KREDKI

SERDUSZKA mini kredki przekładane 12 szt. Herat To Heart SERDUSZKA mini kredki przekładane 12 szt. Herat To Heart 2
Kup do 13, wyślemy dziś
Idealne narzędzie dla każdego kto nie lubi się ograniczać. Zestaw to dwanaście mini kredek w oprawkach w kształcie serduszek.Można je wszystkie rozłożyć i używać oddzielnie oraz dowolnie składać, tak by aktualnie potrzebny kolor był tym pierwszym.
GWIAZDKI mini kredki przekładane 12 szt. Star To Star GWIAZDKI mini kredki przekładane 12 szt. Star To Star 2
Kup do 13, wyślemy dziś
14,90 zł
Jedna kredka i dwanaście kolorów, czyli idealne narzędzie dla każdego kto nie lubi się ograniczać. Ta nietuzinkowa kredka jest smukła, lekka, zmieści się w każdej torebce i pozwoli w razie potrzeby bawić się kolorami.
DIAMENTY mini kredki przekładane 12 szt. Charm To Charm DIAMENTY mini kredki przekładane 12 szt. Charm To Charm 2
Kup do 13, wyślemy dziś
Jedna kredka i dwanaście kolorów, czyli idealne narzędzie dla każdego kto nie lubi się ograniczać. Ta nietuzinkowa kredka Ooly Charm jest smukła, lekka, zmieści się w każdej torebce i pozwoli w razie potrzeby bawić się kolorami.
DUŻE KREDKI wycieralne z przekładanym wkładem Presto DUŻE KREDKI wycieralne z przekładanym wkładem Presto 2
Kup do 13, wyślemy dziś
Kredki, które świetnie pasują do dziecięcych dłoni. W mgnieniu oka pokolorują nawet duże obrazki, a w razie potrzeby są przygotowane do tego, by w mgnieniu oka wytrzeć popełnione błędy. Kredki te mają jeszcze jedną wyjątkową cechę. Każda kredka ma w środku przekładane wkłady w dwóch kolorach. 
MISIE kredki przekładane zestaw 9 szt. Bunch O Bears MISIE kredki przekładane zestaw 9 szt. Bunch O Bears 2
Kup do 13, wyślemy dziś
14,90 zł
Kredki oprawione w półprzezroczyste tworzywo w kształcie misiów. Każdy miś skrywa w sobie kredkę idealną do precyzyjnych rysunków, cienkich linii i dokładnego kolorowania małych detali.
KREDKI ŻELOWE AKWARELOWE z pędzelkiem 6 szt. Smooth Stix KREDKI ŻELOWE AKWARELOWE z pędzelkiem 6 szt. Smooth Stix 2
Kup do 13, wyślemy dziś
Kredki żelowe Smooth Stix mają piękne intensywne kolory z których, dzięki pędzelkowi i wodzie można wydobyć efekt akwareli. Dzięki oprawce, z której kredka jest wykręcana nie brudzą dłoni, nie łamią się przez przypadek, a skuwka nie pozwala im wyschnąć.
KREDKI OLEJNE PASTELOWE w oprawie 12 szt.Twisty Stix KREDKI OLEJNE PASTELOWE w oprawie 12 szt.Twisty Stix 2
Kup do 13, wyślemy dziś
39,90 zł
Wykręcane, olejne kredki pastelowe Twisty Stix to rozwiązanie problemu brudzących małe rączki, kredek pastelowych. Kredki znajdują się w plastikowej oprawie, dzięki czemu ręce dziecka pozostają czyste, a obrazek jest piękny i kolorowy. Wystarczy wykręcić kredkę i można tworzyć nowe dzieła!
KREDKI ŻELOWE akwarelowe 24 szt. Smooth Stix KREDKI ŻELOWE akwarelowe 24 szt. Smooth Stix 2
Kup do 13, wyślemy dziś
89,90 zł
Wykręcane, żelowe kredki Smooth Stix to rozwiązanie problemu brudzących, małe rączki, kredek pastelowych czy świecowych. Kredki znajdują się w plastikowej oprawie, dzięki czemu ręce dziecka pozostają czyste, a obrazek jest piękny i kolorowy. Wystarczy wykręcić kredkę i można tworzyć nowe dzieła!Dają piękne intensywne kolory, z których dzięki pędzelkowi i...
KWIATKI kredki woskowe dla Malucha zestaw 12 szt.
  • -10%
Kup do 13, wyślemy dziś
Koniec promocji
37,71 zł 41,90 zł
Kredki w kształcie kwiatków w żywych kolorach przydadzą się zarówno w szkole, jak i w domu. Ładne kolory sprawią, że obrazki Małego Artysty będą wyjątkowe. Dzięki nim prace nabiorą niesamowitego efektu.
ŚWIDERKI ergonomiczne kredki dla praworęcznych i leworęcznych 10 szt. ŚWIDERKI ergonomiczne kredki dla praworęcznych i leworęcznych 10 szt. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
Leworęczne dziecko? Praworęczne? Zestaw świderków, ergonomicznych kredek nie zniechęci żadnego dziecka do twórczej zabawy. Kształt kredek pomoże prawo i leworęcznym dzieciom w nauce poprawnego trzymania kredek, a później ołówków, długopisów.
KREDKI Z OBIERANĄ SKÓRKĄ zestaw 12 kolorów Color Appeel
Kup do 13, wyślemy dziś
Kredki woskowe zapewniają dzieciom wiele zabawy. Niestety ścierają się i nie da się ich zatemperować. By móc dalej rysować trzeba pozbyć się osłonki, która chroni palce przed nadmiernym zabrudzeniem jednocześnie okrywając samą kredkę.W tym zestawie jest to łatwe, ponieważ osłonkę obiera się jak jabłko. Wystarczy pociągnąć i rozwinąć ją jak wstążeczkę.
GRUBE NEONOWE KREDKI 6 szt. Jumbo Brights GRUBE NEONOWE KREDKI 6 szt. Jumbo Brights 2
Kup do 13, wyślemy dziś
29,90 zł
Dzięki tym kredkom dziecko stworzy wyjątkowe rysunki. 6 kolorów pozwala narysować wszystko, co tylko wymyśli. Neonowe kolory z pewnością ożywią prace plastyczne.
KREDKI OŁÓWKOWE zestaw 8 kolorów KREDKI OŁÓWKOWE zestaw 8 kolorów 2
Kup do 13, wyślemy dziś
KREDKI

