KREDKI 

Jest 93 produktów.
Pokazuje 1 - 60 z 93 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 93 elementów
KREDKI

Jesteś w trakcie kompletowania szkolnej wyprawki dla swojego dziecka? A może masz w domu małego artystę, który tworzy różnokolorowe dzieła na kartkach papieru (lub czasem i ścianach)? Jesteśmy pewni, że niezależnie od sytuacji, każdemu maluchowi przyda się zestaw kolorowych kredek, dzięki którym każdy jego dzień nabierze ciekawych i intrygujących barw.

Kredki dla najmłodszych — „(...) namalują domek i na płocie kota, i wesołe słonko na pochmurne dni”

Są takie przybory szkolne, bez których trudno wyobrazić sobie zajęcia plastyczne. Z pewnością należą do nich kolorowe kredki. To właśnie one towarzyszą maluchom nie tylko w czasie nauki, ale także w domu, gdy deszczowa pogoda za oknem nie zachęca do wyjścia na spacer lub gdy dziecko chce przelać na papier swoją kreatywną wizję i narysować coś, czym będzie mogło pochwalić się swoim rodzicom. Mając to na uwadze, w naszym sklepie internetowym z akcesoriami i zabawkami dla dzieci Edukatorek umieściliśmy różne zestawy kredek. Wybierz dla swojego dziecka te, które spełnią wszystkiego jego oczekiwania i obserwuj, jak Twoja pociecha cieszy się, mogąc kolorować wesołe obrazki lub rysować to, co pojawiło się w jej małej głowie. Pozwalaj dziecku rysować jak najczęściej; wspólnie także korzystajcie z kolorowych kredek. To nie tylko da malcowi możliwość wyrażenia siebie i swojej ekspresji, ale także pozwoli rozwinąć zdolności manualne oraz zatroszczyć się o waszą wspólną relację.

Kredki dla malucha — „(...) kiedy je poproszę, namalują wszystko, to co chcę”

W Edukatorku wierzymy, że w każdym maluchu drzemie potencjał twórczy, którego nie należy ograniczać, a wręcz przeciwnie — rozwijać. Właśnie dlatego zachęcamy do kupienia dziecku różnych rodzajów kredek. Decyzja ta nie tylko zmniejszy stres malucha (mając jeden zestaw kredek, dziecko może zapomnieć przynieść go do szkoły i otrzymać notatkę o nieprzygotowaniu się do lekcji lub zapomnieć zabrać kredek ze sobą do domu i nie móc odrobić pracy domowej z plastyki), ale także pozwoli małemu malarzowi poznać kilka odcieni tych samych kolorów w różnych zestawach kredek dla dzieci. Poza tym kredki różnią się od siebie nie tylko wyglądem, ale także przeznaczeniem. Innego zestawu dziecko użyje, chcąc pokolorować obrazek, a innego, jeśli będzie miało zadanie domowe z zajęć plastycznych. Warto już od najmłodszych lat pokazywać dzieciom różnorodność i zachęcać do tworzenia dzieł za pomocą różnych technik. Bez względu na to, jakie kredki dla dzieci wybierzemy, jednego możemy być pewni — będą one wspaniałym zaproszeniem dla naszego dziecka do świata kreatywności, feerii barw, wyobraźni oraz radosnego tworzenia.

Kredki dla niemowlaka — czym się wyróżniają?

Pierwsze kredki dla malucha powinny być przede wszystkim nietoksyczne — wystarczy przecież chwila naszej nieuwagi, aby ulubiony kolor naszego brzdąca został przez niego nadgryziony. Warto także wybrać kredki w otulinie, dzięki którym rączki naszej pociechy będą czyste. Dla maluchów najlepiej sprawdzają się kredki miękkie, które nie wymagają mocniejszego przyciskania do kartki papieru. Dobrym pomysłem mogą być także kredki zmywalne, za sprawą których nie będziemy się stresować, że w trakcie tworzenia dzieła nasz szkrab postanowi dokończyć je na ścianie czy blacie stołu.

Kredki dla małych dzieci — na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Jednym z najważniejszych kryteriów, na jakie warto zwrócić uwagę przed wyborem pierwszych kredek dla dziecka, są wiek oraz umiejętności malca. Sami jesteśmy rodzicami małych szkrabów, dlatego doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że potencjał małego artysty może objawić się tak naprawdę w każdym wieku. Właśnie dlatego na naszej stronie internetowej znajdziesz kredki dla małych dzieci oraz tych nieco starszych, dla których dzień bez rysowania i kolorowania będzie dniem straconym. W Edukatorku możesz kupić na przykład:

Nasza oferta jest bardzo zróżnicowana, dlatego wierzymy, że każdy rodzic znajdzie coś idealnie dopasowanego do gustu swojej pociechy.

KREDKI