AKCESORIA DO KOLEJKI

Drewniana obrotnica na 4 tory
Kup do 13, wyślemy dziś
KOLEJKI I AKCESORIA

Drewniana obrotnica na 4 tory

BIGJIGS
BJT133
21,90 zł
Drewniana obrotnica będzie idealnym uzupełnieniem zestawu z drewnianą kolejką. Dzięki temu zestawowi Maluch z pewnością połknie bakcyla :) Jest to wspaniały prezent dla każdego amatora kolejek drewnianych, dostarczy frajdy i nowych pomysłów do zabawy drewnianymi pociągami.
LOKOMOTYWA na baterie
Kup do 13, wyślemy dziś
KOLEJKI I AKCESORIA

LOKOMOTYWA na baterie

BIGJIGS
BJT309
74,90 zł
Taka lokomotywa będzie świetnym uzupełnieniem do każdego zestawu torów drewnianych. Dzięki temu zestawowi Maluch z pewnością połknie bakcyla :)
Drewniany przejazd kolejowy Drewniany przejazd kolejowy 2
Kup do 13, wyślemy dziś
KOLEJKI I AKCESORIA

Drewniany przejazd kolejowy

BIGJIGS
BJT118
31,90 zł
Drewniany przejazd kolejowy będzie idealnym uzupełnieniem zestawu kolejki. Dzięki temu zestawowi Maluch z pewnością połknie bakcyla :) Jest to wspaniały prezent dla każdego amatora kolejek drewnianych, dostarczy frajdy i nowych pomysłów do zabawy drewnianymi pociągami.
STACJA KOLEJOWA z tunelem Smart Tech World STACJA KOLEJOWA z tunelem Smart Tech World 2
 • -12%
Kup do 13, wyślemy dziś
AKCESORIA DO KOLEJKI

STACJA KOLEJOWA z tunelem Smart Tech World

Brio
BRIO 33973
148,63 zł 168,90 zł
Uwaga!Uwaga!Pociąg gotowy do odjazdu ze stacji! To doskonała, interaktywna zabawka dla ciekawego świata dziecka. Zestaw można połączyć z innymi lokomotywami, pociągami oraz wszystkimi zestawami torów z serii BRIO World.
WSPORNIKI DO MOSTU akcesoria do kolejki World WSPORNIKI DO MOSTU akcesoria do kolejki World 2
Kup do 13, wyślemy dziś
KOLEJKI I AKCESORIA

WSPORNIKI DO MOSTU akcesoria do kolejki World

Brio
BRIO 33254
44,90 zł
Podpory do mostu, dzięki którym mały konstruktor stworzy, ciekawe, wielokondygnacyjne konstrukcje kolejowe. W zestawie znajduję się dwie podpory. Idealne uzupełnienie zabawy drewnianą kolejką.
Drewniany podwójny rozjazd
Kup do 13, wyślemy dziś
KOLEJKI I AKCESORIA

DREWNIANY PODWÓJNY ROZJAZD

BIGJIGS
BJT174
23,90 zł
Podwójny rozjazd będzie uzupełnieniem zabawy. Dzięki temu zestawowi Maluch połknie bakcyla :) To wspaniały prezent dla amatora kolejek drewnianych, dostarczy frajdy i nowych pomysłów do zabawy drewnianymi pociągami.
Drewniana obrotnica na 8 torów
Kup do 13, wyślemy dziś
KOLEJKI I AKCESORIA

Drewniana obrotnica na 8 torów

BIGJIGS
BJT134
24,90 zł
Drewniana obrotnica będzie  idealnym uzupełnieniem tradycyjnych zestawów. Dzięki temu zestawowi Maluch  z pewnością połknie bakcyla :)
OUTLET - WIELKA ZAJEZDNIA parowozownia World OUTLET - WIELKA ZAJEZDNIA parowozownia World 2
 • -10%
Kup do 13, wyślemy dziś
314,10 zł 349,00 zł
UWAGA! Delikatnie uszkodzone opakowanie!Cena regularna: 349 złParowozownia to zabawka stworzona z dbałością o każdy detal. Realistyczna grafika i dużo miejsca wewnątrz, by pomieścić 5 pociągów. Każdy z nich ma osobno otwieraną bramę wjazdową, a przed parowozownią znajduje się obracana zwrotnica kolejowa ułatwiająca wyjazd.
GARAŻ DLA LOKOMOTYWY akcesoria do kolejki World GARAŻ DLA LOKOMOTYWY akcesoria do kolejki World 2
Kup do 13, wyślemy dziś
KOLEJKI I AKCESORIA

