WEDŁUG WIEKU 

Jest 8760 produktów.

Podkategorie

 • Zabawki dla noworodków

  Zabawki bezpieczne dla noworodka

  Pierwsze tygodnie życia, to dla noworodka etap adaptacyjny. Dziecięca aktywność ogranicza się do spania, jedzenia i wydalania. Kiedy część rodziców zastanawia się, czy na tym etapie potrzebne są zabawki dla noworodka, pozostali kupują zabawki bez zastanowienia. Na tym etapie rozwoju dzieci nie potrzebują zabawek do zabawy, bo nie potrafią się nimi bawić. Nie posiadają jeszcze ani fizycznych, ani psychicznych umiejętności w tym zakresie.

  Jednak zabawki w otoczeniu noworodka powinny się pojawić, ale takie, które będą stymulować jego rozwój. Dla takiego maluszka ważne jest dostarczanie bodźców stymulujących rozwój sensoryczno-motoryczny. Ponieważ w tym okresie dziecko nie chwyta jeszcze zabawek, jego wzrok nie posiada odpowiedniej ostrości, ma wrażliwy słuch i jest wrażliwy na dotyk, więc najlepiej sprawdzą się zabawki w postaci kolorowych zawieszek do wózka i łóżeczka, karuzelki i pozytywki oraz płaskie przytulanki i miękkie grzechotki do pobudzania zmysłu dotyku.

  Zabawki dla niemowląt powinny być barwne

  Zabawki dla niemowląt powinny być kolorowe (nie w barwach pastelowych, ale nasyconych), nie powinny być bardzo “pstrokate”, bo zbyt duża ilość bodźców wzrokowych powoduje rozdrażnienie. Do stymulowania zmysłu wzroku przydadzą się maty z pałąkiem, do którego przywieszone są zawieszki, karty i książeczki kontrastowe, które można zawiesić tak, by dziecko mogło na nie patrzeć, czy samemu pokazywać je dziecku.

  Noworodek słyszy i uwielbia słuchać, dlatego zawieszki do łóżeczka z pozytywką, pozytywki wydające łagodne dźwięki są jak najbardziej potrzebne noworodkowi dla ćwiczeń zmysłu słuchu i wyciszania się. Płaskie przytulanki o miękkich i różnorodnych fakturach stymulują zmysł dotyku, podobnie będą działać zawieszki i grzechotki, kiedy maluch zacznie po nie sięgać, ale już mięciutka grzechotka, na której noworodek automatycznie zaciska dłoń dostarcza bodźców. W pierwszym etapie rozwoju zabawki dla noworodka służą do przyglądania się im i słuchania, kolejnym jest wyciąganie rączek w kierunku zabawki i dopiero ich “badanie”, ale są to etapy bardzo ważne dla prawidłowego rozwoju dziecka. Zabawki dla noworodków, które posiadamy w ofercie naszego sklepu są bezpieczne i dostosowane do potrzeb maluszków.

 • Zabawki od 3 miesiąca

  W trzecim miesiącu życia dziecko z zapałem obserwuje otoczenie. Już nie tylko przygląda się zabawkom, ale potrafi śledzić je wzrokiem, wyciągać do nich raczki, czasem uda mu się jakąś chwycić, szuka źródeł dźwięku, rozpoznaje bliskich, próbuje nawiązać “rozmowę” z nami czy przedmiotami. Położone na brzuszku unosi główkę. Rozgląda się i szuka zabawek.

  Jakie zabawki będą odpowiednie dla 3 miesięcznego niemowlęcia?

  W otoczeniu dziecka nie może zabraknąć zabawek, szczególnie takich, które będą dostarczać bodźców wzrokowych, słuchowych i dotykowych, czyli takich, które będą wspierać jego rozwój. Aby ułatwić rodzicom wybór odpowiednich zabawek, pogrupowaliśmy je w kategorię wiekowe, w ten sposób z łatwością każdy znajdzie zabawki dla dziecka od 3 miesiąca życia. Jest to ciągle taki etap rozwoju, w którym aktywizowanie zmysłów pełni najważniejszą rolę w integracji sensorycznej wpływającej na pracę układu nerwowego.

  Takie zabawki będą odpowiednie dla trzymiesięcznego dziecka

  Różnorodność faktur, kształtów, kolorów i dźwięków. Najlepiej sprawdzają się kolorowe zawieszki do wózków, łóżeczek, maty edukacyjne wyposażone w pałąk, do którego przywieszone są zabawki i wszelkie gryzaki. Wprawdzie maluch jeszcze nie ma zębów, ale ulubioną zabawą jest wpychanie do buzi nie tylko własnej piąstki czy stopy, ale także zabawek. Gryzaki są zabawkami do takich czynności stworzonymi, ponieważ są lekkie, wykonane z bezpiecznych materiałów i łatwo zadbać o ich czystość. Dzięki takim zabawkom niemowlę ćwiczy koordynację wzrokowo - ruchową. Zabawki od 3 miesiąca, to aktywizujące przytulanki i grzechotki o różnych fakturach, kształtach, szeleszczące czy wydające dźwięki. Jeśli maluch przypadkowo odkryje ich działanie, po pewnym czasie uda mu się wprawić zabawkę” w ruch” czy wydobyć dźwięk z grzechotki.

