WEDŁUG WIEKU 

Jest 9900 produktów.

Podkategorie

 • Zabawki dla noworodków

  Zabawki bezpieczne dla noworodka

  Pierwsze tygodnie życia, to dla noworodka etap adaptacyjny. Dziecięca aktywność ogranicza się do spania, jedzenia i wydalania. Kiedy część rodziców zastanawia się, czy na tym etapie potrzebne są zabawki dla noworodka, pozostali kupują zabawki bez zastanowienia. Na tym etapie rozwoju dzieci nie potrzebują zabawek do zabawy, bo nie potrafią się nimi bawić. Nie posiadają jeszcze ani fizycznych, ani psychicznych umiejętności w tym zakresie.

  Jednak zabawki w otoczeniu noworodka powinny się pojawić, ale takie, które będą stymulować jego rozwój. Dla takiego maluszka ważne jest dostarczanie bodźców stymulujących rozwój sensoryczno-motoryczny. Ponieważ w tym okresie dziecko nie chwyta jeszcze zabawek, jego wzrok nie posiada odpowiedniej ostrości, ma wrażliwy słuch i jest wrażliwy na dotyk, więc najlepiej sprawdzą się zabawki w postaci kolorowych zawieszek do wózka i łóżeczka, karuzelki i pozytywki oraz płaskie przytulanki i miękkie grzechotki do pobudzania zmysłu dotyku.

  Zabawki dla niemowląt powinny być barwne

  Zabawki dla niemowląt powinny być kolorowe (nie w barwach pastelowych, ale nasyconych), nie powinny być bardzo “pstrokate”, bo zbyt duża ilość bodźców wzrokowych powoduje rozdrażnienie. Do stymulowania zmysłu wzroku przydadzą się maty z pałąkiem, do którego przywieszone są zawieszki, karty i książeczki kontrastowe, które można zawiesić tak, by dziecko mogło na nie patrzeć, czy samemu pokazywać je dziecku.

  Noworodek słyszy i uwielbia słuchać, dlatego zawieszki do łóżeczka z pozytywką, pozytywki wydające łagodne dźwięki są jak najbardziej potrzebne noworodkowi dla ćwiczeń zmysłu słuchu i wyciszania się. Płaskie przytulanki o miękkich i różnorodnych fakturach stymulują zmysł dotyku, podobnie będą działać zawieszki i grzechotki, kiedy maluch zacznie po nie sięgać, ale już mięciutka grzechotka, na której noworodek automatycznie zaciska dłoń dostarcza bodźców. W pierwszym etapie rozwoju zabawki dla noworodka służą do przyglądania się im i słuchania, kolejnym jest wyciąganie rączek w kierunku zabawki i dopiero ich “badanie”, ale są to etapy bardzo ważne dla prawidłowego rozwoju dziecka. Zabawki dla noworodków, które posiadamy w ofercie naszego sklepu są bezpieczne i dostosowane do potrzeb maluszków.

 • Zabawki od 3 miesiąca

  W trzecim miesiącu życia dziecko z zapałem obserwuje otoczenie. Już nie tylko przygląda się zabawkom, ale potrafi śledzić je wzrokiem, wyciągać do nich raczki, czasem uda mu się jakąś chwycić, szuka źródeł dźwięku, rozpoznaje bliskich, próbuje nawiązać “rozmowę” z nami czy przedmiotami. Położone na brzuszku unosi główkę. Rozgląda się i szuka zabawek.

  Jakie zabawki będą odpowiednie dla 3 miesięcznego niemowlęcia?

  W otoczeniu dziecka nie może zabraknąć zabawek, szczególnie takich, które będą dostarczać bodźców wzrokowych, słuchowych i dotykowych, czyli takich, które będą wspierać jego rozwój. Aby ułatwić rodzicom wybór odpowiednich zabawek, pogrupowaliśmy je w kategorię wiekowe, w ten sposób z łatwością każdy znajdzie zabawki dla dziecka od 3 miesiąca życia. Jest to ciągle taki etap rozwoju, w którym aktywizowanie zmysłów pełni najważniejszą rolę w integracji sensorycznej wpływającej na pracę układu nerwowego.

  Takie zabawki będą odpowiednie dla trzymiesięcznego dziecka

  Różnorodność faktur, kształtów, kolorów i dźwięków. Najlepiej sprawdzają się kolorowe zawieszki do wózków, łóżeczek, maty edukacyjne wyposażone w pałąk, do którego przywieszone są zabawki i wszelkie gryzaki. Wprawdzie maluch jeszcze nie ma zębów, ale ulubioną zabawą jest wpychanie do buzi nie tylko własnej piąstki czy stopy, ale także zabawek. Gryzaki są zabawkami do takich czynności stworzonymi, ponieważ są lekkie, wykonane z bezpiecznych materiałów i łatwo zadbać o ich czystość. Dzięki takim zabawkom niemowlę ćwiczy koordynację wzrokowo - ruchową. Zabawki od 3 miesiąca, to aktywizujące przytulanki i grzechotki o różnych fakturach, kształtach, szeleszczące czy wydające dźwięki. Jeśli maluch przypadkowo odkryje ich działanie, po pewnym czasie uda mu się wprawić zabawkę” w ruch” czy wydobyć dźwięk z grzechotki.

  Trzymiesięczne dziecko lubi słuchać głosu bliskich

  Ciekawą zabawą będzie więc dla niego książeczki kontrastowe i przytulankowe. Maluch słucha, a jednocześnie ćwiczy koncentrację wzroku. Kupujmy dzieciom zabawki atestowane W naszym sklepie wszystkie zabawki posiadają wymagane certyfikaty bezpieczeństwa. Jesteśmy świadomymi sprzedawcami i wiemy, jak ważne jest zdrowie i bezpieczeństwo Waszego dziecka, dlatego zabawki dla niemowląt 3 miesiące (jak wszystkie w naszym sklepie) są godne polecenia.

 • Zabawki od 4 miesiąca

  Poznawanie otoczenia (początkowo nieśmiało, później coraz bardziej się angażując), to w rozwoju niemowlęcia naturalne etapy rozwoju. Aż trudno uwierzyć, ile umiejętności posiada 4 miesięczne dziecko i ile jeszcze musi się nauczyć. Rolą rodziców jest wspieranie rozwoju malucha chociażby przez dostarczanie mu zabawek, które będą pomocne w zdobywaniu kolejnych umiejętności.

  Jakie zabawki dla 4 miesięcznego dziecka?

  Jest to częste pytanie zadawane przez rodziców. Uznaliśmy, że pogrupowanie zabawek na kategorie w zależności od wieku dziecka, znacznie ułatwi wybór. W czwartym miesiącu życia niemowlę intensywnie obserwuje otoczenie. Na tym etapie rozwoju naturalnym “sposobem poznawczym” jest wkładanie przedmiotów do buzi. Dziecko w ten sposób wyczuwa fakturę, smak, twardość i wielkość rzeczy.

  Gryzaki są dla niego idealną zabawką. Nie panikujmy, że szkrab w ten sposób wraz z przedmiotem pakuje do buzi zarazki, w ten sposób wzmacnia system immunologiczny. Jeśli twoje dziecko nie posiada jeszcze różnokolorowych, o różnych fakturach zawieszek i grzechotek, to warto je zakupić. Czteromiesięczne dziecko umie ocenić odległość i z zapałem wyciąga ręce do zabawek i nawet potrafi je uchwycić. Potrafi potrząsnąć grzechotką i zainteresować się swoim odbiciem w lustrze, choć nie rozumie, że to jego postać. Zabawki od 4 miesiąca oprócz zróżnicowanych faktur, wyposażone często są w lusterka. Nie bez znaczenia są zabawki wydające dźwięki, niemowlę lubi słuchać, szuka źródeł dźwięku. Szeleszczące, grzechoczące zabawki dostarczają bodźców słuchowych.

  Czy łyżeczka do karmienia to także zabawka?

  Od czwartego miesiąca życia zaczyna się etap stopniowego wprowadzania nowych produktów do menu niemowlęcia, do tego niezbędne są akcesoria do karmienia dla dzieci 4 miesięcznych. Nie zabraniajmy maluchowi poznać łyżki czy miseczki, to dobra zabawka dla niemowląt od 4 miesiąca życia dla ciekawskiego szkraba.

  Akcesoria do karmienia i zabawki 4m tylko z atestem

  Kupując w naszym sklepie nie musisz się martwić o jakość i bezpieczeństwo zabawek. Oferowane przez nas produkty posiadają wymagane certyfikaty i pochodzą od sprawdzonych producentów. Bogaty i ciekawy asortyment daje duże możliwości wyboru. Zapraszamy do odwiedzin naszego sklepu internetowego.

