NAWLEKANKI

KROSNO TKACKIE
Kup do 13, wyślemy dziś
MAŁA KRAWCOWA - nauka szycia, wyplatania

KROSNO TKACKIE

goki
GK 58988
54,90 zł
To świetny zestaw dla kreatywnych dzieci, które interesują się pracami ręcznymi. Dzięki tej zabawce będą mogły rozwinąć swój talent i stworzyć coś wyjątkowego!
DREWNIANE KORALIKI do nawlekania 47 el. Susibelle DREWNIANE KORALIKI do nawlekania 47 el. Susibelle 2
Kup do 13, wyślemy dziś
NAUKA SZNUROWANIA, NAWLEKANIA I UBIERANIA

DREWNIANE KORALIKI do nawlekania 47 el. Susibelle

goki
GK 60784
21,90 zł
Świetny zestaw dla kreatywnych dziewczynek, które chcą własnoręcznie stworzyć biżuterię dla siebie. Zestaw należy do serii Susibelle.
TUKANY drewniane koraliki do nawlekania w słoiczku 220 el. TUKANY drewniane koraliki do nawlekania w słoiczku 220 el. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWKI I ĆWICZENIA DO MOTORYKI MAŁEJ

TUKANY drewniane koraliki do nawlekania w słoiczku 220 el.

Janod
J06669
49,00 zł
Świetny zestaw dla kreatywnych dziewczynek, które chcą własnoręcznie stworzyć biżuterię dla siebie lub kogoś bliskiego. To doskonały prezent dla dzieci, które lubią czynnie angażować się w urządzanie przestrzeni wokół siebie. Mali twórcy będą dumni ze swoich dzieł.
SUKNIE KOKTAJLOWE zestaw do wyszywania SUKNIE KOKTAJLOWE zestaw do wyszywania 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

SUKNIE KOKTAJLOWE zestaw do wyszywania

DJECO
DJ09844
69,90 zł
Zestaw artystyczny do projektowania sukien koktajlowych. Zabawka da małym kreatorkom mody niezliczone możliwości tworzenia niezwykłych kreacji.
PAPUŻKI drewniane koraliki do nawlekania w słoiczku 220 el. PAPUŻKI drewniane koraliki do nawlekania w słoiczku 220 el. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWKI I ĆWICZENIA DO MOTORYKI MAŁEJ

PAPUŻKI drewniane koraliki do nawlekania w słoiczku 220 el.

Janod
J06667
49,00 zł
Doskonały zestaw dla kreatywnych dziewczynek, które chcą własnoręcznie stworzyć biżuterię dla siebie lub kogoś bliskiego. To idealny prezent dla dzieci, które lubią czynnie angażować się w urządzanie przestrzeni wokół siebie. Mali twórcy będą dumni ze swoich dzieł.
FASHION WEEK zestaw do wyszywania FASHION WEEK zestaw do wyszywania 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

FASHION WEEK zestaw do wyszywania

DJECO
DJ09845
69,90 zł
Zestaw artystyczny do wyszywania. Zabawka przyniesie małym kreatorkom mody liczne możliwości tworzenia niepowtarzalnych kreacji.
LITERKI DO NAWLEKANIA
Kup do 13, wyślemy dziś
NAWLEKANKI

LITERKI DO NAWLEKANIA

goki
GK HD270
41,90 zł
Świetny pomysł na oswojenie z alfabetem i literkami! Zestaw składa się z 300 kosteczek z różnymi literkami.
PEREŁKI Z LITERKAMI zestaw do tworzenia biżuterii PEREŁKI Z LITERKAMI zestaw do tworzenia biżuterii 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

