ARTYKUŁY PLASTYCZNE 

Jest 1221 produktów.

Podkategorie

 • PISAKI, FLAMASTRY,...

  Markery, flamastry, mazaki i pisaki dla dzieci to akcesoria, które przydadzą się naszym pociechom już od najmłodszych lat. To dzięki nim maluchy mają szansę przenieść wizję ze swoich małych głów na kartkę papieru i zaprezentować rodzicom umiejętności artystyczne. Kolorowanie i rysowanie to czynności dostarczające wiele radości i sprawiające, że doskonała zabawa trwać może nawet przez wiele godzin. Różnego rodzaju przybory do malowania rozwijające dziecięcą kreatywność znajdziesz w tej właśnie kategorii sklepu internetowego z zabawkami edukacyjnymi i akcesoriami dla dzieci Edukatorek.

  Dziecięcy zestaw flamastrów — pierwsze kroki do poznania potrzeb i emocji

  Kolorowanie, rysowanie, malowanie — to zdecydowanie jedne z najprzyjemniejszych zabaw dla dzieci. Kolorowe mazaki służą jednak naszym pociechom nie tylko do przyjemnego spędzania czasu. Maluchy, które jeszcze nie potrafią mówić, a także mali odkrywcy tajemniczego świata rysują swoje potrzeby, uczucia i emocje. Jesteśmy pewni, że na Twojej lodówce wiszą arcydzieła Twojego ukochanego szkraba, który za ich pomocą chciał powiedzieć Ci: „kocham Cię”, „potrzebuję Cię”, „jesteś dla mnie kimś ważnym”. Aby dziecko w przyszłości — już jako dorosła osoba — umiało wyrażać to, co czuje i to, czego potrzebuje, kupujmy mu w okresie dziecięcym jak najwięcej różnych pisaków, flamastrów i mazaków. Kolorowe flamastry to jeden z najciekawszych sposobów na to, aby zapoznać naszą pociechę z pojęciem emocji. W trakcie zabawy możemy rozmawiać z dzieckiem o tym, co czuje i prosić, aby narysowało to za pomocą odpowiedniego koloru. Wspólnie z pociechą wybierzmy, jakiej emocji przypiszemy dany kolor — dla przykładu złość może być czerwona (bo taka robi się buzia, gdy jesteśmy zdenerwowani), smutek — niebieski (bo z takim kolorem kojarzą się łzy), a radość — zielona (bo wiosna, bo trawa, bo liście na drzewach). W trakcie rysowania czy malowania możemy także wspólnie obejrzeć bardzo pouczającą animację zatytułowaną „W głowie się nie mieści”, która opowiada o życiu i emocjach małej Riley, jej relacji z rodzicami i kolegami ze szkoły oraz o tym, jak się czuje w trakcie przeprowadzki do San Francisco.

  Pisaki i mazaki dla dzieci — podstawowe artykuły piśmiennicze do przedszkola i szkoły

  Flamastry dla dzieci, a także mazaki i pisaki to artykuły niezbędne nie tylko w domu, ale przede wszystkim w przedszkolu czy szkole. To właśnie tam pod czujnym okiem pań nauczycielek odbywają się lekcje plastyki, w trakcie których maluchy skupiają się na tworzeniu rysunków oraz innych prac artystycznych. Na lekcjach tych przyda się z pewnością duży zestaw flamastrów dla dzieci — im większy wybór kolorów będzie miała nasza pociecha, tym zajęcia plastyczne będą dla niej sympatyczniejsze i mniej stresujące. Z naszej oferty polecamy wybrać na przykład:

  Dodatkowo nasz maluch będzie miał okazję do wykazania się koleżeństwem, pożyczając różne kolory mazaków swoim kolegom i koleżankom. Pisaki, zakreślacze czy mazaki zakupione w sklepie internetowym z zabawkami edukacyjnymi dla dzieci Edukatorek sprawdzą się również do zaznaczania najważniejszych zapisków w zeszytach. Dzięki temu Twoja pociecha nauczy się selekcjonowania informacji, a także umiejętności zaznaczania tego, co najważniejsze (daty zebrania dla rodziców, terminu klasówki czy podpowiedzi do zadania domowego). Najlepiej sprawdzą się do tego pastelowe zakreślacze pachnące truskawkami w przepięknych kolorach: fioletowym, żółtym, różowym, miętowym i pomarańczowym.