 • Zabawki od 5 miesiąca

  Pięciomiesięczne niemowlę, to prawdziwy akrobata i niesamowicie ciekawy świata mały człowiek. Kupując dziecku zabawki od 5 miesiąca należy wybierać takie, które będą wspierać jego rozwój i pomagać w zdobywaniu kolejnych umiejętności. Błędem niektórych rodziców jest przekonanie, że taki maluch nie potrzebuje jeszcze zabawek. Owszem, nie potrzebuje takich, którymi nie jest w stanie jeszcze się bawić.

  Zabawki dla dziewczynek i chłopców - 5 miesięcy

  I powinno je mieć w swoim otoczeniu. Na tym etapie rozwoju maluch lubi mieć coś swojego do przytulania, dlatego miękka, przyjemna w dotyku maskotka może okazać się właśnie tą ulubioną - sprawdzają się płaskie przytulanki, które mogą być także kocykiem czy matą. Kolorowe elementy zabawki dodatkowo mobilizują do “działania”. O ile czteromiesięczne niemowlę wkładało zabawki do buzi w celach poznawczych, tak zabawki dla dzieci 5 miesięcy często służą do uśmierzania swędzących dziąseł przy ząbkowaniu - zabawki gryzaki super się w tej roli sprawdzają. Stymulującą rozwój ruchowy zabawką będą miękkie piłki, dzięki którym dziecko będzie doskonalić swoje możliwości poruszania się - pełzanie.

  A może kaczuszka do kąpieli?

  Pięciomiesięczne niemowlę będzie zachwycone “lokatorem” w wannie w postaci zabawek do kąpieli. Gumowa kaczuszka może okazać się świetną zabawką dla dzieci lubiących kąpiele, ale również może pomóc oswoić lęk przed wodą. Jest to świetny pomysł na zabawkę dla dziewczynki i chłopca posiadających 5 miesięcy.

  Poczytaj mi mamo!

  Słuchanie głosu rodzica, oglądanie i “badanie” książeczek jest ciekawym sposobem na zabawę, która nie tylko uczy, ale wzmacnia relacje. Ponieważ dziecko potrafi już siedzieć z podparciem, takie “czytanie” na pewno mu się spodoba.

  Zabawki dla dzieci 5 miesięcy piszczą, dają się gnieść, ciągnąć

  Faktura i kolor to już za mało. Zabawki i akcesoria dla 5 miesięcznego dziecka muszą piszczeć i dać się gnieść - maluch potrafi już je trzymać oburącz, a nawet “zmusić do wydania głosu”. Gumowe “piszczaki” ucieszą każdego maluszka.

  Kupując zabawki dla dziecka, upewnij się, czy są one bezpieczne i dobrej jakości. Te, oferowane w naszym sklepie posiadają odpowiednie certyfikaty i są produktami pochodzącymi od sprawdzonych producentów. Zachęcamy do skorzystania z zakupów.

 • Zabawki od 6 miesiąca

  Zabawki przeznaczone dla dzieci od 6 miesiąca życia. Idealne zabawki na prezent dla dziewczynek i chłopców 6 miesięcznych. Podaruj niemowlakowi wyjątkowe zabawki.

  Kiedy nasz niemowlak ma już 6 miesięcy jego umiejętności i ciekawość poznawania otoczenia znacznie wzrasta. Taki maluch, to już specjalista od przemieszczania się. Wprawdzie nie na nogach, ale turlając się i pełzając potrafi “przemierzyć” spore odległości. Próbuje siadać, (niektóre dzieci już to potrafią), przekłada zabawki z ręki do ręki, rozpoznaje związki przyczynowo - skutkowe, znacznie lepiej wykorzystuje zmysły (choć nadal wszystkiego musi “posmakować). Wspieranie rozwoju dziecka na każdym jego etapie jest bardzo ważne, a najprostszymi narzędziami jest miłość rodzicielska, troska i odpowiednie zabawki.

  Jakie zabawki dla dziecka od 6 miesiąca?

  Przede wszystkim bezpieczne. Dobrej jakości, z nietoksycznych materiałów, pozbawione ostrych krawędzi i małych, nietrwałych elementów. Aby zabawka była atrakcyjna dla dziecka, musi być dostosowana do jego umiejętności i stymulować dalszy rozwój. Zabawki dla półrocznego dziecka powinny wspierać rozwój sensoryczny - motoryczny. Zabawki o zróżnicowanej fakturze, tzw metkowce, zabawki wydające dźwięki (szeleszczące i grzechoczące), kolorowe klocki, piłeczki i autka, sensoryczne przytulanki, gryzaki z pewnością zainteresują ciekawskiego malca. Ponieważ jest na etapie poznawania związków przyczynowo - skutkowych więc z zapałem potrząsa grzechotką, uderza w “mańkę wstańkę”, wyrzuca piłkę i za nią pełznie, ale także z zapałem przygląda się obrazkom w książeczce i słucha krótkich historyjek, a także testuje gryzak, który nie tylko ćwiczy motorykę i koordynację, ale jeszcze przynosi ulgę w czasie ząbkowania.

  Zabawki dla półrocznego dziecka w naszym sklepie

  Rodzice zwykle nie mają problemu z wyborem zabawki dla dziecka, ponieważ obserwują na co dzień rozwój malucha. Zwykle nie wiemy jaka zabawka będzie odpowiednia dla dziecka, gdy nie mamy nim kontaktu z dziećmi, dlatego w naszym sklepie pogrupowaliśmy zabawki z kategorią wiekową. Klikając “zabawki dla dziecka od 6 miesiąca” - poznajesz cały dostępny asortyment w tej kategorii. Oprócz zabawek umieściliśmy także akcesoria dla półrocznego dziecka takie jak kubki niekapki, smoczki, śliniaki i akcesoria do karmienia - praktyczny prezent dla dziecka i rodzica. W poszukiwaniu bezpiecznych, odpowiednich dla półrocznego dziecka zabawek – zajrzyj do naszego sklepu.

  Zobacz zabawki dla dziewczynek i chłopców 6 miesięcznych

 • Zabawki od 8 miesiąca

  Twój maluch skończył już 8-miesięcy? Pewnie sam/sama nie wiesz, jak szybko to minęło. Jest to czas, w którym dziecko powoli staje się coraz bardziej samodzielne. Chcąc zadbać o jego prawidłowy rozwój, warto postawić na zabawki edukacyjne dla 8-miesięcznego dziecka, które rozwiną malucha jeszcze bardziej. Sprawdź naszą ofertę już dziś i zadbaj o swoją pociechę z interaktywnymi zabaweczkami ze sklepu Edukatorek.

  Zabawki interaktywne dla 8-miesięcznego dziecka – co wybrać?

  Jakie zabawki dla 8-miesięcznego dziecka wybrać? To pytanie, które zadają sobie tysiące rodziców dzieci, które powoli zbliżają się do swoich pierwszych urodzin. Warto wiedzieć, że rozwój maluszków w tym wieku jest bardzo dynamiczny – 8-miesięczne dziecko powinno już m.in. samodzielnie siadać z pozycji leżącej, obracać się z brzuszka na plecy czy przesuwać się w pozycji siedzącej.

  Takie maluszki potrafią już bawić się w zabawy angażujące dotyk. Dlatego też jeśli zastanawiasz się, jakie zabawki dla 8-miesięcznej dziewczynki lub chłopca warto wybrać, możesz celować w przedmioty, które można dotknąć lub złapać. Tutaj odpowiednią pozycją okażą się m.in. zabawki do kąpieli czy grzechotki.

  Prezenty dla 8-miesięcznego dziecka – sklep Edukatorek

  Edukatorek to miejsce, w którym znajdziesz zabawki, które posłużą jako przyjazne prezenty dla 8-miesięcznego dziecka. Posiadamy trwałe i w pełni bezpieczne akcesoria, które – w zależności od przeznaczenia – posłużą do zabawy oraz wspomogą prawidłowy rozwój Twojego maluszka. Jakie zabawki dla 8-miesięcznego dziecka znajdziesz na stronie? Wśród akcesoriów dostępne są takie gadżety jak:

  • sztućce plastikowe do nauki samodzielnego jedzenia,
  • zabawki kąpielowe,
  • piramidy z kółek (krążki do układania),
  • bawełniane śpiworki do spania,
  • smoczki uspokajające,
  • okularki przeciwsłoneczne dla maluchów,
  • kółka treningowe do pływania,
  • rękawki do pływania,
  • nakładki na toaletę,
  • silikonowe szczoteczki,
  • buteleczki,
  • wygodne nocniki,
  • śliniaki z rękawkami utrzymane w przyjaznych motywach.

