ZABAWKI EDUKACYJNE 

Jest 2567 produktów.

Podkategorie

 • NAUKA CZYTANIA I PISANIA

  Zabawki i gry edukacyjne - czytanie, pisanie

  Każde dziecko rozwija się w innym tempie. Różnice w predyspozycjach maluchów do wykonywania poszczególnych czynności i nauki często są dla rodziców dużym problemem – dlaczego moje dziecko jeszcze nie czyta, a mojej znajomej już tak? Ponieważ Twoje dziecko jest wyjątkowe i nadejdzie odpowiedni czas, kiedy zaskoczy Cię pierwszym przeczytanym wyrazem. Możesz jednak wspierać go w tej edukacyjnej drodze, najlepiej przez zabawę. Nauka czytania i pisania nie musi być trudna zarówno dla dziecka, jak i rodzica. Poznaj nasze propozycje na wspólną naukę przez zabawę.

  Nauka czytania i pisania, która spodoba się dziecku

  Należy ją rozpocząć już w wieku przedszkolnym, kiedy dziecko skończy 3-4 lata. Nie oczekuj od razu, że będzie czytało i pisało, ale zabawa klockami z literkami pozwoli mu poznać ich kształt i nauczy je rozpoznawać, w przyszłości łatwiej będzie mu nauczyć się je czytać, a następnie łączyć w słowa, a później w zdania.

  Dla najmłodszych dzieci polecamy kolorowe drewniane klocki z literkami, klocki drewniane i puzzle. Nie wszystkie są z literkami, jednak takie zabawki doskonale rozwijają spostrzegawczość, a umiejętność ta przyda się na kolejnym etapie nauki. Kreatywność z kolei wspierają zestawy do samodzielnego tworzenia ozdób oraz dekoracji.

  Coś dla starszaków

  Dla starszych dzieci przygotowaliśmy już gry  nauka czytania. Wśród nich są memory, fiszki, gry edukacyjne z planszami, a także znikopisy, które przydadzą się przy nauce pisania. Zestaw do nauki czytania zawierać może książeczki edukacyjne, naklejki, kolorowanki i układanki. Już teraz rozpocznij naukę czytania i pisania ze swoim dzieckiem. Rozwijaj w nim spostrzegawczość, kreatywność, motywuj do wspólnej zabawy.

 • NAUKA LICZENIA

  Jakie zabawki do nauki liczenia?

  Zabawki i akcesoria do nauki liczenia znajdziesz w naszym sklepie w języku polskim i angielskim. Znajdziesz w naszym sklepie szereg zabawek edukacyjnych, które dla dzieci są świetną okazją do nauki matematyki. Liczenie w pamięci będzie dla nich coraz łatwiejsze.

  Wybierz najciekszą zabawkę edukacyjną do nauki liczenia

 • NAUKA KSZTAŁTÓW I KOLORÓW

  Zabawki do nauki kształtów i kolorów dla Twojego dziecka

  Nauka kolorów i kształtów może odbywać się poprzez dobrą zabawę. To najszybszy i zarazem najbardziej skuteczny sposób, który daje maluchom wiele radości.  Zabawki do nauki kolorów, czy dopasowania kształtów rozwiną mózg i umiejętności manualne dzieci, zapewniając im jednocześnie rozrywkę na dłuższy czas. 

  Rozpoznawanie kolorów i dopasowanie kształtów nigdy nie było prostsze!

  Zabawki do nauki kolorów i dopasowania kształtów dostępne są w ofercie sklepu internetowego Edukatorek. Sprawdź również zabawki do nauki liczenia czy zabawki do rozwoju pamięci. Zapraszamy!

 • NAUKA SZNUROWANIA,...

  Zabawki dzięki którym dziecko nauczy się sznurowania, nawlekania i ubierania. Rozwijają zdolności manualne dziecka i pobudzają jego kreatywność

 • ZABAWKI I ĆWICZENIA DO...

