Zabawki od 8 miesiąca 

Jest 72 produktów.
Pokazuje 1 - 60 z 72 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 72 elementów
Zabawki od 8 miesiąca

Twój maluch skończył już osiem miesięcy? Wciąż pewnie zastanawiasz się, jak szybko minął ten czas… W tym wieku dziecko powoli staje się coraz bardziej samodzielne. Chcąc zadbać o jego prawidłowy rozwój, warto wybrać dla naszego 8-miesięcznego dziecka odpowiednie zabawki edukacyjne.

Zabawki interaktywne dla 8-miesięcznego dziecka — jakie wybrać?

Jakie zabawki dla 8-miesięcznego dziecka będą najlepsze? To pytanie, które zadaje sobie wielu rodziców małych brzdąców, które powoli zbliżają się do swoich pierwszych urodzin. Warto wiedzieć, że rozwój maluszków w tym wieku jest bardzo dynamiczny. Dziecko, które ukończyło ósmy miesiąc życia, powinno już samodzielnie siadać z pozycji leżącej, obracać się z brzuszka na plecki czy przesuwać w pozycji siedzącej. Malec w tym wieku znacznie lepiej kontroluje swoje potrzeby i zachcianki. Umie już samodzielnie dosięgnąć do wybranej zabawki, pokazać rączką lub paluszkiem, czego konkretnie chce. Wciąż jego ulubioną zabawą jest upuszczanie przedmiotów i obserwowanie, co się z nimi stanie. Ma to związek z tym że niemowlę coraz lepiej orientuje się w zależnościach przyczynowo-skutkowych. Maluch może upuszczać nie tylko zabawki, ale także akcesoria ułatwiające jedzenie. Jeśli wybierzesz na przykład silikonową łyżeczkę Baeba w kolorze pudroworóżowym lub zestaw plastikowych sztućców w kolorze nude, to możesz mieć pewność, że i dziecko nie zrobi sobie nimi krzywdy, i podłoga, na którą będzie je upuszczać, również pozostanie w stanie nienaruszonym.

Jakie zabawki dla dziewczynki i chłopca (8 miesięcy)?

Maluszki w tym wieku potrafią już bawić się w zabawy angażujące dotyk. Ich układ nerwowy staje się coraz dojrzalszy, dlatego koordynują swoje ruchy i przetwarzają w głowie zdobyte już doświadczenia. Doskonałą zabawką dla dziecka 8 m+ jeszcze bardziej angażującą zmysł dotyku będzie piramidka z kółek imitujących otoczaki. Ta barwna zabawka z pewnością zaintryguje malca i zachęci go do zabawy. Jednocześnie pozwoli mu nauczyć się rozróżniania kolorów i rozmiarów, a także układania kamieni w odpowiedniej kolejności (od największego do najmniejszego). Układanka wykonana z bezpiecznych dla małych rączek materiałów rozwinie zdolność logicznego myślenia oraz umiejętności manualne 8-miesięcznego dziecka. Równie angażującą zabawką będzie taka, która umożliwia wkładanie mniejszych elementów do większych i wyjmowanie ich. Tutaj polecamy edukacyjną zabawkę do kąpieli Kubeczki. Kubeczki zostały zaprojektowane tak, aby pasowały do dłoni małego odkrywcy. Bez problemu można zamocować je do wanny za pomocą przyssawek. Zabawka ta nie tylko sprawi frajdę dziecku, ale także umożliwi mu poznanie pierwszych zasad fizyki (na przykład jak działa lejek). Kubeczki można wkładać jeden w drugi i wyciągać, ale także nalewać do nich wodę i obserwować, co się będzie działo. Gwarantujemy, że będzie to idealny prezent dla 8-miesięcznego dziecka, który zadba o jego rozwój sensoryczny, wzmocni kreatywność i ciekawość świata oraz wspomoże koordynację manualną i współpracę na linii oko-ręka.

Prezenty dla 8-miesięcznego dziecka — co kupić?

Wybierasz się z wizytą do rodziców ośmiomiesięcznego malca? Nie wiesz, co kupić 8-miesięcznemu dziecku w ramach prezentu? Ze swojej strony polecamy Dobrą Książeczkę dla dzieci w wieku 6-12 miesięcy autorstwa Agnieszki Starok. W lekturze tej znajdziesz po jednej ilustracji na stronę. Przedstawiają one zwierzęta oraz przedmioty codziennego użytku. Ośmiomiesięczny malec będzie uważnie oglądał obrazki z rodzicami i słuchał, jak nazywają poszczególne rzeczy. Dziecko w tym wieku umie bowiem skupić się przez kilka minut, dlatego łatwiej będzie mu zrozumieć znaczenie poszczególnych wyrazów. Książeczka ta rozwinie także umiejętność mówienia.

Zabawki sensoryczne i edukacyjne dla 8-miesięcznego dziecka — sklep Edukatorek

Internetowy sklep z zabawkami dla dzieci Edukatorek to miejsce, w którym znajdziesz bogaty wybór zabawek i akcesoriów nie tylko dla 8-miesięcznego dziecka. Nasza oferta reprezentowana jest przez światowych producentów gadżetów dziecięcych, którzy wykorzystują bezpieczne materiały najwyższej jakości. Wśród akcesoriów dostępne są między innymi:

  • plastikowe i silikonowe sztućce do nauki samodzielnego jedzenia,
  • zabawki kąpielowe,
  • piramidy z kółek,
  • bawełniane śpiworki do spania,
  • smoczki uspokajające,
  • kółka i rękawki do pływania,
  • silikonowe szczoteczki do ząbków.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu oraz wyboru ciekawych i rozwijających zabawek dla dziecka 8 m+, dzięki którym będzie bawić się i uczyć każdego dnia.

Zabawki od 8 miesiąca