  Sprawdź pełną ofertę i wybierz zabawki dla 8-miesięcznego chłopca lub dziewczynki, dzięki którym będzie bawić się i uczyć każdego dnia – serdecznie zapraszamy i życzymy udanych zakupów! Edukatorek – sklep z zabawkami edukacyjnymi dla dzieci.

 • Zabawki od 9 miesiąca

  Szukasz zabawki dla 9-miesięcznego dziecka, która jednocześnie będzie uczyć i bawić? Wbrew pozorom wybór nie jest taki prosty! Na szczęście jesteś w dobrym miejscu – w tej kategorii znajdziesz edukacyjne zabawki od 9 miesiąca dla chłopców i dziewczynek. Edukatorek dostarcza najlepsze pomysły na prezenty dla 9-miesięcznego dziecka – sprawdź już dziś naszą bogatą ofertę i zadbaj o swojego maluszka – zapraszamy!

  Zabawki dla dziecka – 9 miesięcy to czas intensywnego rozwoju

  Jakie zabawki dla 9-miesięcznego dziecka wybrać? Wybór ten bywa problematyczny, dlatego postaramy się go ułatwić. Przed zakupem akcesoriów warto wziąć pod uwagę kilka rzeczy jak ogólny etap rozwoju malucha, a także jego pierwsze zainteresowania. 9. miesiąc życia to czas, w którym dziecko coraz intensywniej zaczyna pracować swoim ciałem – chętniej sięga po różne przedmioty i stara się je ściskać, samodzielnie próbuje siadać i stawia pierwsze kroki (oczywiście z podpieraniem się o różne rzeczy jak np. łóżeczko)

  Zabawki dla 9-miesięcznego dziecka – kolorowo, dźwięcznie, przyjaźnie i bezpiecznie z Edukatorkiem

  W Edukatorku znajdują się zabawki edukacyjne dla 9-miesięcznego dziecka, które z pewnością przypadną do gustu Twojemu maluszkowi. W ofercie nie brakuje kolorowych, przyjaznych i bezpiecznych w użytku produktów.

  Jaka zabawka dla 9-miesięcznego dziecka okaże się najlepsza? Jak już wspomnieliśmy – to zależy od ogólnego rozwoju Twojej pociechy. Niezależnie od tego, na jakim etapie jest Twój maluch, jesteśmy przekonani, że znajdziesz coś idealnie dopasowanego do niego.

  W naszej kategorii znajdziesz zabawki dla dzieci od 9 miesięcy, które zachęca do zabawy, a także rozwiną umiejętności maluszków na kilku płaszczyznach. W asortymencie dostępne są takie akcesoria jak:

  • przytulanki wielofunkcyjne,
  • drewniane pchacze do nauki chodzenia,
  • okularki przeciwsłoneczne,
  • kółka treningowe do pływania,
  • bawełniane śpiworki,
  • rękawki do pływania,
  • drewniane kołatki w motywie zwierzątek,
  • drewniane zabawki edukacyjne,
  • tablice manipulacyjne,
  • plastikowe sztućce,
  • piramidki edukacyjne z muzyką,
  • książeczki aktywizujące,
  • bidony termiczne,
  • zabawki do kąpieli,
  • i wiele więcej.

  Wyżej wymienione zabawki interaktywne dla 9-miesięcznego dziecka to tylko zalążek oferty. Zachęcamy do przejrzenia pełnego asortymentu – postaw na rozwój razem z nami!

  Edukatorek – sklep z zabawkami edukacyjnymi dla dzieci.

 • Zabawki od 10 miesiąca

  Zakup zabawki dla dziecka nie jest łatwym zadaniem, a jeszcze trudniej jest, kiedy nie wiemy jakie umiejętności maluch posiada i czym się interesuje. Kupno zabawki nie może być dziełem przypadku, dlatego wszystkich poszukujących zabawki dla 10 miesięcznego dziecka, zapraszamy do naszego sklepu, gdzie zabawki pogrupowaliśmy, biorąc pod uwagę wiek dziecka, jego potrzeby i umiejętności.

  Zabawki muszą być bezpieczne dla dziecka

  W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie waszych pociech oferujemy tylko zabawki znanych i sprawdzonych producentów, które posiadają wszystkie potrzebne certyfikaty, by zostały dopuszczone do sprzedaży. Wybieramy produkty dobrej jakości, estetyczne i starannie wykonane nie pomijając wartości edukacyjnych. Zabawki powinny bawić, a jednocześnie stymulować rozwój dziecka. Zabawki od 10 miesiąca - wszystko “co ucieka”, posiada przyciski i wydaje dźwięki 10 miesięczne dziecko świetnie się przemieszcza raczkując, wspierając się o meble, “jeżdżąc na pupie”, posiada już także umiejętność śledzenia ruchu, dlatego kolorowe, pluszowe piłki i samochodziki z napędem należą do ulubionych zabawek malucha (można je rzucać, “gonić” za nimi). Zabawa jest ciekawsza, jeśli piłka wydaje dźwięki. W tym wieku dziecko uwielbia zabawki, które wydają odgłosy, doskonale “odszyfruje”, do czego służą przyciski, guziczki i pokrętełka. Pluszowa ośmiornica z mackami wyposażonymi w dźwięki będzie dla nich atrakcyjną zabawką.

  Klocki i sortery – zabawki dla 10 miesięcznego dziecka

  Wprawdzie maluch nie zbuduje jeszcze zamku z klocków, ale kilkuelementową wieżę jak najbardziej, a jeszcze lepiej wychodzi mu burzenie i wkładanie klocków do różnych pojemników. Taka zabawa potrafi wciągnąć dziecko na dłuższy czas. Dobrą zabawką okazują się piramidki i sortery. Ćwiczą koordynację wzrokowo -ruchową, usprawniają manualnie.

  Zabawki do kąpieli - higiena + wspieranie rozwoju

  Ponieważ dziecko już stabilnie siedzi, można urozmaicić mu kąpiel dając do wanny zabawki. Gumowe kaczuszki, foremki, pojemniczki, wodne tory, a nawet książeczki, które 10 miesięczny maluch z zapałem przegląda. Nawet dzieci, które niechętnie się myją, będą zachwycone.

  Pchacze i jeździki - do wspierania nauki chodzenia

  Jeśli dziecko już stabilnie stoi i wykazuje umiejętności do poruszania się w takiej pozycji, to pchaczejeździki są bardzo przydatne w ćwiczeniu nowych umiejętności. To tylko niektóre z propozycji zabawek dla 10 miesięcznego szkraba, innych szukaj na naszej stronie. Zapraszamy.

 • Zabawki dla rocznego...

  Dziecko pomiędzy dwunastym a dwudziestym czwartym miesiącem życia intensywnie się rozwija, dlatego powinno się wspierać jego rozwój i zachęcać je do zdobywania nowych umiejętności. Prezent na roczek to dobry podarek dla każdej pociechy – zabawki dla rocznego dziecka jednocześnie uczą i bawią. Ten czas jest bardzo ważny – maluch staje się wrażliwy na nowe bodźce, zaczyna być coraz ciekawszy świata, a także powoli odrzuca niemowlęce zabawki typu grzechotki czy gryzaki. Czym zatem je zastąpić? W naszym sklepie posiadamy zabawki edukacyjne dla rocznego dziecka – w ofercie znajdziesz zabawki przystosowane zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Sprawdź szeroki wybór zabawek dla rocznego dziecka w naszym sklepie i przekonaj się, na jak wiele sposobów pomożesz swojemu dziecku w rozwijaniu się.

  Jakie zabawki dla rocznego dziecka wybrać?

  Zabawki dla dzieci od 1 roku powinny spełniać dwie zasadnicze funkcje - bawić i uczyć. Roczny maluch wchodzi w nowy etap rozwoju. Zauważa pewne rzeczy, których do tej pory nie widział, i mimo że nie potrafi ich nazwać, wskazuje je palcem, ciekawy świata. W związku z tym warto postawić na zabawki 1+, które uczą i rozwijają umiejętności dziecka, takie jak np. układanki drewniane, książeczki czy drewniane instrumenty. Należy pamiętać o tym, że roczniaki powinny wykonywać także szereg ćwiczeń manualnych, dlatego idealnie w tym przypadku sprawdzą się wszelkiego rodzaju wieże, wańki wstańki, zabawki do kąpieli, wózki na zabawki czy jeździki.