  Co kryje się pod pojęciem "motoryka dzieci"?

  Co kryje się pod pojęciem motoryki dzieci? Jest to ogólna sprawność u każdego człowieka, która odnosi się do czynności związanych z ruchem. Jak wiadomo – jest to naturalna potrzeba dziecka już od najmłodszych lat – warunkuje ona prawidłowy rozwój malucha. Co ważne – motoryka nie jest cechą wrodzoną – każda osoba musi ją nabyć w sposób naturalny. Na motorykę składają się dwie składowe – duża oraz mała. Pierwsza z nich odnosi się do obszernych ruchów ciała, które dotyczą całego ciała lub jego znacznej części. Mała motoryka to nic innego jak koordynacja ruchowa dłoni i palców.

  Co to jest motoryka mała?

  Jak już wspomnieliśmy wyżej –­­ motoryka mała jest pojęciem, które odnosi się do ruchów placów i dłoni. Jest to taki typ aktywności ruchowej, w której angażowana jest niewielka część ciała, a wszystkie czynności, które są wykonywane, wymagają dużej koncentracji uwagi oraz skupienia. ­Ten rodzaj aktywności cechuje się dużą świadomością wykonywanych działań oraz precyzją. Przykładami czynności, które wymagają dobrze rozwiniętej małej motoryki, są takie aktywności jak, np. pisanie, lepienie kształtów z plasteliny, wycinanie, malowanie, zawiązywanie butów czy zapinanie guzików.  Rozwijanie motoryki małej u dziecka powinno odbywać się systematycznie – dzięki temu Twoja pociecha zwiększy swoje umiejętności motoryczne i będzie gotowe do różnych ćwiczeń i aktywności w przedszkolu czy szkole.

  Ćwiczenia motoryki małej – oferta zabawek motorycznych w Edukatorku

  Doskonalenie motoryki małej zaczyna się już od wczesnych lat dzieci – początkowo jest to łapanie przedmiotów, przez trzymanie sztućców, aż do pisania czy rysowania. Mamy na uwadze to, jak ważny jest prawidłowy rozwój dziecka – dlatego też posiadamy zabawki motoryczne dla dzieci, które wspomogą kształtowanie motoryki małej. Pamiętaj, że nic tak nie rozwija, jak zabaweczki, które jednocześnie wpłyną na wyobraźnię Twojej pociechy oraz dostarczą jej mnóstwo radości płynącej z zabawy. Przykładem takich przedmiotów są pierwsze grzechotki – to właśnie po nie niemowlaki wyciągają swoje rączki i próbują je dotknąć. W następnych maluchy zaczynają bawić się klockami, które na początku lądują po całym pokoju – dzieci uwielbiają rzucać nimi, aby następnie uczyć tego, jak się je układa, tworząc z nich różnego rodzaju konstrukcje. Są to zabawki, które mają ogromny wpływ na prawidłowy rozwój motoryki małej. Zestawy zabaweczek do motoryki małej są niezastąpione – doskonalą one chwytanie, manipulowanie ruchami oraz koordynację rączek. Wspomagają one również prawidłowy rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz sensoryczno-motorycznej. W naszym sklepie znajdziesz wiele zabawek, które sprawią radość Twojemu dziecku oraz zadbają o jego prawidłowy rozwój.  

  Zestaw do motoryki małej – jakie zabawki znajdziesz w Edukatorku?

