KREDKI 

Jest 103 produktów.
Pokazuje 1 - 60 z 103 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 103 elementów
KREDKI

Jesteś na etapie kompletowania szkolnej wyprawki dla swojego dziecka? A może masz w domu małego artystę, który tworzy na kartce papieru różnokolorowe dzieła? Niezależnie od sytuacji każdemu maluchowi przyda się zestaw kredek, dzięki którym każdy dzień nabierze barw. Sprawdź naszą ofertę i postaw na sprawdzonej jakości kredki – zapraszamy!

Kredki dla dzieci – akcesoria do szkoły i domu!

Są takie przybory, bez których ciężko wyobrazić sobie dzień w szkole czy w domu – do takich akcesoriów zaliczyć musimy m.in. zestawy kredek dla dzieci. To właśnie one towarzyszą maluchom w czasie zajęć plastycznych w szkole, a także w domu, gdy za oknem pogoda nie zachęca do wyjścia. Dzięki nim pociecha w każdym momencie może przelać na papier swoją wizję i narysować coś, czym dumnie pochwali się swoim rodzicom.

Pierwsze kredki dla dziecka – idealne dla maluchów i starszych pociech

W Edukatorku zdajemy sobie sprawę, że potencjał artysty może objawić się tak naprawdę w każdym wieku, stąd też na naszej stronie znajdziesz kredki dla małych dzieci oraz tych starszych pociech, dla których dzień bez rysowania i kolorowania to dzień stracony. Nasza oferta jest bardzo zróżnicowana, dlatego też wierzymy, że każdy znajdzie coś idealnie dopasowanego do gustu swojej pociechy. Co znajdziesz na stronie Edukatorka?

  • Tradycyjne zestawy kredek dla maluchów, które doskonale nadają się do kolorowania na zwykłym papierze.
  • Żelowe kredki dla dziewczynek i chłopców, czyli akcesoria plastyczne do malowania na szkle i papierze, zostawiające po sobie błyszczący ślady.
  • Kredowe kredki dla malucha, który pragnie tworzyć piękne rysunki nie tylko na papierze, ale również na szkle, drewnie czy tablicy.
  • Woskowe kredki dla najmłodszych w postaci różnych wzorów, w tym gwiazdek, które idealnie dopasowane są do małych rączek.
  • Kredki dla niemowlaka w kształcie przyjaznych misiów.

Oprócz nich w ofercie znajdziesz również kredki zapachowe, dwustronne ołówkowe, pastelowe i wiele innych rodzajów.

Zapraszamy do składania zamówień online o każdej porze – sklep z edukacyjnymi zabawkami Edukatorek.

KREDKI