GRY 

Jest 1031 produktów.

Podkategorie

 • GRA DOMINO

  Domino – gra nie tylko dla “dużych”

  Jedną z najbardziej znanych gier towarzyskich jest gra domino. Proste zasady, możliwość wprowadzenia nowych wariantów, płytki, które mogą posłużyć do zabaw konstrukcyjnych, niewielka przestrzeń jaką zabawka zajmuje po włożeniu do opakowania, te wszystkie cechy przemawiają za popularnością gry. W domino mogą grać wszyscy, bez względu na wiek, ponieważ dla młodszych dzieci, producenci stworzyli domino obrazkowe, zaś dla starszych użytkowników pozostaje klasyczne domino z zaznaczonymi na płytkach (nazywanymi kamieniami) oczkami.

  Domino dla dzieci – zasady gry

  Gra domino dla dzieci składa się z 28 kamieni, składających się z dwóch pól. Na każdym polu znajdują się obrazki bądź puste pole zwane ”mydłem”. Zabawa przeznaczona jest dla 2 – 4 osób. Przed rozpoczęciem gry płytki należy odwrócić i przemieszać. Wyznaczamy rozpoczynającego, który odkrywa pierwszy kamień, kolejna osoba wyciąga kolejną płytkę i jeśli posiada taki sam obrazek, pasujący którymś polem do wyłożonego, dokłada go, jeśli nie, kolejny zawodnik odkrywa kamień. Wygrywa ta osoba, której nie pozostanie żadna płytka. Zasady gry można modyfikować. W klasyczne domino z oczkami gramy podobnie, z tym, że dopasowujemy kamienie zgodnie z liczbą oczek na polu. Domino dla dzieci można kupić w wersji tematycznej, uwzględniając zainteresowania malucha, czyli mogą to być obrazki zwierząt, pojazdów, owoców itp.

  Gry dla dzieci bawią i uczą

  Przede wszystkim domino jest grą, która ma sprawiać dziecku radość. Element edukacyjny polega na ćwiczeniu spostrzegawczości, pamięci, strategicznego myślenia, ćwiczeń w liczeniu, poznawaniu rzeczywistości poprzez nazywanie przedmiotów na obrazku, oswajaniu z sukcesem i porażką, uczy przestrzegania zasad, a także zabawy w grupie. Gry dla dzieci integrują z rówieśnikami i wzmacniają więzy rodzinne. Domino dla dzieci sprawdzi się jako gra podróżna (niewielkie, poręczne), a także jako rozrywka w zimowe wieczory czy deszczowy dzień. Kupując w naszym sklepie masz gwarancję, że zabawka -gra jest bezpieczna dla dziecka, estetyczna i trwała.

 • GRY MEMO

  Gry memo to jedne z najlepszych zabawek edukacyjnych dla dzieci w każdym wieku. Są to produkty, dzięki którym pociecha ćwiczy pamięć już od najmłodszych lat. Sprawdź nasze gry pamięciowe i wybierz taką, która zachęci Twoją pociechę do długich zabaw każdego dnia – zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

  Gra memo – co to znaczy?

  “Gra memo dla dzieci” – spotkałeś się kiedyś z tym terminem, ale wciąż zastanawiasz się, do czego on się tak naprawdę odnosi? Jest to potoczna nazwa dla gier pamięciowych. Gry memory dla dzieci to obecnie jedne z najpopularniejszych rozrywek zarówno dla młodszych, jak i starszych pociech. Skąd bierze się popularność tych zabawek? Przede wszystkim ze względu na proste zasady, a także zdrową rywalizację.

  Gry memo dla dzieci – trening pamięci i nie tylko

  Jak sama nazwa wskazuje – gry pamięciowe memory służą do ćwiczeń pamięci poprzez zabawę. Tego typu zabawki niosą ze sobą o wiele więcej wartości edukacyjnych. Jak to wygląda w praktyce? Tak naprawdę prawie każda memo gra posiada zasady, które pozwalają bawić się w więcej niż jedną osobę. Najczęściej opierają się one o wspólne dążenie do celu, dzięki czemu dziecko uczy się współpracy już od najmłodszych lat. Co więcej, gry memo wymagają również skupienia, co z kolei pozytywnie wpływa na koncentrację, spostrzegawczość czy cierpliwość.

  Pamięciowa gra memo rozbudza wyobraźnię, uczy logicznego i strategicznego myślenia, a także planowania, co z pewnością przyda się w kolejnych latach życia malucha.

  Pamięciowa memo gra – rozrywka dla całej rodziny

  Gry memo dla dzieci często opierają się na współpracy poszczególnych graczy. Stąd też są zabawkami, które budują relację pomiędzy dziećmi a rodzicami. Tak naprawdę mogą one dostarczyć frajdy całej rodzinie – a to jak wiadomo – są niezastąpione chwile w życiu, które warto pielęgnować. Warto więc wyposażyć swoją półkę z grami planszowymi i zaopatrzyć się w kilka wersji gier memo, aby zawsze były pod ręką i stanowiły alternatywę dla spędzania czasu przed telefonem, komputerem czy telewizorem.

  Zachęcamy do przejrzenia pełnej oferty gier interaktywnych, które wspomogą prawidłowy rozwój dzieci każdego dnia.

  Edukatorek – gry i zabawki edukacyjne dla dzieci.


 • GRY EDUKACYJNE

  Ile wiedzy i umiejętności musi przyswoić małe dziecko, by móc prawidłowo funkcjonować w dorosłym życiu, wiemy tylko my, dorośli. Maluchy, przynajmniej do czasu pójścia do szkoły nie są poddawane presji uczenia się i nie zdają sobie sprawy, że od chwili narodzin, ciągle się uczą. Dla nich nabywanie sprawności, umiejętności i zdobywanie wiedzy o otaczającym świecie odbywa się w sposób naturalny. Kluczową rolę w procesie kształcenia dziecka odgrywają jednak rodzice. Ich zadaniem jest stymulowanie procesów uczenia się poprzez dostarczanie odpowiednich bodźców. O tym, że rozwój przez zabawę daje najlepsze efekty wiadomo nie od dziś. A jak zabawa, to i zabawki, a jak zabawki, to takie, które bawią i uczą jednocześnie. Do tej kategorii bez wątpienia należą gry edukacyjne dla dzieci.

  Gry edukacyjne – czyli jakie?

  Gra jest formą rozrywki z elementami rywalizacji, w której należy przestrzegać ustalonych zasad. W grach edukacyjnych zasady zostały opracowane w ten sposób, by ułatwiały zdobywanie i poszerzanie wiedzy oraz kształtowały umiejętności.