  Edukatorek to sklep, który wspiera prawidłowy rozwój dziecka na każdym jego etapie życia. W naszym sklepie znajdziesz zabawki przeznaczone zarówno dla niemowlaków, jak i większych dzieci, które poznają otaczające je przedmioty oraz uczą się, jak się nimi posługiwać. Dla najmłodszych pociech przygotowaliśmy bezpieczne, przyjazne i jakościowe przybory takie jak, m.in. grzechotki,  piramidki, sortery, pętle motoryczne. Jeżeli masz nieco większe dziecko, postaw na klocki, układanki, przeplatanki czy zestawy do tworzenia biżuterii. W ofercie posiadamy również szeroki wybór kolorowanek oraz ciastolin, które cieszą się ogromną popularnością wśród maluchów spędzających przy tych zabawkach wiele godzin. Lista produktów w naszym sklepie jest bardzo długa – sprawdź sam i postaw na prawidłowy rozwój swojej pociechy dzięki jakościowym zabawkom, które pochodzą od cenionych producentów. Wszystkie produkty charakteryzują się jakością wykonania oraz certyfikatami bezpieczeństwa, dzięki czemu Twojemu dziecku podczas nauki i zabaw jest w pełni bezpieczne. Nie czekaj – wesprzyj rozwój swojej pociechy i podaruj jej przytulne zabawki kształtujące wyobraźnię oraz umiejętności motoryczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zestawów i zabawek do motoryki małej.

 • POMOCE I ZABAWKI...

  Pomoce logopedyczne to wszelkiego rodzaju zabawki, które ułatwią i uatrakcyjnią twojemu dziecku naukę poprawnego mówienia. Nie jest to łatwy proces, efektywność polega na wielokrotnym powtarzaniu i systematyczności. By uzyskać zadowalające wyniki nie wystarczą zajęcia z logopedą, należy z dzieckiem pracować w domu co najmniej 10 –15 minut dziennie. Jeżeli masz już wizytę u logopedy za sobą, to wiesz, jak pracować z dzieckiem, jeśli jeszcze się wahasz, to ćwiczenia oddechowe na pewno nie zaszkodzą. Są one podstawą przy problemach logopedycznych. Pogłębiają oddech, wydłużają fazę wydechową i pobudzają mięśnie przepony.

  Zabawki logopedyczne

  Zabawki logopedyczne dostępne w naszym sklepie rozwijają i usprawniają narządy mowy poprzez zabawę. Do ćwiczeń oddechowych proponujemy wszelkiego rodzaju "dmuchajki": gliniane ptaszki, drewniane piszczałki i gwizdki, łódki napędzane balonikiem, zestawy ze styropianowymi piłeczkami czy helikopterki z "odlatującym śmigłem. Dzieci uwielbiają zabawy z dmuchaniem. Kupując u nas logopedyczne pomoce, masz pewność, że są one bezpieczne dla twojej pociechy ponieważ posiadają wymagane atesty. Prawidłowo wykonane ćwiczenie oddechowe polega na wdychaniu powietrza przez nos i wydmuchiwanie ustami, a użycie rurki utrwala prawidłowy tor oddychania. Proste ćwiczenia, ale bardzo potrzebne, bo usprawniają aparat mowy. Posiadamy w sprzedaży również pomoce logopedyczne dla dzieci w postaci gier. Do ćwiczeń ortofonicznych proponujemy grę zwierzątka z naklejkami. Dziecko może naśladować głosy, różnicować wysokość i głośność dźwięków, dodatkowo ćwiczy spostrzegawczość. Gra "tworzymy słowa" może być wykorzystana do ćwiczeń wymowy dźwięków, z którymi dziecko ma problem oraz nauki liter. Nie bagatelizujmy problemów z mową u dziecka, wizyta u logopedy może pomóc rozwiać wątpliwości, a pomoce logopedyczne wesprzeć pracę nad usprawnieniem narządów mowy.

 • ROZWÓJ PAMIĘCI I...

  Zabawki wspierające rozwój dziecka. Dzięki nim maluch ćwiczy pamięć oraz logiczne myślenie

 • DREWNIANE ZABAWKI DO...

  Drewniane zabawki do krojenia - frajda dla całej rodziny!