  Flamastry dla dzieci – malowanie, które rozwija

  Wydawać by się mogło, że tworzenie prostych szlaczków pisakami dla dzieci z cienką końcówką czy stempelków za pomocą dwustronnych flamastrów w dziewięciu soczystych kolorach nie wnosi niczego pożytecznego do rozwoju najmłodszych. Nic bardziej mylnego! W rzeczywistości tego typu aktywności znakomicie stymulują mózg dziecka, rozwijają jego wyobraźnię, pozytywnie wpływają na kreatywność, a także pozwalają ćwiczyć zdolności manualne, czyli motorykę małą. „Zwykłe” rysowanie czy malowanie może być więc pełnowartościową zabawą, która nie tylko bawi, ale także uczy.

  Mazaki, markery, flamastry i pisaki dla dzieci dostępne w ofercie sklepu Edukatorek

  W asortymencie naszego sklepu internetowego z zabawkami i akcesoriami dla dzieci znajdziesz szeroki wybór zestawów flamastrów, pisaków i mazaków dla dzieci, które umożliwią tworzenie pięknych i kolorowych malunków czy rysunków. Oferowane przez nas przybory piśmiennicze są bardzo wygodne w użytku dla małych rączek. Wyróżniają się także dużą wytrzymałością, przez co będą służyły Twojemu dziecku przez długi czas. Każdy zestaw pisaków, mazaków, markerów czy flamastrów pochodzi od światowych producentów akcesoriów dla najmłodszych, którzy zadbali o to, aby produkty były bezpieczne w użytkowaniu i wyróżniały się pięknymi i żywymi kolorami. Zestawy znajdujące się w naszej ofercie sprawdzą się nie tylko do pisania, zakreślania i malowania, ale także kropkowania czy stempelkowania. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu internetowego i wybrania takich akcesoriów piśmienniczych, które spełnią oczekiwania Twoje i Twojego dziecka.

 • DŁUGOPISY

  Szukasz kolorowych i trwałych długopisów dla swojego dziecka, które od najmłodszych lat przejawia talent pisarski lub rysowniczy? A może potrzebujesz akcesoriów piśmienniczych dla swojej pociechy chodzącej do przedszkola lub szkoły? W tej kategorii znajdziesz przybory będące podstawą wyposażenia każdego piórnika, czyli długopisy dla dzieci.

  Zestaw długopisów dla dzieci — wiele radości z tak małej rzeczy

  Do dziś pamiętamy ten dzień, w którym mogliśmy zacząć pisać długopisem. Ech, jakby to było wczoraj… W przedszkolu i zerówce do naszych małych dłoni najczęściej trafiały kolorowe kredki, brokatowe mazaki czy dwustronne flamastry. Miało być fikuśnie, kolorowo i zawadiacko. Gdy poszliśmy do pierwszej klasy szkoły podstawowej, to kolory wciąż odgrywały dużą rolę w naszej edukacji, jednak na pierwszy plan nieśmiało i powoli wysuwało się pióro wieczne. Och, jak bardzo uwielbialiśmy nim pisać! W klasie każdy miał inne, dlatego z radością i uśmiechem na ustach oglądaliśmy, czasem z lekką zazdrością, pióra koleżanek i kolegów — a to w pieski, a to w kotki, a to z ulubioną postacią z bajki lub najlepszym piłkarzem w sezonie. Piórem pisało się pięknie i przyjemnie, jednak zawsze najbardziej intrygował nas długopis. Pisali nim dorośli, dlatego z takim zaciekawieniem przyglądaliśmy się, jak sunie po naszych zeszytach i czerwonym tuszem zaznacza błędy ortograficzne i interpunkcyjne. Gdy w trzeciej lub czwartej klasie wychowawczyni w końcu pozwoliła nam nim pisać, byliśmy wniebowzięci! Czuliśmy, że możemy podbijać świat! Czuliśmy, że jesteśmy dorośli! Dorośli, bo piszemy czarnym lub niebieskim długopisem!

  Kolorowe długopisy dla dzieci w asortymencie Edukatorka

  Za naszych czasów ich wybór był niewielki, dlatego z tym większą radością wprowadziliśmy do naszego sklepu internetowego z zabawkami edukacyjnymi dla dzieci różnego rodzaju długopisy dla dzieci — magiczne, mechaniczne, zmieniające kolor, brokatowe, żelowe, podwójne piszące, neonowe oraz w wersji mini. Za każdym razem, gdy w zamówieniu pojawia się wybrany długopis dla dzieci, pakujemy go z uśmiechem i nadzieją, że sprawi maluchowi ogromną radość w czasie użytkowania.

