NAWLEKANKI

KWIATKI perełki koraliki zestaw do tworzenia biżuterii 285 el. KWIATKI perełki koraliki zestaw do tworzenia biżuterii 285 el. 2
  • -20%
Kup do 13, wyślemy dziś
48,80 zł 61,00 zł
Wyjątkowy zestaw dla modnisi, pragnącej wyróżniać się w towarzystwie. Za pomocą koralików można własnoręcznie stworzyć biżuterię dla siebie lub kogoś bliskiego.
TUKANY drewniane koraliki do nawlekania w słoiczku 220 el. TUKANY drewniane koraliki do nawlekania w słoiczku 220 el. 2
  • -40%
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWKI I ĆWICZENIA DO MOTORYKI MAŁEJ

TUKANY drewniane koraliki do nawlekania w słoiczku 220 el.

Janod
J06669
29,40 zł 49,00 zł
Świetny zestaw dla kreatywnych dziewczynek, które chcą własnoręcznie stworzyć biżuterię dla siebie lub kogoś bliskiego. To doskonały prezent dla dzieci, które lubią czynnie angażować się w urządzanie przestrzeni wokół siebie. Mali twórcy będą dumni ze swoich dzieł.
FASHION WEEK zestaw do wyszywania FASHION WEEK zestaw do wyszywania 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

FASHION WEEK zestaw do wyszywania

DJECO
DJ09845
69,90 zł
Zestaw artystyczny do wyszywania. Zabawka przyniesie małym kreatorkom mody liczne możliwości tworzenia niepowtarzalnych kreacji.
KROSNO TKACKIE
Kup do 13, wyślemy dziś
MAŁA KRAWCOWA - nauka szycia, wyplatania

KROSNO TKACKIE

goki
GK 58988
54,90 zł
To świetny zestaw dla kreatywnych dzieci, które interesują się pracami ręcznymi. Dzięki tej zabawce będą mogły rozwinąć swój talent i stworzyć coś wyjątkowego!
AKTYWIZUJĄCE KSZTAŁTY eco nawlekanka 36 el. AKTYWIZUJĄCE KSZTAŁTY eco nawlekanka 36 el. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
SZNUROWANKI

AKTYWIZUJĄCE KSZTAŁTY eco nawlekanka 36 el.

Miniland
ML 32157
69,00 zł
Nawlekanka to nie tylko doskonała zabawa, ale też ćwiczenie motoryki małej. Zestaw składa się z 36 drewnianych koralików o różnych kolorach i kształtach. Koraliki można nawlekać według wzorów zamieszczonych na kartach z zestawu lub według własnych upodobań.
ZWIERZĄTKA przeplatanka zabawka manipulacyjna ZWIERZĄTKA przeplatanka zabawka manipulacyjna 2
  • -20%
Kup do 13, wyślemy dziś
41,60 zł 52,00 zł
Zabawka manipulacyjna składa się z 6 plansz, wykonanych z kartonu, przedstawiających: wiewiórkę, sowy, ryby, motyla, ślimaki i żółwie. Plansze te posiadają wiele otworów, przez które należy przepleść dołączone do nich sznurki (po dwa), ozdabiając obrazek, oraz element dodatkowy, np. orzeszek lub kwiatek, który trzeba przymocować do każdej z nich w...
OWIECZKI drewniana nawlekanka Farma OWIECZKI drewniana nawlekanka Farma 2
Kup do 13, wyślemy dziś
NAUKA SZNUROWANIA, NAWLEKANIA I UBIERANIA

OWIECZKI drewniana nawlekanka Farma

Janod
J03312
65,00 zł
Nawlekanka z drewnianymi owieczkami z kolekcji Farma to zabawka, rozwijająca małą motorykę oraz skupiająca uwagę dziecka. W zestawie są dwa białe sznurki z laminowanymi końcówkami, na które można nawlekać drewniane elementy: 9 owieczek, stodołę  i psa pasterskiego, tworząc przy tym różne opowieści z życia na farmie.
PERŁY I PTAKI zestaw do tworzenia biżuterii PERŁY I PTAKI zestaw do tworzenia biżuterii 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