KREDKI OŁÓWKOWE zestaw 8 kolorów

Little Dutch
LD120501
35,00 zł
Kredki ołówkowe z którymi dziecko będzie mogło stworzyć wszystko - od dinozaurów aż po magiczne jednorożce. Rozmiarem dostosowane dla małych rączek. Są lekkie i wygodne do chwytania, idealne jako pierwsze kredki, zapewnią doskonałą zabawę.
KREDKI ŻELOWE AKWARELOWE zestaw 12 szt. Cat Parade KREDKI ŻELOWE AKWARELOWE zestaw 12 szt. Cat Parade 2
Kup do 13, wyślemy dziś
74,90 zł
Urocze kocie buźki sprawiają, że koło tych kredek akwarelowych nie można przejść obojętnie! Każda z 12 jasnych, wykręcanych, żelowych kredek zakończona jest skuwką z czarującą kocią minką, dzięki czemu wyglądają jak mrucząca rodzinka.
WYKRĘCANE KREDKI zapachowe Yummy Yummy zestaw 10 szt. WYKRĘCANE KREDKI zapachowe Yummy Yummy zestaw 10 szt. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
39,90 zł
Komplet świecowych kredek w plastikowych oprawkach. Zamiast żmudnego temperowania dziecko może wykręcić sztyft do potrzebnej długości. Dodatkową atrakcją jest ich owocowy zapach. Każda z kredek pachnie inaczej!
KREDKI ŻELOWE do malowania na szkle i papierze 12 szt. Rainy Dayz KREDKI ŻELOWE do malowania na szkle i papierze 12 szt. Rainy Dayz 2
Kup do 13, wyślemy dziś
Kredki nie tylko na brzydką pogodę, ale na kreatywną zabawę. Dzięki nim okna, lustra i szklane powierzchnie staną się dziełami sztuki. Kredki na deszczowe dni rysują gładko na szkle jak i na papierze.
KREDKI WOSKOWE wielokolorowe zestaw 6 szt.
  • -10%
Kup do 13, wyślemy dziś
Koniec promocji
26,91 zł 29,90 zł
Zestaw 6 wielokolorowych kredek woskowych po 3 kolory w kredce. Ośmiokątny kształt kredek i rozmiar jest ergonomiczny, z łatwością mieści się w małych dłoniach dziecka.
KREDKI WOSKOWE zestaw 8 kolorów KREDKI WOSKOWE zestaw 8 kolorów 2
Kup do 13, wyślemy dziś
KREDKI