  Długopisy dla dzieci dostępne w asortymencie sklepu internetowego Edukatorek

  W naszej ofercie znaleźć możesz długopisy i dla dziewczynek, i dla chłopców. Małym damom z pewnością spodobają się artykuły piśmiennicze z brokatem, zmieniające kolor, tęczowe, pastelowe, pachnące owocami oraz z jednorożcami lub syrenkami. Małych odkrywców z kolei zachwycą długopisy żelowe z wesołymi potworkami oraz magiczny długopis z niewidzialnym atramentem, który ujawnia się dopiero w świetle ultrafioletowym. Dużym zainteresowaniem wśród kilkuletnich pisarzy i rysowników cieszą się także długopisy wymazywalne. W przypadku popełnienia błędu ortograficznego lub w rachunkach matematycznych nie ma konieczności używania korektora.

  Dwa razy „ef” — funkcjonalne i fajne długopisy dla dzieci

  Mogłoby się wydawać, że długopisy dla dzieci nie muszą wyróżniać się niczym nadzwyczajnym; w końcu służą do jednego celu, a mianowicie pisania. My jednak, dorośli, często zapominamy o tym, jak to było za naszych młodzieńczych lat. Przecież długopis nie mógł być zwykły! Musiał być fajny, kolorowy, cool! Biorąc pod uwagę, że to z niego najczęściej dziecko korzystać będzie w czasie pisania w szkole czy odrabiania zadań domowych w swoim pokoju, to dobrze byłoby, gdyby mógł się wyróżniać na tle pozostałych akcesoriów piśmienniczych codziennego użytku. Właśnie dlatego w naszym sklepie on-line z zabawkami edukacyjnymi dla dzieci znajdziesz różnego rodzaju długopisy dla dzieci w zestawach oraz pojedyncze, które z pewnością zachwycą Twoją pociechę i sprawią, że przepisywanie zadań z tablicy czy notowanie poleceń nauczyciela nie będzie dla niej przykrym obowiązkiem. Najlepiej, gdyby długopis był kolorowy, w nietypowym kształcie oraz miał ciekawe funkcje. Z naszej oferty polecamy na przykład:

  O ile dla dziecka ważny jest wygląd akcesoriów piśmienniczych, o tyle Ty, jako rodzic, zwracasz uwagę na zupełnie inne kwestie. Nasze długopisy dla dziewczynek i chłopców są bardzo wygodne w użytkowaniu, a ich tusz jest na tyle widoczny w trakcie pisania, że nie ma potrzeby mocnego dociskania długopisu do zeszytu czy kartki. Poza tym zestawy długopisów dla dzieci oraz pojedyncze ich sztuki znajdujące się w naszej ofercie zapewniają płynność pisania, mają nietoksyczne wkłady i konstrukcję dopasowującą się do rąk dziecka. To tylko najważniejsze cechy, jakimi wyróżniają się dziecięce długopisy ze sklepu internetowego Edukatorek. Zamów je już dziś i przekonaj się, że spełnią oczekiwania zarówno Twoje, jak i Twojego dziecka.

 • KREDKI

  Jesteś w trakcie kompletowania szkolnej wyprawki dla swojego dziecka? A może masz w domu małego artystę, który tworzy różnokolorowe dzieła na kartkach papieru (lub czasem i ścianach)? Jesteśmy pewni, że niezależnie od sytuacji, każdemu maluchowi przyda się zestaw kolorowych kredek, dzięki którym każdy jego dzień nabierze ciekawych i intrygujących barw.