  Gry edukacyjne dla dzieci uatrakcyjniają procesy dydaktyczne, przez co nauka staje się przyjemnością, a nie koniecznością i co przekłada się na lepsze efekty nauczania. Dzięki nim pociechy w czasie zabaw jednocześnie rozwijają swoje zdolności manualne i psychiczne, ucząc się logicznie myśleć – a to zdecydowanie w przyszłości zaprocentuje.

  Gry dla dzieci edukacyjne – zalety

  Gry dydaktyczne dla dzieci są akcesoriami, które niosą ze sobą wiele zalet i walorów edukacyjnych. Są one nieocenioną pomocą, o której powinien pomyśleć każdy świadomy rodzic – poznanie kolorów, kształtów, cyferek, pierwszych liter czy nazw zwierząt i obiektów – przyswojenie takiej wiedzy wymaga czasu. Dobierając jednak odpowiednie edukacyjne gry rozwijające dla dzieci, proces ten można zdecydowanie przyspieszyć. Jakie są zalety tego typu zestawów do zabawy?

  • Atrakcyjny pomysł na poznawanie świata – choć nic nie zastąpi wyjścia na spacer i pokazania dziecku „na żywo” otoczenia, tak tematyczna gra dla dzieci edukacyjna pozwoli poznać świat jeszcze szerzej, budząc tym samym jego ciekawość.
  • Zdobywanie wiedzy – niezależnie od tego, czy są to gry edukacyjne dla przedszkolaków, czy nieco starszych maluchów – są to zabawki, w których zawarta jest spora dawka informacji, które przydadzą się im na każdym etapie życia.
  • Wzbogacanie słownictwa – gry dla dzieci edukacyjne w większości wymagają od dziecka nazwania danego obiektu, zwierzątka czy postaci. To właśnie za ich pomocą maluchy mają okazję poznać nowe słówka i tym samym używać ich w codziennym życiu.
  • Ćwiczenie pamięci, koncentracji, logicznego myślenia – wszystko w jednym! Gry rozwojowe dla dzieci często łączą w sobie cechy tradycyjnych planszówek, w których musimy się skupić, wytężyć umysł i chwilę pomyśleć, aby ruszyć dalej.
  • Przyswajanie zasad – już od najmłodszych lat warto nauczyć pociechę, że w życiu – podobnie jak w grze – panują pewne zasady, których należy przestrzegać. Dzięki zabawie maluch nauczy się odpowiedzialności oraz ewentualnych konsekwencji w przypadku nieprzestrzegania reguł.
  • Poznawanie radości zwycięstwa i smaku porażki – edukacyjne gry dla dzieci pozwalają uczyć dziecko, że zwycięstwo dobrze smakuje, ale nie zawsze możemy się z nim liczyć.Czasem trzeba pogodzić się z porażką – im szybciej maluch sobie to uświadomi, tym lepiej dla niego i nas samych!
  • Integracja rówieśnicza – edukacyjne gry dla dzieci pozwalają spędzić miło czas z przyjaciółmi, którzy równie chętnie zagrają i przy okazji nauczą się nowych rzeczy. Dzięki nim pociecha może zacieśnić relacje z kolegami i koleżankami, dzięki czemu w przyszłości będzie jej łatwiej nawiązywać nowe znajomości, a także lepiej współpracować w zespołach.
  • Wzmacnianie więzi rodzinnych – dobra gra edukacyjna dla dzieci to doskonała rozrywka dla całej rodziny. A przecież nie ma nic lepszego niż wspólne zabawy rodzinne, które umacniają relacje pomiędzy dziećmi i rodzicami.

  Gry naukowe dla dzieci w naszym sklepie

  W swojej ofercie posiadamy edukacyjne gry naukowe dla dzieci uznanych, polskich producentów – Trefl, Alexander, Jawa, a także sprawdzonych firm zagranicznych. U nas kupisz gry poznawcze z każdej dziedziny nauki (matematyczne, przyrodnicze, językowe, historyczne, geograficzne), uczące podstaw – dla najmłodszych, poszerzające i utrwalające wiedzę – dla nieco starszych dzieci.

  Gry dla maluchów edukacyjne to pomoc dydaktyczna nie tylko do domowego użytku, ale również polecana przez pedagogów i nauczycieli forma pracy urozmaicająca naukę przedszkolną, szkolną czy zajęcia terapeutyczne. Gry naukowe dla dzieci to zabawa i nauka w atrakcyjnym wydaniu.

  Edukacyjne gry dla 2-latka

  Gry dla dzieci edukacyjne z oferty naszego sklepu z zabawkami odpowiednie są m.in. dla najmłodszych pociech. Dobrym przykładem jest tutaj pierwsza gra Mniam! Jest to gra edukacyjna dla dwulatków, w której dzieci poznają owoce i warzywa. Maluchy przyswajają sobie również podstawowe nawyki żywieniowe, a także proste działania matematyczne – mogą dowolnie porządkować kształty w zbiory i je liczyć.

  Edukacyjne gry dla 3-latka

  Dla nieco starszych dzieci również mamy ciekawe gry edukacyjne, wśród których znajdziesz m.in. Farmę lotto od DJECO. Jest to świetna zabawa dla 3-latków, która doskonale rozwija zmysł dotyku – a to w tym wieku jest szczególnie ważne. W skład zestawu wchodzi 15 kolorowych figurek, a także ruletka z pięcioma kategoriami (owoce, warzywa, zwierzęta, owady, akcesoria).

  Gry dla czterolatków edukacyjne

  Na stronie sklepu z zabawkami Edukatorek znajdują się również edukacyjne gry dla przedszkolaków, czyli pociech, które już powoli zaczynają być samodzielne w zabawie i sięgają po coraz bardziej skomplikowane zabawki. My jednak wychodzimy z absolutnym klasykiem, czyli…domino od MOULIN ROTY. Nie ma zbyt wielu zabawek, które cieszą oko w taki sposób, jak to robi właśnie domino. Dzięki zabawie z nim dziecko ćwiczy spostrzegawczość, a także cierpliwość, która na końcu zostanie nagrodzona – nic nie stoi na przeszkodzie, aby ułożone klocki w końcu zburzyć – jeden za drugim!

  W ofercie znajdują się również edukacyjne gry dla starszych dzieci. Poznaj pełną ofertę i zadbaj o prawidłowy rozwój swojego malucha już dziś. Zapraszamy!

  Edukatorek – zabawki edukacyjne dla dzieci.