  Trzymiesięczne dziecko lubi słuchać głosu bliskich

  Ciekawą zabawą będzie więc dla niego książeczki kontrastowe i przytulankowe. Maluch słucha, a jednocześnie ćwiczy koncentrację wzroku. Kupujmy dzieciom zabawki atestowane W naszym sklepie wszystkie zabawki posiadają wymagane certyfikaty bezpieczeństwa. Jesteśmy świadomymi sprzedawcami i wiemy, jak ważne jest zdrowie i bezpieczeństwo Waszego dziecka, dlatego zabawki dla niemowląt 3 miesiące (jak wszystkie w naszym sklepie) są godne polecenia.

 • Zabawki od 4 miesiąca

  Poznawanie otoczenia (początkowo nieśmiało, później coraz bardziej się angażując), to w rozwoju niemowlęcia naturalne etapy rozwoju. Aż trudno uwierzyć, ile umiejętności posiada 4 miesięczne dziecko i ile jeszcze musi się nauczyć. Rolą rodziców jest wspieranie rozwoju malucha chociażby przez dostarczanie mu zabawek, które będą pomocne w zdobywaniu kolejnych umiejętności.

  Jakie zabawki dla 4 miesięcznego dziecka?

  Jest to częste pytanie zadawane przez rodziców. Uznaliśmy, że pogrupowanie zabawek na kategorie w zależności od wieku dziecka, znacznie ułatwi wybór. W czwartym miesiącu życia niemowlę intensywnie obserwuje otoczenie. Na tym etapie rozwoju naturalnym “sposobem poznawczym” jest wkładanie przedmiotów do buzi. Dziecko w ten sposób wyczuwa fakturę, smak, twardość i wielkość rzeczy.

  Gryzaki są dla niego idealną zabawką. Nie panikujmy, że szkrab w ten sposób wraz z przedmiotem pakuje do buzi zarazki, w ten sposób wzmacnia system immunologiczny. Jeśli twoje dziecko nie posiada jeszcze różnokolorowych, o różnych fakturach zawieszek i grzechotek, to warto je zakupić. Czteromiesięczne dziecko umie ocenić odległość i z zapałem wyciąga ręce do zabawek i nawet potrafi je uchwycić. Potrafi potrząsnąć grzechotką i zainteresować się swoim odbiciem w lustrze, choć nie rozumie, że to jego postać. Zabawki od 4 miesiąca oprócz zróżnicowanych faktur, wyposażone często są w lusterka. Nie bez znaczenia są zabawki wydające dźwięki, niemowlę lubi słuchać, szuka źródeł dźwięku. Szeleszczące, grzechoczące zabawki dostarczają bodźców słuchowych.

  Czy łyżeczka do karmienia to także zabawka?

  Od czwartego miesiąca życia zaczyna się etap stopniowego wprowadzania nowych produktów do menu niemowlęcia, do tego niezbędne są akcesoria do karmienia dla dzieci 4 miesięcznych. Nie zabraniajmy maluchowi poznać łyżki czy miseczki, to dobra zabawka dla niemowląt od 4 miesiąca życia dla ciekawskiego szkraba.

  Akcesoria do karmienia i zabawki 4m tylko z atestem

  Kupując w naszym sklepie nie musisz się martwić o jakość i bezpieczeństwo zabawek. Oferowane przez nas produkty posiadają wymagane certyfikaty i pochodzą od sprawdzonych producentów. Bogaty i ciekawy asortyment daje duże możliwości wyboru. Zapraszamy do odwiedzin naszego sklepu internetowego.

 • Zabawki od 5 miesiąca

  Pięciomiesięczne niemowlę, to prawdziwy akrobata i niesamowicie ciekawy świata mały człowiek. Kupując dziecku zabawki od 5 miesiąca należy wybierać takie, które będą wspierać jego rozwój i pomagać w zdobywaniu kolejnych umiejętności. Błędem niektórych rodziców jest przekonanie, że taki maluch nie potrzebuje jeszcze zabawek. Owszem, nie potrzebuje takich, którymi nie jest w stanie jeszcze się bawić.

  Zabawki dla dziewczynek i chłopców - 5 miesięcy

  I powinno je mieć w swoim otoczeniu. Na tym etapie rozwoju maluch lubi mieć coś swojego do przytulania, dlatego miękka, przyjemna w dotyku maskotka może okazać się właśnie tą ulubioną - sprawdzają się płaskie przytulanki, które mogą być także kocykiem czy matą. Kolorowe elementy zabawki dodatkowo mobilizują do “działania”. O ile czteromiesięczne niemowlę wkładało zabawki do buzi w celach poznawczych, tak zabawki dla dzieci 5 miesięcy często służą do uśmierzania swędzących dziąseł przy ząbkowaniu - zabawki gryzaki super się w tej roli sprawdzają. Stymulującą rozwój ruchowy zabawką będą miękkie piłki, dzięki którym dziecko będzie doskonalić swoje możliwości poruszania się - pełzanie.