  Zabawki dla dzieci od 1 roku - idealny pomysł na prezent

  Tak, jak niemowlętom zwykło się przynosić w prezencie ubranka czy inne akcesoria, tak w przypadku rocznych dzieci lepiej sprawdzą się już zabawki, z których każdy maluch na pewno się ucieszy. Sporą popularnością cieszą się interaktywne zabawki od 1 roku, a także jeździki wspierające równowagę roczniaka. Dla dziewczynek polecamy piękne szmaciane lalki i zwierzątka, dla chłopców - drewniane samochodziki. Sprawdź naszą szeroką ofertę zabawek dla dzieci od 1 roku i wybieraj spośród setek bezpiecznych i sprawdzonych artykułów.

  Prezent na roczek dla dziewczynki

  W naszym sklepie znajdziesz również zabawki dla rocznej dziewczynki. Posiadamy szeroki wybór szmacianych lalek i zwierzątek, które zaprojektowane zostały pod kątem nauki i rozrywki Twojej pociechy. Wśród lalek znajdują się zabawki typu dzidziuś w koszyczku z ubrankiem i kocykiem oraz tradycyjne szmacianki, które dziecko z chęcią przytuli. Dobrym pomysłem na prezent na roczek dla dziewczynki są również zwierzątka. Wśród nich znajdują się, m.in. skaczące, drewniane zwierzątka, autobusiki z figurkami zwierząt, książeczki z obrazkami czy zabawki do ciągnięcia. Sprawdź naszą ofertę – Edukatorek – nowoczesne zabawki na roczek dla dziewczynki.

  Prezent na roczek dla chłopca

  W Edukatorku znajdziesz również nowoczesne zabawki na roczek dla chłopca. W asortymencie posiadamy, m.in. drewniane autka, autobusy, jeździki, układanki z uchwytami czy kolorowe piłeczki. Wszystkie te zabawki to gwarancja mnóstwa frajdy dla Twojej pociechy, która nauczy się rozpoznawać pojazdy i kolory. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdziesz mnóstwo zabawek przystosowanych dla każdego dziecka.

 • Zabawki od 18 miesiąca

  Szukasz zabawki dla półtorarocznego dziecka i wciąż nie wiesz, co wybrać? Pozwól sobie pomóc! W Edukatorku znajdziesz starannie wyselekcjonowane akcesoria, które zachęcą malucha do zabawy i zadbają o jego prawidłowy rozwój. Zapraszamy do zapoznania się z kategorią zabawek od 18 miesiąca.

  Zabawki dla 18-miesięcznego dziecka – problem z wyborem

  Jakie zabawki dla półtorarocznego dziecka wybrać? To pytanie, które zadaje sobie spora część rodziców – w końcu 18-miesiąc życia malucha to czas, w którym zaczyna być on bardziej świadomy swojego ciała i otaczającego go świata. Jest to okres największego rozwoju, stąd też pociecha pragnie poznawać otoczenie za pomocą każdego ze zmysłów. Warto wykorzystać tę wiedzę i postawić na zabawki edukacyjne dla 18-miesięcznego dziecka, które zachęcą go do aktywnej zabawy w domu lub na zewnątrz (na trawie, w wodzie czy piasku).

  Jakie zabawki 18 m+ znajdziesz w Edukatorku?

  Dobra zabawka dla półtorarocznego dziecka nie może skupiać się na tylko jednym aspekcie, czyli rozwoju fizycznym. W tym czasie maluchy powinny rozwijać swoją wyobraźnię i kreatywność, a w tym niewątpliwie pomogą różnego rodzaju naklejki czy muzyczne gry pamięciowe z naszej oferty.

  Szukając zabawki dla 18-miesięcznej dziewczynki czy chłopca, musisz kierować się wieloma kryteriami. Pamiętaj, że nie może być ona przede wszystkim zrobiona z ostrych i niebezpiecznych materiałów. Co więcej, powinna być ona również poręczna, tak aby pasować do małej rączki maluszka.

  W Edukatorku znajdziesz zabawki edukacyjne 18 m+, które spełniają wszystkie wyżej wymienione założenia, a do tego wyróżniają się również bardzo przyjazną kolorystyką zachęcającą do zabawy. W kategorii dostępne są takie produkty jak:

  • zjeżdżalnie dla aut,
  • markery piankowe,
  • układanki magnetyczne,
  • zestawy do piaskownicy,
  • kulodromy z piłeczkami,
  • kredki ołówkowe,
  • książeczki,
  • naklejki,
  • drewniane figurki,
  • kredki woskowe,
  • jeździki i hulajnogi,
  • zestawy narzędzi ogrodowych dla małego ogrodnika,
  • wodne kolorowanki,
  • przykręcanki,
  • magnetyczne szkicowniki,
  • farby do malowania palcami,
  • sortery,
  • bączki,
  • łódeczki do kąpieli,
  • i setki innych produktów.

  Poznaj pełną ofertę już dziś i postaw na najwyższej jakości zabawki edukacyjne dla półtorarocznych dzieci – zapraszamy!

 • Zabawki od 2 lat

  Zabawki dla dzieci - 2 lata

  Dwulatek to już samodzielny, mały człowiek, bardzo ruchliwy i ciekawy świata. Samo chodzenie już mu nie wystarcza, on musi biegać, skakać, znaleźć ujście dla swojej energii, jest też bystrym obserwatorem, a otaczający świat nieustannie go zadziwia. Każdy etap rozwoju, to doskonalenie nabytych już umiejętności i kształtowanie nowych, a najlepszym narzędziem edukacyjnym są zabawki. Dziecko uczy się - bawiąc. Wybierając zabawki dla dwulatka warto wziąć pod uwagę temperament malucha, jego zainteresowania i umiejętności.

  Ruch - naturalna potrzeba dwulatka

  Rowerki biegowe i jeździk okazują się świetną zabawką do przemieszczania się, a przy tym wspierają rozwój ruchowy dziecka. Ulubioną zabawką dwulatka jest również piłka, którą z upodobaniem kopie, turla i rzuca. Ruchliwy maluch potrzebuje się “wyszaleć”, ale i wyciszyć, doskonale w tej roli spełniają się proste układanki i puzzle.

  Układanki, puzzle, klocki

  Dzięki takim zabawkom dziecko ćwiczy koordynację wzrokowo - ruchową, pamięć, spostrzegawczość i poznaje świat. Kilkuelementowe, drewniane układanki i puzzle (farma, pojazdy, zoo) nie tylko ćwiczą małą motorykę, ale poszerzają słownictwo, mogą służyć ćwiczeniom logopedycznym (naśladowanie głosów). Idealne zabawki dla dzieci od 2 lat (a nawet wcześniej) - to klocki. Wprawdzie dwulatek nie zbuduje jeszcze zamku, ale wieżę jak najbardziej. Przy okazji ćwiczy wyobraźnię przestrzenną, poznaje kształty i kolory.

  Zabawki dla dwulatka - małego artysty

  Ciastolina, piasek kinetyczny, kredki świecowe, przewlekanki - małe dłonie chętnie po nie sięgają, uruchamiając pokłady wyobraźni i ćwicząc mała motorykę (tym samym przygotowując do nauki pisania). Są to idealne zabawki dla chłopca i dziewczynki 2+.

  Obserwując najbliższe otoczenie dwulatek naśladuje dorosłych. Dziewczynki tulą lalki, a chłopcy bawią się autami. Są to pierwsze, “nieśmiałe” zabawy tematyczne.

  Pod hasłem “zabawki dla dzieci od 2 lat”, nie może zabraknąć książek. Czytanie, słuchanie i oglądanie obrazków pobudza wyobraźnię, poszerza wiedzę, wycisza. Proste rymowanki ćwiczą pamięć, usprawniają narządy mowy.

  Nie da się w kilku zdaniach opisać całego asortymentu zabawek dla dwulatków, dlatego zapraszamy do przejrzenia oferty naszego sklepu.

  Każda zabawka, którą prezentujemy jest bezpieczna dla dziecka. Stawiamy na jakość i sprawdzonych producentów. Skorzystaj z naszych propozycji!

  Zobacz zabawki dla chłopca i dziewczynki 2+

 • Zabawki od 3 lat

  Zabawki dla dziewczynek i chłopców 3 lata

  Trzyletnie dziecko, to już otwarty i chętny do współpracy młody człowiek. W tym okresie maluch ma już duży zasób wiadomości i wiele potrafi, chętnie przyswaja “nowości”. Ponieważ jest to wiek, w którym maluch chłonie wiedzę (a uczy się przez zabawę), należy dostarczać mu zabawek wspierających rozwój. Pamiętajmy o tym, że zabawa i zabawki dla trzylatka mają sprawiać radość i kształtować umiejętności - zarówno fizyczne jak i umysłowe.