 • ZABAWKI BALANSUJĄCE

  Maluchy nie mają cierpliwości do rzeczy, które nie idą po ich myśli, oj nie. Czy można przez zabawę nauczyć dziecko dokładności i skrupulatności, a przy tym zdrowego uporu w dążeniu do celu? Jak najbardziej! Co więcej, to może być frajda dla całej rodziny. Przedstawiamy gry balansujące i zabawki tego typu. Stworzone po to, by nauczyć cierpliwości nawet najbardziej roztrzepane maluchy.

  Czym jest gra balansująca?

  Gry balansujące to najczęściej układanki składające się z kilku elementów. Głównym jest platforma z jednym półokrągłym brzegiem. Takim, który – postawiony na stole albo podłodze – waha się w tę i z powrotem. Jak bieguny krzesła bujanego. Czasem platforma przyjmuje też bardziej wymyślne kształty, na przykład słonika, wieloryba czy sowy. Zestaw uzupełniają liczne małe elementy o określonej wadze. Trzeba je ustawić na podstawie tak, by cała konstrukcja się nie przewróciła. A potem, kiedy po wielu próbach cała operacja zakończy się sukcesem – trzymać z dala od wieży młodsze rodzeństwo i niesfornych zwierzęcych towarzyszy zabaw.

  Czego balansujące gry mogą nauczyć dziecko? Spokoju i opanowania. Ale nie ździwmy się, kiedy pierwsze próby spełzną na niczym, a maluch – zamiast być oazą spokoju – stanie się jednym wielkim chaosem.

  Zabawki balansowanie w sklepie online Edukatorek.pl

  Wiemy, jak wiele warte są tradycyjne zabawki w pokoju dziecka, dlatego zebraliśmy różnorodne gry balansujące. Większość z nich jest drewniana, wszystkie – pieczołowicie pomalowane. Zalecamy wybrać je dla dzieci w wieku 3 lat i wyższym. Polecamy też gry zręcznościowe.

 • GRY ZRĘCZNOŚCIOWE

  „Mamo, tato – nudzi mi się”, który rodzic tego nie słyszał? Idąc „na łatwiznę” pozwalamy dzieciom na kolejną bajkę w telewizji, grę komputerową, ale czy to jest dobry sposób na spędzanie wolnego czasu? Zagospodarowanie im takich chwil powinno być priorytetem dla rodziców. Maluchy uwielbiają zabawę, dzięki niej zdobywają i ćwiczą umiejętności, a gry zręcznościowe dla dzieci, to ta kategoria zabawek, po które pociechy sięgają najczęściej. Są one niezbędne dla wszechstronnego rozwoju dziecka. I właśnie tego typu akcesoria znajdziesz w tej kategorii – sprawdź naszą ofertę zabawek zręcznościowych dla dzieci i poznaj powody, dla których warto po nie sięgnąć – zapraszamy!

  Gry dla dzieci zręcznościowe. Co oznacza termin „zręczność”?

  Gry zręcznościowe dla dzieci – zręcznościowe, czyli jakie?

  Według Słownika Języka Polskiego zręczność to zdolność fizyczna do wykonywania określonych czynności. Szybkość, koordynacja wzrokowo-ruchowa, siła, skoczność, ale także umiejętność szybkiego dostosowania się do danej sytuacji, to elementy wpływające na poziom zręczności. A ta zaś przekłada się na sprawność fizyczną i umysłową.

  Dlatego też już od pierwszych chwil życia dostarczajmy dzieciom bodźców – zabawek wspomagających rozwój ruchowy i zręczność.

  Gry zręcznościowe dla dzieci w naszym sklepie – sprawdzona jakość

  Każdy producent zabawek ma w swej ofercie gry zręcznościowe. Goki, B. Toys, Janod, Djeco, Bigjigs, Vilac – w ofercie naszego sklepu znajdziecie gry zręcznościowe dla dzieci liderów w branży zabawkarskiej. Drewniane układanki, magnetyczne labirynty, znane od pokoleń bierki, kręgle, tenis czy frisbee – to tylko przykłady dostępnych na stronie akcesoriów, które już dziś możesz podarować swojemu maluchowi.

  Zabawki, którymi dziecko pobawi się w domu, ale także takie, które wykorzysta do zabaw na świeżym powietrzu. U nas kupisz zręcznościowe gry dla dzieci w każdym wieku. Nie zawiedzie Cię ich jakość, bezpieczeństwo ani estetyka.

  Gra zręcznościowa dla dzieci i całej rodziny – doskonały sposób na wzmocnienie więzi rodzinnych

  Dobra gra zręcznościowa dla dzieci potrafi wciągnąć najmłodszych na długie godziny. Ale nie tylko! Pamiętajmy, że zabawa zawsze jest ciekawsza, jeśli zaangażują się w nią rodzice czy rodzeństwo.

  Radość z zabawy i wspólne spędzanie czasu są elementem budującym więzi rodzinne. Zdrowa rywalizacja uczy znosić porażki i cieszyć się sukcesami.

  Gry zręcznościowe dla najmłodszych są więc akcesoriami, z których pociechę będzie mieć każdy – mile spędzony czas w gronie bliskich – czego chcieć więcej? Jest to zdecydowanie lepsza opcja niż siedzenie z głowami w telefonach każdy w innym pokoju. O tym, jak ważne jest pielęgnowanie relacji rodzinnych, warto uświadomić pociechę już od jej pierwszych chwil na tym świecie. W tym niewątpliwie pomogą Ci oferowane przez sklep z zabawkami edukacyjnymi Edukatorek gry dziecięce zręcznościowe.

  Gry sprawnościowe dla dzieci – intensywny rozwój na każdym kroku

  Gry zręcznościowe dla chłopców i dziewczynek niosą ze sobą wiele korzyści pod kątem prawidłowego rozwoju dziecka. Śmiało można powiedzieć, że doskonale ćwiczą:

  • koordynację wzrokowo-ruchową,
  • pamięć,
  • koncentrację,
  • kreatywne myślenie,
  • spostrzegawczość,
  • refleks,
  • cierpliwość,
  • małą i dużą motorykę.

  I co najważniejsze – każda gra dla dzieci zręcznościowa bawi, bo taka jest główna rola zabawek.

  Najlepsze gry zręcznościowe dla dzieci – sklep z zabawkami edukacyjnymi Edukatorek

  Balansująca sowa, rekin i piłeczki, chichotki do nauki ubierania czy Jenga, te i wiele innych gier zręcznościowych umilą Wam czas spędzony z dziećmi. Każdy produkt z naszej oferty jest projektem renomowanych producentów, którym zaufało setki tysięcy rodziców i dzieci na całym świecie.

