NAUKA GODZIN DLA DZIECI 

Jest 40 produktów.
Pokazuje 1 - 40 z 40 elementów
Pokazuje 1 - 40 z 40 elementów
NAUKA GODZIN DLA DZIECI

Umiejętność rozpoznawania czasu dla wielu dzieci jest nie lada wyzwaniem. Maluszkom ciężko pojąć takie pojęcia jak minuta czy godzina. Ich przyswojenie jednak jest koniecznością, stąd też chcąc ułatwić naukę i wesprzeć prawidłowy rozwój swojego dziecka, warto podarować mu specjalne akcesoria jak np. zegarki zabawkowe, które sprawią, że nauka czasu będzie również okazją do świetnej zabawy.

Nauka zegara i godzin – podstawa, która może zniechęcić

Nauka zegara dla dzieci czy samo odczytywanie godzin jest czynnością, która dla niektórych maluchów może wydawać się mozolna. W końcu patrzenie na wskazówki, które na pierwszy rzut oka niewiele im mówią, może skutecznie zniechęcić do dalszej nauki. Co więc zrobić, aby dziecko z uwagą uczyło się sekund, minut czy godzin?

W tym miejscu pojawiają się zabawkowe zegarki dla dzieci, czyli specjalnie zaprojektowane akcesoria, które swoim wyglądem, a także funkcjami sprawiają, że nauka to przy okazji doskonała zabawa.

Zegar do nauki godzin i nie tylko – bogata oferta Edukatorka

Zabawkowe zegary do nauki dla dzieci dostarczają maluchom mnóstwa satysfakcji – pokazują przede wszystkim, jak ważne jest poznanie cyferek, które w tym wypadku oznaczają sekundy, minuty czy godziny. Co jednak najważniejsze – sprawiają, że nauka nie wymaga tak wiele wysiłku, jak w przypadku korzystania z tradycyjnych zegarów, które np. znajdziemy na ścianach. Dzięki przyjaznym grafikom i motywom jak np. kosmos, rybki, kotki, panda czy kwiatki są doskonałą zachętą do dalszego pogłębiania wiedzy.

Zegarki zabawkowe dla dzieci, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym, występują w kilku odmianach. W Edukatorku dostępne są modele do założenia na rękę, ścienne czy gotowe do postawienia na biurku obok łóżka. To jednak nie wszystko – przeglądając ofertę, natrafisz również na takie pozycje jak:

  • magnetyczne układanki w motywie godzin,
  • drewniane zegary edukacyjne,
  • zestawy edukacyjne do odczytywania czasu,
  • gry edukacyjne.


Przejrzyj pełną ofertę najwyższej jakości zabawek do nauki czasu i spraw, żeby Twój maluch miło spędził czas podczas przyswajania nowych rzeczy. Edukatorek – sklep internetowy z zabawkami edukacyjnymi dla dzieci.

NAUKA GODZIN DLA DZIECI