ARTYKUŁY PLASTYCZNE 

Jest 614 produktów.

Podkategorie

 • PISAKI, FLAMASTRY,...

  Szeroki wybór pisaków i flamastrów uwielbianych przez dzieci.

 • DŁUGOPISY
 • KREDKI

  Szeroki wybór wysokiej jakosci kredek już dla najmłodszych.

 • FARBKI

  Szeroki wybór wysokiej jakości farb do malowania pędzlem i rękami.

 • CIASTOLINA I PLASTELINA

  Do lepienia, ugniatania, ozdabiania. Do rozwoju małej twórczości.

 • KREDA

  Chodnikowa, niepyląca, 3D i wiele innych.

 • ZESTAWY

  Zestawy dla małych artystów - idealne na prezent.

 • DO OZDABIANIA TKANIN

  Artykuły plastyczne do zdobienia tkanin

 • STEMPELKI I TUSZE

  Kreatywne zabawy dla dzieci ze stempelkami 

  "W czasie deszczu dzieci się nudzą", słowa z popularnej, dziecięcej piosenki nieraz na "własnej skórze" odczuwają rodzice. Gdy za oknem plucha i maluch musi pozostać w domu, często słyszymy - "nudzi mi się" i niekoniecznie włączony telewizor załatwia sprawę. Świadomy rodzic, który wie, że taka rozrywka nie wywiera korzystnego wpływu na rozwój dziecka, będzie się starał zapewnić maluchowi inne, ciekawsze formy spędzania czasu. Tylko co zrobić, jeśli dziecko ma już dość układanek, kolorowanek i zabawy w dom? Z pomocą rodzicom mogą przyjść niedoceniane przez wiele osób stempelki i tusze do pieczątek dla dzieci. Chociaż wydawałoby się, że nie jest to atrakcyjna zabawa, ale wystarczy dziecku podsunąć zestaw, by przekonać się, ile radości daje zabawa stempelkami. Oczywiście od rodziców zależy, jak długo maluch będzie zainteresowany zabawą, bo stempelki można wykorzystać na wiele sposobów, wystarczy tylko czasem podpowiedzieć dziecku czy zaproponować inną formę wykorzystania zabawki. Niektórzy rodzice potrafią zrobić ciekawe stempelki dla dzieci wycinając różne kształty w ziemniaku, co jednak jeśli nie mamy takich zdolności? Na szczęście producenci przyszli nam z pomocą, dzisiaj w sklepach z zabawkami bez trudu kupisz stempelki i tusze.

  Zalety drewnianych pieczątek dla dzieci

  Drewniane pieczątki dla dzieci są bezpieczne dla dziecka, estetycznie wykonane, zwykle posiadają opakowanie do przechowywania, tusze są nietoksyczne, dostępne w wielu kolorach, a przede wszystkim zmywalne, już nie musisz się martwić, że plamy z odzieży nie zejdą. W naszym sklepie internetowym kupisz zestawy do stemplowania zarówno dla dziewczynek jak i chłopców. Dzięki tej niepozornej zabawce zapewnisz dziecku super zabawę, ale i wesprzesz jego rozwój psycho – ruchowy.

  Edukacyjna i motywacyjna rola stempelków

  Przybijanie stempelków ćwiczy rękę i dłoń, pomaga kontrolować napięcie mięśniowe, kolorowanie stempelków przygotowuje do nauki pisania. Stempelki z powodzeniem można wykorzystać do ćwiczeń w usprawnianiu narządów mowy, do pobudzania wyobraźni, nauki liczenia i poznawania liter. Stempelki dla dzieci poszerzają wiedzę o otaczającym świecie. Są to również produkty, które świetnie sprawdzają się dla nauczycieli. Stempelki motywacyjne są jedną z nagród, za którą dzieci przepadają. W naszym sklepie zgromadziliśmy ciekawe zestawy tych produktów: zwierzęta, literki i cyferki, postaci z bajek, pojazdy i wiele innych, które zainspirują twoje dziecko i dadzą mu wiele radości.

 • NAKLEJKI

  Naklejki rozwijają wyobraźnię i kreatywność dziecka

 • KOLOROWANKI

  Kolorowanki pobudzają kreatywność dziecka i rozwijają zdolności plastyczne. Dzięki nim maluch ćwiczy cierpliwość i koordynację wzrokowo-ruchową

 • SZABLONY

  Zabawa z szablonami rozwija kreatywność i wyobraźnię dziecka. Maluch ćwiczy zdolności manualne oraz małą motorykę

 • NOTESY, ZESZYTY

  Kolorowe, dziecięce notesiki i zeszyty, w których można zapisać swoje sekrety lub historyjki

 • OŁÓWKI

  Ołówki, które zachwycają wyglądem i jakością wykonania posłużą w trakcie wielu zajęć plastycznych

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 614 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 614 elementów
ARTYKUŁY PLASTYCZNE

Jeśli Twoja pociecha to mały artysta, który na każdym kroku daje upust swojej kreatywności to świetnie trafiłeś! Tylko u nas znajdziesz zabawki i artykuły plastyczne, dzięki którym nie tylko sprawisz ogromną radość swojemu dziecku, ale przede wszystkim rozwiniesz jego niepohamowaną chęć tworzenia! Oferujemy najciekawsze zabawki i artykuły dla wielbicieli artystycznych zabaw.

Artykuły plastyczne - gratka dla małych artystów

W pierwszych latach życia warto zadbać, by dziecko miało jak najwięcej kontaktu z zabawkami, które rozwiną jego zdolności manualne. Z tego powodu zaopatrzyliśmy nasz sklep w najlepsze artykuły plastyczne. Dzięki nim maluch zaciekawi się światem, z chęcią będzie go eksplorować i poznawać. Wszelkie nawlekanki, sznurowanki i ubieranki będą idealne w ćwiczeniu cierpliwości i precyzji. Do tego świetnie nadadzą się też drewniane piramidki lub magnetyczne labirynty. Poznawaniu fauny i flory, uczenia czasu czy w poznawaniu części ciała będą pomagały zabawki z kategorii MAŁY BIOLOG, czyli różnego rodzaju układanki i zestawy kreatywne z magnesami. Kolorowe elementy będą pozytywnie wpływać na wyobraźnię, a jednocześnie uczyły zapamiętywać.

Kolorowe nauczanie

Nauka kształtów i kolorów przebiegnie szybko i radośnie dzięki tęczowym klockom, z których będzie można zbudować łódkę lub wieżę. Niektóre egzemplarze to zabawki dwujęzyczne - one dodatkowo stymulują naukę języków obcych od najmłodszych lat. Zabawki i artykuły plastyczne dla dzieci to coś zdecydowanie lepszego niż zwykłe pluszaki czy lalki. To możliwość stworzenia w zasadzie wszystkiego, co tylko może sobie wyobrazić dziecięcy umysł. Dzięki tym akcesoriom dziecko może rozwijać swój talent. W ten sposób także pomysłowo i konstruktywnie spędza czas, mając niesamowitą frajdę z wymyślenia i własnoręcznego stworzenia i pokolorowania swojej pierwszej zabawki.

ARTYKUŁY PLASTYCZNE

Producenci