GARAŻ DLA LOKOMOTYWY akcesoria do kolejki World

Brio
BRIO 33574
98,90 zł
Pojedynczy garaż dla lokomotywy BRIO będzie odpowiednim miejscem do wytchnienia i przeprowadzenia niezbędnych konserwacji. Garaż i tunel w jednym: przekręć gałkę znajdującą się na dachu parowozowni, aby otworzyć lub zamknąć drzwi garażu. Pozostaw drzwi otwarte i wykorzystaj zajezdnię kolejową, jako tunel przez który w ciągu dnia przejeżdżać będą pociągi.
ZESTAW TORÓW z akcesoriami 37 el. Smart Tech World ZESTAW TORÓW z akcesoriami 37 el. Smart Tech World 2
Kup do 13, wyślemy dziś
KOLEJKA DO ZABAWY DLA DZIECI

ZESTAW TORÓW z akcesoriami 37 el. Smart Tech World

Brio
BRIO 33972
768,90 zł
37-elementowy, interaktywny zestaw kolejowy z serii BRIO World. Wyjątkowa technologia Smart Tech Sound umożliwia komunikację z otoczeniem, dzięki zasilanemu bateryjnie silnikowi Record & Play. Niesamowite wrażenie robią wielokolorowe światła i dźwięki.
LOKOMOTYWA TOWAROWA na baterie World LOKOMOTYWA TOWAROWA na baterie World 2
Kup do 13, wyślemy dziś
KOLEJKI I AKCESORIA

LOKOMOTYWA TOWAROWA na baterie World

Brio
BRIO 33214
104,90 zł
Zielona lokomotywa na baterie to idealny dodatek do zabawy kolejką. Wystarczy użyć znajdującego się na dachu zabawki przełącznika, by lokomotywa pojechała do przodu, do tyłu lub stanęła w miejscu. Gdy pociąg porusza się do przodu, z dużą prędkością, zapalają się reflektory oświetlając mu drogę.
DREWNIANA KOLEJKA 22 el. Classic DREWNIANA KOLEJKA 22 el. Classic 2
Kup do 13, wyślemy dziś
KOLEJKI I AKCESORIA

DREWNIANA KOLEJKA 22 el. Classic

Brio
BRIO 33042
89,90 zł
Drewniana kolejka BRIO to 22-elementowy zestaw, inspirowany klasycznym, skandynawskim designem. Wybierz się na wycieczkę leśnym pociągiem BRIO, mknącym po drewnianych torach. Lokomotywę i wagon z drewnem łatwo połączyć w pociąg, dzięki magnetycznym złączom.
ÓSEMKA drewniana kolejka 22 el. Classic ÓSEMKA drewniana kolejka 22 el. Classic 2
Kup do 13, wyślemy dziś
KOLEJKI I AKCESORIA

ÓSEMKA drewniana kolejka 22 el. Classic

Brio
BRIO 33028
228,90 zł
Drewniana kolejka BRIO to piękny 22-elementowy zestaw dla dzieci, inspirowany klasycznym skandynawskim designem. Wybierzcie się na wycieczkę pociągiem, z dwoma wagonami, mknącym po drewnianych torach. Lokomotywę i wagony łatwo połączysz w pociąg, dzięki magnetycznym złączom.
ZWROTNICA KOLEJOWA z figurką World ZWROTNICA KOLEJOWA z figurką World 2
Kup do 13, wyślemy dziś
KOLEJKI I AKCESORIA

ZWROTNICA KOLEJOWA z figurką World

Brio
BRIO 33476
98,90 zł
Zwrotnica to jeden z ważniejszych elementów systemów kolejowych. Nie może jej zabraknąć także w Twoim zestawie BRIO World! Na obrotowej zwrotnicy jest wystarczająco dużo miejsca, by zmieściła się na niej, dowolna lokomotywa ze świata zabawek BRIO.
SKALNY TUNEL z dźwiękiem World SKALNY TUNEL z dźwiękiem World 2
Kup do 13, wyślemy dziś
KOLEJKI I AKCESORIA

SKALNY TUNEL z dźwiękiem World

Brio
BRIO 33481
158,90 zł
Zobacz co odkryjesz przejeżdżając przez tunel. Chwila ciemności i już jesteś po drugiej stronie! Tunel posiada 4 efekty dźwiękowe, zaczerpnięte z prawdziwego świata, które są automatycznie uruchamiane po przejeździe pociągu. Pozwala to na tworzenie zabawnych i ekscytujących scenariuszy zabawy.
PODPORY DO MOSTÓW KOLEJOWYCH akcesoria do kolejki World PODPORY DO MOSTÓW KOLEJOWYCH akcesoria do kolejki World 2
Kup do 13, wyślemy dziś
KOLEJKI I AKCESORIA

PODPORY DO MOSTÓW KOLEJOWYCH akcesoria do kolejki World

Brio
BRIO 33253
51,90 zł
Podpory do mostu, dzięki którym konstruktor stworzy, ciekawe, wielokondygnacyjne konstrukcje kolejowe. W zestawie znajduję się dwie podpory. Idealne uzupełnienie zabawy drewnianą kolejką.
DREWNIANY MOST podwójny wiszący World DREWNIANY MOST podwójny wiszący World 2
Kup do 13, wyślemy dziś
KOLEJKI I AKCESORIA

