PRZEPLATANKI I SZNUROWANKI

ŁĄKA drewniany wielofunkcyjny stolik edukacyjn ŁĄKA drewniany wielofunkcyjny stolik edukacyjn 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWKI EDUKACYJNE

ŁĄKA drewniany wielofunkcyjny stolik edukacyjny

Janod
J05327
289,00 zł
Wielofunkcyjny stolik edukacyjny Łąka to idealna zabawka dla dzieci od pierwszego roku życia. Drewniany, kwadratowy z bezpiecznymi zaokrąglonymi brzegami stolik,  osadzony jest na czterech szeroko rozstawionych, stabilnych nóżkach. Zachwyca estetyką wykonania, pięknymi kolorami i uroczymi zwierzęcymi bohaterami.
STACJA MULTIAKTYWNA zabawka edukacyjna Spin, Rattle & Roll STACJA MULTIAKTYWNA zabawka edukacyjna Spin, Rattle & Roll 2
Kup do 13, wyślemy dziś
85,00 zł
Zabawka edukacyjna, która zachwyci Twojego Malucha. Multiaktywna stacja posiada trzy młynki do kręcenia, które kryją w sobie różnorodne atrakcje. Na górze znajduje się tradycyjna pętla z kuleczkami.
MIĘTA drewniana kostka aktywizująca Little Goose MIĘTA drewniana kostka aktywizująca Little Goose 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWKI EDUKACYJNE

MIĘTA drewniana kostka aktywizująca Little Goose

Little Dutch
LD7030
209,00 zł
Kostka aktywizująca w kolorze błękitnym z kolekcji Little Goose zapewni wiele wyzwań dla dzieci. Każda strona oferuje różne zajęcia edukacyjne, w tym sorter kształtów, przekładnie obrotowe, układanki i zabawną spiralę z koralików na górze.
OCEAN drewniana kostka aktywizująca błękit OCEAN drewniana kostka aktywizująca błękit 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWKI EDUKACYJNE

OCEAN drewniana kostka aktywizująca błękit

Little Dutch
LD7029
209,00 zł
Kostka aktywizująca w kolorze błękitnym z kolekcji Ocean zapewni wiele wyzwań dla dzieci. Każda strona oferuje różne zajęcia edukacyjne, w tym sorter kształtów, przekładnie obrotowe, układanki i zabawną spiralę z koralików na górze.
FLOWERS drewniana kostka aktywizująca róż FLOWERS drewniana kostka aktywizująca róż 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWKI EDUKACYJNE

FLOWERS drewniana kostka aktywizująca róż

Little Dutch
LD7114
209,00 zł
Kostka aktywizująca w kolorze różowym z kolekcji Wild Flowers zapewni wiele wyzwań dla dzieci. Każda strona zawiera wspaniałe ilustracje kwiatów i oferuje różne zajęcia edukacyjne, w tym sortownik kształtów, przekładnie obrotowe, układanki i zabawną spiralę z koralików na górze.
LABIRYNT zabawka manipulacyjna A-Mazing Seas LABIRYNT zabawka manipulacyjna A-Mazing Seas 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWKI EDUKACYJNE

LABIRYNT zabawka manipulacyjna A-Mazing Seas

B.TOYS
BX1943
99,00 zł
Labirynt z paciorkami do manipulowania – na drewnianej podstawie z motywami morskimi pomoże zapoznać dziecko  z sympatycznymi przedstawicielami morskiej fauny. Uprzyjemni czas tematycznie dobraną muzyką i subtelnymi efektami świetlnymi. Zabawka jest pięknie zaprojektowana, równocześnie nie przytłaczając wizualnie dziecka.
Stolik edukacyjny drewniany Janod Baby Forest | sklep Edukatorek Stolik edukacyjny drewniany Janod Baby Forest | sklep Edukatorek 2
Kup do 13, wyślemy dziś
TRADYCYJNE ZABAWKI

DREWNIANY STOLIK edukacyjny Baby Forest

Janod
J08018
379,00 zł
Wielofunkcyjny drewniany stolik edukacyjny Janod to idealna zabawka dla dzieci. Stół jest okrągły i osadzony na czterech szerokich, stabilnych nóżkach, aby zwiększyć bezpieczeństwo jego użytkowania przez najmłodszych. Czerwony blat podzielony został na cztery przestrzenie, na których znajdują się kolejno: dwie pętle oraz tor ze ślimakiem, trzy piramidki,...
Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Przeplatanki dla dzieci to specjalny rodzaj układanek, które znalazły uznanie wśród rodziców na całym świecie. Czym dokładnie są? Dlaczego warto wybrać przeplatanki sznurkowe dla dzieci? Tego dowiesz się po zapoznaniu się z naszą ofertą! Edukatorek – zabawki edukacyjne dla dzieci w każdym wieku.

Przeplatanki dla dzieci (sznurowanki) – układanki przeznaczone dla najmłodszych

Przeplatanki dla dzieci (nazywane potocznie sznurowankami lub przeplatankami ze sznurka) to zabawki, które przeznaczone są dla najmniejszych maluszków, czyli takich, które skończyły roczek.

Drewniane przeplatanki ze sznurka dla dzieci spełniają wszystkie cechy dobrej zabawki edukacyjnej. Przede wszystkim pomaga ćwiczyć zręczność oraz koordynację wzrokowo-ruchową już od wczesnych lat. Rozwój motoryki małej jest bardzo ważny – sprawne rączki ułatwią codzienne czynności dziecku w kolejnych latach życia, sprawiając, że poradzi sobie z każdymi trudnościami, jakie napotka w swoim życiu.

Przesuwanie kolorowych elementów doskonale stymuluje zmysł wzroku i słuchu (w przypadku, gdy zabawka emituje muzykę) – świetnym przykładem takiego produktu jest labirynt z paciorkami do manipulowania.

Przeplatanki drewniane dla dzieci świetnie sprawdzą się również w następnych latach dziecka i pomogą w nauce poznawania kolorów, kształtów czy też liczenia.

Przeplatanki drewniane dla dzieci – najwyższa jakość

W naszej bogatej ofercie znajdziesz przeplatanki drewniane, które powstały z wysokiej jakości materiałów i są całkowicie bezpieczne dla zdrowia Twojego dziecka. Nie posiadają one ostrych krawędzi i nie powodują podrażnień na skórze w czasie zabawy. Są również bardzo stabilne i odporne na uszkodzenia.

Przeplatanki sznurkowe dla dzieci – sklep Edukatorek

Na stronie sklepu znajdują się przeplatanki dla dziewczynek i chłopców, które utrzymane są w różnych motywach, w tym: łąka, ocean, mięta czy kwiaty. Niezależnie od modelu, nasze sznurowanki dla dzieci cechują się przyjazną kolorystyką, która zachęca do wielogodzinnej zabawy.

Drewniane przeplatanki różnią się jednak nie tylko wyglądem, ale również budową. Możesz wybierać spośród tradycyjnych modeli jak labirynt, czy modne w ostatnim czasie stoliki edukacyjne lub drewniane kostki aktywizujące.

Sprawdź również nasze pozostałe układanki dla dzieci i wesprzyj prawidłowy rozwój swojej pociechy już dziś – zapraszamy!

Produkt dodany do listy życzeń