  Zabawki dla dziecka od 3 roku – usprawniamy małą i dużą motorykę

  Dla prawidłowego 3 letnia dziewczynka i chłopiec potrzebuje zabawek ruchowych. Trzykołowe rowerki, piłka, hulajnoga pozwolą szkrabowi rozładować energię, a przy tym będą świetnym ćwiczeniem dla mięśni i kształtowania prawidłowej postawy. Jak ważne jest ćwiczenie małej motoryki (dłoni i paluszków) przekonujemy się na etapie nauki pisania, dlatego warto wykorzystać zainteresowanie trzylatka plasteliną, kredkami, piaskiem kinetycznym i pozwolić mu na twórczą działalność, która nie tylko przygotowuje do nauki szkolnej, ale dodatkowo rozwija kreatywność. Uwielbianą przez dzieci zabawką są klocki. Trzylatek potrafi już tworzyć pierwsze, proste budowle, a przy tym poznawać kształty, kolory i ćwiczyć wyobraźnię przestrzenną.

  Chcę być jak mama, chcę być jak tata – zabawki 3+

  Dla trzylatka “idolami” są rodzice i dzieci chętnie bawią się w “dorosłych” wykorzystując obserwacje z codziennego życia. Lalka jest dzidziusiem, którym się opiekują, maluch gotuje obiad, sprząta, wykonuje drobne naprawy w domu. Zadbajmy o to, by w jego otoczeniu znalazły się zabawki do zabaw naśladowczych (kuchenki i akcesoria, lalki i domki dla lalek, samochody, dziecięce zestawy majsterkowicza).

  Puzzle, układanki, książeczki - dbamy o rozwój umysłowy trzylatka

  Ćwiczenie logicznego myślenia, pamięci, koncentracji, cierpliwości - warto na te elementy rozwoju zwrócić uwagę, bo dzięki temu dziecko uniknie wielu problemów w wieku szkolnym. Należy tylko dobrać puzzle, układanki do umiejętności i zainteresowań malucha.

  Zabawki muzyczne dla trzylatka – kształcenie poczucia rytmu.

  Trzylatek chętnie bawi się zabawkowymi instrumentami ćwicząc jednocześnie poczucie rytmu – zainteresuje je bębenek czy cymbałki.

  Aby ułatwić Wam wybór odpowiedniej zabawki dla dziecka od 3 lat, zgromadziliśmy je w jednym miejscu. Wystarczy tylko przejrzeć naszą ofertę, dokonać zakupu i cieszyć się wraz z maluchem trafnością, estetyką i jakością zabawek.

 • Zabawki od 4 lat

  Czterolatek, to już prawdziwy przedszkolak. Jest samodzielną osóbką, która potrafi skutecznie komunikować się z otoczeniem, zadaje mnóstwo pytań, sprawnie posługuje się łyżką, sam się ubiera, korzysta z toalety. Ciągle jednak potrzebuje doskonalenia umiejętności, zdolności, poszerzania wiedzy o otaczającym świecie. Najlepszymi przyjaciółmi dzieci są zabawki. Szukając zabawki dla czterolatka, warto wybrać taką, która będzie wspierać jego rozwój. Dzieci uczą się i doskonalą swoją sprawność poprzez zabawę.

  Czterolatki uwielbiają zabawy tematyczne.

  Przenoszą swoje obserwacje otoczenia do zabawy. Zabawa w dom, lekarza, kierowcę “śmieciarki”, strażaka jest ciekawa, a wzbogacona o akcesoria takie jak zabawkowa kuchnia i naczynia, domek dla lalek, zestaw lekarski czy specjalistyczny pojazd, to już super zabawa.

  Zabawki dla dziecka w wieku 4 lat – manipulacyjne

  Kształcenie małej motoryki u dziecka jest bardzo ważne. Od sprawności manualnej zależeć będzie umiejętność pisania. Klocki są idealną pomocą w usprawnianiu koordynacji wzrokowo – ruchowej, ćwiczeń dłoni i paluszków, kształtowaniu wyobraźni przestrzennej. Czterolatek z chęcią konstruuje z klocków przestrzennych o różnych kształtach, lubi drewniane układanki. Zabawki dla 4 latka typu zestawy artystyczne, kredki, ciastolina, naklejki, farby, koraliki, czyli wszystko, co pozwala na twórcze działanie z pewnością zainteresują dzieci, przy czym są dobrym ćwiczeniem małej motoryki. Czterolatki chętnie słuchają bajek, krótkich wierszyków i opowiadań, chętnie pobawią się w teatr O tym, że warto czytać dzieciom, nie trzeba nikogo przekonywać. Czterolatek z chęcią słucha, lubi oglądać ilustracje w książeczkach. Warto urozmaić opowiadanie bajek wprowadzając do zabawy pacynki. Dzieci w tym wieku kochają pacynki, które są dla nich stworami z pogranicza magii, chętnie także się nimi bawią, tworząc własne opowieści.

  Zabawki od 4 lat – puzzle i gry o prostych zasadach

  Czterolatki zainteresują puzzle 30 –60 elementowe (szczególnie o ulubionej tematyce), układanki np. klocki obrazkowe i gry takie jak domino (obrazkowe i tradycyjne) czy memory. Wybierając zabawki dla dziecka zadbaj, by były dla niego nie tylko atrakcyjne, ale dobrej jakości i bezpieczne, a takie są do kupienia w naszym sklepie. Szukasz zabawki dla 4 latka? Sprawdź naszą ofertę.

 • Zabawki od 5 lat

  Zakup zabawki dla pięciolatka to nie lada wyzwanie. Ten mały człowiek już doskonale wie, czego chce i co lubi. Wybierając dla niego prezent, należy zatem kierować się jego upodobaniami, a jednocześnie nie rezygnować z funkcji edukacyjnych, jakie posiadają niektóre z zabawek dla dzieci od 5 lat. Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszego sklepu, gdzie znajdziesz artykuły, które przypadną do gustu zarówno Tobie, jak i Twojemu dziecku.

  Konstrukcyjne zabawki dla 5 latka

  Wśród zabawek 5+ niewątpliwie królują wszelkie zestawy konstrukcyjne. Najpopularniejszymi z nich od dawna pozostają klocki. Dziecko zna już drewniane klocki z poprzednich lat, jednak dopiero teraz jest w stanie samodzielnie przeglądać instrukcję, wykonywać polecenia w niej zawarte i budować to, co zamieszczono na obrazku, bez pomocy rodziców. Wśród konstrukcyjnych zabawek dla 5 latka w naszym sklepie znajdziesz także magiczne i neonowe klocki, wykonane z miękkich materiałów.

  Nauka połączona z zabawą

  Doskonałym pomysłem na prezent dla pięciolatka są także produkty edukacyjne. Dzięki przepięknie wydanym, kolorowym mapom świata czy poszczególnych krajów Twoje dziecko w łatwy i przyjemny sposób poszerzy swoją wiedzę. Podobnie stanie się w przypadku książek, takich jak atlasy obrazkowe czy opowiadania podróżnicze, a także puzzli, gier matematycznych i pamięciowych. Zdecyduj sam i wybierz tę z zabawek od 5 lat, która Twoim zdaniem najlepiej sprawdzi się w przypadku Twojego dziecka.

 • Zabawki od 6 lat

  Zabawki są najlepszymi towarzyszami dzieci. Ich rola we wspieraniu rozwoju maluchów - ogromna. Reklamy bombardują ofertami zabawek, które powinno mieć każde dziecko, ale kupno nie powinno być podyktowany sugestią reklamy, zabawka ma być odpowiednio dobrana do wieku, umiejętności i zainteresowania dziecka. Innych zabawek potrzebuje dwulatek, a innych sześciolatek. Jeśli jesteś rodzicem 6 latka, to z wyborem zabawki raczej nie masz problemu, gorzej mają “ciocie”, które o potrzebach sześcioletniego dziecka niewiele wiedzą. Podział zabawek w oparciu o wiek dziecka znacznie ułatwi trafny wybór.

  Zabawki dla sześciolatka - kreatywne, konstrukcyjne, dydaktyczne

  6latki są żywiołowe, entuzjastyczne, ruchliwe, a do tego ciekawe świata i chętnie uczą się nowych rzeczy. 6 lat, to również wiek, w którym dziecko przygotowuje się do nauki szkolnej, warto więc wybierać takie zabawki, które nie tylko dadzą radość, ale także będą wspierać rozwój dziecka.