DREWNIANY MOST podwójny wiszący World

Brio
BRIO 33683
114,90 zł
Oto najdłuższy most kolejowy w świecie BRIO. Jazda w górę i w dół: ustawiony na płaskiej powierzchni most jest wystarczająco wysoki, aby pociągi, łodzie i inne pojazdy mogły pod nim swobodnie przejeżdżać lub przepływać. Sześć szerokich wsporników znajdujących się pod każdym z elementów mostu, zapewnia mu doskonałą stabilność. Dzięki temu most może...
Drewniany kamienny tunel Drewniany kamienny tunel 2
Kup do 13, wyślemy dziś
KOLEJKI I AKCESORIA

Drewniany kamienny tunel

BIGJIGS
BJT120
44,90 zł
Drewniany kamienny tunel będzie idealnym uzupełnieniem zestawu kolejki. Dzięki temu zestawowi Maluch z pewnością połknie bakcyla :) Jest to wspaniały prezent dla każdego amatora kolejek drewnianych, dostarczy frajdy i nowych pomysłów do zabawy drewnianymi pociągami.
DREWNIANY DŹWIG duży DREWNIANY DŹWIG duży 2
Oczekiwanie na dostawę
KOLEJKI I AKCESORIA

DREWNIANY DŹWIG duży

BIGJIGS
BJT175
56,90 zł
Drewniany dźwig będzie idealnym uzupełnieniem zabawy. Dzięki zestawowi Maluch z pewnością połknie bakcyla :) To wspaniały prezent dla amatora kolejek drewnianych, dostarczy frajdy i  pomysłów do zabawy drewnianymi pociągami.
Drewniany ceglany tunel Drewniany ceglany tunel 2
Oczekiwanie na dostawę
KOLEJKI I AKCESORIA

Drewniany ceglany tunel

BIGJIGS
BJT135
44,90 zł
Drewniany ceglany tunel będzie idealnym uzupełnieniem zabawy. Dzięki temu zestawowi Maluch z pewnością połknie bakcyla :) Jest to wspaniały prezent dla każdego amatora kolejek drewnianych, dostarczy frajdy i nowych pomysłów do zabawy drewnianymi pociągami.
Pokazano 1-20 z 20 pozycji

W tej kategorii znajdziesz wysokiej jakości akcesoria do kolejki drewnianej dla dzieci, czyli wszystko, czego potrzebuje dziecko do swobodnej i kreatywnej zabawy z zabawkowymi pociągami z oferty Edukatorka – zapraszamy!

Akcesoria do kolejki – bez nich się nie obejdzie!

Przeglądając bogatą ofertę sklepu z zabawkami edukacyjnymi Edukatorek, natrafisz m.in. na kolejki drewniane dla dzieci. O ile sama zabawkowa lokomotywa jest w stanie pojechać po podłodze, to na dłuższą metę może się znudzić i wylądować w kącie pokoju. Jak temu zapobiec? Najlepiej za pomocą specjalnego zestawu akcesoriów do kolejki, które urozmaicą zabawę i pobudzą kreatywność dziecka każdego dnia. Odpowiednie dobrane zabawki dadzą tak naprawdę nieograniczone możliwości zabawy i pozytywnie wpłyną na rozwój pociechy.

Akcesoria do kolejki drewnianej w ofercie Edukatorka

Na stronie Edukatorka masz szansę wybierać spośród różnych akcesoriów, dzięki którym zabawa będzie jeszcze weselsza. W ofercie dostępne są takie gadżety do kolejki drewnianej jak m.in.:

 • drewniane przejazdy kolejowe,
 • drewniane wiadukty,
 • wagony kolejowe,
 • drewniane rozjazdy,
 • obrotnice,
 • tunele,
 • garaże dla lokomotywy,
 • tory drewniane,
 • parowozownie,
 • zwrotnice z sygnalizacją,
 • kolejki górskie,
 • dworce kolejowe,
 • i wiele innych.


Wszystkie akcesoria do kolejek drewnianych zostały wykonane z należytą dbałością o każdy szczegół. Producenci, z którymi współpracujemy, do tworzenia zabawek wykorzystali bezpieczne dla zdrowia materiały, które jednocześnie wyróżniają się trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne, co sprawia, że zaopatrujesz się w akcesoria, dzięki którym zabawa będzie bezpieczna każdego dnia.

Poznaj pełną ofertę i podaruj swojemu dziecku akcesoria do kolejki, dzięki którym chętnie będzie spędzać czas na produktywnej i bezpiecznej zabawie w domu i nie tylko. Serdecznie zapraszamy i życzymy udanych zakupów. W razie problemów z zakupami lub innymi pytaniami zachęcamy do kontaktu – postaramy się pomóc najlepiej, jak potrafimy!

Produkt dodany do listy życzeń