  Uroczy widok - małe dziecko z zapałem asystujące rodzicom w codziennych czynnościach, a także zabawy naśladowcze, w których maluch wykorzystuje wiedzę zdobytą w czasie obserwacji i w zabawie korzysta z nabytego doświadczenie. Nietrudno zauważyć, że pierwsze zabawy naśladowcze dotyczą najbliższego dziecku środowisku – domu, a zabawa w przyrządzanie posiłków należy do ulubionych. Krojenie produktów - czynność, którą w trosce o bezpieczeństwo malucha raczej wykonujemy sami, a która przez to dla dziecka staje się jeszcze bardziej atrakcyjna. Jak pogodzić ciekawość szkraba z posługiwaniem nożem? Zakupić drewniane warzywa i owoce do krojenia.

  Zabawkowe produkty żywnościowe - nauka krojenia dla dzieci

  Prawie każdy producent zabawek ma w swojej ofercie zabawkowe produkty żywnościowe w tym takie, które można kroić. Są to drewniane bądź plastikowe zabawki (warzywa, owoce, jaja, mięso, tort, pizza do krojenia), których części połączone są specjalnym rzepem lub magnesem tworząc całość. Za pomocą dołączonego nożyka, dziecko uczy się posługiwania nożem i krojenia. Nauka krojenia dla dzieci nie jest łatwą do opanowania czynnością, dlatego warto jej naukę zacząć wcześnie wykorzystując plastikowe i drewniane owoce i warzywa do krojenia, które można wielokrotnie składać i dzielić nożem. Zabawkowe produkty żywnościowe do krojenia to świetna zabawa dla dziecka, w której pokaże swój kulinarny talent, urządzi przyjęcie dla lalek i “obiad" dla mamy.

  Zabawki do nauki krojenia, czyli jak wspierać rozwój manualny i koordynację wzrokowo-ruchową dziecka

  Zdobywanie sprawności manualnej to długotrwały proces, dla której kluczowe znaczenie mają doświadczenia z wczesnego dzieciństwa, dlatego nie zabraniajmy dzieciom lepić, rysować, malować, budować z klocków i i samodzielnie posługiwać się sztućcami. Nawet z pozoru tak nieistotna zabawa jak zabawki do nauki krojenia dla dzieci z drewnianymi owocami i warzywami do krojenia ćwiczy sprawność manualną i koordynację wzrokowo - ruchową, która przygotowuje do tak istotnej umiejętności jak pisanie.

  Zajrzyj do naszego sklepu i kup dziecku drewniane warzywa i owoce do krojenia: bezpieczne, estetyczne, trwałe zabawki znanych producentów czekają!

  Sprawdź też inne nasze zabawki edukacyjne.

 • ZABAWKI DO ODGRYWANIA RÓL

  Zabawki służące odgrywaniu ról - naśladowanie czynności dorosłych i organizowanie przedstawień

 • ZABAWKI DO ROZWIJANIA...

  Jak rozwijać wyobraźnię dziecka? Przez zabawę!

  W tej kategorii znajdziesz zabawki rozwijające wyobraźnię dziecka takie jak gry edukacyjne, układanki, puzzle i inne. Rozwijanie wyobraźni dziecka przez zabawę uczy pomysłowości i kreatywności. Sprawia także, że jako rodzić - uczestnicząc w zabawie z maluchem - odkrywasz w sobie dawno zapomniane, ciekawe świata dziecko. Wspaniały czas dla całej rodziny!

 • AKCESORIA I ZABAWKI DO...

  Zabawki do nauki chodzenia

  Zabawki, które zachęcają do stawiania pierwszych kroków i sprawiają, że nauka chodzenia dostarczy dziecku wiele radości. Zabawki do nauki chodzenia mogą znacznie przyspieszyć proces nauki. 

  Ułatw dziecku naukę chodzenia!

 • DOSKONALENIE...

  Zabawki doskonalące w dziecku cierpliwość i precyzję. Rozwój poprzez zabawę

 • MAŁA KRAWCOWA - nauka...