  A może kaczuszka do kąpieli?

  Pięciomiesięczne niemowlę będzie zachwycone “lokatorem” w wannie w postaci zabawek do kąpieli. Gumowa kaczuszka może okazać się świetną zabawką dla dzieci lubiących kąpiele, ale również może pomóc oswoić lęk przed wodą. Jest to świetny pomysł na zabawkę dla dziewczynki i chłopca posiadających 5 miesięcy.

  Poczytaj mi mamo!

  Słuchanie głosu rodzica, oglądanie i “badanie” książeczek jest ciekawym sposobem na zabawę, która nie tylko uczy, ale wzmacnia relacje. Ponieważ dziecko potrafi już siedzieć z podparciem, takie “czytanie” na pewno mu się spodoba.

  Zabawki dla dzieci 5 miesięcy piszczą, dają się gnieść, ciągnąć

  Faktura i kolor to już za mało. Zabawki i akcesoria dla 5 miesięcznego dziecka muszą piszczeć i dać się gnieść - maluch potrafi już je trzymać oburącz, a nawet “zmusić do wydania głosu”. Gumowe “piszczaki” ucieszą każdego maluszka.

  Kupując zabawki dla dziecka, upewnij się, czy są one bezpieczne i dobrej jakości. Te, oferowane w naszym sklepie posiadają odpowiednie certyfikaty i są produktami pochodzącymi od sprawdzonych producentów. Zachęcamy do skorzystania z zakupów.

 • Zabawki od 6 miesiąca

  Zabawki przeznaczone dla dzieci od 6 miesiąca życia. Idealne zabawki na prezent dla dziewczynek i chłopców 6 miesięcznych. Podaruj niemowlakowi wyjątkowe zabawki.

  Kiedy nasz niemowlak ma już 6 miesięcy jego umiejętności i ciekawość poznawania otoczenia znacznie wzrasta. Taki maluch, to już specjalista od przemieszczania się. Wprawdzie nie na nogach, ale turlając się i pełzając potrafi “przemierzyć” spore odległości. Próbuje siadać, (niektóre dzieci już to potrafią), przekłada zabawki z ręki do ręki, rozpoznaje związki przyczynowo - skutkowe, znacznie lepiej wykorzystuje zmysły (choć nadal wszystkiego musi “posmakować). Wspieranie rozwoju dziecka na każdym jego etapie jest bardzo ważne, a najprostszymi narzędziami jest miłość rodzicielska, troska i odpowiednie zabawki.

  Jakie zabawki dla dziecka od 6 miesiąca?

  Przede wszystkim bezpieczne. Dobrej jakości, z nietoksycznych materiałów, pozbawione ostrych krawędzi i małych, nietrwałych elementów. Aby zabawka była atrakcyjna dla dziecka, musi być dostosowana do jego umiejętności i stymulować dalszy rozwój. Zabawki dla półrocznego dziecka powinny wspierać rozwój sensoryczny - motoryczny. Zabawki o zróżnicowanej fakturze, tzw metkowce, zabawki wydające dźwięki (szeleszczące i grzechoczące), kolorowe klocki, piłeczki i autka, sensoryczne przytulanki, gryzaki z pewnością zainteresują ciekawskiego malca. Ponieważ jest na etapie poznawania związków przyczynowo - skutkowych więc z zapałem potrząsa grzechotką, uderza w “mańkę wstańkę”, wyrzuca piłkę i za nią pełznie, ale także z zapałem przygląda się obrazkom w książeczce i słucha krótkich historyjek, a także testuje gryzak, który nie tylko ćwiczy motorykę i koordynację, ale jeszcze przynosi ulgę w czasie ząbkowania.

  Zabawki dla półrocznego dziecka w naszym sklepie

  Rodzice zwykle nie mają problemu z wyborem zabawki dla dziecka, ponieważ obserwują na co dzień rozwój malucha. Zwykle nie wiemy jaka zabawka będzie odpowiednia dla dziecka, gdy nie mamy nim kontaktu z dziećmi, dlatego w naszym sklepie pogrupowaliśmy zabawki z kategorią wiekową. Klikając “zabawki dla dziecka od 6 miesiąca” - poznajesz cały dostępny asortyment w tej kategorii. Oprócz zabawek umieściliśmy także akcesoria dla półrocznego dziecka takie jak kubki niekapki, smoczki, śliniaki i akcesoria do karmienia - praktyczny prezent dla dziecka i rodzica. W poszukiwaniu bezpiecznych, odpowiednich dla półrocznego dziecka zabawek – zajrzyj do naszego sklepu.

  Zobacz zabawki dla dziewczynek i chłopców 6 miesięcznych

 • Zabawki od 8 miesiąca

  Akcesoria dla dzieci 8 miesięcznych

  Akcesoria dla dzieci od 8 miesiąca życia. Trwałe, w pełni bezpieczne. Wyjątkowe pomysły na prezent - zabawki dla niemowląt 8 miesięcznych. Zobacz w sklepie Edukatorek!