KREDKI WOSKOWE zestaw 8 kolorów

Little Dutch
LD120631
29,00 zł
Kredki woskowe będą idealne dla małych rączek, są łatwe do zmywania ze skóry i większości powierzchni. Kredkami można rysować zarówno grube, jak i cienkie linie. Można je również zmieszać z wodą, aby uzyskać jaśniejszy efekt.
OŁÓWKI MECHANICZNE w pastelowych oprawkach 6 szt. OŁÓWKI MECHANICZNE w pastelowych oprawkach 6 szt. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
34,90 zł
Zestaw, który zainspiruje do twórczego pisania i szkicowania! Każdy z 6 automatycznych, grubych ołówków udekorowany jest innym, pozytywnym przesłaniem w języku angielskim! Zanotowane? Grafitowe ołówki mechaniczne są gotowe do pracy i zabawy!
KREDKI ŚWIECOWE żywe kolory 24 szt. KREDKI ŚWIECOWE żywe kolory 24 szt. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
KREDKI

KREDKI ŚWIECOWE żywe kolory 24 sztuki

Crayola
CR 52-3024
19,90 zł
Zestaw 24 kredek o intensywnych kolorach przydadzą się zarówno w szkole, jak i w domu. Świetliste kolory sprawią, że obrazki Twojego Malucha będą naprawdę wyjątkowe. Idealne do pierwszych prób plastycznych!
KREDKI OŁÓWKOWE zestaw 8 szt. KREDKI OŁÓWKOWE zestaw 8 szt. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
KREDKI

KREDKI OŁÓWKOWE zestaw 8 szt.

Crayola
CR 3678
27,90 zł
Zestaw zawiera 8 kredek ołówkowych w 8 kolorach. Kredki są duże i grube, dzięki czemu małym rączkom łatwo je chwycić. Na drewnianej oprawce umieszczone są kolorowe rysunki zwierzątek, które z pewnością zachęcą Maluchy do pierwszych prób rysowania.
KREDKI WOSKOWE wysuwane 5 szt. Lovely Paper KREDKI WOSKOWE wysuwane 5 szt. Lovely Paper 2
  • -10%
Kup do 13, wyślemy dziś
Koniec promocji
30,51 zł 33,90 zł
Zestaw woskowych kredek w pięciu kolorach: czerwonym, pomarańczowym, zielonym, złotym i fioletowym. Kredki posiadają przycisk, który wysuwa kolorowy wkład.
WYKRĘCANE KREDKI do malowania twarzy zestaw 12 szt. WYKRĘCANE KREDKI do malowania twarzy zestaw 12 szt. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
19,90 zł
Idealny zestaw na karnawałowe szaleństwo i nie tylko! Z pewnością przyda się na różnego rodzaju przyjęcia. Dzięki bezpiecznym kredkom do ozdabiania twarzy dziecko będzie mogło zostać, kim tylko zechce. Ich wygodny mechanizm wykręcania dodatkowo uatrakcyjnia produkt i pozwala na wygodne korzystanie.
Pokazano 1-24 z 87 pozycji

Jesteś w trakcie kompletowania szkolnej wyprawki dla swojego dziecka? A może masz w domu małego artystę, który tworzy różnokolorowe dzieła na kartkach papieru (lub czasem i ścianach)? Jesteśmy pewni, że niezależnie od sytuacji, każdemu maluchowi przyda się zestaw kolorowych kredek, dzięki którym każdy jego dzień nabierze ciekawych i intrygujących barw.