  Każda gra zręcznościowa dla dzieci, którą znajdziesz na stronie, przeszła szereg testów potwierdzających jej jakość i bezpieczeństwo. Nasze zabawki nie stanowią zagrożenia dla zdrowia i życia pociech – zostały wykonane z atestowanych materiałów i nie posiadają ostrych krawędzi, którymi najmłodsi mogliby się skaleczyć.

  Co więcej, gry zręcznościowe dla dziewczynek i chłopców wyróżniają się również przyjazną kolorystyką i motywami (najczęściej w zwierzątka) zachęcającymi do długich zabaw. Wszystko to sprawia, że są doskonałym pomysłem na prezent dla maluchów od rodziców, którym zależy na bezpiecznej i rozwojowej zabawie każdego dnia.

  Poniżej kilka propozycji gier zręcznościowych dla dzieci z naszej oferty, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród rodziców.

  Gry zręcznościowe dla 2-latka

  Gry dla dzieci zręcznościowe do 3-latka

  Gry dziecięce zręcznościowe dla 4-latka

  • Drewniana gra zręcznościowa JENGA – ponadczasowa gra zręcznościowa dla dzieci i młodzieży, której celem jest ułożenie z klocków wieży. Co ważne, w czasie gry należy wyciągać kolejne klocki i budować jak najwyższą konstrukcję – to nie jest wcale takie proste!

  Sprawdź pełną ofertę już dziś i wybieraj spośród setek gier zręcznościowych dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy! Sklep Edukatorek.

 • GRY KARCIANE

  Słowo „gra” wcale nie musi oznaczać tej na komputerze, smartfonie czy tablecie. W dzisiejszym zekranizowanym świecie warto pamiętać o tych tradycyjnych grach, które znane są nam od wielu setek lat. Świetnym przykładem okażą się m.in. dziecięce gry karciane, które są gwarancją długiej zabawy, która rozwija. W tej kategorii znajdziesz edukacyjne gry w karty dla dzieci zapewniające mnóstwo frajdy każdego dnia dla pociech w różnym wieku – zapraszamy do sprawdzenia oferty!

  Gry karciane dla dzieci – rozwój pamięci i nie tylko

  Mogłoby się wydawać, że proste gry karciane dla dzieci to przeżytek – nic bardziej mylnego! Karcianki szybko wciągają, zachwycają wymyślnymi grafikami, a także mechaniką. Są one świetnym pomysłem na wspólne spędzenie wolnego czasu – nic przecież nie stoi na przeszkodzie, aby rodzic dołączył się do swojej pociechy i razem pobawił się z pomocą kart.

  Gry karciane dla dzieci to akcesoria do zabawy, które również niosą ze sobą walory edukacyjne. Odpowiednio dobrany poziom trudności pozwoli dziecku rozwijać się na wielu płaszczyznach – począwszy od treningu pamięci czy motoryki małej (trzymanie większej ilości kart wzmacnia chwyt), a kończąc na ćwiczeniu spostrzegawczości.

  Gry w karty dla dzieci – dopasuj je pod wiek swojej pociechy

  Gra karciana dla dzieci musi być dopasowana do możliwości Twojego malucha – tylko wtedy będzie bawić i uczyć. Zbyt niski poziom trudności sprawi, że dziecko szybko się znudzi – zbyt wysoki z kolei sprawi, że zabawka spowoduje tylko frustracje i szybko pójdzie w kąt. W Edukatorku znajdziesz gry w karty dla dzieci o różnym stopniu skomplikowania.

  Oferowane przez nasz sklep gry dla dzieci karciane możemy podzielić na te najprostsze, w których maluch pozna np. podstawowe kształty, nieco trudniejsze, w których wymagana będzie znajomość cyfr i liter czy najbardziej zaawansowane – w tych z kolei ważny jest refleks czy umiejętność strategicznego myślenia.

  Proste gry karciane dla 2-latka

  Masz w domu dwulatka, który dopiero zaczyna przygodę ze świadomymi zabawami? W takim razie możesz pomyśleć o wręczeniu mu prostej gry karcianej, która nie będzie wymagała jeszcze od niego znajomości obiektów. Ważne, aby była kolorowa, dzięki czemu z pewnością zachęci malucha do długich zabaw z rodzicami lub rodzeństwem.

  Na stronie sklepu z zabawkami Edukatorek dostępne są różne karcianki dla najmłodszych dzieci, wśród których na uwagę zasługuje m.in. gra karciana LITTLE FAMILY od Djeco. Choć na opakowaniu znajdziemy informację, że jest to zabawka dla dzieci +2,5, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby chwilę wcześniej oswoić malucha z przyjaznymi kartami, na których znajdują się podobizny zwierzątek.

  Na samym początku gra karciana dla dzieci może posłużyć jedynie do zwykłego oglądania, tak z czasem stanie się pełnoprawną „karcianką”, która polega na dobieraniu z talii kart i tworzeniu z nich par. W ofercie dostępne są również inne wersje tej gry karcianej dla dzieci (utrzymane w innych motywach).

  Gry dla dzieci – karty dla 3-latka

  Karcianki dla dzieci w wieku trzech lat posiadają podobną mechanikę do tych, które przeznaczone są dla 2-latków.

  Świetnym przykładem jest tutaj dziecięca gra karciana LITTLE PUZZLE. Polega ona na ułożeniu całego kształtu (w tym wypadku czerwonej rybki z kolorowym środkiem, innym dla każdego gracza). Świetna zabawa dla całej rodziny, wciągająca i wymagająca lekkiego skupienia i spostrzegawczości! Kto pierwszy złapie i połączy 4 rybki, ten lepszy! Przykład karcianki dla dzieci, która uczy obserwacji, a także rozpoznawania kolorów.

  Gry dla dzieci w karty dla 4-latka

  Karciane gry dla dzieci dla czterolatków są już nieco bardziej skomplikowane. W tym czasie maluchy potrafią już rozpoznawać, choć część kolorów, nazywać kształty i logicznie myśleć.

  Mając tę świadomość, możemy spróbować zabawy, która wymaga zastanowienia się, a także podjęcia konkretnych kroków. W tym miejscu warto sprawdzić grę karcianą CZERWONY KAPTUREK, która polega na ułożeniu całej historyjki o legendarnym czerwonym kapturku z dostępnych kart „opowieści”. Doskonała zabawa zarówno dla maluchów, jak i rodziców – w grę może grać od 2 do 4 osób. Kolorowe obrazki, proste zasady, szybki czas gry (około 15 minut) – wszystko to sprawia, że Twój czterolatek nie znudzi się zabawą i miło spędzi czas ze swoimi bliskimi.

