OŁÓWKI 

Jest 19 produktów.
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów
OŁÓWKI

W wyprawce szkolnej Twojej pociechy nie może zabraknąć takich artykułów jak m.in. ołówki do pisania dla dzieci. Przydają się one bowiem każdego dnia – nie tylko w szkole czy przedszkolu, ale również w domu w czasie odrabiania lekcji i spędzania wolnego czasu na rysowaniu. Poznaj bliżej ofertę Edukatorka i wybierz kolorowe ołówki dla dzieci najwyższej jakości – zapraszamy.

Ołówki dla dzieci – nieodłączni kompani pociech w szkole i nie tylko

Czego nie może zabraknąć w dziecięcym piórniku? Ołówka! To właśnie dzięki niemu maluchy mogą swobodnie zapisywać notatki w zeszycie lub nawet w podręczniku – w końcu ślad po rysiku bardzo łatwo można zmazać gumką. Są to uniwersalne artykuły piśmiennicze – świetnie sprawdzą się do pisania czy rysowania na papierze, a także na innych płótnach, co może okazać się bardzo pomocne m.in. na lekcjach plastyki. Można śmiało powiedzieć, że ołówki dla dzieci sprawdzą się już w czasie nauki pisania w domu czy przedszkolu, jak i w późniejszych latach szkolnych, gdzie okażą się niezastąpione np. do wykonywania wstępnych wyliczeń na kartkówce czy sprawdzianie.

Ołówki do pisania i rysowania dla dzieci – przyjazna i praktyczna forma

W Edukatorku wiemy, jak ważne jest, aby ołówek był przede wszystkim wygodny w użyciu – dłuższe pisanie czy rysowanie samo w sobie może zmęczyć rączkę. Dlatego też w naszej ofercie znajdziesz lekkie i poręczne przybory umożliwiające stabilny chwyt zarówno maluchom, jak i nieco większym dzieciom. Prezentowane na stronie dziecięce ołówki wyróżniają się również przyjazną kolorystyką oraz motywami, które umilą czas spędzany w czasie szkolnych lekcji. W asortymencie dostępne są ołówki dla dziewczynek (np. w motywie jednorożca) oraz chłopców (m.in. astronauci).

Przejrzyj pełną ofertę i wybierz motyw, który wpasuje się w gust Twojej pociechy – jesteśmy przekonani, że znajdziesz coś, z czego na pewno się ucieszy! Serdecznie zapraszamy. Edukatorek – zabawki edukacyjne i przybory dla dzieci w każdym wieku.


OŁÓWKI