  Zobacz zabawki od 8 miesiąca

 • Zabawki od 9 miesiąca

  Zabawki i akcesoria od 9 miesiąca życia

  Zabawki przeznaczone dla dzieci od 9 miesiąca życia. Szukasz prezentu dla 9 miesięcznego dziecka? W tej kategorii w pewnością znajdziesz to czego potrzebujesz! Zabawki i inne akcesoria dla Twojego maluszka.

 • Zabawki od 10 miesiąca

  Zakup zabawki dla dziecka nie jest łatwym zadaniem, a jeszcze trudniej jest, kiedy nie wiemy jakie umiejętności maluch posiada i czym się interesuje. Kupno zabawki nie może być dziełem przypadku, dlatego wszystkich poszukujących zabawki dla 10 miesięcznego dziecka, zapraszamy do naszego sklepu, gdzie zabawki pogrupowaliśmy, biorąc pod uwagę wiek dziecka, jego potrzeby i umiejętności.

  Zabawki muszą być bezpieczne dla dziecka

  W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie waszych pociech oferujemy tylko zabawki znanych i sprawdzonych producentów, które posiadają wszystkie potrzebne certyfikaty, by zostały dopuszczone do sprzedaży. Wybieramy produkty dobrej jakości, estetyczne i starannie wykonane nie pomijając wartości edukacyjnych. Zabawki powinny bawić, a jednocześnie stymulować rozwój dziecka. Zabawki od 10 miesiąca - wszystko “co ucieka”, posiada przyciski i wydaje dźwięki 10 miesięczne dziecko świetnie się przemieszcza raczkując, wspierając się o meble, “jeżdżąc na pupie”, posiada już także umiejętność śledzenia ruchu, dlatego kolorowe, pluszowe piłki i samochodziki z napędem należą do ulubionych zabawek malucha (można je rzucać, “gonić” za nimi). Zabawa jest ciekawsza, jeśli piłka wydaje dźwięki. W tym wieku dziecko uwielbia zabawki, które wydają odgłosy, doskonale “odszyfruje”, do czego służą przyciski, guziczki i pokrętełka. Pluszowa ośmiornica z mackami wyposażonymi w dźwięki będzie dla nich atrakcyjną zabawką.

  Klocki i sortery – zabawki dla 10 miesięcznego dziecka

  Wprawdzie maluch nie zbuduje jeszcze zamku z klocków, ale kilkuelementową wieżę jak najbardziej, a jeszcze lepiej wychodzi mu burzenie i wkładanie klocków do różnych pojemników. Taka zabawa potrafi wciągnąć dziecko na dłuższy czas. Dobrą zabawką okazują się piramidki i sortery. Ćwiczą koordynację wzrokowo -ruchową, usprawniają manualnie.

  Zabawki do kąpieli - higiena + wspieranie rozwoju

  Ponieważ dziecko już stabilnie siedzi, można urozmaicić mu kąpiel dając do wanny zabawki. Gumowe kaczuszki, foremki, pojemniczki, wodne tory, a nawet książeczki, które 10 miesięczny maluch z zapałem przegląda. Nawet dzieci, które niechętnie się myją, będą zachwycone.

  Pchacze i jeździki - do wspierania nauki chodzenia

  Jeśli dziecko już stabilnie stoi i wykazuje umiejętności do poruszania się w takiej pozycji, to pchaczejeździki są bardzo przydatne w ćwiczeniu nowych umiejętności. To tylko niektóre z propozycji zabawek dla 10 miesięcznego szkraba, innych szukaj na naszej stronie. Zapraszamy.

 • Zabawki dla rocznego...

  Dziecko pomiędzy dwunastym a dwudziestym czwartym miesiącem życia intensywnie się rozwija, dlatego powinno się wspierać jego rozwój i zachęcać je do zdobywania nowych umiejętności. Prezent na roczek to dobry podarek dla każdej pociechy – zabawki dla rocznego dziecka jednocześnie uczą i bawią. Ten czas jest bardzo ważny – maluch staje się wrażliwy na nowe bodźce, zaczyna być coraz ciekawszy świata, a także powoli odrzuca niemowlęce zabawki typu grzechotki czy gryzaki. Czym zatem je zastąpić? W naszym sklepie posiadamy zabawki edukacyjne dla rocznego dziecka – w ofercie znajdziesz zabawki przystosowane zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Sprawdź szeroki wybór zabawek dla rocznego dziecka w naszym sklepie i przekonaj się, na jak wiele sposobów pomożesz swojemu dziecku w rozwijaniu się.

  Jakie zabawki dla rocznego dziecka wybrać?