  Gry karciane dla starszych dzieci

  W Edukatorku znajdziesz karty gry dla dzieci w różnym wieku. W asortymencie dostępne są również wersję gier dla starszych pociech, które potrafią już samodzielnie się bawić, logicznie myśleć, czy wyciągać wnioski.

  W tym miejscu polecamy sprawdzić karcianą grę pamięciową MAGIC SCHOOL, która polega na współpracy i wykonywaniu magicznych sztuczek (dla dzieci w wieku do 5 lat), (również dla pięciolatków i starszych pociech), czy grę karcianą pamięciową GRA Z JAJEMgrę karcianą w wojnę BATASAURUS (od lat 7), nawiązującą do tematyki filmowej i festiwalu w Cannes.

 • GRY DOTYKOWE

  Rozglądasz się za zabawkami edukacyjnymi, które rozwiną u Twojej pociechy zmysł dotyku? Jeśli tak, to jesteś w odpowiednim miejscu. W tej kategorii znajdziesz wyjątkowe gry edukacyjne dla dzieci, które wspomogą ogólny rozwój Twojej pociechy i sprawią jej frajdę na wiele godzin każdego dnia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą – Edukatorek.

  Gry dotykowe dla dzieci – rozwój pociechy od najmłodszych lat

  Czym właściwie są gry dotykowe? Są to zabawki edukacyjne, które powstały w jednym celu: aby uczyć i bawić już od najmłodszych lat. Tego typu akcesoria stymulują zmysł dotyku, bo właśnie dzięki niemu maluchy mogą rozpoznawać różne kształty.

  Sensoryczna gra dotykowa dla dziecka wspomaga ogólny rozwój malucha. Oprócz dotyku dzieci ćwiczą również cierpliwość, koncentrację czy spostrzegawczość. Co więcej, poprzez dotykanie polepszają również swoje zdolności manualne dłoni, co z pewnością zaprocentuje już w następnych latach życia i ułatwi codzienne funkcjonowanie Twojemu dziecku.

  Dotykowe gry dla dzieci – oferta sklepu Edukatorek

  W Edukatorku zdajemy sobie sprawę, że świat odbierany jest przez zmysły, dlatego też stworzyliśmy tę kategorię, w której znajdują się edukacyjne gry dotykowe dla dzieci wspomagające prawidłowy rozwój poszczególnych zmysłów – w tym wypadku dotyku. W ofercie znajdują się jednak również inne gry, które rozwiną u Twojej pociechy m.in. słuch czy pamięć. Na stronie naszego sklepu dostępne są takie zabawki jak m.in.:

  • sensoryczne gry dotykowe na rozpoznawanie owoców,
  • muzyczne gry pamięciowe,
  • tekturowe gry dotykowe,
  • gry towarzyskie,
  • drewniane kształty,
  • interaktywne klocki.

  Oferowane przez nas gry dotykowe i pamięciowe mają również właściwości terapeutyczne, dzięki czemu są świetnymi zabawkami do zwalczania różnych zaburzeń integracji sensorycznej. Wszystkie akcesoria są nowe i pakowane w pudełka i opakowania, które chronią je przed zniszczeniem podczas transportu.

  Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu. Edukatorek – edukacyjne zabawki dla dzieci w każdym wieku.

 • GRY LOGICZNE

  Pluszowy miś to zabawka, która od zawsze kojarzy się z beztroskim dzieciństwem, a gry umysłowe jeszcze do niedawna z minioną epoką. Wszechobecny komputer zdominował ten typ rozrywki i gry towarzyskie na chwilę zostały zapomniane. Przypomnijcie sobie jednak rodzinne wieczory przy warcabach, statkach czy gry “pamięć” - na pewno warto do nich wrócić i zachęcić do nich dzieci. Gry logiczne, to nie tylko dobra rozrywka i recepta na nudę, ale świetny trening dla umysłu w każdym wieku.

  Gry logiczne, czyli jakie?

  Gry, w których wygrana zależy od sprawności myślenia gracza, a nie elementu losowego to właśnie gry logiczne. Typowe, to szachy czy warcaby. Wiele gier łączy obydwa elementy np. “chińczyk”. Zaletą jednych i drugich jest to, że rozwijają inteligencję i elastyczność umysłu - zdolności, które są w życiu bezcenne.

  Gry logiczne dla dzieci, dlaczego warto kupować?

  Logiczne gry ćwiczą pamięć, koncentrację, uczą przestrzegania zasad, poprawnego rozumowania, podejmowanie decyzji i wyciągania wniosków, a także zdrowej rywalizacji i radzenia sobie z porażką. Oczywiście kupując grę logiczną dla dziecka uwzględniamy jego wiek i umiejętności. Zbyt trudne lub zbyt łatwe, zniechęcą malucha do zabawy. Miejmy na uwadze fakt, że są to gry towarzyskie i udział drugiej osoby jest niezbędny do ich przeprowadzenia. Warto poświęcić chwilę czasu wspólnej grze, bo to niebywale wzmacnia więzi rodzinne, koleżeńskie. Dziecko, które od najmłodszych lat korzysta z gier logicznych, lepiej radzi sobie z nauką, dokonuje świadomych wyborów i łatwiej radzi sobie z problemami - umiejętności niezbędne także w dorosłym życiu. Kupując dziecku gry logiczne - inwestujesz w jego przyszłość.

  Dla dwulatka - domino obrazkowe, a dla kilkulatka “statki”

  W naszym sklepie posiadamy w sprzedaży odpowiednie gry logiczne dla dzieci młodszych jak i starszych, a także dorosłych. Gry klasyczne i mniej znane tytuły, w wydaniu tradycyjnym i wersji podróżnej, producentów rodzimych i uznanych firm zagranicznych. Wszystkie starannie wykonane, opisane i zaopatrzone w zrozumiałą instrukcję. Zorganizuj dziecku umysłowy trening w atrakcyjnej formie.

 • GRY PLANSZOWE

  Gra planszowa dla dzieci to doskonały pomysł na prezent dla swojej pociechy. Odpowiednio dopasowana planszówka sprawi, że dziecko chętnie będzie bawiło i rozwijało się każdego dnia. I to wcale nie samo – tego typu gry są doskonałą opcją dla wspólnego spędzania czasu – a jak wiadomo – pielęgnowanie relacji ważne jest od najmłodszych lat pociechy
  Sprawdź nasze gry edukacyjne planszowe dla dziewczynek i chłopców i postaw na sprawdzone zabawki – zapraszamy!

