WEDŁUG WIEKU 

Jest 5229 produktów.

Podkategorie

 • Zabawki dla noworodków

  Zabawki bezpieczne dla noworodka

  Pierwsze tygodnie życia, to dla noworodka etap adaptacyjny. Dziecięca aktywność ogranicza się do spania, jedzenia i wydalania. Kiedy część rodziców zastanawia się, czy na tym etapie potrzebne są zabawki dla noworodka, pozostali kupują zabawki bez zastanowienia. Na tym etapie rozwoju dzieci nie potrzebują zabawek do zabawy, bo nie potrafią się nimi bawić. Nie posiadają jeszcze ani fizycznych, ani psychicznych umiejętności w tym zakresie.

  Jednak zabawki w otoczeniu noworodka powinny się pojawić, ale takie, które będą stymulować jego rozwój. Dla takiego maluszka ważne jest dostarczanie bodźców stymulujących rozwój sensoryczno-motoryczny. Ponieważ w tym okresie dziecko nie chwyta jeszcze zabawek, jego wzrok nie posiada odpowiedniej ostrości, ma wrażliwy słuch i jest wrażliwy na dotyk, więc najlepiej sprawdzą się zabawki w postaci kolorowych zawieszek do wózka i łóżeczka, karuzelki i pozytywki oraz płaskie przytulanki i miękkie grzechotki do pobudzania zmysłu dotyku.

  Zabawki dla niemowląt powinny być barwne

  Zabawki dla niemowląt powinny być kolorowe (nie w barwach pastelowych, ale nasyconych), nie powinny być bardzo “pstrokate”, bo zbyt duża ilość bodźców wzrokowych powoduje rozdrażnienie. Do stymulowania zmysłu wzroku przydadzą się maty z pałąkiem, do którego przywieszone są zawieszki, karty i książeczki kontrastowe, które można zawiesić tak, by dziecko mogło na nie patrzeć, czy samemu pokazywać je dziecku.

  Noworodek słyszy i uwielbia słuchać, dlatego zawieszki do łóżeczka z pozytywką, pozytywki wydające łagodne dźwięki są jak najbardziej potrzebne noworodkowi dla ćwiczeń zmysłu słuchu i wyciszania się. Płaskie przytulanki o miękkich i różnorodnych fakturach stymulują zmysł dotyku, podobnie będą działać zawieszki i grzechotki, kiedy maluch zacznie po nie sięgać, ale już mięciutka grzechotka, na której noworodek automatycznie zaciska dłoń dostarcza bodźców. W pierwszym etapie rozwoju zabawki dla noworodka służą do przyglądania się im i słuchania, kolejnym jest wyciąganie rączek w kierunku zabawki i dopiero ich “badanie”, ale są to etapy bardzo ważne dla prawidłowego rozwoju dziecka. Zabawki dla noworodków, które posiadamy w ofercie naszego sklepu są bezpieczne i dostosowane do potrzeb maluszków.

 • Zabawki od 3 miesiąca

  W trzecim miesiącu życia dziecko z zapałem obserwuje otoczenie. Już nie tylko przygląda się zabawkom, ale potrafi śledzić je wzrokiem, wyciągać do nich raczki, czasem uda mu się jakąś chwycić, szuka źródeł dźwięku, rozpoznaje bliskich, próbuje nawiązać “rozmowę” z nami czy przedmiotami. Położone na brzuszku unosi główkę. Rozgląda się i szuka zabawek.

  Jakie zabawki będą odpowiednie dla 3 miesięcznego niemowlęcia?

  W otoczeniu dziecka nie może zabraknąć zabawek, szczególnie takich, które będą dostarczać bodźców wzrokowych, słuchowych i dotykowych, czyli takich, które będą wspierać jego rozwój. Aby ułatwić rodzicom wybór odpowiednich zabawek, pogrupowaliśmy je w kategorię wiekowe, w ten sposób z łatwością każdy znajdzie zabawki dla dziecka od 3 miesiąca życia. Jest to ciągle taki etap rozwoju, w którym aktywizowanie zmysłów pełni najważniejszą rolę w integracji sensorycznej wpływającej na pracę układu nerwowego.