  Kredki dla najmłodszych — „(...) namalują domek i na płocie kota, i wesołe słonko na pochmurne dni”

  Są takie przybory szkolne, bez których trudno wyobrazić sobie zajęcia plastyczne. Z pewnością należą do nich kolorowe kredki. To właśnie one towarzyszą maluchom nie tylko w czasie nauki, ale także w domu, gdy deszczowa pogoda za oknem nie zachęca do wyjścia na spacer lub gdy dziecko chce przelać na papier swoją kreatywną wizję i narysować coś, czym będzie mogło pochwalić się swoim rodzicom. Mając to na uwadze, w naszym sklepie internetowym z akcesoriami i zabawkami dla dzieci Edukatorek umieściliśmy różne zestawy kredek. Wybierz dla swojego dziecka te, które spełnią wszystkiego jego oczekiwania i obserwuj, jak Twoja pociecha cieszy się, mogąc kolorować wesołe obrazki lub rysować to, co pojawiło się w jej małej głowie. Pozwalaj dziecku rysować jak najczęściej; wspólnie także korzystajcie z kolorowych kredek. To nie tylko da malcowi możliwość wyrażenia siebie i swojej ekspresji, ale także pozwoli rozwinąć zdolności manualne oraz zatroszczyć się o waszą wspólną relację.

  Kredki dla malucha — „(...) kiedy je poproszę, namalują wszystko, to co chcę”

  W Edukatorku wierzymy, że w każdym maluchu drzemie potencjał twórczy, którego nie należy ograniczać, a wręcz przeciwnie — rozwijać. Właśnie dlatego zachęcamy do kupienia dziecku różnych rodzajów kredek. Decyzja ta nie tylko zmniejszy stres malucha (mając jeden zestaw kredek, dziecko może zapomnieć przynieść go do szkoły i otrzymać notatkę o nieprzygotowaniu się do lekcji lub zapomnieć zabrać kredek ze sobą do domu i nie móc odrobić pracy domowej z plastyki), ale także pozwoli małemu malarzowi poznać kilka odcieni tych samych kolorów w różnych zestawach kredek dla dzieci. Poza tym kredki różnią się od siebie nie tylko wyglądem, ale także przeznaczeniem. Innego zestawu dziecko użyje, chcąc pokolorować obrazek, a innego, jeśli będzie miało zadanie domowe z zajęć plastycznych. Warto już od najmłodszych lat pokazywać dzieciom różnorodność i zachęcać do tworzenia dzieł za pomocą różnych technik. Bez względu na to, jakie kredki dla dzieci wybierzemy, jednego możemy być pewni — będą one wspaniałym zaproszeniem dla naszego dziecka do świata kreatywności, feerii barw, wyobraźni oraz radosnego tworzenia.

  Kredki dla niemowlaka — czym się wyróżniają?

  Pierwsze kredki dla malucha powinny być przede wszystkim nietoksyczne — wystarczy przecież chwila naszej nieuwagi, aby ulubiony kolor naszego brzdąca został przez niego nadgryziony. Warto także wybrać kredki w otulinie, dzięki którym rączki naszej pociechy będą czyste. Dla maluchów najlepiej sprawdzają się kredki miękkie, które nie wymagają mocniejszego przyciskania do kartki papieru. Dobrym pomysłem mogą być także kredki zmywalne, za sprawą których nie będziemy się stresować, że w trakcie tworzenia dzieła nasz szkrab postanowi dokończyć je na ścianie czy blacie stołu.

  Kredki dla małych dzieci — na co zwrócić uwagę przy wyborze?

  Jednym z najważniejszych kryteriów, na jakie warto zwrócić uwagę przed wyborem pierwszych kredek dla dziecka, są wiek oraz umiejętności malca. Sami jesteśmy rodzicami małych szkrabów, dlatego doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że potencjał małego artysty może objawić się tak naprawdę w każdym wieku. Właśnie dlatego na naszej stronie internetowej znajdziesz kredki dla małych dzieci oraz tych nieco starszych, dla których dzień bez rysowania i kolorowania będzie dniem straconym. W Edukatorku możesz kupić na przykład:

  Nasza oferta jest bardzo zróżnicowana, dlatego wierzymy, że każdy rodzic znajdzie coś idealnie dopasowanego do gustu swojej pociechy.

 • FARBKI

  Są takie przybory plastyczne, które nigdy nie wychodzą z mody, a najmłodsi zawsze i z ogromną chęcią po nie sięgają. Do takich z pewnością zaliczyć można farbki dla dzieci. Różnego rodzaju kolory zamknięte w tubkach czy słoiczkach gwarantują mnóstwo frajdy nie tylko w domu, ale także podczas zajęć w przedszkolu czy szkole. W tej kategorii znajdziesz farbki dla dzieci od zaufanych i światowych producentów akcesoriów plastycznych dla najmłodszych, które wyzwolą w Twoim malcu artystycznego ducha i pozwolą mu rozwijać dziecięcą wyobraźnię i kreatywność już od najmłodszych lat.

