Zabawki od 10 miesiąca 

Jest 166 produktów.
Pokazuje 1 - 60 z 166 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 166 elementów
Zabawki od 10 miesiąca

Zakup zabawki dla 10-miesięcznego dziecka nie jest łatwym zadaniem. Jeszcze trudniej jest, kiedy chcemy kupić ją w ramach prezentu, a nie do końca wiemy, jakie maluszek ma już umiejętności i czym się interesuje. Upominek dla brzdąca nie może być dziełem przypadku. Właśnie dlatego, aby ułatwić procedurę zakupową wszystkim osobom poszukującym zabawek dla dziecka (10 miesięcy), pogrupowaliśmy nasz asortyment, biorąc pod uwagę wiek dziecka, jego potrzeby oraz umiejętności.

Jakie zabawki dla 10-miesięcznego dziecka sprawdzą się najlepiej?

Dziesięciomiesięczny malec to prawdziwy wulkan energii. Przywołując znane powiedzenie — wszędzie go pełno. Nie zdziw się, gdy zobaczysz, jak będzie próbował stawać przy meblach, wspinać się na fotel czy kanapę, zarzucając na nie nóżkę, raczkować po całym mieszkaniu, a nawet rzucać zabawkami czy uderzać nimi o podłogę. Nie będzie robił tego po to, aby zdenerwować rodziców. To naturalny proces rozwoju malca związany z coraz większymi zdolnościami motorycznymi. Pomóc w tym mogą także odpowiednio wybrane zabawki — szczególnie takie, które „uciekają” i dodatkowo wydają przy tym jakieś dźwięki. Dziecko w tym wieku ma już umiejętność śledzenia ruchu, dlatego tego typu przedmioty będą idealne do dalszego rozwijania zmysłu wzroku. Co zatem kupić 10-miesięcznemu dziecku?

Zabawki 10 m+ — „wy nie wiecie, a ja wiem, jak rozmawiać trzeba z psem”

Znakomitym prezentem dla 10-miesięcznego dziecka będzie pluszowe autko z napędem w postaci pieska. Zabawka stymuluje rozwój ruchowy malca, który będzie biegał za pojazdem, kucał i zatrzymywał się przy nim. Pojazd w trakcie jazdy subtelnie grzechocze — dodatkowe atrakcje dźwiękowe sprawią, że brzdąc będzie bawił się z uśmiechem na ustach. Autko jest w pełni bezpieczne dla rączek przyszłego kierowcy. Nie ma konieczności kupowania do niego dodatkowych baterii, ponieważ napędzane jest tak zwanym sposobem pull-back (poprzez pociągnięcie w tył).

Zabawki dla niemowląt 10 m+ — „miauczy kotek: miau! - Coś ty, kotku, miał?”

Jakie zabawki dla 10-miesięcznego dziecka sprawią najwięcej radości? Zdecydowanie te, które związane są ze zwierzątkami. Dobrym przykładem będzie drewniany kotek na kółkach od Djeco stymulujący rozwój ruchowy dziecka. Ciekawy kształt zwierzaka zachęci najmłodszych do zabawy, a ukryty w jego przeźroczystym brzuszku dzwoneczek będzie dzwonił podczas ruchu. Gwarantujemy, że malec z zaciekawieniem szukać będzie źródła dźwięku.

Jakie jeszcze zabawki dla 10-miesięcznego dziecka?

Dziesięciomiesięczne dziecko uwielbia zabawki, które wydają odgłosy. To zasługa między innymi dużych postępów w procesach myślowych malca, który wie, że po naciśnięciu odpowiedniego guziczka usłyszy wesołą muzykę. Atrakcyjną zabawką dla niego będzie z pewnością muzyczna ośmiornica, w której macki wgrane zostały różne instrumenty. Naciśnięcie jednej z nich spowoduje, że maluch usłyszy dźwięk trąbki, gitary, bębenka czy saksofonu. Dodatkową funkcją, jaką ma ośmiornica, jest możliwość odsłuchiwania melodii. Rozwój mózgu malucha wspierają także takie zabawki, jak klocki, piramidki, wieże czy sortery. Rozwijają one dużą już sprawność małych rączek, uczą nowych czynności oraz doświadczeń, ale także umożliwiają ćwiczenie koordynacji wzrokowo-ruchowej. Dobrym przykładem będzie wieża szpulek do układania. Siedem różnokolorowych elementów o wyjątkowej fakturze wspomaga rozwój brzdąca, uczy go rozróżniania wielkości, kolorów i kształtów, rozwija jego umiejętności motoryczne oraz stymuluje wizualnie. Szpulkami można bawić się, układając wieżę, ale także każdą z nich oddzielnie.

Zabawki do kąpieli dla dzieci (10 miesięcy)

Dzieci w tym wieku najczęściej potrafią już w miarę stabilnie siedzieć, toteż można stopniowo urozmaicać im kąpiel, dając do wanienki kolorowe zabawki. Maluch będzie zachwycony nowymi, wodnymi przyjaciółmi, którzy pomogą mu w codziennej higienie oraz oswajaniu się z wodą. W naszym asortymencie znajdziesz między innymi:

Bezpieczne zabawki od 10. miesiąca życia od Edukatorka

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie maluszków oferujemy zabawki od znanych i sprawdzonych producentów, którzy mają wszelkie niezbędne certyfikaty dopuszczające do sprzedaży akcesoria dla malców. Wybierając produkty do naszego sklepu z zabawkami edukacyjnymi dla dzieci, zwracamy przede wszystkim uwagę na najwyższą jakość oraz estetyczne i staranne wykończenie, nie zapominając jednocześnie o wartościach edukacyjnych. Wiemy bowiem, że zabawki dla dziecka 10 m+ powinny bawić i jednocześnie stymulować jego rozwój. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą zabawek edukacyjnych dla 10-miesięcznego dziecka w sklepie internetowym Edukatorek.

Zabawki od 10 miesiąca