  Takie zabawki będą odpowiednie dla trzymiesięcznego dziecka

  Różnorodność faktur, kształtów, kolorów i dźwięków. Najlepiej sprawdzają się kolorowe zawieszki do wózków, łóżeczek, maty edukacyjne wyposażone w pałąk, do którego przywieszone są zabawki i wszelkie gryzaki. Wprawdzie maluch jeszcze nie ma zębów, ale ulubioną zabawą jest wpychanie do buzi nie tylko własnej piąstki czy stopy, ale także zabawek. Gryzaki są zabawkami do takich czynności stworzonymi, ponieważ są lekkie, wykonane z bezpiecznych materiałów i łatwo zadbać o ich czystość. Dzięki takim zabawkom niemowlę ćwiczy koordynację wzrokowo - ruchową. Zabawki od 3 miesiąca, to aktywizujące przytulanki i grzechotki o różnych fakturach, kształtach, szeleszczące czy wydające dźwięki. Jeśli maluch przypadkowo odkryje ich działanie, po pewnym czasie uda mu się wprawić zabawkę” w ruch” czy wydobyć dźwięk z grzechotki.

  Trzymiesięczne dziecko lubi słuchać głosu bliskich

  Ciekawą zabawą będzie więc dla niego książeczki kontrastowe i przytulankowe. Maluch słucha, a jednocześnie ćwiczy koncentrację wzroku. Kupujmy dzieciom zabawki atestowane W naszym sklepie wszystkie zabawki posiadają wymagane certyfikaty bezpieczeństwa. Jesteśmy świadomymi sprzedawcami i wiemy, jak ważne jest zdrowie i bezpieczeństwo Waszego dziecka, dlatego zabawki dla niemowląt 3 miesiące (jak wszystkie w naszym sklepie) są godne polecenia.

 • Zabawki od 4 miesiąca

  Poznawanie otoczenia (początkowo nieśmiało, później coraz bardziej się angażując), to w rozwoju niemowlęcia naturalne etapy rozwoju. Aż trudno uwierzyć, ile umiejętności posiada 4 miesięczne dziecko i ile jeszcze musi się nauczyć. Rolą rodziców jest wspieranie rozwoju malucha chociażby przez dostarczanie mu zabawek, które będą pomocne w zdobywaniu kolejnych umiejętności.

  Jakie zabawki dla 4 miesięcznego dziecka?

  Jest to częste pytanie zadawane przez rodziców. Uznaliśmy, że pogrupowanie zabawek na kategorie w zależności od wieku dziecka, znacznie ułatwi wybór. W czwartym miesiącu życia niemowlę intensywnie obserwuje otoczenie. Na tym etapie rozwoju naturalnym “sposobem poznawczym” jest wkładanie przedmiotów do buzi. Dziecko w ten sposób wyczuwa fakturę, smak, twardość i wielkość rzeczy.

  Gryzaki są dla niego idealną zabawką. Nie panikujmy, że szkrab w ten sposób wraz z przedmiotem pakuje do buzi zarazki, w ten sposób wzmacnia system immunologiczny. Jeśli twoje dziecko nie posiada jeszcze różnokolorowych, o różnych fakturach zawieszek i grzechotek, to warto je zakupić. Czteromiesięczne dziecko umie ocenić odległość i z zapałem wyciąga ręce do zabawek i nawet potrafi je uchwycić. Potrafi potrząsnąć grzechotką i zainteresować się swoim odbiciem w lustrze, choć nie rozumie, że to jego postać. Zabawki od 4 miesiąca oprócz zróżnicowanych faktur, wyposażone często są w lusterka. Nie bez znaczenia są zabawki wydające dźwięki, niemowlę lubi słuchać, szuka źródeł dźwięku. Szeleszczące, grzechoczące zabawki dostarczają bodźców słuchowych.

  Czy łyżeczka do karmienia to także zabawka?

  Od czwartego miesiąca życia zaczyna się etap stopniowego wprowadzania nowych produktów do menu niemowlęcia, do tego niezbędne są akcesoria do karmienia dla dzieci 4 miesięcznych. Nie zabraniajmy maluchowi poznać łyżki czy miseczki, to dobra zabawka dla niemowląt od 4 miesiąca życia dla ciekawskiego szkraba.

  Akcesoria do karmienia i zabawki 4m tylko z atestem

  Kupując w naszym sklepie nie musisz się martwić o jakość i bezpieczeństwo zabawek. Oferowane przez nas produkty posiadają wymagane certyfikaty i pochodzą od sprawdzonych producentów. Bogaty i ciekawy asortyment daje duże możliwości wyboru. Zapraszamy do odwiedzin naszego sklepu internetowego.