  Zabawki dla dzieci od 1 roku powinny spełniać dwie zasadnicze funkcje - bawić i uczyć. Roczny maluch wchodzi w nowy etap rozwoju. Zauważa pewne rzeczy, których do tej pory nie widział, i mimo że nie potrafi ich nazwać, wskazuje je palcem, ciekawy świata. W związku z tym warto postawić na zabawki 1+, które uczą i rozwijają umiejętności dziecka, takie jak np. układanki drewniane, książeczki czy drewniane instrumenty. Należy pamiętać o tym, że roczniaki powinny wykonywać także szereg ćwiczeń manualnych, dlatego idealnie w tym przypadku sprawdzą się wszelkiego rodzaju wieże, wańki wstańki, zabawki do kąpieli, wózki na zabawki czy jeździki.

  Zabawki dla dzieci od 1 roku - idealny pomysł na prezent

  Tak, jak niemowlętom zwykło się przynosić w prezencie ubranka czy inne akcesoria, tak w przypadku rocznych dzieci lepiej sprawdzą się już zabawki, z których każdy maluch na pewno się ucieszy. Sporą popularnością cieszą się interaktywne zabawki od 1 roku, a także jeździki wspierające równowagę roczniaka. Dla dziewczynek polecamy piękne szmaciane lalki i zwierzątka, dla chłopców - drewniane samochodziki. Sprawdź naszą szeroką ofertę zabawek dla dzieci od 1 roku i wybieraj spośród setek bezpiecznych i sprawdzonych artykułów.

  Prezent na roczek dla dziewczynki

  W naszym sklepie znajdziesz również zabawki dla rocznej dziewczynki. Posiadamy szeroki wybór szmacianych lalek i zwierzątek, które zaprojektowane zostały pod kątem nauki i rozrywki Twojej pociechy. Wśród lalek znajdują się zabawki typu dzidziuś w koszyczku z ubrankiem i kocykiem oraz tradycyjne szmacianki, które dziecko z chęcią przytuli. Dobrym pomysłem na prezent na roczek dla dziewczynki są również zwierzątka. Wśród nich znajdują się, m.in. skaczące, drewniane zwierzątka, autobusiki z figurkami zwierząt, książeczki z obrazkami czy zabawki do ciągnięcia. Sprawdź naszą ofertę – Edukatorek – nowoczesne zabawki na roczek dla dziewczynki.

  Prezent na roczek dla chłopca

  W Edukatorku znajdziesz również nowoczesne zabawki na roczek dla chłopca. W asortymencie posiadamy, m.in. drewniane autka, autobusy, jeździki, układanki z uchwytami czy kolorowe piłeczki. Wszystkie te zabawki to gwarancja mnóstwa frajdy dla Twojej pociechy, która nauczy się rozpoznawać pojazdy i kolory. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdziesz mnóstwo zabawek przystosowanych dla każdego dziecka.

 • Zabawki od 18 miesiąca

  Zabawki dla półtorarocznego dziecka

  Zabawki przeznaczone dla dzieci od 18 miesiąca życia1,5 roczne dziecko potrzebuje wciąż bezpiecznych zabawek jednak jeszcze bardziej rozwijających. Szeroki wybór w naszym sklepie z pewnością sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego dla dziewczynki i chłopca. Twój maluch jest już starszy? Zobacz zabawki dla dwulatków.

  Zabawki dla dzieci 18m+ (dla dziewczynek i chłopców)

 • Zabawki od 2 lat

  Zabawki dla dzieci - 2 lata

  Dwulatek to już samodzielny, mały człowiek, bardzo ruchliwy i ciekawy świata. Samo chodzenie już mu nie wystarcza, on musi biegać, skakać, znaleźć ujście dla swojej energii, jest też bystrym obserwatorem, a otaczający świat nieustannie go zadziwia. Każdy etap rozwoju, to doskonalenie nabytych już umiejętności i kształtowanie nowych, a najlepszym narzędziem edukacyjnym są zabawki. Dziecko uczy się - bawiąc. Wybierając zabawki dla dwulatka warto wziąć pod uwagę temperament malucha, jego zainteresowania i umiejętności.

  Ruch - naturalna potrzeba dwulatka

  Rowerki biegowe i jeździk okazują się świetną zabawką do przemieszczania się, a przy tym wspierają rozwój ruchowy dziecka. Ulubioną zabawką dwulatka jest również piłka, którą z upodobaniem kopie, turla i rzuca. Ruchliwy maluch potrzebuje się “wyszaleć”, ale i wyciszyć, doskonale w tej roli spełniają się proste układanki i puzzle.

  Układanki, puzzle, klocki

  Dzięki takim zabawkom dziecko ćwiczy koordynację wzrokowo - ruchową, pamięć, spostrzegawczość i poznaje świat. Kilkuelementowe, drewniane układanki i puzzle (farma, pojazdy, zoo) nie tylko ćwiczą małą motorykę, ale poszerzają słownictwo, mogą służyć ćwiczeniom logopedycznym (naśladowanie głosów). Idealne zabawki dla dzieci od 2 lat (a nawet wcześniej) - to klocki. Wprawdzie dwulatek nie zbuduje jeszcze zamku, ale wieżę jak najbardziej. Przy okazji ćwiczy wyobraźnię przestrzenną, poznaje kształty i kolory.