PEREŁKI Z LITERKAMI zestaw do tworzenia biżuterii

DJECO
DJ09839
79,90 zł
Wyjątkowy zestaw dla modnisi, pragnącej wyróżniać się w towarzystwie. Za pomocą kolorowych koralików można własnoręcznie stworzyć biżuterię dla siebie lub kogoś bliskiego.
ZWIERZĄTKA drewniana nawlekanka sznurowanka
Kup do 13, wyślemy dziś
73,90 zł
Nawlekanka - sznurowanka to edukacyjna gra i nauka sznurowania, która rozwinie zdolności motoryczne dzieci od 2 roku życia. Śliczne zwierzątka, które można związać z ich domkiem: ślimak w liściu sałaty, wiewiórka na drzewie i myszka przy grzybku.
ZWIERZĄTKA przeplatanka zabawka manipulacyjna ZWIERZĄTKA przeplatanka zabawka manipulacyjna 2
Kup do 13, wyślemy dziś
52,00 zł
Zabawka manipulacyjna składa się z 6 plansz, wykonanych z kartonu, przedstawiających: wiewiórkę, sowy, ryby, motyla, ślimaki i żółwie. Plansze te posiadają wiele otworów, przez które należy przepleść dołączone do nich sznurki (po dwa), ozdabiając obrazek, oraz element dodatkowy, np. orzeszek lub kwiatek, który trzeba przymocować do każdej z nich w...
PERŁY I KWIATKI zestaw do tworzenia biżuterii PERŁY I KWIATKI zestaw do tworzenia biżuterii 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

PERŁY I KWIATKI zestaw do tworzenia biżuterii

DJECO
DJ09801
89,90 zł
Artystyczny zestaw Perły i kwiatki do stworzenia własnoręcznych ozdób to świetna zabawa dla miłośników prac ręcznych i biżuterii Wykonane samodzielnie bransoletki zachwycą obdarowaną osobę. Ciekawy pomysł na prezent z okazji Dnia Mamy, Dnia Babci czy urodzin.
PERŁY I KOSTKI zestaw do tworzenia biżuterii PERŁY I KOSTKI zestaw do tworzenia biżuterii 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

PERŁY I KOSTKI zestaw do tworzenia biżuterii

DJECO
DJ09800
81,00 zł
Zestaw do tworzenia biżuterii zawiera mnóstwo akcesoriów, które pozwolą na stworzenie niesamowitych ozdób. Elementy do nawlekania są utrzymane w delikatnej kolorystyce - odcienie różu, błękitu, żółtego. Wykonana samodzielnie biżuteria zachwyci obdarowaną osobę. Ciekawy pomysł na prezent z okazji Dnia Mamy, Dnia Babci czy urodzin.
DREWNIANA SZNUROWANKA zestaw kreatywny DREWNIANA SZNUROWANKA zestaw kreatywny 2
Kup do 13, wyślemy dziś
SZNUROWANKI

DREWNIANA SZNUROWANKA zestaw kreatywny

goki
GK 58677
58,90 zł
Kolorowy zestaw kreatywny składający się z kolorowych sznureczków i drewnianych elementów to świetna zabawa. Zadanie polega na przewlekaniu przez drewniane elementy sznureczków. Drewniane elementy w kształcie kuli, walca, trójkąta i kwadratu to świetna zabawa i nauka kolorów oraz kształtów w jednym.
TIARY zestaw kreatywny do tworzenia opasek TIARY zestaw kreatywny do tworzenia opasek 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

TIARY zestaw kreatywny do tworzenia opasek

DJECO
DJ09837
91,90 zł
Wyjątkowy zestaw dla modnisi, pragnącej wyróżniać się w towarzystwie. Za pomocą kolorowych koralików można własnoręcznie stworzyć opaski.
OGRÓD drewniana sznurowanka nawlekanka OGRÓD drewniana sznurowanka nawlekanka 2
Kup do 13, wyślemy dziś
SZNUROWANKI

OGRÓD drewniana sznurowanka nawlekanka

Vilac
VIL-01517
83,00 zł
Pomysłowa nawlekanka to prawdziwa gratka dla Malucha. Układając kolorową scenerię dziecko poznaje zwierzątka, owoce i warzywa.
DREWNIANY BUCIK do nauki sznurowania
Kup do 13, wyślemy dziś
SZNUROWANKI