  Farby dla dzieci zmywalne — dlaczego warto je kupić?

  Przedszkole czy szkoła wcale nie muszą kojarzyć się wyłącznie z czytaniem podręcznika, czy pisaniem w zeszycie. Czas lekcyjny to także zajęcia plastyczne, których zadaniem jest pobudzenie nieskończonej wyobraźni najmłodszych. Właśnie dlatego — jako rodzic — powinieneś zadbać o to, aby Twój maluch był dobrze na nie przygotowany. W związku z tym podaruj mu farbki dla dzieci, które pozwolą przelewać kolorowe wizje i myśli na papier i dzięki temu tworzyć wyjątkowe malunki. Akcesoria w postaci farbek przydadzą się dziecku nie tylko w czasie zajęć szkolnych, ale również w domu – zwłaszcza wtedy, gdy za oknem nie ma zbyt ładnej pogody.

  Farbki dla dzieci — oswój malucha z jego emocjami i potrzebami

  Malowanie jest zawsze dobrym pomysłem na zabawę, dzięki której dziecko będzie mogło ćwiczyć swoje zdolności manualne i intelektualne, ale nie tylko. Czynność ta jest także pewną formą wyrażania siebie — swoich emocji, potrzeb oraz myśli. Jeśli Twoja pociecha już od małego będzie uczyła się odpuszczania i wyciszania, to z całą pewnością dużo łatwiej będzie jej wyrażać swoje odczucia w dorosłym życiu. Pamiętaj, aby nie ingerować w proces twórczy Twojego brzdąca — tutaj nie jest ważny efekt końcowy, a Twoje wsparcie.

  Farby dla najmłodszych — jakie wybrać?

  Zastanawiasz się, jakie farbki dla Twojego malca będą najlepsze? W tej kategorii znajdziesz różne rodzaje farb dla dzieci. Zachęcamy do tego, aby wybrać kilka różnych i pokazać dziecku, że może malować obrazki różnymi technikami oraz przy użyciu produktów mających różną konsystencję. Przed wyborem warto zwrócić uwagę na to, czy farby są bezpieczne dla małych rączek (to znaczy, czy mają wszystkie niezbędne atesty). Warto zapoznać się także z opinią innych klientów, dzięki której dowiemy się, czy farby dla dziecka, które chcemy kupić, łatwo zmyją się ze skóry i będą miały piękne, soczyste i nieblaknące kolory. Wszystkie farbki dostępne w sklepie on-line z zabawkami dla dzieci Edukatorek są przystosowane do delikatnej skóry małych malarzy i gwarantują wiele godzin kolorowej zabawy.

  Farbki dla dzieci i niemowląt — rodzaje

  Jakie farby dla dzieci wybrać? Zdecydowanie najpopularniejsze i najczęściej wykorzystywane na zajęciach plastycznych w żłobkach, przedszkolach i szkołach są farby plakatowe (zwane często farbami szkolnymi). Można malować nimi bez użycia wody, a są doceniane ze względu na nasycone i intensywne barwy oraz bezproblemowe usuwanie ich z ubrań czy skóry. Plakatowe farby dla dzieci najlepiej nadawać się będą do tego, aby zamalować większą powierzchnię obrazka — wyróżniają się bowiem dobrymi właściwościami kryjącymi, matowością i zachowaniem swojej barwy po wyschnięciu. Idealnie nadawać się będą do malowania nie tylko na papierze czy kartonie, ale także drewnie i kamieniu. W naszym asortymencie znajdziesz na przykład:

  • farbki plakatowe w słoiczkach od marki Kidea, które wyróżniają się intensywnymi kolorami, wydajnością i właściwym kryciem,
  • farby plakatowe dla dzieci Bambino w dziesięciu pięknych kolorach — jasno- i ciemnozielonym, brązowym, czerwonym, granatowym, pomarańczowym, czarnym, białym, jasno- i ciemnożółtym (warto zaznaczyć, że farby Bambino produkowane są zgodnie z dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie bezpieczeństwa zabawek oraz rozporządzeniem Ministerstwa Gospodarki w sprawie zasadniczych wymagań dla zabawek),
  • farbki plakatowe zmywalne w zestawie z pędzelkiem, które mogą być wykorzystywane w czasie podróży.