  Zabawki dla dwulatka - małego artysty

  Ciastolina, piasek kinetyczny, kredki świecowe, przewlekanki - małe dłonie chętnie po nie sięgają, uruchamiając pokłady wyobraźni i ćwicząc mała motorykę (tym samym przygotowując do nauki pisania). Są to idealne zabawki dla chłopca i dziewczynki 2+.

  Obserwując najbliższe otoczenie dwulatek naśladuje dorosłych. Dziewczynki tulą lalki, a chłopcy bawią się autami. Są to pierwsze, “nieśmiałe” zabawy tematyczne.

  Pod hasłem “zabawki dla dzieci od 2 lat”, nie może zabraknąć książek. Czytanie, słuchanie i oglądanie obrazków pobudza wyobraźnię, poszerza wiedzę, wycisza. Proste rymowanki ćwiczą pamięć, usprawniają narządy mowy.

  Nie da się w kilku zdaniach opisać całego asortymentu zabawek dla dwulatków, dlatego zapraszamy do przejrzenia oferty naszego sklepu.

  Każda zabawka, którą prezentujemy jest bezpieczna dla dziecka. Stawiamy na jakość i sprawdzonych producentów. Skorzystaj z naszych propozycji!

  Zobacz zabawki dla chłopca i dziewczynki 2+

 • Zabawki od 3 lat

  Zabawki dla dziewczynek i chłopców 3 lata

  Trzyletnie dziecko, to już otwarty i chętny do współpracy młody człowiek. W tym okresie maluch ma już duży zasób wiadomości i wiele potrafi, chętnie przyswaja “nowości”. Ponieważ jest to wiek, w którym maluch chłonie wiedzę (a uczy się przez zabawę), należy dostarczać mu zabawek wspierających rozwój. Pamiętajmy o tym, że zabawa i zabawki dla trzylatka mają sprawiać radość i kształtować umiejętności - zarówno fizyczne jak i umysłowe.

  Zabawki dla dziecka od 3 roku – usprawniamy małą i dużą motorykę

  Dla prawidłowego 3 letnia dziewczynka i chłopiec potrzebuje zabawek ruchowych. Trzykołowe rowerki, piłka, hulajnoga pozwolą szkrabowi rozładować energię, a przy tym będą świetnym ćwiczeniem dla mięśni i kształtowania prawidłowej postawy. Jak ważne jest ćwiczenie małej motoryki (dłoni i paluszków) przekonujemy się na etapie nauki pisania, dlatego warto wykorzystać zainteresowanie trzylatka plasteliną, kredkami, piaskiem kinetycznym i pozwolić mu na twórczą działalność, która nie tylko przygotowuje do nauki szkolnej, ale dodatkowo rozwija kreatywność. Uwielbianą przez dzieci zabawką są klocki. Trzylatek potrafi już tworzyć pierwsze, proste budowle, a przy tym poznawać kształty, kolory i ćwiczyć wyobraźnię przestrzenną.

  Chcę być jak mama, chcę być jak tata – zabawki 3+

  Dla trzylatka “idolami” są rodzice i dzieci chętnie bawią się w “dorosłych” wykorzystując obserwacje z codziennego życia. Lalka jest dzidziusiem, którym się opiekują, maluch gotuje obiad, sprząta, wykonuje drobne naprawy w domu. Zadbajmy o to, by w jego otoczeniu znalazły się zabawki do zabaw naśladowczych (kuchenki i akcesoria, lalki i domki dla lalek, samochody, dziecięce zestawy majsterkowicza).

  Puzzle, układanki, książeczki - dbamy o rozwój umysłowy trzylatka

  Ćwiczenie logicznego myślenia, pamięci, koncentracji, cierpliwości - warto na te elementy rozwoju zwrócić uwagę, bo dzięki temu dziecko uniknie wielu problemów w wieku szkolnym. Należy tylko dobrać puzzle, układanki do umiejętności i zainteresowań malucha.

  Zabawki muzyczne dla trzylatka – kształcenie poczucia rytmu.

  Trzylatek chętnie bawi się zabawkowymi instrumentami ćwicząc jednocześnie poczucie rytmu – zainteresuje je bębenek czy cymbałki.

  Aby ułatwić Wam wybór odpowiedniej zabawki dla dziecka od 3 lat, zgromadziliśmy je w jednym miejscu. Wystarczy tylko przejrzeć naszą ofertę, dokonać zakupu i cieszyć się wraz z maluchem trafnością, estetyką i jakością zabawek.

 • Zabawki od 4 lat

  Czterolatek, to już prawdziwy przedszkolak. Jest samodzielną osóbką, która potrafi skutecznie komunikować się z otoczeniem, zadaje mnóstwo pytań, sprawnie posługuje się łyżką, sam się ubiera, korzysta z toalety. Ciągle jednak potrzebuje doskonalenia umiejętności, zdolności, poszerzania wiedzy o otaczającym świecie. Najlepszymi przyjaciółmi dzieci są zabawki. Szukając zabawki dla czterolatka, warto wybrać taką, która będzie wspierać jego rozwój. Dzieci uczą się i doskonalą swoją sprawność poprzez zabawę.