  Gry planszowe dla dzieci – alternatywa dla telefonu

  W dzisiejszych czasach słowo „gra” dla większości dzieci kojarzy się z tą komputerową. Obecny rozwój techniki sprawił, że maluchy już od najmłodszych lat dorastają w ręku z telefonem komórkowym lub tabletem. Warto pamiętać, że na długo przed takimi grami dostęp mieliśmy do tradycyjnych zabawek, które stanowią bardzo ważną część życia każdego dziecka. Doskonałym przykładem takich produktów są ciekawe gry planszowe dla dzieci, które bawią, uczą, a także pozwalają na wspólną zabawę z rodzicami.
  Fajne gry planszowe dla dzieci – wielogodzinna zabawa
  Planszówki dla dzieci, podobnie zresztą, jak tradycyjne gry planszowe dla dorosłych, są akcesoriami, które potrafią wciągnąć maluchy na wiele godzin. Ze względu na swoją mechanikę, dynamikę i zaskakujące rezultaty, są tak bardzo lubiane przez pociechy w każdym wieku. Niezależnie od tego, czy są to gry planszowe dla przedszkolaków, czy nieco starszych dzieci – odpowiednio dobrany zestaw planszówek dziecięcych jest gwarancją wielogodzinnych zabaw w domu, które mają w sobie również walor edukacyjny.

  Gra dla dzieci planszowa – czego uczy?

  Warto zauważyć, że gry planszowe dla dzieci to nie tylko sposób na dobrą zabawę, ale również okazja do nauki – i to na wielu płaszczyznach. Po pierwsze, granie w planszówki uczy współzawodnictwa. Dziecko już od najmłodszych chwil może poznać smak porażki – a umieć przegrywać trzeba umieć. Co więcej, gry planszowe dla chłopców i dziewczynek uświadamiają maluchowi, jak ważna jest uczciwość w życiu – w grze w końcu istnieją pewne zasady, których należy przestrzegać, aby nie psuć zabawy. Gry planszowe dla przedszkolaków czy też starszych dzieci rozwijają ponadto kreatywność, a także uczą logicznego myślenia i planowania.

  Gra planszowa dla dzieci – do wyboru, do koloru!

  W Edukatorku znajdziesz najlepsze gry planszowe dla dzieci, które cieszą się pozytywnymi opiniami wśród rodziców. Są one dostosowane poziomem zarówno dla tych najmłodszych, jak i nieco starszych dzieci, dzięki czemu zyskasz pewność, że Twój prezent nie pójdzie w kąt. Bo jak wiadomo – zbyt trudne gry planszowe dla dziewczynek i chłopców zniechęcą dziecko do zabawy. Podobnie to wygląda w drugą stronę, gdy maluch jest już nieco większy – gry planszowe dla przedszkolaków w końcu nie będą bawić dzieci, które chodzą do podstawówki.

  Proste gry planszowe dla dzieci dla 2-latka

  Gry planszowe dla maluchów w wieku dwóch lat bardzo rzadko występują – jest to bowiem wiek, w którym pociechy jeszcze nie potrafią z nich w pełni korzystać. Sklep Edukatorek jednak ma w zanadrzu kilka zabawek, które możesz podarować swojemu maluchowi. Dobrym przykładem jest ciekawa gra planszowa dla dzieci WYŚCIG ZWIERZĄT. Jest ona co prawda przeznaczona dla nieco większych pociech (od 2,5 roku życia), tak warto ją mieć przy sobie – dziecko bardzo szybko do niej podrośnie i z chęcią będzie z Tobą grało cały dzień!

  Jest to naprawdę fajna gra planszowa dla dzieci, w której to maluszki muszą pomóc przejść zwierzątkom przez las. Bardzo proste zasady, przyjazna kolorystyka, wesołe zwierzątka – brzmi jak przepis na świetną zabawę ze swoją pociechą!

  Planszówki dla dzieci dla 3-latka

  Gra planszowa dla dzieci w wieku trzech lat nie powinna zbytnio różnić się od tej, jaką fundujemy dwulatkom. Wciąż musimy pamiętać o tym, aby mechanika była najprostsza, jaka może być. W tym czasie pociechy nie potrafią jeszcze myśleć na tyle logicznie, aby wyciągać wnioski. Dlatego też warto postawić na gry planszowe dla najmłodszych, dzięki którym malec poćwiczy spostrzegawczość, pozna nowe kolory czy nazwy obiektów.

  Polecaną grą planszową dla dzieci jest gra magnetyczna BINGO, która sprawi, że każda podróż będzie udana. Ze względu na niewielkie rozmiary łatwo można ją spakować do plecaka czy torby i bez problemu rozłożyć np. w samochodzie, dzięki czemu dziecko może pobawić się nią w czasie jazdy, czy też w trakcie postoju.

  W czasie gry dziecko poznaje kolory, a także uczy się nazw zwierzątek. Gra planszowa polegająca na zakrywaniu zwierzątek na planszy – kto zrobi to pierwszy, ten krzyczy BINGO!

  Dobre gry planszowe dla 4-latka

  Gry planszowe dla dziewczynek i chłopców w wieku 4-lat mogą być już nieco bardziej rozbudowane. Takie maluchy powoli zaczynają rozumieć znaczenie współpracy i starają się logicznie myśleć. Oczywiście wciąż powinniśmy zachować umiar – zbyt trudna gra planszowa dla dzieci szybko zniechęci je do zabawy.

  Jeśli chodzi o fajne planszówki dla dzieci w wieku czterech lat, dobrze jest wybierać takie, w których, aby pójść do przodu, należy rzucić kostką i wykonać odpowiednią akcję. Dobrym przykładem będzie tutaj gra rodzinna planszowa PUK, PUK, TU LISEK, której głównym celem jest współpraca z innymi graczami. Rozgrywka polega na tym, aby wspólnie planować takie ruchy, które uniemożliwią liskowi podebranie jajeczek z kurnika. W czasie zabawy dziecko poznaje zasady odpowiedzialności i uczy się ewentualnych konsekwencji źle podjętych decyzji. Doskonały walor edukacyjny i sposób na przednią zabawę dla całej rodziny każdego dnia – zwłaszcza wtedy, gdy pogoda za oknem nie zachęca do wyjścia na wspólne spacery.
  Najfajniejsze gry planszowe dla dzieci – również dla tych starszych pociech!

