KREDA 

Jest 14 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów
KREDA

Dzieci lubią przejawiać swoje zapędy artystyczne w różnych miejscach – w tym m.in. na chodniku. A jeśli o nim mowa to na myśl przychodzi jeden artykuł – kreda dla dzieci. To właśnie dzięki niej szare bloczki chodnikowe mogą nabrać kolorów, tworząc wyjątkową kompozycję. W tej kategorii znajdziesz kolorowe kredy chodnikowe, które doskonale sprawdzą się również do pisania na tablicy. Sprawdź ofertę i podaruj dziecku wyjątkowy prezent – zapraszamy!

Kreda dla dzieci – artykuł nie tylko szkolny

Kreda jest czymś, co głównie kojarzy nam się ze szkołą. Jej specyficzny wygląd i zapach przywraca wspomnienia związane z lekcjami czy odpytywaniem przy tablicy i rozwiązywaniem zadań. Warto jednak pamiętać o tym, że artykuł ten nie musi być kojarzony tylko z salą lekcyjną.

Kreda dla dzieci znajduje również inne zastosowanie. Nieraz idąc chodnikiem, zauważamy różnego rodzaju napisy czy rysunki. Tego typu robota małych artystów cieszy oko i pokazuje, że w dzisiejszych czasach maluchy wciąż potrafią dobrze bawić się na świeżym powietrzu, zamiast siedzieć domu przed komputerem czy telewizorem.

W Edukatorku znajdziesz różnokolorowe tęczowe kredy chodnikowe (w tym m.in. w kształcie jajek w wytłaczance) o intensywnych barwach pozwalające tworzyć wyjątkowe i efektowne kompozycje.

Kredy chodnikowe – nie tylko na chodnik

Pomimo tego, że zakup kredy dla dziecka najczęściej wiąże się z upiększaniem chodnika, warto pamiętać, że może być ona spożytkowana również w bardziej tradycyjny sposób, czyli na tablicy. Zestaw kredy dla dzieci doskonale sprawdzi się podczas zabawy i nauki w domu.

Niepyląca, biała kreda z naszej oferty znajdzie zastosowanie zwłaszcza dziś, gdy zajęcia szkolne mogą odbywać się również zdalnie. Oczywiście ćwiczenia nie muszą ograniczać się tylko do lekcji – dzięki kredzie Twoje dziecko będzie mogło ćwiczyć w dowolnym momencie!

Tablica na kredę dla dzieci – sklep Edukatorek

W ofercie Edukatorka dostępna jest również gotowa tablica z kredą dla dzieci, dzięki czemu wyposażysz się we wszystko, czego Twoje dziecko potrzebuje do nauki w domu. W ofercie dostępne są m.in. drewniane tablice, na których można rysować kredą, pisać czy przyczepiać magnesy. Tablica do pisania kredą dla dzieci posiada również zestaw specjalnych akcesoriów jak np. kubeczki na wodę, rulon papieru, magnesy, ścieralny marker czy magnetyczny wskaźnik.

Zapraszamy do przejrzenia pełnej oferty sklepu! Edukatorek – edukacyjne zabawki dla dzieci.

KREDA