MARIONETKI

PIESEK drewniana marionetka PIESEK drewniana marionetka  2
Kup do 13, wyślemy dziś
TEATRZYK

PIESEK drewniana marionetka

goki
GK 51755
59,90 zł
Zabawa w teatrzyk potrafi pochłonąć Malucha na bardzo długi czas. Z przesympatycznym pieskiem w roli głównej będzie jeszcze bardziej atrakcyjna.
STRUŚ drewniana marionetka
Oczekiwanie na dostawę
TEATRZYK

STRUŚ drewniana marionetka

goki
GK SO104
54,90 zł
Zabawa w teatrzyk potrafi pochłonąć malucha na długi czas. Z przesympatycznym strusiemw roli głównej będzie jeszcze bardziej atrakcyjna.
ŻYRAFA drewniana marionetka ŻYRAFA drewniana marionetka 2
Oczekiwanie na dostawę
TEATRZYK

ŻYRAFA drewniana marionetka

goki
GK 51867
59,90 zł
Zabawa w teatrzyk potrafi pochłonąć malucha na długi czas. Z przesympatyczną żyrafą w roli głównej będzie jeszcze bardziej atrakcyjna.
SMOK drewniana marionetka SMOK drewniana marionetka 2
Oczekiwanie na dostawę
TEATRZYK

SMOK drewniana marionetka

goki
GK 51754
52,90 zł
Zabawa w teatrzyk potrafi pochłonąć Malucha na długi czas. Z przesympatycznym smokiemw roli głównej będzie jeszcze bardziej atrakcyjna.
Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Zabawa w teatr oraz odgrywanie różnych ról to ogromna radość dla dziecka, która pomaga mu rozwijać wyobraźnię, kreatywność, koordynację wzrokowo-ruchową oraz umiejętności motoryczne. Oprócz tego pozwala poznać zachowania społeczne oraz spędzić przyjemny czas w gronie rodzinnym. Aby domowy teatrzyk był jeszcze ciekawszy, można wspomóc się gotowymi zabawkami, na przykład wesołymi marionetkami.

Marionetki dla dzieci

Dobrze byłoby, gdyby w teatralnych przedstawieniach małego aktora brała udział cała rodzina. Dlaczego to takie ważne? Ponieważ dzięki temu dziecko uczy się występowania przed publicznością i to z pewnością ułatwi mu późniejsze wypowiedzi w większym gronie osób. Za sprawą zabawkowych marionetek nasza pociecha może snuć barwne i niesamowite historie. W naszym sklepie dostępne są różne rodzaje marionetek do zabawy, między innymi:

  • jasnozielony smok, którego uśmiech topi nawet największe płomienie ognia,
  • wesoła żyrafka czekająca na kępkę świeżej trawy do schrupania,
  • struś, który pędzi tak szybko, że przegania nawet najszybsze pojazdy,
  • piesek z łatką na oku, który tylko czeka, aby stać się najlepszym przyjacielem Twojego malca.

Marionetki do zabawy są wykonane starannie i z dbałością o szczegóły. Ich łapki oraz nóżki połączone są sznureczkami z krzyżykiem do trzymania. Zacznij nim poruszać, a zobaczysz, jak Twoje dziecko zacznie krzyczeć z radości na widok nagle ożywających zwierzątek.

Marionetki do zabawy

W asortymencie naszego sklepu z edukacyjnymi zabawkami oferujemy marionetki zabawkowe od niemieckiej firmy Goki. To marka lubiana przez rodziców za najwyższą jakość i niezwykle staranne wykonanie zabawek i akcesoriów dla najmłodszych. Ciekawe wzory oraz przyjemne dla oka kolory przyciągają uwagę dzieci i zachęcają ich do nauki poprzez zabawę. Drewniane marionetki dziecięce są trwałe, w pełni bezpieczne dla małych rączek, piękne w swej prostocie i na tyle uniwersalne, że spodobają się i dziewczynkom, i chłopcom — niezależnie od wieku.

Produkt dodany do listy życzeń