Zabawki od 10 miesiąca 

Jest 133 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 133 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 133 elementów
Zabawki od 10 miesiąca

Zakup zabawki dla dziecka nie jest łatwym zadaniem, a jeszcze trudniej jest, kiedy nie wiemy jakie umiejętności maluch posiada i czym się interesuje. Kupno zabawki nie może być dziełem przypadku, dlatego wszystkich poszukujących zabawki dla 10 miesięcznego dziecka, zapraszamy do naszego sklepu, gdzie zabawki pogrupowaliśmy, biorąc pod uwagę wiek dziecka, jego potrzeby i umiejętności.

Zabawki muszą być bezpieczne dla dziecka

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie waszych pociech oferujemy tylko zabawki znanych i sprawdzonych producentów, które posiadają wszystkie potrzebne certyfikaty, by zostały dopuszczone do sprzedaży. Wybieramy produkty dobrej jakości, estetyczne i starannie wykonane nie pomijając wartości edukacyjnych. Zabawki powinny bawić, a jednocześnie stymulować rozwój dziecka. Zabawki od 10 miesiąca - wszystko “co ucieka”, posiada przyciski i wydaje dźwięki 10 miesięczne dziecko świetnie się przemieszcza raczkując, wspierając się o meble, “jeżdżąc na pupie”, posiada już także umiejętność śledzenia ruchu, dlatego kolorowe, pluszowe piłki i samochodziki z napędem należą do ulubionych zabawek malucha (można je rzucać, “gonić” za nimi). Zabawa jest ciekawsza, jeśli piłka wydaje dźwięki. W tym wieku dziecko uwielbia zabawki, które wydają odgłosy, doskonale “odszyfruje”, do czego służą przyciski, guziczki i pokrętełka. Pluszowa ośmiornica z mackami wyposażonymi w dźwięki będzie dla nich atrakcyjną zabawką.

Klocki i sortery – zabawki dla 10 miesięcznego dziecka

Wprawdzie maluch nie zbuduje jeszcze zamku z klocków, ale kilkuelementową wieżę jak najbardziej, a jeszcze lepiej wychodzi mu burzenie i wkładanie klocków do różnych pojemników. Taka zabawa potrafi wciągnąć dziecko na dłuższy czas. Dobrą zabawką okazują się piramidki i sortery. Ćwiczą koordynację wzrokowo -ruchową, usprawniają manualnie.

Zabawki do kąpieli - higiena + wspieranie rozwoju

Ponieważ dziecko już stabilnie siedzi, można urozmaicić mu kąpiel dając do wanny zabawki. Gumowe kaczuszki, foremki, pojemniczki, wodne tory, a nawet książeczki, które 10 miesięczny maluch z zapałem przegląda. Nawet dzieci, które niechętnie się myją, będą zachwycone.

Pchacze i jeździki - do wspierania nauki chodzenia

Jeśli dziecko już stabilnie stoi i wykazuje umiejętności do poruszania się w takiej pozycji, to pchaczejeździki są bardzo przydatne w ćwiczeniu nowych umiejętności. To tylko niektóre z propozycji zabawek dla 10 miesięcznego szkraba, innych szukaj na naszej stronie. Zapraszamy.

Zabawki od 10 miesiąca

Filtry

Włączone filtry:
    Producent