  Kreślenie liter, utrzymywanie się w liniach zeszytu nie jest sprawą łatwą, dlatego ćwiczenia małej motoryki są niezwykle ważne. Kredki, pisaki, farby, kolorowanki, przewlekanki i nawlekanki, zestawy artystyczne, papierowe składanki, to super zabawki dla sześciolatka. Również lubiane przez dzieci zabawki konstrukcyjne ćwiczące wyobraźnię przestrzenną i koordynację wzrokowo - ruchową, są niezastąpione w ćwiczeniach motorycznych. Klocki, gry zręcznościowe i puzzle - zabawki dla dzieci w każdym wieku (dostosowujemy tylko stopień trudności).

  Nauka przez zabawę - zabawki od 6 lat

  Dzięki zabawkom dydaktycznym dostosowanym do wieku dziecka, zwiększamy jego potencjał poznawczy, ćwiczymy pamięć, cierpliwość, logiczne myślenie, uczymy współpracy, przestrzegania zasad, radzenia sobie z emocjami. Ponieważ gry wymagają obecności innych osób, świetnie wzmacniają relacje w domu czy grupie rówieśniczej. Sześciolatki nadal chętnie bawią się autami i lalkami, chętnie pojeżdżą hulajnogą, pograją w piłkę - dla wszechstronnego rozwoju dziecka ważna jest różnorodność zabawek. Jeśli szukasz zabawki dla dziecka w wieku 6 lat, jesteś w dobrym miejscu. Przejrzyj ofertę naszego sklepu, tu kupisz zabawki bezpieczne, dobrej jakości, estetyczne i odpowiednie dla 6latka.

 • Zabawki od 7 lat

  Wybór zabawki dla 7 latka może być nieco problematyczny. Jest to w końcu czas, w którym dziecko ma dziesiątki zainteresowań naraz, przez co czasem ciężko trafić w jego gusta. Na swoje szczęście jesteś w dobrym miejscu. Edukatorek to sklep, który przyjazny jest dla każdego dziecka – niezależnie od tego, jakie ma upodobania. Sprawdź naszą bogatą ofertę i wybierz zabawki dla 7 latka, które zachęcą go do długich zabaw, a przy okazji nauczą go nowych rzeczy każdego dnia – zapraszamy.

  Zabawki dla 7 latka – wybór musi być przemyślany

  „Zabawki dla siedmiolatka”, „zabawki dla dzieci 7 lat”, „zabawki od 7 lat” – szukałeś/szukałaś kiedyś w ten sposób akcesoriów dla swojej pociechy? Jeśli tak to zapewne doskonale wiesz, jak ciężko jest wybrać coś, co spodoba się dziecku i po kilku chwilach nie pójdzie w kąt.

  Jakie zabawki dla dzieci od siedmiu lat wybrać? Przede wszystkim zastanowić się nad tym, co Twoje dziecko lubi. 7. rok życia to czas, w którym maluchy są świadome tego, czego chcą, mają swoje pierwsze hobby i dużo eksperymentują. Dlatego też jednym z popularniejszych rozwiązań są puzzle tekturowe czy układanki magnetyczne, które znajdziesz w naszej ofercie. Tego typu zabawki kreatywne dla 7 latka pozwalają rozwinąć wyobraźnię, a także polepszyć koncentrację.

  Zabawki dla siedmiolatka – kreatywne zabawki w ofercie Edukatorka

  Kreatywne zabawki dla 7 latki/latka są szczególne polecane dla małych artystów i maluchów, które lubią tworzyć coś z niczego. Oprócz wspomnianych wcześniej puzzli i układanek na uwagę zasługuje również zestaw kreatywny dla 7 latki/latka z papierowymi wróżbami. Składanie kształtów oraz naklejanie na nie elementów to opcja wielogodzinnych zabaw, które poprawiają zdolności manualne i wpływają na wyobraźnie dziecka. Każda zabawka edukacyjna dla 7 latka z naszego sklepu spełnia swoje zadanie i doskonale rozwija maluchy. Co jeszcze znajdziesz w ofercie? Wśród dostępnych artykułów znajdziesz inne zestawy kreatywne dla siedmiolatków oraz inne zabawki takie jak:

  • gry taktyczne,
  • ćwiczenia matematyczne,
  • ćwiczenia ortograficzne,
  • maski do zdobienia,
  • układanki,
  • kryształki do układania,
  • origami,
  • kubeczki (gra zręcznościowa),
  • wyklejanki,
  • farbki,
  • bawełniane fartuszki do nauki gotowania,
  • łapacze snów,
  • okularki przeciwsłoneczne,
  • zestawy artystyczne brokatowe,
  • zestawy do szycia,
  • gry karciane,
  • gry planszowe,
  • i wiele więcej.

  Nasze zabawki dla dziewczynek w wieku 7 lat i chłopców są gwarancją udanych zabaw każdego dnia. Wesprzyj prawidłowy rozwój swojego dziecka, które kto wie, już w takim wieku odkryje w sobie talent dzięki specjalnym zestawom kreatywnym z naszej oferty.

  Zapraszamy do składania zamówień. Edukatorek – sklep z zabawkami edukacyjnymi.

 • Zabawki od 8 lat

  Masz ośmiolatka w domu? Podaruj mu wyjątkowy prezent w postaci zabawki dla dzieci od 8 lat. W tej kategorii znajdziesz akcesoria, które będą doskonale rozwijać umiejętności Twojej pociechy na każdej płaszczyźnie. Sprawdź nasze zabawki dla 8 latka i postaw na prawidłowy rozwój dziecka poprzez zabawę – Edukatorek.

  Zabawki dla 8 latka – problem z wyborem

  „Zabawki dla dziewczynek 8 lat”, „zabawki dla chłopca 8-latka”, „zabawki dla dzieci w wieku 8 lat” – to tylko część zapytań, które codziennie lądują w wyszukiwarce internetowej. Nic w tym dziwnego – wielu rodziców ma problem z tym, jakie akcesoria spełnią oczekiwania ich pociech i jednocześnie nie stracą zainteresowania po kilku zabawach. Zabawki dla 8-letniej dziewczynki czy chłopca powinny przede wszystkim zachęcać do długiej zabawy, a jednocześnie nieustannie rozwijać wyobraźnie dziecka oraz jego zdolności manualne.

  Zabawki dla ośmiolatka – edukacyjne zestawy pomysłem na udany prezent

  W Edukatorku doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężko jest sprawić prezent ośmiolatkom. Dlatego nasz sklep przygotował wyjątkowo bogatą ofertę zabawek dla dzieci w wieku 8. lat, dzięki czemu z pewnością znajdziesz coś, co przypadnie do gustu Twojemu maluchowi.

  Szczególnie polecane są zestawy kreatywne dla 8-latków, dzięki którym będą one miały szansę wykazać się kreatywnością. Jaki zestaw kreatywny dla dziewczynki 8-letniej wybrać? Jaka zabawka kreatywna dla 8-latka okaże się najlepsza? Zdecyduj sam po zapoznaniu się z pełną ofertą, w której znajdziesz takie akcesoria jak m.in.:

  • zestawy do tworzenia biżuterii (idealne zabawki dla 8-letniej dziewczynki, która lubi przystrajać się każdego dnia),brazylijskie bransoletki (kolejne zabawki dla dziewczynek od 8. lat, które cieszą się dużą popularnością),
  • puzzle tekturowe w różnych motywach (kreatywna zabawka dla 8-latka, która świetnie uczy cierpliwości i polepsza koncentracje),
  • zestaw do tworzenia origami (zestaw kreatywny dla 8-latka/latki rozwijający wyobraźnie oraz polepszający umiejętności manualne dziecka),
  • gry karciane (zabawki dla dzieci 8 lat dla dziewczyn i chłopców polepszające pamięć),
  • gry zręcznościowe (są to ciekawe zabawki dla 8-latka, dzięki którym dziecko polepsza swój refleks i ćwiczy spostrzegawczość),
  • układanki.

  To jednak nie wszystko, co przygotowaliśmy w ofercie. Sprawdź pozostałą część asortymentu i spraw swojemu ośmiolatkowi wyjątkowy prezent w postaci zabawek wspierających prawidłowy rozwój. Wszystkie akcesoria są bezpieczne w użytku. Zapraszamy do wizyt naszego sklepu i życzymy udanych zakupów.

  Edukatorek – edukacyjne zabawki dla dzieci w każdym wieku.

 • Zabawki od 9 lat

  Wybór zabawki dla 9 latka nie należy do najłatwiejszych. Dzieci w tym wieku mają to do siebie, że szybko nudzą się daną rzeczą, przez co ciężko spełnić ich wszystkie oczekiwania. Znalezienie odpowiedniej zabawki dla 9 latki/latka często jest sztuką – na szczęście są takie miejsca jak Edukatorek, czyli sklep, w którym wiemy, co dziewięciolatkowie lubią najbardziej. Sprawdź naszą ofertę i spraw wyjątkowy prezent dla swojego malucha już dziś – zapraszamy.