  Wielu nauczycieli proponuje także zakup farb akwarelowych (nazywanych także farbami wodnymi, ponieważ nadają się do malowania po kontakcie z wodą). Ich zaletą jest dobre krycie, duża wydajność oraz intensywne kolory. Dzięki nim możliwe jest uzyskanie delikatnych efektów, takich jak rozmycie konturów, gra świateł czy świetlistość. Przede wszystkim jednak farby akwarelowe dla dzieci gwarantują doskonałą zabawę. Tego typu farbki w postaci suchych pastylek najczęściej występują w zestawach po kilkanaście sztuk; do nich dołączany jest pędzelek. Farby akwarelowe bez wątpienia powinny znaleźć się w każdej szkolnej wyprawce. Jakie ich rodzaje znajdziesz w naszym sklepie?

  • Zestaw farbek akwarelowych z pędzelkiem zawierający trzydzieści sześć pięknych i żywych kolorów zachęcających malucha do twórczej zabawy.
  • Farbki akwarelowe o bardzo dużej wydajności zapakowane w metalowe pudełko z namalowanym pawiem.
  • Paletka dwudziestu czterech farb akwarelowych nadających się do zabrania w podróż (kolory można mieszkać na pokrywce pudełka, a same farby nie muszą mieć kontaktu z wodą, ponieważ znajduje się ona w zbiorniczku specjalnie zaprojektowanego pędzelka).

  Farbki dla niemowląt i dzieci dostępne w ofercie sklepu Edukatorek

  sklepie internetowym z zabawkami edukacyjnymi i akcesoriami dla dzieci Edukatorek znajdziesz różne zestawy farbek dla dzieci, które bez problemu dopasujesz do wieku Twojej pociechy, ale także jej umiejętności i preferencji. Wszystkie farbki w naszym asortymencie są w 100% bezpieczne dla zdrowia najmłodszych — zostały zaprojektowane przez światowe marki obcujące na co dzień z artykułami dla dzieci. Zachęcamy także do przejrzenia pełnej oferty naszego sklepu i zakupienia takich przyborów plastycznych, które pobudzą wyobraźnię Twojego szkraba i pozwolą mu tworzyć prawdziwe dzieła sztuki podczas zabawy w przedszkolu, szkole czy domu.

 • CIASTOLINA I PLASTELINA

  Zajęcia prowadzone w przedszkolu czy szkole nie zawsze muszą kojarzyć się tylko z czytaniem kolejnych stron podręcznika lub przepisywaniem zadań z tablicy. Nauczyciele — w odniesieniu do rozwoju dzieci — skupiają się także na ich zdolnościach plastycznych. Do tego niezbędne jest wykorzystanie odpowiednich akcesoriów, takich jak na przykład plastelina czy ciastolina. I takie właśnie znajdziesz w tej kategorii.

  Plastelina dla dzieci — nieograniczone możliwości zabawy

  Lepienie z plasteliny dla dzieci to jedna z tych zabaw, na której wychowywały się kolejne pokolenia. Ta specyficzna w dotyku masa plastyczna pozwala tworzyć efektowne i zachwycające dzieła — od prostych kształtów, takich jak kula czy kwadrat, po te bardziej skomplikowane, jak na przykład kształt postaci z ulubionej bajki czy konstrukcja budynku. Jedynym ograniczeniem w takiej zabawie jest wyobraźnia malca. Plastelina dla dzieci to niedrogi materiał, który wystarczy rozgrzać w dłoniach, aby móc dowolnie sklejać ze sobą uformowane kształty. Plastelinowe kawałki można ze sobą mieszać, i tym samym eksperymentować z kolorami. Czynność ta z pewnością będzie zachwycająca dla Twojego malucha, który dzięki niej zrozumie, na czym polega mieszkanie kolorów. Zachęcamy także do opowiedzenia dziecku, czym jest koło barw oraz dlaczego zmieszanie dwóch kolorów powoduje powstanie trzeciego. Dla nas samych również będzie to ciekawe doświadczenie, dzięki któremu będziemy mogli przypomnieć sobie podstawowe zagadnienia, których (jeszcze niedawno przecież) sami uczyliśmy się w szkole.

  Zestaw plasteliny dla dzieci — dlaczego warto go kupić?

