ZABAWKI DO CIĄGNIĘCIA 

Jest 49 produktów.
Pokazuje 1 - 49 z 49 elementów
Pokazuje 1 - 49 z 49 elementów
ZABAWKI DO CIĄGNIĘCIA

W momencie, gdy nasze dzieci nabywają umiejętność chodzenia, zakres ich zabaw bardzo się poszerza. Jeśli planujesz podarować maluszkowi zabawkę, która z jednej strony będzie funkcjonalna i przyda mu się w czasie pierwszych spacerów, a z drugiej dostarczy mnóstwa frajdy, to swoją uwagę powinieneś zwrócić ku zabawkom do ciągnięcia z oferty Edukatorka.Zachęcamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem!

Zabawki do ciągnięcia dla dzieci – nieodłączni towarzysze w czasie pierwszych spacerów

Chodzenie jest dla maluchów trudną sztuką, która wymaga od nich poświęcenia sporej ilości czasu. Żadna pociecha z dnia na dzień nie wstanie i nie zacznie biegać po pokoju – proces ten jednak można przyspieszyć, a wszystko za sprawą odpowiednio dobranej zabawki do pchania. Jeżeli jednak Twój maluszek opanował już nieco tę sztukę i potrafi zachować równowagę w czasie chodzenia, dobrym rozwiązaniem dla niego będą zabawki do ciągania na sznurku. Odpowiednio dobrana, kolorowa i przyjazna zachęci do zaplanowania dłuższej wycieczki po domu np. z jednego pokoju do drugiego. Zabawka do ciągania sprawi, że Twój maluch nigdy nie będzie szedł sam!

Drewniany piesek do ciągnięcia i nie tylko, czyli jakie popularne zabawki do ciągania znajdziesz w ofercie Edukatorka?

Jaka zabawka do ciągnięcia będzie najlepsza? Taka, która wykonana jest z trwałych i bezpiecznych dla zdrowia materiałów. Tego typu produkty znajdziesz w naszym sklepie internetowym, gdzie stawiamy jedynie na sprawdzone rozwiązania. Czymś takim z pewnością są drewniane zabawki do ciągnięcia, które dodatkowo zaprojektowano również pod kątem wizualnym, stąd też wyróżniają się one przyjazną kolorystyką i kształtami. Wśród modeli drewnianych zabawek na sznurku do ciągnięcia znajdziesz m.in. pieska, konika, kaczuszkę, jamnika, żółwika i wiele innych.

Drewniana zabawka do ciągnięcia – warto ją mieć!

Wszelkie akcesoria, które zachęcają pociechę do wykonania kolejnego kroku, pozytywnie wpływają na rozwój motoryki dużej. Dlatego też jeśli zależy Ci na prawidłowym rozwoju swojej pociechy, nie czekaj – zapoznaj się z naszą kategorią i wybierz zabawkę do pchania lub ciągnięcia, która umili czas Twojemu dziecku i jednocześnie wspomoże go podczas stawiania pierwszych kroków. Edukatorek – sklep z zabawkami edukacyjnymi dla dzieci.

ZABAWKI DO CIĄGNIĘCIA