  Na naszej stronie znajdziesz również zestawy gier planszowych dla dzieci, a także pojedyncze zabawki dla starszych dzieci (od 5 lat w górę). W asortymencie znajdują się m.in.:

  • szachy,
  • chińczyk,
  • gry magnetyczne,
  • gry logiczne,
  • gry kooperacyjne,
  • gry przygodowe planszowe,
  • i wiele innych ponadczasowych gier planszowych dla dzieci.

  Polecamy sprawdzić również pozostałe gry z naszej oferty. Życzymy udanych zakupów!

  Edukatorek – edukacyjne zabawki dla dzieci.

 • GRY PODRÓŻNE

  Podróż nie musi być dla dziecka nudna

  Prawdopodobnie nie ma takiej rodziny, której obce byłoby podróżowanie. Czy to pociągiem, autokarem, czy własnym samochodem, musimy dotrzeć do wybranego celu. Ale jeśli wybieramy się w podróż z dziećmi - bywa to nie lada wyzwaniem. Maluchy szybko się nudzą podziwianiem widoków i zaczynają marudzić. Dlatego warto się przygotować na takie sytuacje i zaopatrzyć w gry podróżne dla dzieci.

  Gry podróżne - co to takiego

  To wszelkiego typu gry planszowe i karciane, które zostały dostosowane do warunków podróży. Niewielkie, poręczne opakowanie, zwykle metalowe, z magnetycznymi pionkami, dzięki którym unikniemy katastrofy w postaci spadania, rozsypywania się elementów, to gwarancja fantastycznej zabawy dla podróżujących dzieci (i nie tylko) i spokojna jazda dla kierowców. Niewielkich rozmiarów pudełeczko zmieści się w każdym bagażu i będzie nie tylko formą rozrywki w czasie jazdy, ale również w czasie biwaku, plażowania i ogólnie pojętego wypoczynku. To także recepta na przeczekanie kapryśnej pogody. Ponieważ uważamy się za rozsądnych rodziców, to doskonale zdajemy sobie sprawę, że gry podróżne dla dzieci są o wiele korzystniejsze dla zdrowia i rozwoju niż smartfony i komputery. Wykorzystujmy więc okazje, by odciągnąć maluchy od tego typu urządzeń.

  Zalety gier podróżnych

  Spokojna podróż, niemarudzące dzieci, ale przede wszystkim gry planszowe i dziecięce “karcianki” uczą. Oprócz funkcji relaksującej, ćwiczą pamięć, koncentrację i wyobraźnię. Są pomocne w nauce liczenia, czytania. Uczą przestrzegania reguł, oswajają z porażką i sukcesem. Integrują rodzinę, rówieśników. Ćwiczą koordynację wzrokowo - ruchową. Ogólnie ujmując - są niezastąpionym elementem wspierającym i kształcącym rozwój dziecka. Gry podróżne dla dzieci w naszym sklepie Asortyment jest bardzo bogaty. Gry podróżne planszowe, klasyczne (szachy, warcaby, statki, kółko i krzyżyk, chińczyk), a także magnetyczne puzzle, labirynty, “karcianki” - sprawdź co jesteśmy wstanie Ci zaproponować, by umilić podróż Tobie i dzieciom.

 • GRY RODZINNE

  Jest tyle różnych sposobów, na jakie rodzina może spędzać czas razem. Na te dni, kiedy nie da się szaleć po podwórku, polecamy <>strong>gry rodzinne. Zręcznościowe, logiczne, planszowe... I dla dużych, i dla małych! Po prostu masa frajdy. Zobaczcie, co dla Was mamy, ale przede wszystkim odpowiedzmy sobie na niby-oczywiste pytanie: dlaczego warto spędzać czas razem?

  Gry familijne, czyli dlaczego warto spędzać czas razem?

  Żyjemy dziś szybko i nie ma co do tego wątpliwości. My, czyli rodzice. Kiedy pracujemy, dzieci spędzają czas z opiekunami, w przedszkolu albo w szkole. Kiedy wracamy po pracy, czasem razem jemy, a najczęściej po posiłku rozchodzimy się do swoich zadań. Tych jest bardzo dużo. By jednak budować ciepły dom – a także po prostu się odstresować – warto zamienić wspólne oglądanie telewizji na grupowe rozegranie partyjki jakiejś planszówki. Albo konkretnej, jednej z propozycji z kategorii gry rodzinne.

  Gry dla całej rodziny w sklepie Edukatorek

  Co wobec tego proponujemy tym, którzy chcieliby zagrać w rodzinne gry planszowe albo zręcznościowe? Niezależnie od różnicy wieku, zawsze sprawdzą się gry typu memory. Po prostu - dobieranie w pary zakrytych kart, które podglądane są przez kolejnych graczy. Ciekawie zadziałają gry balansujące, przy których można przy okazji nauczyć się cierpliwości. Rzutki (najlepiej na rzepy), bingo, przy zabawie z troszkę starszymi dziećmi – chińczyk, proste zręcznościowe gry karciane – to wszystko może sprawić, że czas spędzony w rodzinnym gronie będzie jeszcze lepszy.

 • GRY STRATEGICZNE

  Odpowiednio dobrana strategia to podstawa, aby odnieść sukces w życiu. W tym wypadku mówimy o tych mniejszych sukcesach – bo tak nazwać możemy oferowane przez Edukatorek gry strategiczne dla dzieci, czyli zabawki, które wymagają skupienia i logicznego myślenia. Zachęcamy do przejrzenia tej kategorii i wybrania gry strategicznej, która okaże się strzałem w dziesiątkę na rodzinny weekend.

  Gry strategiczne dla dzieci – zabawki dla wytężenia umysłu

  Gra strategiczna dla dziecka ma proste założenie – nauczyć logicznego myślenia, a także spostrzegawczości. Obmyślenie odpowiedniej strategii czy zastanowienie się nad konkretnym ruchem doskonale rozwija mózg, a także uczy wielu rzeczy, które przydadzą się nie tylko podczas zabawy, ale również w życiu codziennym. Gry planszowe strategiczne dla dzieci uczą podejmowania decyzji, wspomagają prawidłowy rozwój mózgu czy wpływają na kreatywność.

