowi tęczę możliwości. Można budować płaskie konstrukcje, a przy odrobinie wprawy także trójwymiarowe. W zabawie może uczestniczyć cała rodzina, budowanie z pewnością wciągnie każdego!
ROBOTY kolorowa parasolka
Kup do 13, wyślemy dziś
PARASOLKI

ROBOTY kolorowa parasolka

DJECO
DJ DD04806
48,90 zł
Kiedy pogoda płata nam figle, warto mieć pod ręką parasol, szczególnie wtedy, gdy naszym Małym Odkrywcom Świata, na słowo „pada deszcz” - wesoło błyszczą oczy! Parasol wywoła uśmiech na twarzy dziecka nawet w pochmurny dzień.
ROBOTY magnetyczna gra rzutki ROBOTY magnetyczna gra rzutki 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY ZRĘCZNOŚCIOWE

ROBOTY magnetyczna gra rzutki

Janod
J02073
119,00 zł
Magnetyczna gra w rzutki Roboty to wspaniała zabawa! Rzutkami należy celować w tarczę z odpowiedniej, ustalonej przez graczy odległości, w taki sposób, by trafić w oznaczone na niej punktowane miejsca. Celem gry jest zgromadzenie w trzech rzutach jak największej ilości punktów. Gracz, któremu się to uda, wygrywa.
MOJE ROBOTY. PIŻAMORAMA Wyd. 2 książka iluzja ruchu Frederique Bertrand, Michael Leblond MOJE ROBOTY. PIŻAMORAMA Wyd. 2 książka iluzja ruchu Frederique Bertrand, Michael Leblond  2
Kup do 13, wyślemy dziś
Jedna z pięciu książek z serii Piżamorama z ruchomymi ilustracjami. Witaj w świecie robotów! Bądź ich konstruktorem i współtwórcą. Na stronach tej książki możesz wymyślać i tworzyć, rysować i kolorować: zadziwiające maszyny, warsztat naprawczy robotów, które dzięki technice ombro cinema ożyją jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.
ŚMIETNIKOWA PERKUSJA zestaw kreatywny
  • -20%
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

ŚMIETNIKOWA PERKUSJA zestaw kreatywny

4M
4M 3372
51,92 zł 64,90 zł
Taka perkusja to nie lada gratka dla miłośnika muzyki! Zanim zacznie działać, należy ją najpierw samodzielnie skonstruować. Wystarczy zamienić puste puszki po napojach, niepotrzebne kartony itp. na wyjątkowy zestaw perkusyjny dla robota. Po skończonej pracy można zagrać swój własny koncert!
ROBOTY puzzle kreatywne 65 el. ROBOTY puzzle kreatywne 65 el. 2
Oczekiwanie na dostawę
PUZZLE DLA DZIECI

ROBOTY puzzle kreatywne 65 el.

CzuCzu
CZU491293
49,90 zł
Liczniki, koła, śruby, zawiasy, przyciski i przeguby to tylko niektóre elementy, z których składają się roboty. Niezwykłe puzzle, które można dowolnie łączyć i przekładać sprawią, że dziecko zamieni się w prawdziwego konstruktora.
ROBOTY kolorowa przybijanka z młoteczkiem ROBOTY kolorowa przybijanka z młoteczkiem 2
Oczekiwanie na dostawę
ZABAWKI I ĆWICZENIA DO MOTORYKI MAŁEJ

ROBOTY kolorowa przybijanka z młoteczkiem

DJECO
DJ06646
149,90 zł
Fantastyczny zestaw, dzięki któremu stworzymy niesamowite roboty według instrukcji lub własnego pomysłu, za pomocą młoteczka. Mnóstwo zabawy dla całej rodziny.
DREWNIANE ROBOTY zabawka konstrukcyjna DREWNIANE ROBOTY zabawka konstrukcyjna 2
Oczekiwanie na dostawę
ROBOTY ZABAWKI

DREWNIANE ROBOTY zabawka konstrukcyjna

Tender Leaf Toys
TL8652
124,90 zł
Zestaw trzech robotów dla młodego konstruktora! Wymieniaj elementy i konstruuj nowe roboty. Możliwości jest wiele, uwolnij swoją kreatywność i baw się!
Pokazano 1-18 z 18 pozycji

Zabawki roboty dla chłopców to gadżety, które gwarantują mnóstwo frajdy na wiele godzin. W naszym sklepie znajdziesz roboty do składania dla dzieci w formie puzzli i zestawów kreatywnych, dzięki którym Twoje dziecko rozwinie swoją wyobraźnię. Edukatorek przygotował również zestaw klocków konstrukcyjnych w motyw robotów, który rozwinie zdolności manualne oraz zwiększy kreatywność u Twojej pociechy.

Roboty dla dzieci do składania – zestawy kreatywne

W naszym sklepie znajdują się roboty zabawki przeznaczone dla każdego fana zmechanizowanych przyjaciół. Zestawy kreatywne to wyjątkowe zabawki służące do samodzielnego montażu robotów, które spełniają wyjątkowe funkcje. W ofercie znajdziesz zabawkę inteligentny robot mop, który jest nowoczesną maszyną czyszczącą – dzięki niej Twoja pociecha nie będzie musiała sama odkurzać swojego pokoju. W zestawach do składania znajdują się, m.in. również roboty w wersji śmietnikowej perkusji (robot, który wystukuję rytm), śmietnikowy eko-detektor czy eko-robot śmietnikowy, który przypomina chodzący kubełek na śmieci.

Puzzle z robotami

Puzzle z robotami to zabawki, które rozwijają umiejętności manualne Twojego dziecka. W ofercie znajdziesz dwustronne puzzle pobudzające wyobraźnie pociechy i stanowiące doskonałe ćwiczenie na spostrzegawczość w trakcie układania. W Edukatorku znajdują się również specjalne układanki puzzli, które po złożeniu przypominają robota. W czasie zabawy z puzzlami dzieci ćwiczą umiejętności koncentracji, koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz uczą się logicznego myślenia.

Klocki konstrukcyjne – roboty

Klocki konstrukcyjne to nowoczesne zabawki, które rozwijają dziecięcą wyobraźnię oraz podnoszą zdolności manualne u każdego malucha. W Edukatorku znajdziesz zestawy jakościowych klocków, dzięki którym dziecko stworzy dowolną płaską lub trójwymiarową konstrukcję – jedynym ograniczeniem w tej zabawie jest tylko wyobraźnia!

Produkt dodany do listy życzeń