  Krawcową być... - zestawy do nauki szycia

  Każda mała dziewczynka uwielbia bawić się w modelkę lub krawcową. Nic w tym dziwnego - wszak kobieta, mała lub duża - ubóstwia się stroić. Dlatego też wychodząc naprzeciw wszystkim rodzicom, którzy chcą by ich pociecha rozwijała swoje manualne i naturalne zdolności tworzenia prezentujemy w naszym e-sklepie kreatywne zestawy do szycia dla dzieci. W naszej ofercie znajdziesz m.in. wyjątkowe zestawy do wyplatania lub tworzenia osobistej biżuterii, które usprawnią zdolności plastyczne twojego dziecka, a nawet zestawy do własnoręcznego uszycia całej rodzinki misiów! Mały bohater z pewnością będzie chciał nauczyć się robić własne ordery, stąd dla niego zestaw do samodzielnego tworzenia zawieszek i medali. Odnajdziesz tutaj nawet mini krosno tkackie - świetny zestaw dla twórczych dzieci, które interesują się pracami ręcznymi. Strojnisie z pewnością będą chciały zaplatać bransoletki i naszyjniki wedle swojej koncepcji, a niezbędne ku temu elementy trzymać w specjalnym przyborniku. Wszelkie wyszywanki, szydełkowanie czy nawet nauka haftu krzyżykowego będzie możliwa - wystarczy tylko kilka kliknięć, by wybrana zabawka znalazła się w Waszym domu.

  Kreatywne szycie od dziecka

  Nasze zestawy do szycia dla dzieci to zabawa łącząca pożyteczne z przyjemnym: to zabawki edukacyjne pobudzające ciekawość i stymulujące kreatywność. Nauka szycia pozytywnie wpływa na rozwój dziecka, a tworzenie własnej przytulanki ćwiczy koordynację wzrokowo-ruchową. Oprócz tego mała krawcowa uczy się także cierpliwości oraz dokładności. Dzięki naszym zestawom do szycia wasze pociechy będą mogły rozwinąć swój talent i stworzyć coś naprawdę oryginalnego. Przecież nic nie cieszy tak, jak własnoręcznie uszytą zabawka! Nauka szycia jeszcze nigdy nie była tak kolorowa i przyjemna!

 • ZESTAWY NAUKOWE DO...

  Zestawy edukacyjne dla dzieci

  W każdym dziecku tkwi dusza wielkiego odkrywcy i naukowca. Przychodząc na świat, jest jak niezapisana tablica. Otaczający świat jest dla niego czymś nowym, musi go odkryć na swój własny sposób. Rozwijając się, nabywa nowych umiejętności, poznaje coraz to inne elementy złożonego otoczenia, a jego naturalne pokłady ciekawości nigdy się nie wyczerpują. By maluch nie stracił swojej dociekliwości, która będzie mu towarzyszyła przez całe życie,  należy mądrze go wspierać, uważnie obserwować, cierpliwie odpowiadać na milion pytań, rozbudzać pasje i zainteresowania poprzez dostarczanie nowych bodźców – pomocne w jego rozwoju są eksperymenty naukowe dla dzieci.

  Zestawy do eksperymentów dla małych odkrywców

  Dziecko uczy się i poznaje świat poprzez zabawę, dlatego warto dostarczać mu zabawki, które przekazują wartościową wiedzę. Zestawy naukowe do samodzielnego poznawania zależności jakie zachodzą w świecie, to przyjemność i bezstresowy sposób nauczania. Dla kilkulatka fizyka, astronomia, biologia czy matematyka, to nie skomplikowana nauka, ale samo życie, coś co można zobaczyć, zbadać, po prostu – doświadczyć. Doświadczenia dla dzieci to ogromna frajda – przy pomocy prostych i bezpiecznych produktów pokażesz swojej pociesze, jak funkcjonuje otaczający go świat. 