 • Zabawki od 5 miesiąca

  Pięciomiesięczne niemowlę, to prawdziwy akrobata i niesamowicie ciekawy świata mały człowiek. Kupując dziecku zabawki od 5 miesiąca należy wybierać takie, które będą wspierać jego rozwój i pomagać w zdobywaniu kolejnych umiejętności. Błędem niektórych rodziców jest przekonanie, że taki maluch nie potrzebuje jeszcze zabawek. Owszem, nie potrzebuje takich, którymi nie jest w stanie jeszcze się bawić.

  Zabawki dla dziewczynek i chłopców - 5 miesięcy

  I powinno je mieć w swoim otoczeniu. Na tym etapie rozwoju maluch lubi mieć coś swojego do przytulania, dlatego miękka, przyjemna w dotyku maskotka może okazać się właśnie tą ulubioną - sprawdzają się płaskie przytulanki, które mogą być także kocykiem czy matą. Kolorowe elementy zabawki dodatkowo mobilizują do “działania”. O ile czteromiesięczne niemowlę wkładało zabawki do buzi w celach poznawczych, tak zabawki dla dzieci 5 miesięcy często służą do uśmierzania swędzących dziąseł przy ząbkowaniu - zabawki gryzaki super się w tej roli sprawdzają. Stymulującą rozwój ruchowy zabawką będą miękkie piłki, dzięki którym dziecko będzie doskonalić swoje możliwości poruszania się - pełzanie.

  A może kaczuszka do kąpieli?

  Pięciomiesięczne niemowlę będzie zachwycone “lokatorem” w wannie w postaci zabawek do kąpieli. Gumowa kaczuszka może okazać się świetną zabawką dla dzieci lubiących kąpiele, ale również może pomóc oswoić lęk przed wodą. Jest to świetny pomysł na zabawkę dla dziewczynki i chłopca posiadających 5 miesięcy.

  Poczytaj mi mamo!

  Słuchanie głosu rodzica, oglądanie i “badanie” książeczek jest ciekawym sposobem na zabawę, która nie tylko uczy, ale wzmacnia relacje. Ponieważ dziecko potrafi już siedzieć z podparciem, takie “czytanie” na pewno mu się spodoba.

  Zabawki dla dzieci 5 miesięcy piszczą, dają się gnieść, ciągnąć

  Faktura i kolor to już za mało. Zabawki i akcesoria dla 5 miesięcznego dziecka muszą piszczeć i dać się gnieść - maluch potrafi już je trzymać oburącz, a nawet “zmusić do wydania głosu”. Gumowe “piszczaki” ucieszą każdego maluszka.

  Kupując zabawki dla dziecka, upewnij się, czy są one bezpieczne i dobrej jakości. Te, oferowane w naszym sklepie posiadają odpowiednie certyfikaty i są produktami pochodzącymi od sprawdzonych producentów. Zachęcamy do skorzystania z zakupów.

 • Zabawki od 6 miesiąca

  Zabawki od 6 miesiąca

  Zabawki przeznaczone dla dzieci od 6 miesiąca życia. Idealne zabawki na prezent dla dziewczynek i chłopców 6 miesięcznych. Podaruj niemowlakowi wyjątkowe zabawki.

  Zobacz zabawki dla dziewczynek i chłopców 6 miesięcznych

 • Zabawki od 8 miesiąca

  Akcesoria dla dzieci 8 miesięcznych

  Akcesoria dla dzieci od 8 miesiąca życia. Trwałe, w pełni bezpieczne. Wyjątkowe pomysły na prezent - zabawki dla niemowląt 8 miesięcznych. Zobacz w sklepie Edukatorek!

  Zobacz zabawki od 8 miesiąca

 • Zabawki od 9 miesiąca

  Zabawki przeznaczone dla dzieci od 9 miesiąca życia.

 • Zabawki od 10 miesiąca

  Zabawki dla dzieci po 10 miesiącu życia.

 • Zabawki dla rocznego...

  Zabawki dla dzieci od 1 roku

  Zabawki przeznaczone dla dzieci od 1 roku życia. Idealne zabawki na prezent dla dziecka, które ukończyło swój pierwszy roczek. 

