TORY DREWNIANE

ZESTAW TORÓW 25 szt.
Kup do 13, wyślemy dziś
KOLEJKI I AKCESORIA

ZESTAW TORÓW 25 szt.

BIGJIGS
BJT052
89,90 zł
Idealny początkowy zestaw lub do rozbudowy torów. Dzięki temu zestawowi Maluch połknie bakcyla :) Jest to wspaniały prezent dla każdego amatora kolejek drewnianych, dostarczy frajdy  i pomysłów do zabawy drewnianymi pociągami.
DREWNIANY TOR łuk do kolejki 16 cm
Kup do 13, wyślemy dziś
KOLEJKI I AKCESORIA

DREWNIANY TOR łuk do kolejki 16 cm

BIGJIGS
BJT102-1
7,90 zł
Drewniany tor do rozbudowy drogi dla pociągu. Jest to idealny dodatek dla każdego amatora drewnianych kolejek, dostarczy frajdy i pomysłów do zabawy pociągami.
DREWNIANY TOR prosty do kolejki 23 cm
Kup do 13, wyślemy dziś
KOLEJKI I AKCESORIA

DREWNIANY TOR prosty do kolejki 23 cm

BIGJIGS
BJT100-1
7,90 zł
Drewniany tor do rozbudowy drogi dla pociągu.  Jest to idealny dodatek dla każdego amatora drewnianych kolejek, dostarczy frajdy i pomysłów do zabawy pociągami.
ZESTAW TORÓW z akcesoriami 37 el. Smart Tech World ZESTAW TORÓW z akcesoriami 37 el. Smart Tech World 2
Kup do 13, wyślemy dziś
KOLEJKA DO ZABAWY DLA DZIECI

ZESTAW TORÓW z akcesoriami 37 el. Smart Tech World

Brio
BRIO 33972
768,90 zł
37-elementowy, interaktywny zestaw kolejowy z serii BRIO World. Wyjątkowa technologia Smart Tech Sound umożliwia komunikację z otoczeniem, dzięki zasilanemu bateryjnie silnikowi Record & Play. Niesamowite wrażenie robią wielokolorowe światła i dźwięki.
DREWNIANA KOLEJKA 22 el. Classic DREWNIANA KOLEJKA 22 el. Classic 2
Kup do 13, wyślemy dziś
KOLEJKI I AKCESORIA

DREWNIANA KOLEJKA 22 el. Classic

Brio
BRIO 33042
89,90 zł
Drewniana kolejka BRIO to 22-elementowy zestaw, inspirowany klasycznym, skandynawskim designem. Wybierz się na wycieczkę leśnym pociągiem BRIO, mknącym po drewnianych torach. Lokomotywę i wagon z drewnem łatwo połączyć w pociąg, dzięki magnetycznym złączom.
ÓSEMKA drewniana kolejka 22 el. Classic ÓSEMKA drewniana kolejka 22 el. Classic 2
Kup do 13, wyślemy dziś
KOLEJKI I AKCESORIA

ÓSEMKA drewniana kolejka 22 el. Classic

Brio
BRIO 33028
228,90 zł
Drewniana kolejka BRIO to piękny 22-elementowy zestaw dla dzieci, inspirowany klasycznym skandynawskim designem. Wybierzcie się na wycieczkę pociągiem, z dwoma wagonami, mknącym po drewnianych torach. Lokomotywę i wagony łatwo połączysz w pociąg, dzięki magnetycznym złączom.
ZWROTNICA KOLEJOWA z figurką World ZWROTNICA KOLEJOWA z figurką World 2
Kup do 13, wyślemy dziś
KOLEJKI I AKCESORIA

ZWROTNICA KOLEJOWA z figurką World

Brio
BRIO 33476
98,90 zł
Zwrotnica to jeden z ważniejszych elementów systemów kolejowych. Nie może jej zabraknąć także w Twoim zestawie BRIO World! Na obrotowej zwrotnicy jest wystarczająco dużo miejsca, by zmieściła się na niej, dowolna lokomotywa ze świata zabawek BRIO.
Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Solidnie wykonane, bardzo wytrzymałe i pozwalające na niezliczoną ilość godzin doskonałej zabawy — takie właśnie są drewniane tory kolejowe znajdujące się w tej kategorii sklepu internetowego Edukatorek. Zabawki te będą znakomitym prezentem dla chłopców i dziewczynek, którzy interesują się pociągami oraz podróżami — na razie tylko — palcem po mapie.

Drewniane tory dla dzieci — idealny podarunek dla najmłodszych

Szukasz ciekawego i rozwojowego prezentu na Boże Narodzenie dla swojego malca? A może Twoja pociecha wybiera się na przyjęcie urodzinowe do kolegi i wspólnie zastanawiacie się, z czego jubilat ucieszyłby się najbardziej? Z własnego doświadczenia wiemy, że w takich sytuacjach najlepiej sprawdzają się tak zwane klasyki zabawki znane od pokoleń, w dzisiejszych czasach tylko dostosowane do trochę innych potrzeb dzieci i oczekiwań ich rodziców. Doskonałym wyborem w takich wypadkach będą z pewnością drewniane tory do pociągu. Gwarantujemy, że sprawią one przyjemność nie tylko maluchowi, który z radością wypisaną na twarzy będzie budował różne drogi dla swoich pojazdów, ale i jego rodzicom, którzy w trakcie zabawy z malcem przypomną sobie o swojej beztroskiej młodości.

Wybierz drewniany tor do zabawy w pociągi i zatroszcz się o swoją Planetę

Drewniane tory kolejowe to wielki ukłon w stronę ekologii i troszczenia się o środowisko naturalne. W dobie wszechobecnego plastiku wybór zabawki wykonanej z tego materiału to mądra i odpowiedzialna decyzja. Tory do pociągów znajdujące się w asortymencie naszego sklepu internetowego z zabawkami edukacyjnymi i akcesoriami dla dzieci są w pełni bezpieczne i dostosowane do codziennej zabawy — nie mają żadnych ostrych lub wystających elementów. Oprócz tego są wygodne do trzymania i proste do układania. Poszczególne ich odcinki mają różne kształty, dzięki którym Twoja pociecha sama będzie mogła zdecydować (jak na prawdziwego budowniczego przystało), jak będzie wyglądać trasa dla pociągu jadącego według rozkładu z danego dnia. Drewniane tory z naszego asortymentu mają specjalne rowki pozwalające łączyć ze sobą poszczególne elementy w jedną całość. Po ułożeniu całego torowiska maszyna gładko i swobodnie będzie mogła po nim przejechać.

Drewniane tory kolejowe dla dzieci dostępne w ofercie Edukatorka

Tory kolejowe wykonane z drewna dostępne w asortymencie naszego sklepu mają wszystkie wymagane atesty i certyfikaty związane z bezpieczeństwem. Te klasyczne zabawki pozwolą na wspaniałą zabawę nie tylko w jesienne, deszczowe popołudnia. Do naszego sklepu wybraliśmy tory do pociągów wykonane przez światowych producentów akcesoriów dla najmłodszych, które na rynku wyróżniają się najwyższą jakością i pięknym designem. Już teraz zapewnij swojemu maszyniście twórczą i rozwijającą rozrywkę, kupując mu tory kolejowe drewniane z naszego sklepu internetowego.

Produkt dodany do listy życzeń