  Zestawy naukowe dla dzieci do zabawy i ich edukacyjna rola

  Zestawy naukowe dla dzieci zaspokajają ich naturalną ciekawość (maluch uczy się poprzez zaangażowanie w działanie), rozwijają myślenie przyczynowo-skutkowe, uczą cierpliwości, koncentracji i wytrwałości. Wspierając zainteresowania i pasje swojego dziecka, budujesz jego przyszłość. Wykorzystując w zabawie zestawy do eksperymentów, masz szansę wychować osobę otwartą, kreatywną, samodzielną, chętną do nauki i poznawania świata.

  Eksperymenty chemicznie dla dzieci

  Zestaw małego chemika to jeden z najpopularniejszych zbiorów doświadczeń dla dzieci. Najmłodsi poznają tajniki wiedzy w efektowny i bezpieczny sposób. W Laboratorium chemicznym firmy Buki znajdziesz wszystkie niezbędne elementy do przeprowadzenia eksperymentów dla dzieci: okulary ochronne, szczypce, pipetę, strzykawkę, probówki oraz instrukcję, w której wszystkie doświadczenia są opisane “krok po kroku”. Z tym zestawem przygotuj się na godziny niezapomnianej frajdy.

  Eksperymenty przyrodnicze dla dzieci w sklepie Edukatorek.pl

  W sklepie Edukatorek.pl kupisz proste i efektowne eksperymenty dla dzieci, zestaw fizyczny lub chemiczny, zestaw do budowy robotów, zestaw do poznawania anatomii człowieka, mikroskopy i teleskopy i inne zabawki doświadczalne. Znajdziesz tutaj bezpieczne zabawki wyłącznie renomowanych producentów: BUKI, Kapitan Nauka, Tiger Tribe, PLAN TOYS, SentoSphere. Sprawdź już dziś! • NAUKA GODZIN DLA DZIECI

  Jak nauczyć dziecko godzin i odczytywania ich na zegarze? Dzięki edukacyjnym zegarom!

  W Edukatorku przygotowaliśmy zabawki edukacyjne, dzięki którym dziecko nauczy się godzin i zrozumie pojęcie czasu. To zegary i kalendarze, nowoczesne i tradycyjne. Sprawdź, jak łatwo dzięki nim poznawać świat! Sprawdź także zabawki do nauki liczenia.

 • PRZYRODNICZE ZESTAWY...

  Zabawki i akcesoria dzięki którym dziecko będzie obserwowało przyrodę i uczyło się specyfiki poszczególnych roślin, zwierząt i warunków pogodowych

 • ZABAWKI I GRY DO NAUKI...

  Nauka języka angielskiego dla najmłodszych nie zawsze musi zaczynać się od poznawania gramatyki czy czasowników nieregularnych. Dla większości maluchów jest to po prostu zbyt trudne i szybko się nudzi. Jeżeli zależy Ci na tym, aby Twoje dziecko z chęcią uczyło się nowych rzeczy, podaruj mu odpowiednie gry i zabawki do nauki angielskiego dla dzieci, które znajdziesz w ofercie Edukatorka!

  Gry do nauki angielskiego dla dzieci – nauka języka przez zabawę

  Nauka angielskiego przez zabawę dla dzieci? Jak najbardziej! Warto pamiętać o tym, że maluchy uczą się w nieco inny sposób od dorosłych – najczęściej przez zabawę. Dlatego też chcąc wesprzeć rozwój dziecka, a jednocześnie zapewnić mu mnóstwo frajdy każdego dnia, warto wybrać specjalne gry do nauki angielskiego dla dzieci oraz inne zabawki, dzięki którym Twoja pociecha pozna nowe słowa i zacznie się z nimi oswajać.

