KREDA 

Jest 15 produktów.
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
KREDA

Najmłodsi uwielbiają „wyżywać się” artystycznie w różnych miejscach, między innymi na chodnikach. A skoro o tym mowa, to na myśl przyjść może tylko jeden artykuł — kreda dla dzieci. To właśnie dzięki niej szare i smutne bloczki chodnikowe zamieniają się w kolorowe malunki z wyjątkowymi kompozycjami. W tej kategorii znajdziesz różnego rodzaju kredy dla dzieci chodnikowe, które sprawdzą się także do pisania po tablicy.

Kreda dla dzieci – przedmiot kojarzący się nie tylko ze szkołą

Kreda jest czymś, co najczęściej kojarzy nam się przede wszystkim ze szkołą. Jej specyficzny wygląd, sinobiały kolor i charakterystyczny zapach przywołują wspomnienia ze szkolnych ławek związane z lekcjami, odpytywaniem przy tablicy, rozwiązywaniem zadań, ale i radosnymi chwilami spędzanymi ze szkolnymi kolegami. Warto pamiętać o tym, że artykuł ten nie musi być kojarzony wyłącznie z salą lekcyjną. Kreda dla dzieci znajduje również inne zastosowanie. Niejednokrotnie, idąc chodnikiem, zauważamy różnego rodzaju napisy, malunki czy rysunki będące dziełem małych artystów i uśmiechamy się pod nosem, bo dzięki temu wiemy, że w dzisiejszych czasach maluchy wciąż potrafią dobrze bawić się na świeżym powietrzu, a nie spędzać czas wyłącznie przed ekranem telefonu, komputera czy telewizora.

Kredy chodnikowe — wspomnienie z czasów dzieciństwa

Przypomnijmy sobie, jak sami byliśmy młodzi i w jakie zabawy wówczas się bawiliśmy. Berek, chowanego, gra w gumę, gra w kapsle, rzucanie patyków na odległość, huśtanie się na trzepaku... Tak przecież spędzaliśmy nasz wolny czas, do którego nie potrzebowaliśmy żadnego sprzętu elektronicznego — wystarczyła paczka najlepszych kolegów i ogromna wyobraźnia. Nieważna była pora dnia, godzina, a nawet pogoda — zabawa mogła toczyć się do białego rana, gdyby nie rodzice, którzy wieczorem wołali nas przez okno, abyśmy wracali już do domu. Dziś także dzieciaki potrafią lub dopiero uczą się tak bawić, a my — jako rodzice — powinniśmy je w tym wspierać i kibicować im w coraz to głębszym odkrywaniu zakamarków wyobraźni. Aby nasz maluch mógł grać w klasy i rysować różne kształty na chodniku przed blokiem mieszkalnym, kupmy mu w prezencie kredę chodnikową dostępną w asortymencie sklepu on-line z zabawkami edukacyjnymi dla dzieci Edukatorek. U nas znajdziesz między innymi:

  • kolorową kredę chodnikową w zestawie, w którym znajduje się sześć kolorów z geometrycznymi wzorami, cekinami i marmurkami,
  • uniwersalną kredę chodnikową pozwalającą ćwiczyć dziecku koordynację wzrokowo-ruchową, rozwijać kreatywność oraz pobudzać wyobraźnię,
  • kredę chodnikową jumbo w dużym rozmiarze, dzięki któremu dziecko łatwiej chwyci ją do ręki,
  • kolorową kredę w wiaderku z uchwytem, za sprawą którego nasz maluch będzie mógł mieć przy sobie wszystkie kolory podczas rysowania.

Tablica na kredę dla dzieci — moc wesołej zabawy

W asortymencie naszego sklepu dostępne są także różnego rodzaju tablice do pisania kredą dla dzieci. Będą one idealnym prezentem urodzinowym, imieninowym lub świątecznym dla Twojego szkraba. Nie ma znaczenia, czy chcesz kupić tablicę z kredą dla chłopca, czy dziewczynki — każde z dzieci równie mocno ucieszy się z takiego upominku. Chłopcom z pewnością pomoże ona w nauce liczenia, a dziewczynkom — pisania. Poza tym tablica do pisania kredą umożliwi odtwarzanie ról (na przykład nauczyciela), a tak przecież uwielbiają bawić się nasze pociechy. W bogatej ofercie Edukatorka znajdziesz tablice do kredy dla dzieci wykonane z drewna, mające wygodną półeczkę na znajdujące się w zestawie akcesoria (kubeczek na wodę, magnetyczny wskaźnik, magnesy, rulon papieru, gąbkę, kredy, ścieralny marker). Są one dwustronne, dlatego mogą być używane także jako miejsce do pisania specjalnym flamastrem oraz przyczepiania magnesów. Tablice do malowania kredą dla dzieci to praktyczne akcesoria pomagające naszym milusińskim w rozwijaniu wyobraźni oraz zdolności manualnych i artystycznych.

Kreda dla dzieci w asortymencie sklepu Edukatorek

Nasza kreda dla dzieci jest odporna na łamanie i przypadkowe uszkodzenia; jej cechą charakterystyczną jest także możliwość pokrycia nawet najbardziej chropowatych powierzchni. Kredy dla dzieci znajdujące się w asortymencie Edukatorka nie pylą się, co jest znakomitą wiadomością dla rodziców dzieci mających alergię. Wydajne, dobrej jakości, we wspaniałych kolorach dających wiele możliwości twórczych — tak jeszcze można opisać kredy dla dzieci dostępne w naszej ofercie. Już dziś zadbaj o rozwijanie umiejętności plastycznych, zdolności motorycznych oraz kreatywności i wyobraźni Twojego dziecka i kup mu kolorowe kredy chodnikowe dostępne w zestawach.

KREDA