  Zobacz propozycję zabawek 1+ z naszego sklepu

 • Zabawki od 18 miesiąca

  Zabawki przeznaczone dla dzieci od 18 miesiąca życia.

 • Zabawki od 2 lat

  Zabawki dla dzieci - 2 lata

  Dwulatek to już samodzielny, mały człowiek, bardzo ruchliwy i ciekawy świata. Samo chodzenie już mu nie wystarcza, on musi biegać, skakać, znaleźć ujście dla swojej energii, jest też bystrym obserwatorem, a otaczający świat nieustannie go zadziwia. Każdy etap rozwoju, to doskonalenie nabytych już umiejętności i kształtowanie nowych, a najlepszym narzędziem edukacyjnym są zabawki. Dziecko uczy się - bawiąc. Wybierając zabawki dla dwulatka warto wziąć pod uwagę temperament malucha, jego zainteresowania i umiejętności.

  Ruch - naturalna potrzeba dwulatka

  Rowerki biegowe i jeździk okazują się świetną zabawką do przemieszczania się, a przy tym wspierają rozwój ruchowy dziecka. Ulubioną zabawką dwulatka jest również piłka, którą z upodobaniem kopie, turla i rzuca. Ruchliwy maluch potrzebuje się “wyszaleć”, ale i wyciszyć, doskonale w tej roli spełniają się proste układanki i puzzle.

  Układanki, puzzle, klocki

  Dzięki takim zabawkom dziecko ćwiczy koordynację wzrokowo - ruchową, pamięć, spostrzegawczość i poznaje świat. Kilkuelementowe, drewniane układanki i puzzle (farma, pojazdy, zoo) nie tylko ćwiczą małą motorykę, ale poszerzają słownictwo, mogą służyć ćwiczeniom logopedycznym (naśladowanie głosów). Idealne zabawki dla dzieci od 2 lat (a nawet wcześniej) - to klocki. Wprawdzie dwulatek nie zbuduje jeszcze zamku, ale wieżę jak najbardziej. Przy okazji ćwiczy wyobraźnię przestrzenną, poznaje kształty i kolory.

  Zabawki dla dwulatka - małego artysty

  Ciastolina, piasek kinetyczny, kredki świecowe, przewlekanki - małe dłonie chętnie po nie sięgają, uruchamiając pokłady wyobraźni i ćwicząc mała motorykę (tym samym przygotowując do nauki pisania). Są to idealne zabawki dla chłopca i dziewczynki 2+.

  Obserwując najbliższe otoczenie dwulatek naśladuje dorosłych. Dziewczynki tulą lalki, a chłopcy bawią się autami. Są to pierwsze, “nieśmiałe” zabawy tematyczne.

  Pod hasłem “zabawki dla dzieci od 2 lat”, nie może zabraknąć książek. Czytanie, słuchanie i oglądanie obrazków pobudza wyobraźnię, poszerza wiedzę, wycisza. Proste rymowanki ćwiczą pamięć, usprawniają narządy mowy.

  Nie da się w kilku zdaniach opisać całego asortymentu zabawek dla dwulatków, dlatego zapraszamy do przejrzenia oferty naszego sklepu.

  Każda zabawka, którą prezentujemy jest bezpieczna dla dziecka. Stawiamy na jakość i sprawdzonych producentów. Skorzystaj z naszych propozycji!

  Zobacz zabawki dla chłopca i dziewczynki 2+

 • Zabawki od 3 lat

  Zabawki dla dziewczynek i chłopców 3 lata

  Trzyletnie dziecko, to już otwarty i chętny do współpracy młody człowiek. W tym okresie maluch ma już duży zasób wiadomości i wiele potrafi, chętnie przyswaja “nowości”. Ponieważ jest to wiek, w którym maluch chłonie wiedzę (a uczy się przez zabawę), należy dostarczać mu zabawek wspierających rozwój. Pamiętajmy o tym, że zabawa i zabawki dla trzylatka mają sprawiać radość i kształtować umiejętności - zarówno fizyczne jak i umysłowe.