  Zabawki do nauki angielskiego – dla maluchów i nieco starszych

  Dostępne na stronie gry i zabawki do nauki języka angielskiego dostosowane są poziomem dla dzieci w różnym wieku. Znajdziesz u nas m.in. miękkie książeczki z obrazkami, które doskonale sprawdzą się już dla trzylatków. Dla nieco starszych pociech polecamy sprawdzić zeszyty ćwiczeń do angielskiego czy tekturowe puzzle holograficzne. Wspomniane zabawki do nauki angielskiego dla 3 latka i starszych dzieci uczą nowych słówek, a jednocześnie wspomagają rozwój wyobraźni i kreatywności. Nasze gry wspomagają zapamiętywanie, co jest szczególnie ważne u maluchów. Książeczki, zeszyty czy puzzle to tylko część naszej oferty. Na stronie znajdziesz również inne gry do nauki angielskiego dla dzieci, wśród których znajdują się takie zabawki jak:

  Zacznij edukację swojego dziecka już dziś i podaruj mu zabawki do nauki angielskiego, dzięki którym pozna nowe słówka, które przydadzą się w przyszłości – serdecznie zapraszamy!

 • ZABAWKI I GRY DO NAUKI...

  Zabawki pomocne podczas nauki języka niemieckiego. Dostosowane dla dzieci

 • KSIĄŻKI I KSIĄŻECZKI...

  Książki dla dzieci, które są połączeniem świetnej zabawy z nauką

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 2567 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 2567 elementów
ZABAWKI EDUKACYJNE

Zabawki edukacyjne - nauka i frajda

Najlepsze zabawki kreatywne dla dzieci powinny być dopasowane do wieku i okresu rozwoju malucha. Najmłodsi zazwyczaj są najbardziej wrażliwi i otwarci na różne kształty i faktury otaczających ich przedmiotów. Dlatego najlepiej już od najmłodszych lat zacząć stymulować jego rozwój i zaopatrzyć dziecięcy kącik w ciekawe i angażujące zabawki edukacyjne dla dzieci, które będą uczyć i bawić jednocześnie. W naszej ofercie prezentujemy kreatywne zabawki dla dziewczynek i chłopców z każdej grupy wiekowej. Pobudzające wyobraźnię, zachęcające do zabawy, w łatwy sposób wyjaśniające zjawiska występujące w otaczającym świecie. Interesujące formy i żywe kolory dostarczają frajdy, umożliwiając skuteczną naukę poprzez zabawę. Zabawki edukacyjne to również świetny do żłobka i przedszkola.

Edukacyjne, kolorowe, koncentrujące

Na naszych stronach odkryjesz m.in. zabawki edukacyjne, które wspomogą naukę alfabetu, cyferek, kolorów, kształtów, znaków drogowych i nazw zwierząt. Są to zarówno popularne piramidki do układania klocków, znane także naszym mamom drewniane liczydła czy pobudzające wyobraźnię sortery i pudełeczka do dopasowywania różnych figur geometrycznych. Dla nieco starszych dzieci poszerzyliśmy ofertę o zabawki mające na celu ułatwić im naukę przedsiębiorczości. Mowa tutaj o drewnianych kasach “fiskalnych” i liczmanach przypominających pierwsze pieniądze. Zabawki te nie tylko uczą logicznego myślenia, ale i ćwiczą pamięć oraz koncentrację. W naszej ofercie znajdziesz też zabawki ułatwiające naukę języków obcych, jak również pomoce logopedyczne pozwalające na codzienną pracę z dzieckiem mającym problemy np. z wymową lub zapamiętywaniem. Nauka czytania i pisania jeszcze nigdy nie była tak przyjemna i prosta! Wszystkie nasze zabawki edukacyjne są opracowywane przez specjalistów z różnych dziedzin. Koncentrując się na konkretnej grupie wiekowej, są w stanie dostosować ją analogicznie do okresu rozwoju dziecka.

ZABAWKI EDUKACYJNE

Filtry

Włączone filtry:
  Kategorie
  Producent