  Czterolatki uwielbiają zabawy tematyczne.

  Przenoszą swoje obserwacje otoczenia do zabawy. Zabawa w dom, lekarza, kierowcę “śmieciarki”, strażaka jest ciekawa, a wzbogacona o akcesoria takie jak zabawkowa kuchnia i naczynia, domek dla lalek, zestaw lekarski czy specjalistyczny pojazd, to już super zabawa.

  Zabawki dla dziecka w wieku 4 lat – manipulacyjne

  Kształcenie małej motoryki u dziecka jest bardzo ważne. Od sprawności manualnej zależeć będzie umiejętność pisania. Klocki są idealną pomocą w usprawnianiu koordynacji wzrokowo – ruchowej, ćwiczeń dłoni i paluszków, kształtowaniu wyobraźni przestrzennej. Czterolatek z chęcią konstruuje z klocków przestrzennych o różnych kształtach, lubi drewniane układanki. Zabawki dla 4 latka typu zestawy artystyczne, kredki, ciastolina, naklejki, farby, koraliki, czyli wszystko, co pozwala na twórcze działanie z pewnością zainteresują dzieci, przy czym są dobrym ćwiczeniem małej motoryki. Czterolatki chętnie słuchają bajek, krótkich wierszyków i opowiadań, chętnie pobawią się w teatr O tym, że warto czytać dzieciom, nie trzeba nikogo przekonywać. Czterolatek z chęcią słucha, lubi oglądać ilustracje w książeczkach. Warto urozmaić opowiadanie bajek wprowadzając do zabawy pacynki. Dzieci w tym wieku kochają pacynki, które są dla nich stworami z pogranicza magii, chętnie także się nimi bawią, tworząc własne opowieści.

  Zabawki od 4 lat – puzzle i gry o prostych zasadach

  Czterolatki zainteresują puzzle 30 –60 elementowe (szczególnie o ulubionej tematyce), układanki np. klocki obrazkowe i gry takie jak domino (obrazkowe i tradycyjne) czy memory. Wybierając zabawki dla dziecka zadbaj, by były dla niego nie tylko atrakcyjne, ale dobrej jakości i bezpieczne, a takie są do kupienia w naszym sklepie. Szukasz zabawki dla 4 latka? Sprawdź naszą ofertę.

 • Zabawki od 5 lat

  Zakup zabawki dla pięciolatka to nie lada wyzwanie. Ten mały człowiek już doskonale wie, czego chce i co lubi. Wybierając dla niego prezent, należy zatem kierować się jego upodobaniami, a jednocześnie nie rezygnować z funkcji edukacyjnych, jakie posiadają niektóre z zabawek dla dzieci od 5 lat. Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszego sklepu, gdzie znajdziesz artykuły, które przypadną do gustu zarówno Tobie, jak i Twojemu dziecku.

  Konstrukcyjne zabawki dla 5 latka

  Wśród zabawek 5+ niewątpliwie królują wszelkie zestawy konstrukcyjne. Najpopularniejszymi z nich od dawna pozostają klocki. Dziecko zna już drewniane klocki z poprzednich lat, jednak dopiero teraz jest w stanie samodzielnie przeglądać instrukcję, wykonywać polecenia w niej zawarte i budować to, co zamieszczono na obrazku, bez pomocy rodziców. Wśród konstrukcyjnych zabawek dla 5 latka w naszym sklepie znajdziesz także magiczne i neonowe klocki, wykonane z miękkich materiałów.

  Nauka połączona z zabawą

  Doskonałym pomysłem na prezent dla pięciolatka są także produkty edukacyjne. Dzięki przepięknie wydanym, kolorowym mapom świata czy poszczególnych krajów Twoje dziecko w łatwy i przyjemny sposób poszerzy swoją wiedzę. Podobnie stanie się w przypadku książek, takich jak atlasy obrazkowe czy opowiadania podróżnicze, a także puzzli, gier matematycznych i pamięciowych. Zdecyduj sam i wybierz tę z zabawek od 5 lat, która Twoim zdaniem najlepiej sprawdzi się w przypadku Twojego dziecka.

 • Zabawki od 6 lat

  Zabawki są najlepszymi towarzyszami dzieci. Ich rola we wspieraniu rozwoju maluchów - ogromna. Reklamy bombardują ofertami zabawek, które powinno mieć każde dziecko, ale kupno nie powinno być podyktowany sugestią reklamy, zabawka ma być odpowiednio dobrana do wieku, umiejętności i zainteresowania dziecka. Innych zabawek potrzebuje dwulatek, a innych sześciolatek. Jeśli jesteś rodzicem 6 latka, to z wyborem zabawki raczej nie masz problemu, gorzej mają “ciocie”, które o potrzebach sześcioletniego dziecka niewiele wiedzą. Podział zabawek w oparciu o wiek dziecka znacznie ułatwi trafny wybór.

