PACYNKI PALUSZKOWE 

Jest 17 produktów.
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
PACYNKI PALUSZKOWE

Pacynki na palce dla dzieci to akcesoria, które dostarczą mnóstwa radości nie tylko maluchowi, ale również reszcie rodziny. Poznaj bliżej ofertę Edukatorka i podaruj dziecku edukacyjne zabawki, które będą rozwijać jego wyobraźnię i kreatywność każdego dnia – zapraszamy!

Pacynki na palce – akcesoria do domowego teatrzyku

Dużą część pociech już od swoich najmłodszych lat lubi odgrywać różne role. Niektóre dzieci naśladują swoich rodziców, inne udają ulubione postacie z bajek czy filmów – niezależnie jednak, w kogo się wcielają, taka zabawa z jednej strony przynosi wiele radości, a z drugiej doskonale rozwija, w tym kreatywność czy wyobraźnię. Rolę można odgrywać „na sucho” bez żadnych gadżetów lub za pomocą specjalnych akcesoriów takich jak m.in. kukiełki na palce. Jest to obowiązkowe wyposażenie każdego domowego teatrzyku, do którego pociechy zapraszają swoich najbliższych, w tym rodziców, rodzeństwo czy przyjaciół.

Kukiełki na palce – pacynki dla dzieci najwyższej jakości

Pacynki na palce są często głównymi postaciami teatrzyku – w końcu są one pierwszoplanowymi aktorami, którym głosu użycza Twoja pociecha. Urozmaicają one zabawę i sprawiają, że każda scena wygląda, jakby była wyjęta rodem z prawdziwego przedstawienia w teatrze.

W ofercie Edukatorka znajdziesz różne rodzaje kukiełek, w tym m.in. gumowe pacynki na palce czy takie, które wykonane zostały z poliestru, dzięki czemu nadają się do prania. Akcesoria występują w przyjaznych motywach zwierzątek, wśród których znajdują się m.in. postacie z bajek, rybki, jednorożec, krówka, kurczak, owieczka, świnka, lew, hipopotam, słoń i wiele innych.

Niektóre modele pacynek na palce dla dzieci posłużą z jednej strony jako kukiełki do domowego teatrzyku, a z drugiej jako figurki, które pociecha może trzymać na biurku czy blisko łóżka.

Wszystkie pacynki wykonane zostały z atestowanych materiałów, które nie stanowią zagrożenia dla zdrowia dzieci. Prezentowane na stronie modele wyróżniają się trwałością i odpornością na uszkodzenia.

Poznaj je bliżej już dziś i spraw radość swojemu dziecku wyjątkowym zestawem kukiełek ze sklepu z zabawkami edukacyjnymi Edukatorek.

PACYNKI PALUSZKOWE