Kredki dla najmłodszych — „(...) namalują domek i na płocie kota, i wesołe słonko na pochmurne dni”

Są takie przybory szkolne, bez których trudno wyobrazić sobie zajęcia plastyczne. Z pewnością należą do nich kolorowe kredki. To właśnie one towarzyszą maluchom nie tylko w czasie nauki, ale także w domu, gdy deszczowa pogoda za oknem nie zachęca do wyjścia na spacer lub gdy dziecko chce przelać na papier swoją kreatywną wizję i narysować coś, czym będzie mogło pochwalić się swoim rodzicom. Mając to na uwadze, w naszym sklepie internetowym z akcesoriami i zabawkami dla dzieci Edukatorek umieściliśmy różne zestawy kredek. Wybierz dla swojego dziecka te, które spełnią wszystkiego jego oczekiwania i obserwuj, jak Twoja pociecha cieszy się, mogąc kolorować wesołe obrazki lub rysować to, co pojawiło się w jej małej głowie. Pozwalaj dziecku rysować jak najczęściej; wspólnie także korzystajcie z kolorowych kredek. To nie tylko da malcowi możliwość wyrażenia siebie i swojej ekspresji, ale także pozwoli rozwinąć zdolności manualne oraz zatroszczyć się o waszą wspólną relację.

Kredki dla malucha — „(...) kiedy je poproszę, namalują wszystko, to co chcę”

W Edukatorku wierzymy, że w każdym maluchu drzemie potencjał twórczy, którego nie należy ograniczać, a wręcz przeciwnie — rozwijać. Właśnie dlatego zachęcamy do kupienia dziecku różnych rodzajów kredek. Decyzja ta nie tylko zmniejszy stres malucha (mając jeden zestaw kredek, dziecko może zapomnieć przynieść go do szkoły i otrzymać notatkę o nieprzygotowaniu się do lekcji lub zapomnieć zabrać kredek ze sobą do domu i nie móc odrobić pracy domowej z plastyki), ale także pozwoli małemu malarzowi poznać kilka odcieni tych samych kolorów w różnych zestawach kredek dla dzieci. Poza tym kredki różnią się od siebie nie tylko wyglądem, ale także przeznaczeniem. Innego zestawu dziecko użyje, chcąc pokolorować obrazek, a innego, jeśli będzie miało zadanie domowe z zajęć plastycznych. Warto już od najmłodszych lat pokazywać dzieciom różnorodność i zachęcać do tworzenia dzieł za pomocą różnych technik. Bez względu na to, jakie kredki dla dzieci wybierzemy, jednego możemy być pewni — będą one wspaniałym zaproszeniem dla naszego dziecka do świata kreatywności, feerii barw, wyobraźni oraz radosnego tworzenia.

Kredki dla niemowlaka — czym się wyróżniają?

Pierwsze kredki dla malucha powinny być przede wszystkim nietoksyczne — wystarczy przecież chwila naszej nieuwagi, aby ulubiony kolor naszego brzdąca został przez niego nadgryziony. Warto także wybrać kredki w otulinie, dzięki którym rączki naszej pociechy będą czyste. Dla maluchów najlepiej sprawdzają się kredki miękkie, które nie wymagają mocniejszego przyciskania do kartki papieru. Dobrym pomysłem mogą być także kredki zmywalne, za sprawą których nie będziemy się stresować, że w trakcie tworzenia dzieła nasz szkrab postanowi dokończyć je na ścianie czy blacie stołu.

Kredki dla małych dzieci — na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Jednym z najważniejszych kryteriów, na jakie warto zwrócić uwagę przed wyborem pierwszych kredek dla dziecka, są wiek oraz umiejętności malca. Sami jesteśmy rodzicami małych szkrabów, dlatego doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że potencjał małego artysty może objawić się tak naprawdę w każdym wieku. Właśnie dlatego na naszej stronie internetowej znajdziesz kredki dla małych dzieci oraz tych nieco starszych, dla których dzień bez rysowania i kolorowania będzie dniem straconym. W Edukatorku możesz kupić na przykład:

Nasza oferta jest bardzo zróżnicowana, dlatego wierzymy, że każdy rodzic znajdzie coś idealnie dopasowanego do gustu swojej pociechy.


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/halotron/domains/edukatorek.pl/public_html/classes/Guest.php on line 178

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/halotron/domains/edukatorek.pl/public_html/classes/Guest.php on line 145
Produkt dodany do listy życzeń