HULAJNOGI 

Jest 17 produktów.
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
HULAJNOGI

Hulajnogi dla dzieci - szeroki wybór w sklepie Edukatorek

Hulajnogi są niezwykle popularną formą aktywności wśród dzieci. Rynek obfituje w wiele ciekawych modeli hulajnóg dopasowanych do wieku dzieci, jak również do ich gustu, gdyż kolorystyka jest bardzo urozmaicona i możemy wybrać dokładnie to co się spodoba. Często nie mamy pojęcia czym kierować się w czasie wyboru hulajnogi, na jaką się zdecydować, jaka będzie najlepsza dla naszego dziecka?

Hulajnoga bezpieczna dla malucha

Hulajnogi dla małych dzieci są najczęściej wyposażone w trzy albo 4 kółka, co zapewnia im zdecydowanie większą stabilność. Z kolei dla najmłodszych, chcących naśladować starsze rodzeństwo lub ludzi bardzo aktywnych, sprawdzi się hulajnoga z siedzeniem dla dzieci. Jest to rozwiązanie, które można porównać do połączenia hulajnogi z rowerkiem biegowym. Dziecku łatwo w ten sposób utrzymać równowagę, jak również uczy się utrzymywania równowagi, co pomoże w przyszłości chociażby w nauce jazdy na dwóch kółkach.

Hulajnogi dla dzieci składane: trójkołówki i czterokołowe w sklepie Edukatorek

Liczba kółek powinna być dopasowana do wieku i umiejętności dziecka. Hulajnoga trzykołowa dla dzieci jest rozwiązaniem stabilnym i najbardziej przypominającym normalną hulajnogę dla starszych, stąd wielu rodziców decyduje się na zakup właśnie takiej. Hulajnoga na trzech kółkach jest dobrym wyborem, gdyż dzieci zwykle dość długo na niej jeżdżą. Zwykle swoją przygodę zaczynają około 2-3 roku życia, a mimo ograniczenia do 5 lat na większości tego rodzaju produktów, sprawdzają się one nawet do 7 roku życia. Hulajnoga na 3 kołach będzie idealnym rozwiązaniem dla przedszkolaka.

Jeśli potrzebna nam hulajnoga dla najmłodszych to warto rozważyć jeszcze większą ilość kółek. Hulajnogi czterokołowe pozwolą zaznajomić się ze sprzętem, jak również poczuć frajdę z jazdy najmłodszym dzieciom. Starsze pociechy z kolei chętnie sprawdzą swoje umiejętności na większym sprzęcie z dwoma kołami. Dużą popularnością cieszy się hulajnoga na dużych kołach, która zapewnia wygodną jazdę i najczęściej również amortyzację. Jednocześnie są to zwykle hulajnogi składane dzięki czemu dziecko łatwo przeniesie ją do szkolnej szatni, a my wrzucimy do bagażnika samochodu.

Hulajnoga dopasowana do wieku

Hulajnoga dziecięca posiada najczęściej określone ograniczenia wagowe, wzrostowe lub wiekowe. Przed zakupem warto więc przyjrzeć się skali wzrostu, czyli tak naprawdę temu w jakim zakresie można regulować kierownice. Hulajnoga dla dzieci zwykle służy nam przez kilka sezonów, a następnie może zostać wykorzystana jeszcze przez kolejne dzieci. Jeśli chodzi o wiek dziecka, to hulajnoga dla trzylatka powinna mieć trzy lub cztery koła i ewentualnie siedzisko. Dla pięciolatka najlepiej sprawdzi się hulajnoga na trzech kołach, zaś hulajnoga dla siedmiolatka może już mieć dwa koła.

Hulajnogi dla chłopca i dziewczynki

Ze względu na różne upodobania dzieci, które często są mocno sprzężone z płcią, w sklepie Edukatorek znajdzie się zarówno hulajnoga dla dziewczynki, jak i hulajnoga dla chłopca. Różnice dotyczą najczęściej kolorystyki i nadruków z postaciami z bajek. Tym, którzy szukają jeszcze więcej pomysłów na radosną zabawę z dzieckiem na dworze, polecamy rowerki czterokołowe dla dzieci.

HULAJNOGI