  Zabawki dla 9 latka i 9 latki – jak wybrać?

  Zastanawiając się nad tym, jakie zabawki dla 9 latka chłopca czy zabawki dla 9-letniej dziewczynki wybrać, warto najpierw przeanalizować to, jaki gust ma Twoje dziecko. 9. rok życia to czas, w którym dzieci rozwijają swoje indywidualne zainteresowania, przez co prezenty najczęściej powinny być już spersonalizowane pod konkretne upodobania.

  Kolejnym czynnikiem podczas wyboru zabawki dla dzieci w wieku 9 lat, który warto wziąć pod uwagę, jest to, jak zabawka wpływa na dziecko. Jak wiadomo – najlepsza nauka płynie przez zabawę, dlatego też przymierzając się do kupna zabawki dla chłopca w wieku 9. lat czy dziewczynki, warto sięgać po takie akcesoria, które zapewnią Twoich pociechom nieustanny rozwój.

  Zabawki dla dzieci 9 lat – postaw na zestawy kreatywne z oferty Edukatorka

  Przeglądając ofertę Edukatorka, z pewnością już nie będziesz zadawać sobie pytań typu „jaka zabawka dla dziewczynki 9 lat” czy „jakie zabawki dla chłopca 9 lat wybrać”. Nasz sklep przygotował wyjątkową ofertę akcesoriów, które z pewnością przypadną do gustu Twojemu maluchowi. Szczególnie polecane są zabawki edukacyjne dla 9 latka/latki, czyli zestawy kreatywne, dzięki którym dziecko ma okazję wykazać się kreatywnością przy jednoczesnym ćwiczeniu zdolności manualnych i rozwijaniu wyobraźni. W naszej ofercie znajdziesz kreatywne zabawki dla 9 latka/9 latki takie jak:

  • ćwiczenia ortograficzne,
  • zestawy do rysowania i zgadywania polepszające koncentrację,
  • zestawy artystyczne,
  • zestawy do tworzenia biżuterii (bardzo popularne zabawki kreatywne dla 9 latki, która lubi tworzyć coraz to nowsze świecidełka),
  • zestawy do tworzenia opasek (kolejny zestaw kreatywny dla 9 latki, w którym dziewczynka ma szansę wykazać się swoją wyobraźnią),
  • zestawy do szycia (fajne zabawki dla 9 latki, która wyrasta na młodą projektantkę mody),
  • gry edukacyjne na spostrzegawczość,
  • albumy do kolorowania,
  • puzzle tekturowe,
  • zabawkowe wykrywacze metali (zabawki interaktywne dla 9 latka, który lubi odkrywać świat),
  • quizy edukacyjne,
  • papierowe układanki.

  Te oraz inne zabawki dla 9-letniego chłopca i 9-letniej dziewczynki znajdziesz w tej kategorii. Zachęcamy do przejrzenia pełnej oferty. Spraw prezent swojemu maluchowi z bezpiecznymi zabawkami dla dziewięciolatków, które wspomogą ich naturalny rozwój.

  Edukatorek – sklep z edukacyjnymi zabawkami

 • Zabawki od 10 lat

  Zbliżają się urodziny Twojej pociechy, a Ty nie wiesz, co mógłbyś jej podarować?
  Zastanawiasz się, jaka będzie najlepsza zabawka dla 10 latka? Jeżeli masz ból głowy, to nie martw się na zapas. Jesteś w dobrym miejscu – w tej kategorii znajdziesz zabawki dla dzieci od 10 lat, które z pewnością trafią do gustu nieco starszych maluchów.

  Zabawka dla 10 latka – wybór nie tak oczywisty

  „Zabawki dla dziewczynek 10 lat”, „zabawki dla chłopca 10 lat” – brzmi znajomo? W życiu każdego rodzica przychodzi moment, że ciężko jest wybrać odpowiednie zabawki. 10 lat w końcu to wiek, w którym maluch powoli staje się duży – jego gusta się zmieniają, a on sam często twierdzi, że już jest za duży na dziecinne zabawki, którymi jeszcze do niedawna się bawił. Nasz sklep – nauczony doświadczeniem – wie, jakie zabawki dla dzieci w wieku 10 lat okażą się najlepsze. Chcąc ułatwić rodzicom wybór, stworzyliśmy kategorie, w których znajdziesz produkty kierowane wyłącznie dla dziesięciolatków i wzwyż.

  Zabawki dla dzieci 10 lat+ – poznaj naszą ofertę

  Jak już sama nazwa wskazuje – zabawki od 10 lat są przeznaczone dla nieco starszych dzieci, dla których klocki, pluszaki czy układanki dla kilkulatków już się znudziły. Takich gadżetów nie brakuje również w tej kategorii – występują one jednak w nieco bardziej skomplikowanej formie. Jakie zabawki przygotowaliśmy? Wśród produktów znajdziesz m.in.:

  • puzzle tekturowe,
  • ćwiczenia ortograficzne,
  • ćwiczenia matematyczne,
  • zestawy artystyczne,
  • zestawy do tworzenia biżuterii,
  • gry edukacyjne,
  • zestawy kreatywne origami,
  • zestawy artystyczne do szycia,
  • gry planszowe,
  • zestawy do eksperymentów,
  • papierowe ubieranki,
  • gry magnetyczne.

  Proponowane przez nas zabawki doskonale rozwijają wyobraźnie, uczą języka, działań matematycznych, polepszają zdolności manualne, a także wspomagają myślenie. Tego typu produkty świetnie sprawdzą się na prezent na 10. urodziny i sprawią, że Twoje dziecko zacznie rozwijać się jeszcze szybciej – a wszystko to poprzez zabawę.

  Serdecznie zachęcamy do przejrzenia pełnej oferty i wybrania wyjątkowych zabawek dla 10 latków – Edukatorek.

 • Zabawki od 11 lat

  Twoje dziecko stało się już nastolatkiem i z tego tytułu planujesz zrobić mu wyjątkowy prezent w postaci zabawki dla dzieci 11 lat? Pomimo tego, że maluch już nie jest wcale taki mały, jest to czas, w którym wciąż powinien rozwijać się nie tylko przez naukę, ale również przez zabawę. Sprawdź naszą ofertę i zobacz, jaka zabawka dla 11 latka okaże się najodpowiedniejsza dla Twojej pociechy – zapraszamy!

  Jaka zabawka dla 11 latka? Problem z wyborem

  „Zabawki dla dziewczynek 11 lat”, „zabawki dla 11 latka chłopca” – takie hasła wpisywane są przez rodziców w całej Polsce. Nas to absolutnie nie dziwi – sami posiadamy dzieci i zdajemy sobie sprawę, jak trudno jest czasem znaleźć tę idealną zabawkę dla jedenastolatka.

  Prezent dla dziewczynki 11-letniej bądź chłopca powinien być dobrze przemyślany. Chcąc ofiarować coś swojemu dziecku, należy się troszkę wysilić – pamiętaj, że dzieci w tym wieku wchodzą w zupełnie nowy etap życia. Przestają być brzdącami bawiącymi się pluszakami, a stają się „prawie dorośli” (przynajmniej w ich własnych oczach) i zaczynają to pokazywać wszystkim wokół – również przez zabawę.

  Zabawki 11 lat – gry i zestawy dla nieco większych maluchów

  Jakie zabawki od 11 lat okażą się trafne? Dzieci w tym wieku zdecydowanie chętniej sięgają po różnego rodzaju zestawy kreatywne czy artystyczne, a także gry logiczne, które wymagają od nich skupienia. Nas, jako rodziców, może to tylko cieszyć – gry edukacyjne dla 11 latka czy zabawki kreatywne dla 11 latki sprawiają, że dziecko może spędzić na zabawie wiele godzin, a przy tym rozwinąć swoje zdolności na wielu płaszczyznach – zaczynając od koordynacji ruchowej, a kończąc na pamięci, koncentracji czy wyobraźni.

  Tego typu zabawki dla 11 lat znajdziesz na stronie naszego sklepu. To jednak nie wszystko – nasza oferta jest o wiele bogatsza, dzięki czemu masz szansę znaleźć coś, co z pewnością ucieszy Twojego nastolatka. W ofercie dostępne są takie akcesoria jak m.in.:

  • zestawy artystyczne,
  • zestawy kreatywne do tworzenia opasek,
  • karciane gry edukacyjne,
  • albumy do kolorowania,
  • zestawy do tworzenia biżuterii,
  • ćwiczenia ortograficzne,
  • ćwiczenia matematyczne.

  Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszego sklepu i życzymy udanych zakupów! Edukatorek – sklep z zabawkami edukacyjnymi dla dzieci w każdym wieku.


 • Zabawki od 12 lat

  Wybór idealnej zabawki dla 12 latka nie jest prostym zadaniem. Jeśli nie masz pomysłu na prezent dla swojego dziecka, jesteś w dobrym miejscu. W Edukatorku znajdziesz szereg inspiracji, dzięki którym wybór tej idealnej zabawki dla dzieci w wieku 12 lat będzie znacznie prostszy – zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

  Zabawka dla 12 latka – problem z wyborem

  „Zabawki 12 lat”, „zabawki dla dzieci 12 lat” – brzmi znajomo? W taki lub podobny sposób często szukamy czegoś dla naszych pociech, co zastąpi im ekran komputera i pozwoli spędzić wolny czas na czymś pożytecznym. Dwunasty rok życia to czas, w którym maluch powoli przestaje być maluchem – nastoletni czas to ostatni krok przed dorosłością. Dlatego też warto zadbać o to, aby te ostatnie dziecięce lata były beztroskie. W tym z pewnością pomogą odpowiednio dobrane zabawki dla dzieci od 12 lat z oferty Edukatorka.

  Tylko jakie zabawki od 12 lat wybrać? Przecież jeszcze niedawno brzdąc biegał po z pluszakiem pod pachą – dziś z kolei preferuje nieco inne zabawki, dzięki którym będzie mógł trochę pokombinować i stworzyć często coś z niczego.

  Zabawki dla 12 latka – akcesoria dostosowane do potrzeb nastolatków

  Jeśli się zastanawiasz, jakie zabawki dla chłopca 12 i analogicznie – jakie zabawki dla dziewczynek 12 lat okażą się najlepsze, musisz sobie zadać podstawowe pytanie: co tak naprawdę lubi Twoje dziecko? Pamiętaj, że prezenty dostosowane do upodobań maluchów zawsze są trafione. Z doświadczenia wiemy, że nastolatkowie w tym wieku zaczynają rozwijać swoje talenty – najczęściej w rysowaniu czy rękodziele.

  Dlatego też ciekawą pozycją na prezent będzie z pewnością zestaw kreatywny dla 12 latki i 12 latka z naszej oferty, czyli zabawka, która rozwinie wyobraźnie i kreatywność, a także rozwinie zdolności manualne Twojej pociechy. Zabawki dla dzieci 12 lat powinny również wspierać pamięć np. za pomocą ćwiczeń ortograficznych czy matematycznych, które również dostępne są na stronie Edukatorka.

  Wyżej opisane akcesoria do zabawy to nie wszystko, co znajduje się w naszym asortymencie. Jakie fajne zabawki od 12 lat znajdziesz w naszej ofercie?

  • Ćwiczenia ortograficzne.
  • Ćwiczenia matematyczne.
  • Zestawy artystyczne.
  • Zestawy kreatywne.
  • Zestawy do tworzenia biżuterii.
  • Albumy do kolorowania.
  • Gry edukacyjne.

  Polecamy zapoznać się z pełną ofertą i wybrać wyjątkowe zabawki dla 12 latków, które z pewnością dostarczą wiele frajdy Twoim pociechom każdego dnia. Serdecznie zapraszamy – sklep z zabawkami edukacyjnymi Edukatorek.

 • Zabawki od 13 lat

  Szukasz zabawki dla 13-letniego dziecka? Jesteś w dobrym miejscu. W tej kategorii znajdziesz wyselekcjonowane akcesoria, które dopasowane są do zainteresowań i manualnych możliwości nastolatków powyżej 13. roku życia. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem – sklep Edukatorek.

  Zabawka dla 13 latka – niełatwy wybór

  „Zabawki dla dzieci 13 lat” „zabawki dla dziewczynek 13 lat”, „zabawki 13 lat dla chłopca” – to tylko niektóre z fraz, które wpisywane są każdego dnia w wyszukiwarkę. My to znamy, bo sami jesteśmy rodzicami i doskonale zdajemy sobie sprawę, jak kłopotliwe jest robienie prezentu dla dziecka w tym wieku. Oczywiście nie oznacza to, że 13-latek nie interesuje się zabawą – wręcz przeciwnie. Po prostu należy wiedzieć, co lubi – wtedy kupno zabawki nie będzie takie trudne.

  Zabawki dla dzieci 13 lat – a może zestaw kreatywny?

  Jaka zabawka dla 13 latka okaże się dobrym pomysłem na prezent? Warto pamiętać o tym, że dzieci w tym wieku często odkrywają swoje talenty. Nastolatkowie często przejawiają swoje zainteresowania m.in. rękodziełem czy rysunkiem. Taki trend towarzyszy dzieciom od wielu lat. Dlatego też na podstawie naszych obserwacji stworzyliśmy naszą ofertę zabawek dla 13-latków, w której znajdują się wyjątkowe zestawy artystyczne i kreatywne.

  Zestaw kreatywny dla 13 latki i 13 latka to taki rodzaj zabawki, która wspomaga dziecięce pasje i pomaga rozwijać się w wybranym kierunku. Doskonałym tego przykładem jest oferowane na naszej stronie perłowe obrazki, czyli zestaw do tworzenia obrazków przy użyciu kolorowych perełek. Kolejną zabawką, która od lat cieszy się dużym zainteresowaniem, jest kreatywny zestaw do tworzenia opasek, czyli pozycja dla każdej młodej modnisi.

  I właśnie tego typu zabawki dla dzieci w wieku 13 lat znajdziesz na naszej stronie. Nasze zestawy rozwijają wyobraźnie i kreatywność, a także zdolności manualne.

  Sprawdź pełną ofertę naszych zabawek dla 13 latków i wybierz akcesoria, które zapewnią im wielogodzinną zabawę każdego dnia – Edukatorek.

 • Zabawki od 14 lat

  Kupno zabawki dla 14 latka nieraz okazuje się nie lada wyczynem. Nastoletni syn czy córka często ma już swoje wyobrażenie o zabawie, która dla nas, rodziców, często może okazać się mało zrozumiała. Taki wiek dziecka nie oznacza, że nie ma dla niego odpowiednich akcesoriów do zabawy. W tej kategorii znajdziesz starannie wyselekcjonowane zabawki dla dzieci w wieku 14 lat i wyżej – zapraszamy do przejrzenia naszej oferty.

  Zabawka dla 14 latka – problem z wyborem

  „Zabawka dla 14 latka”, „zabawki dla dzieci 14 lat” – znamy ten ból, bo sami mamy dzieci i wiemy, jak ciężko czasem jest wybrać coś, co zainteresuje nasze pociechy – zwłaszcza gdy są one w takim wieku. Nastolatkowie mają to do siebie, że przeżywają często okres buntu i już nie uważają się za dzieci. Jest to zrozumiałe – dla każdego rodzica jednak dziecko będzie zawsze dzieckiem, stąd też chęć obdarowywania go zabawkami, które zapewnią mu godziny dobrej zabawy każdego dnia.

  Zabawki dla dzieci 14 lat – co wybrać?

  Jakie więc zabawki dla 14 latków okażą się strzałem w dziesiątkę? Nastolatkowie często przejawiają zainteresowanie zestawami kreatywnymi i takimi zabawkami, które mogą składać/rozkładać na wiele sposobów. Dzieci w takim wieku często mają sprecyzowane zainteresowania, dlatego też warto pomyśleć o tym, co tak naprawdę Twoja pociecha lubi.

  Czym zainteresować nastolatkę? Edukatorek poleca m.in. brokatowe markery z efektem 3D, które sprawdzą się nie tylko w domu, ale również w szkole. Jest to propozycja dla każdej artystki, która dzięki nim będzie mogła wykazać się kreatywnością i wyobraźnią.

  A to nie koniec zabawek edukacyjnych dla 14 latków – w ofercie dostępnych jest również wiele modeli 3D do składania – od mini szklarni, przez sypialnie, aż po pracownie czy balkony. Takie akcesoria z pewnością zaciekawią zarówno chłopców, jak i dziewczynki.

  Zachęcamy do przejrzenia oferty. Wszystkie zabawki dla 14 latków są wykonane z wytrzymałych materiałów i są całkowicie bezpieczne w użytku. Edukatorek – edukacyjne zabawki dla każdego dziecka.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 9900 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 9900 elementów
WEDŁUG WIEKU
Znajdź zabawki odpowiednie dla wieku Twojego dziecka.

WEDŁUG WIEKU