  Gry planszowe strategiczne dla dzieci – idealne do wspólnej zabawy

  Zabawki tego typu są również świetną alternatywą dla gier dostępnych na smartfony, konsole czy komputery – strategiczne planszówki są doskonałą okazją do wspólnych zabaw nie tylko dla najmłodszych, ale również całej rodziny. Wybierając taką grę, będziesz mieć na spędzenie dłuższej chwili ze swoją pociechą, co pozytywnie wpłynie na Wasze relacje.

  Gra strategiczna dla dzieci – szeroki wybór zabawek

  Pod pojęciem gry strategicznej dla dzieci znajduje się wiele typów zabawek. Na stronie naszego sklepu internetowego dostępne są zarówno bardziej tradycyjne gry jak szachy, warcaby czy sudoku, jak i nieco nowocześniejsze planszówki polegające na znalezieniu różnic, układaniu czy obserwacji. W ofercie znajdziesz takie gry strategiczne dla dzieci jak m.in.:

  • szachy,
  • gry karciane,
  • gry zręcznościowe,
  • zestaw gier,
  • JENGA (drewniana gra zręcznościowa),
  • gry w zgadywanie,
  • kółko i krzyżyk,
  • gry losowe lotto,
  • warcaby,
  • gry obserwacyjne,
  • sudoku,
  • znajdź różnicę,
  • gry magnetyczne,
  • gry kooperacyjne,
  • i wiele więcej.

  Sprawdź pełną ofertę, dobierz grę strategiczną do wieku Twojego dziecka i spraw mu wyjątkowy prezent – zapraszamy!

 • ŁAMIGŁÓWKI

  Zabawa polegająca na rozwiązywaniu łamigłówek to pomysł na świetną zabawę każdego dnia. W tej kategorii znajdziesz łamigłówki dla dzieci, które dostarczą każdego maluchowi mnóstwa frajdy, zajmą go na wiele godzin, a także wspomogą jego rozwój. Sprawdź naszą ofertę – sklep z zabawkami edukacyjnymi Edukatorek.

  Łamigłówki dla dzieci – i główka pracuje!

  Nic tak nie rozgrzeje umysłu Twojej pociechy jak odpowiednio dobrane łamigłówki logiczne dla dzieci z oferty Edukatorka. Zabawa, w której trzeba pokombinować, pomyśleć, zastanowić się, to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu w przyjaznej atmosferze. Zagadki i łamigłówki dla dzieci to specjalne zestawy gier, dzięki którym Twoja pociecha dostanie to co najlepsze, czyli naukę przez zabawę.

  Łamigłówki dla dzieci wspomagają prawidłowy rozwój na wielu płaszczyznach – polepszą logiczne myślenie, pozytywnie wpłyną na kreatywność i wyobraźnię, nauczą, jak radzić sobie z różnymi problemami, a także wyćwiczą cierpliwość, która – jak wiadomo – zawsze popłaca.

  Łamigłówki dla przedszkolaków i nie tylko – sklep Edukatorek

  Zabawki łamigłówki dla dzieci z oferty naszego sklepu internetowego będą doskonałym prezentem zarówno dla tych młodszych dzieci, jak i młodzieży. W naszej ofercie znajdziesz gry i akcesoria, które podzielone ze względu na poziom trudności – zaczynając od tych najprostszych, a kończąc na bardziej skomplikowanych, które wymagają często nie lada skupienia i kombinowania. W asortymencie dostępne są takie logiczne łamigłówki dla dzieci jak m.in.:

  • quizy,
  • gry strategiczne,
  • gry magnetyczne,
  • sudoku,
  • wyścig z czasem,
  • zestawy magicznych sztuczek,
  • gry taktyczne,
  • podróżne łamigłówki,
  • kolorowanki,
  • gry ze znajdywaniem różnic,
  • edukacyjne ubieranki,
  • zagadki,
  • i wiele więcej.

  Wszystkie oferowane przez nas zagadki i łamigłówki dla dzieci zostały wykonane z trwałych materiałów, które sprzyjają bezpiecznej zabawie. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla swojego malucha – w tym pomoże nasza bogata oferta. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem sklepowym. Edukatorek – edukacyjne zabawki dla dzieci w każdym wieku.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 1031 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 1031 elementów
GRY

Interaktywne gry dla dzieci w postaci planszówek, łamigłówek czy zręcznościówek to zabawki edukacyjne, które polecamy każdemu rodzicowi, któremu zależy na prawidłowym rozwoju swojego malucha. W tej kategorii znajdziesz starannie wyselekcjonowane produkty, które cieszą się pozytywnymi opiniami na całym świecie. Sprawdź nasze gry i zabawy rozwijające kreatywność, a także sprzyjające wspólnym zabawom z dzieckiem w domu i nie tylko – zapraszamy!

Gry interaktywne dla dzieci, czyli jakie?

Gry interaktywne dla dzieci to połączenie edukacji i zabawy. Ale co konkretnie kryje się pod terminem „interaktywności”? W przypadku tych zabawek mówimy o komunikacji i wzajemnym reagowaniu na konkretnie działania na linii dziecko-gra. Termin ten lepiej wyjaśnić na przykładzie: jeśli maluch wciśnie konkretny guzik, zabawka – w zależności od modelu i możliwości – wyda dźwięk czy też zacznie się poruszać.

Kreatywne gry dla dzieci – pozytywny wpływ na zmysły dziecka

Opisywane w kategorii zabawki to gry rozwijające kreatywność, a także poszczególne zmysły dziecka. Mówimy tutaj o dotyku, słuchu, mowie czy wzroku. Oczywiście to, co właściwie będzie ćwiczone, zależy od konkretnego rodzaju zabawki. Niektóre są bardziej uniwersalne (gry edukacyjne), inne zaś skupiają się na określonych umiejętnościach jak np. ćwiczenie refleksu czy motoryki małej (gry zręcznościowe).

Interaktywne gry dla dzieci – bogata oferta

Gry interaktywne dla dzieci mogą występować pod różnymi postaciami. W Edukatorku skupione są różne rodzaje tych zabawek, które możesz dostosować idealnie do swojego dziecka. Zdecyduj, jaki produkt okaże się najlepszy na ten moment i zachęć dziecko do nauki poprzez zabawę.

Jakie gry dla dzieci interaktywne znajdziesz w ofercie? Wśród produktów dostępne są takie zabawki jak:

Serdecznie zachęcamy do sprawdzenia wszystkich poszczególnych kategorii, w których znajdują się gry kreatywne dla dzieci najwyższej jakości. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz coś, co wpasujesz do gustu i możliwości Twojego dziecka i sprawisz mu mnóstwa frajdy każdego dnia. Edukatorek – sklep z zabawkami edukacyjnymi dla dzieci.

GRY