PRZEPLATANKI I SZNUROWANKI 

Jest 7 produktów.
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
PRZEPLATANKI I SZNUROWANKI

Przeplatanki dla dzieci to specjalny rodzaj układanek, które znalazły uznanie wśród rodziców na całym świecie. Czym dokładnie są? Dlaczego warto wybrać przeplatanki sznurkowe dla dzieci? Tego dowiesz się po zapoznaniu się z naszą ofertą! Edukatorek – zabawki edukacyjne dla dzieci w każdym wieku.

Przeplatanki dla dzieci (sznurowanki) – układanki przeznaczone dla najmłodszych

Przeplatanki dla dzieci (nazywane potocznie sznurowankami lub przeplatankami ze sznurka) to zabawki, które przeznaczone są dla najmniejszych maluszków, czyli takich, które skończyły roczek.

Drewniane przeplatanki ze sznurka dla dzieci spełniają wszystkie cechy dobrej zabawki edukacyjnej. Przede wszystkim pomaga ćwiczyć zręczność oraz koordynację wzrokowo-ruchową już od wczesnych lat. Rozwój motoryki małej jest bardzo ważny – sprawne rączki ułatwią codzienne czynności dziecku w kolejnych latach życia, sprawiając, że poradzi sobie z każdymi trudnościami, jakie napotka w swoim życiu.

Przesuwanie kolorowych elementów doskonale stymuluje zmysł wzroku i słuchu (w przypadku, gdy zabawka emituje muzykę) – świetnym przykładem takiego produktu jest labirynt z paciorkami do manipulowania.

Przeplatanki drewniane dla dzieci świetnie sprawdzą się również w następnych latach dziecka i pomogą w nauce poznawania kolorów, kształtów czy też liczenia.

Przeplatanki drewniane dla dzieci – najwyższa jakość

W naszej bogatej ofercie znajdziesz przeplatanki drewniane, które powstały z wysokiej jakości materiałów i są całkowicie bezpieczne dla zdrowia Twojego dziecka. Nie posiadają one ostrych krawędzi i nie powodują podrażnień na skórze w czasie zabawy. Są również bardzo stabilne i odporne na uszkodzenia.

Przeplatanki sznurkowe dla dzieci – sklep Edukatorek

Na stronie sklepu znajdują się przeplatanki dla dziewczynek i chłopców, które utrzymane są w różnych motywach, w tym: łąka, ocean, mięta czy kwiaty. Niezależnie od modelu, nasze sznurowanki dla dzieci cechują się przyjazną kolorystyką, która zachęca do wielogodzinnej zabawy.

Drewniane przeplatanki różnią się jednak nie tylko wyglądem, ale również budową. Możesz wybierać spośród tradycyjnych modeli jak labirynt, czy modne w ostatnim czasie stoliki edukacyjne lub drewniane kostki aktywizujące.

Sprawdź również nasze pozostałe układanki dla dzieci i wesprzyj prawidłowy rozwój swojej pociechy już dziś – zapraszamy!

PRZEPLATANKI I SZNUROWANKI