DREWNIANY BUCIK do nauki sznurowania

goki
GK 58784
44,90 zł
Nauka sznurowania będzie dużo przyjemniejsza i łatwiejsza, jeżeli potraktujemy ją jako zabawę. Zaproponuj swojemu dziecku mądrą i bezpieczną zabawkę, dzięki której opanuje sztukę sznurowania. To świetny prezent dla każdego przedszkolaka, który ma problem z opanowaniem tej trudnej czynności!
DREWNIANA ZABAWKA EDUKACYJNA 3w1
Kup do 13, wyślemy dziś
DOSKONALENIE CIERPLIWOŚCI I PRECYZJI

DREWNIANA ZABAWKA EDUKACYJNA 3w1

EGMONT
EG 511123
148,90 zł
Wielofunkcyjna zabawka zamknięta w klasycznym, drewnianym pudełku. Należy dopasować kształty do otworów, a jedyną możliwością odzyskania klocków z wnętrza pudełka jest otwarcie drzwi kluczykiem. Na koniec zabawy można nawlec drewniane elementy na sznureczek.
Pokazano 1-24 z 69 pozycji

Niedoceniona rola edukacyjna zabawek typu “nawlekanki”

Pod hasłem zabawki edukacyjne znajduje się tyle produktów, że nawlekanki, które zwykle “nie rzucają się w oczy”, zostają pomijane, kiedy poszukujemy zabawek kształtujących umiejętności dziecka. Jest to błąd, który popełnia wielu rodziców. Część z nas, nieświadoma roli prostych zabawek, wybiera “gadżeciarskie” produkty, które po kilu dniach lądują zapomniane w kącie, a wystarczą koraliki do nawlekania, z których dziecko stworzy pierwsze korale i podaruje je mamie. Raz, że jest to zabawa kreatywna, ćwiczy małą motorykę (paluszki), koordynację wzrokowo - ruchową, to jeszcze dostarcza emocji - radość mamy z prezentu i dziecka, z własnej twórczości. Oczywiście nawlekanki koraliki ze względu na małe elementy będą zabawka odpowiednią dla nieco starszych dzieci, ale producenci zabawek, którzy ze względu na swoja profesję znają edukacyjną rolę nawlekanek, mają w ofercie produkty dla młodszych dzieci. Są to drewniane nawlekanki, z większymi otworami i odpowiednim dla małych rączek sznurkiem, dzięki którym zabawa i ćwiczenia manualne będą niezwykle atrakcyjne dla dziecka. Skąd biorą się kłopoty z nauką pisania w szkole? A no właśnie stąd, że zapominamy o usprawnianiu małej motoryki u dziecka. Nawlekanki, mimo niepozornego wyglądu są narzędziem przygotowującym dziecko do pisania.

Rozwój kreatywności i wyobraźni - czy możliwy z nawlekankami?

Oczywiście. Zestawy koralików i innych kolorowych elementów do nawlekania, wyszywanki i warsztat tkacki, pozwalają dziecku uruchomić wyobraźnię i stworzyć niepowtarzalne “dzieła sztuki”. Biżuteria, dywanik do domku dla lalek, kreacja księżniczki, to radość tworzenia i super zabawa rozwijająca kreatywność. A czy można dzięki nawlekankom uczyć rozróżniania kształtów, poznawania literek i cyferek? Jest to możliwe, bo wśród elementów do nawlekania znajdziesz również te, potrzebne do kształcenia tych umiejętności. Sznurowanie bucików - nigdy nie było fajną zabawą Ale teraz jest to możliwe, dzięki drewnianemu bucikowi do sznurowania, który jak wiele innych nawlekanek, znajdziesz w ofercie naszego sklepu. Nawlekanki dla dzieci to zabawki usprawniające motorykę i rozwijające wyobraźnię, których nie może zabraknąć w domu, przedszkolach i gabinetach terapeutycznych.

Produkt dodany do listy życzeń