  Zabawki dla sześciolatka - kreatywne, konstrukcyjne, dydaktyczne

  6latki są żywiołowe, entuzjastyczne, ruchliwe, a do tego ciekawe świata i chętnie uczą się nowych rzeczy. 6 lat, to również wiek, w którym dziecko przygotowuje się do nauki szkolnej, warto więc wybierać takie zabawki, które nie tylko dadzą radość, ale także będą wspierać rozwój dziecka.

  Kreślenie liter, utrzymywanie się w liniach zeszytu nie jest sprawą łatwą, dlatego ćwiczenia małej motoryki są niezwykle ważne. Kredki, pisaki, farby, kolorowanki, przewlekanki i nawlekanki, zestawy artystyczne, papierowe składanki, to super zabawki dla sześciolatka. Również lubiane przez dzieci zabawki konstrukcyjne ćwiczące wyobraźnię przestrzenną i koordynację wzrokowo - ruchową, są niezastąpione w ćwiczeniach motorycznych. Klocki, gry zręcznościowe i puzzle - zabawki dla dzieci w każdym wieku (dostosowujemy tylko stopień trudności).

  Nauka przez zabawę - zabawki od 6 lat

  Dzięki zabawkom dydaktycznym dostosowanym do wieku dziecka, zwiększamy jego potencjał poznawczy, ćwiczymy pamięć, cierpliwość, logiczne myślenie, uczymy współpracy, przestrzegania zasad, radzenia sobie z emocjami. Ponieważ gry wymagają obecności innych osób, świetnie wzmacniają relacje w domu czy grupie rówieśniczej. Sześciolatki nadal chętnie bawią się autami i lalkami, chętnie pojeżdżą hulajnogą, pograją w piłkę - dla wszechstronnego rozwoju dziecka ważna jest różnorodność zabawek. Jeśli szukasz zabawki dla dziecka w wieku 6 lat, jesteś w dobrym miejscu. Przejrzyj ofertę naszego sklepu, tu kupisz zabawki bezpieczne, dobrej jakości, estetyczne i odpowiednie dla 6latka.

 • Zabawki od 7 lat

  Zabawki dla siedmiolatków

  Chociaż Twój 7 latek chodzi już do szkoły wciąż potrzebuje zabawek, które w czasie wolnym będą dostarczać mu rozrywki i rozwijać. Zabawki przeznaczone dla dzieci od 7 roku życia znajdziesz w naszym sklepie Edukatorek. Dla starszych dzieci również się coś znajdzie: zabawki dla 9 latków

  Wybierz odpowiednie zabawki 7+ dla swojego dziecka

 • Zabawki od 8 lat

  Zabawki dla ośmiolatków

  Zabawki przeznaczone dla dzieci po 8 roku życia. Idealne zabawki dla ośmiolatków, które będą rozwijać ich umiejętności. W ofercie również przybory i akcesoria dla dzieci 8 letnich. Twoje dziecko jest jeszcze malutkie? Zobacz także zabawki dla rocznego dziecka w naszym sklepie.

 • Zabawki od 9 lat

  Zabawki dla dziewięciolatków

  Zabawki przeznaczone dla dzieci od 9 roku życia. Rozwijają wyobraźnię i kreatywność. Zobacz szeroki wybór zabawek dla 9 latków i podaruj swojemu dziecku wymarzone prezenty. W ofercie znajdują się również propozycje dla mniejszych dzieci. Zaglądnij po zabawki dla 4 latka.

  Szeroki wybór zabawek dla dziewczynek i chłopców 9 lat

 • Zabawki od 10 lat

  Gry i zabawki dla 10 latków

  Zabawki przeznaczone dla 10 latków. W ofercie wiele różnorodnych gier planszowych i quizów  od 10 lat. Wybierz  zabawkę kreatywną  dla dziesięcioletniego dziecka. 

  Podaruj dziecku wyjątkowy prezent na 10 urodziny 

 • Zabawki od 11 lat

  Kreatywne zabawki i gry dla 11 latków

  Zabawki i gry karciane  dla 11 latków. Twoje dziecko chociaż nie takie już małe wciąż się rozwija. Podaruj mu zabawki idealne od 11 lat

  Wybierz idealny prezent na 11 urodziny dziecka

 • Zabawki od 12 lat

  Gry i zabawki dla 12 latków. Rozwijają, uczą i dostarczają mnóstwo frajdy.

 • Zabawki od 13 lat

  Akcesoria dla 13 latków. Przydatne w szkole i podczas spotkań z przyjaciółmi.

 • Zabawki od 14 lat

  Akcesoria i zestawy kreatywne dla 14 latków. Sprawdzą się w domu, w szkole i na dodatkowych zajęciach.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 8760 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 8760 elementów
WEDŁUG WIEKU
Znajdź zabawki odpowiednie dla wieku Twojego dziecka.

WEDŁUG WIEKU

Filtry

Włączone filtry:
  Kategorie
  Producent