  Zabawki dla dziecka od 3 roku – usprawniamy małą i dużą motorykę

  Dla prawidłowego 3 letnia dziewczynka i chłopiec potrzebuje zabawek ruchowych. Trzykołowe rowerki, piłka, hulajnoga pozwolą szkrabowi rozładować energię, a przy tym będą świetnym ćwiczeniem dla mięśni i kształtowania prawidłowej postawy. Jak ważne jest ćwiczenie małej motoryki (dłoni i paluszków) przekonujemy się na etapie nauki pisania, dlatego warto wykorzystać zainteresowanie trzylatka plasteliną, kredkami, piaskiem kinetycznym i pozwolić mu na twórczą działalność, która nie tylko przygotowuje do nauki szkolnej, ale dodatkowo rozwija kreatywność. Uwielbianą przez dzieci zabawką są klocki. Trzylatek potrafi już tworzyć pierwsze, proste budowle, a przy tym poznawać kształty, kolory i ćwiczyć wyobraźnię przestrzenną.

  Chcę być jak mama, chcę być jak tata – zabawki 3+

  Dla trzylatka “idolami” są rodzice i dzieci chętnie bawią się w “dorosłych” wykorzystując obserwacje z codziennego życia. Lalka jest dzidziusiem, którym się opiekują, maluch gotuje obiad, sprząta, wykonuje drobne naprawy w domu. Zadbajmy o to, by w jego otoczeniu znalazły się zabawki do zabaw naśladowczych (kuchenki i akcesoria, lalki i domki dla lalek, samochody, dziecięce zestawy majsterkowicza).

  Puzzle, układanki, książeczki - dbamy o rozwój umysłowy trzylatka

  Ćwiczenie logicznego myślenia, pamięci, koncentracji, cierpliwości - warto na te elementy rozwoju zwrócić uwagę, bo dzięki temu dziecko uniknie wielu problemów w wieku szkolnym. Należy tylko dobrać puzzle, układanki do umiejętności i zainteresowań malucha.

  Zabawki muzyczne dla trzylatka – kształcenie poczucia rytmu.

  Trzylatek chętnie bawi się zabawkowymi instrumentami ćwicząc jednocześnie poczucie rytmu – zainteresuje je bębenek czy cymbałki.

  Aby ułatwić Wam wybór odpowiedniej zabawki dla dziecka od 3 lat, zgromadziliśmy je w jednym miejscu. Wystarczy tylko przejrzeć naszą ofertę, dokonać zakupu i cieszyć się wraz z maluchem trafnością, estetyką i jakością zabawek.

 • Zabawki od 4 lat

  Zabawki na 4 lata dla chłopców i dziewczynek

  Zabawki przeznaczone dla dzieci od 4  roku życia. Poszukujesz prezentu dla malucha, który ma już skończone 4 lata? W tej kategorii znajdziesz zabawki dla dzieci w tym wieku!

  Wybierz odpowiednii prezent dla swojego malca

 • Zabawki od 5 lat

  Zabawki dla dziewczynek i chłopców 5 letnich

  Prezenty przeznaczone dla dzieci od 5 roku życia. W pełni bezpieczne zabawki dla dzieci, które mają już 5 lat. W ofercie propozycje dla 5 latków, dziewczynek i chłopców.

  Wybierz idealne prezenty dla dzieci od 5 lat

 • Zabawki od 6 lat

  Zabawki dla 6 latków

  Prezenty przeznaczone dla dzieci od 6 roku życia. Wyjątkowe zabawki, które spodobają się i będą w pełni bezpieczne dla dzieci, które mają 6 lat. Szeroki wybór zabawek dla dziewczynek i chłopców.

  Wybierz idealne prezenty dla dzieci, które mają już 6 lat!

 • Zabawki od 7 lat

  Zabawki przeznaczone dla dzieci od 7 roku życia.

 • Zabawki od 8 lat

  Zabawki przeznaczone dla dzieci po 8 roku życia

 • Zabawki od 9 lat

  Zabawki przeznaczone dla dzieci po 9 roku życia. Rozwijają wyobraźnię i kreatywność

 • Zabawki od 10 lat

  Zabawki przeznaczone dla dzieci po 10 roku życia.

 • Zabawki od 11 lat
 • Zabawki od 12 lat
 • Zabawki od 13 lat
 • Zabawki od 14 lat
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 5229 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 5229 elementów
WEDŁUG WIEKU
Znajdź zabawki odpowiednie dla wieku Twojego dziecka.

WEDŁUG WIEKU

Producenci