PERŁY I PTAKI zestaw do tworzenia biżuterii

DJECO
DJ09806
89,90 zł
Zestaw artystyczny do stworzenia własnej biżuterii to ciekawa zabawa dla dzieci lubiących prace ręczne i piękne ozdoby, które będą cieszyć bo będą zrobione własnoręcznie.
WARZYWA drewniana nawlekanka Farma WARZYWA drewniana nawlekanka Farma 2
Kup do 13, wyślemy dziś
NAUKA SZNUROWANIA, NAWLEKANIA I UBIERANIA

WARZYWA drewniana nawlekanka Farma

Janod
J03313
65,00 zł
Nawlekanka z drewnianymi warzywami z kolekcji Farma to zabawka, rozwijająca małą motorykę oraz skupiająca uwagę dziecka. W zestawie są dwa czerwone sznurki z laminowanymi końcówkami, na które można nawlekać drewniane elementy: 9 warzyw (m. in. groszek, bakłażan czy dynia), traktor i strach na wróble, tworząc przy tym różne opowieści z życia na farmie.
SREBRNE BĄBELKI koraliki zestaw do tworzenia biżuterii SREBRNE BĄBELKI koraliki zestaw do tworzenia biżuterii 2
Kup do 13, wyślemy dziś
79,90 zł
Wyjątkowy zestaw dla dzieci, pragnących wyróżniać się w towarzystwie. Za pomocą koralików w formie bąbelków ze srebrnymi akcentami, można własnoręcznie stworzyć biżuterię dla siebie lub kogoś bliskiego.
ZWIERZĄTKA drewniana nawlekanka sznurowanka
Kup do 13, wyślemy dziś
73,90 zł
Nawlekanka - sznurowanka to edukacyjna gra i nauka sznurowania, która rozwinie zdolności motoryczne dzieci od 2 roku życia. Śliczne zwierzątka, które można związać z ich domkiem: ślimak w liściu sałaty, wiewiórka na drzewie i myszka przy grzybku.
PAPUŻKI drewniane koraliki do nawlekania w słoiczku 220 el. PAPUŻKI drewniane koraliki do nawlekania w słoiczku 220 el. 2
  • -40%
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWKI I ĆWICZENIA DO MOTORYKI MAŁEJ

PAPUŻKI drewniane koraliki do nawlekania w słoiczku 220 el.

Janod
J06667
29,40 zł 49,00 zł
Doskonały zestaw dla kreatywnych dziewczynek, które chcą własnoręcznie stworzyć biżuterię dla siebie lub kogoś bliskiego. To idealny prezent dla dzieci, które lubią czynnie angażować się w urządzanie przestrzeni wokół siebie. Mali twórcy będą dumni ze swoich dzieł.
PTASZKI drewniana nawlekanka Sweet Cocoon PTASZKI drewniana nawlekanka Sweet Cocoon 2
Kup do 13, wyślemy dziś
NAUKA SZNUROWANIA, NAWLEKANIA I UBIERANIA

PTASZKI drewniana nawlekanka Sweet Cocoon

Janod
J04050
89,00 zł
Nawlekanka z drewnianymi ptaszkami z serii Sweet Cocoon to zabawka, rozwijająca małą motorykę oraz skupiająca uwagę dziecka. W zestawie jest długi biały sznurek z laminowanymi końcówkami, na który można nawlekać drewniane elementy w różnych kształtach. Tych jest łącznie 21, w czym 4 to tułowia ptaszków, pozostałe zaś mogą tworzyć np. skrzydła, gniazdka,...
PERŁY I KWIATKI zestaw do tworzenia biżuterii PERŁY I KWIATKI zestaw do tworzenia biżuterii 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

PERŁY I KWIATKI zestaw do tworzenia biżuterii

DJECO
DJ09801
89,90 zł
Artystyczny zestaw Perły i kwiatki do stworzenia własnoręcznych ozdób to świetna zabawa dla miłośników prac ręcznych i biżuterii Wykonane samodzielnie bransoletki zachwycą obdarowaną osobę. Ciekawy pomysł na prezent z okazji Dnia Mamy, Dnia Babci czy urodzin.
DREWNIANA SZNUROWANKA zestaw kreatywny DREWNIANA SZNUROWANKA zestaw kreatywny 2
Kup do 13, wyślemy dziś
SZNUROWANKI

DREWNIANA SZNUROWANKA zestaw kreatywny

goki
GK 58677
58,90 zł
Kolorowy zestaw kreatywny składający się z kolorowych sznureczków i drewnianych elementów to świetna zabawa. Zadanie polega na przewlekaniu przez drewniane elementy sznureczków. Drewniane elementy w kształcie kuli, walca, trójkąta i kwadratu to świetna zabawa i nauka kolorów oraz kształtów w jednym.
TIARY zestaw kreatywny do tworzenia opasek TIARY zestaw kreatywny do tworzenia opasek 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

TIARY zestaw kreatywny do tworzenia opasek

DJECO
DJ09837
91,90 zł
Wyjątkowy zestaw dla modnisi, pragnącej wyróżniać się w towarzystwie. Za pomocą kolorowych koralików można własnoręcznie stworzyć opaski.
Pokazano 1-24 z 76 pozycji

Niedoceniona rola edukacyjna zabawek typu “nawlekanki”

Pod hasłem zabawki edukacyjne znajduje się tyle produktów, że nawlekanki, które zwykle “nie rzucają się w oczy”, zostają pomijane, kiedy poszukujemy zabawek kształtujących umiejętności dziecka. Jest to błąd, który popełnia wielu rodziców. Część z nas, nieświadoma roli prostych zabawek, wybiera “gadżeciarskie” produkty, które po kilu dniach lądują zapomniane w kącie, a wystarczą koraliki do nawlekania, z których dziecko stworzy pierwsze korale i podaruje je mamie. Raz, że jest to zabawa kreatywna, ćwiczy małą motorykę (paluszki), koordynację wzrokowo - ruchową, to jeszcze dostarcza emocji - radość mamy z prezentu i dziecka, z własnej twórczości. Oczywiście nawlekanki koraliki ze względu na małe elementy będą zabawka odpowiednią dla nieco starszych dzieci, ale producenci zabawek, którzy ze względu na swoja profesję znają edukacyjną rolę nawlekanek, mają w ofercie produkty dla młodszych dzieci. Są to drewniane nawlekanki, z większymi otworami i odpowiednim dla małych rączek sznurkiem, dzięki którym zabawa i ćwiczenia manualne będą niezwykle atrakcyjne dla dziecka. Skąd biorą się kłopoty z nauką pisania w szkole? A no właśnie stąd, że zapominamy o usprawnianiu małej motoryki u dziecka. Nawlekanki, mimo niepozornego wyglądu są narzędziem przygotowującym dziecko do pisania.

Rozwój kreatywności i wyobraźni - czy możliwy z nawlekankami?

Oczywiście. Zestawy koralików i innych kolorowych elementów do nawlekania, wyszywanki i warsztat tkacki, pozwalają dziecku uruchomić wyobraźnię i stworzyć niepowtarzalne “dzieła sztuki”. Biżuteria, dywanik do domku dla lalek, kreacja księżniczki, to radość tworzenia i super zabawa rozwijająca kreatywność. A czy można dzięki nawlekankom uczyć rozróżniania kształtów, poznawania literek i cyferek? Jest to możliwe, bo wśród elementów do nawlekania znajdziesz również te, potrzebne do kształcenia tych umiejętności. Sznurowanie bucików - nigdy nie było fajną zabawą Ale teraz jest to możliwe, dzięki drewnianemu bucikowi do sznurowania, który jak wiele innych nawlekanek, znajdziesz w ofercie naszego sklepu. Nawlekanki dla dzieci to zabawki usprawniające motorykę i rozwijające wyobraźnię, których nie może zabraknąć w domu, przedszkolach i gabinetach terapeutycznych.

Produkt dodany do listy życzeń