  Zestaw plasteliny dla dzieci jest czymś, co warto podarować swojemu maluchowi. Ta kolorowa masa z pewnością przyda mu się nie tylko na zajęciach plastycznych w przedszkolu czy szkole, ale również w czasie codziennych zabaw w domu. Lepienie z plasteliny to przecież doskonały sposób na nudę, ale i okazja do rozwinięcia zdolności manualnych oraz motoryki małej. Dziecko gniecie plastelinę dwoma rękami i tworzy z niej różne kształty; czynności te stymulują współpracę obu półkul mózgowych odpowiedzialnych za emocje i myślenie logiczne. Dziecięce zabawy z plasteliną w roli głównej rozwiną także kreatywność małych odkrywców, będą kształtować umiejętności przydatne do nauki pisania oraz koordynację wzrokowo-ruchową, a także pozwolą ćwiczyć cierpliwość, uważność i koncentrację. Zabawy plastyczne z lepieniem i formowaniem z plasteliny będą także doskonałym początkiem do rozbudzenia w dziecku miłości do sztuki. W asortymencie naszego sklepu internetowego z zabawkami dla dzieci znajdziesz między innymi:

  • klasyczną plastelinę w zestawie, w którym znajdują się dwadzieścia cztery żywe kolory, w tym trzy brokatowe: miedziany, srebrny i złoty,
  • naturalną plastelinę z kolorami związanymi z ziemią (czarnym, białym, szarym i brązowym) będącą doskonałym uzupełnieniem podstawowych zestawów dla dzieci,
  • plastelinę pastelową o zapachu limonki, która idealnie sprawdzi się do tworzenia małych i dużych modeli, odciskania wzorów, a także wykrawania foremkami oraz tworzenia obrazów poprzez rozcieranie palcami,
  • zestaw plasteliny Bambino z dwoma brokatowymi kolorami, który zaangażuje małe ręce Twojego dziecka, rozwijając jednocześnie jego zdolności manualne, wyobraźnię i kreatywność.

  Ciastolina dla dzieci — idealna zabawa na rodzinne popołudnia

  Czym jest ciastolina dla dzieci? To masa plastyczna przypominająca plastelinę, jednak różniąca się od niej tym, że nie brudzi małych rączek i rozpuszcza się w wyniku kontaktu z wodą. Uformowane kształty można bez problemu przekształcić w coś zupełnie innego. Co więcej, gdy jest zamknięta w opakowaniu, charakteryzuje się miękkością, jednak gdy zostanie pozostawiona na powietrzu, zaczyna twardnieć i staje się krucha. W przeciwieństwie do innych mas plastycznych jest wielokrotnego użytku, co sprawia, że ciastolina dla chłopca i dziewczynki może dostarczać nieograniczonych możliwości radosnych zabaw. Ciastolina dla najmłodszych to dobry sposób na rozwinięcie dziecięcej wyobraźni i nauczenie naszego szkraba nieszablonowego myślenia, które w przyszłości pozwoli mu lepiej rozwiązać problemy. W naszym asortymencie znajdziesz między innymi pachnącą ciastolinę w ośmiu żywych kolorach przypominających barwy produktów spożywczych (truskawki, arbuza, winogron, borówki, czekolady, pomarańczy, banana i jabłka) z czterema kolorowymi foremkami do wielogodzinnych zabaw z bliskimi, a także zabawki do ciastoliny — wałek, nożyk, szpachelkę, radełka — które pozwolą urozmaicić kreatywną zabawę i sprawią, że dziecko nauczy się skupienia i cierpliwości.

  Plastelina i ciastolina dla dzieci w ofercie sklepu on-line Edukatorek

  W asortymencie naszego internetowego sklepu z akcesoriami i zabawkami dla dzieci znajdziesz różne zestawy plasteliny i ciastoliny, a także pobudzające kreatywność zabawki do nich oraz innych mas plastycznych. Gwarantujemy, że tego typu produkty plastyczne są w pełni bezpieczne dla skóry dzieci. Intensywne kolory podstawowe oraz brokatowe czy neonowe „smaczki” zachwycą Twoją pociechę i pozwolą jej na przyjemne spędzenie czasu na zabawie w domu lub zajęciach plastycznych w szkole.

 • KREDA

  Najmłodsi uwielbiają „wyżywać się” artystycznie w różnych miejscach, między innymi na chodnikach. A skoro o tym mowa, to na myśl przyjść może tylko jeden artykuł — kreda dla dzieci. To właśnie dzięki niej szare i smutne bloczki chodnikowe zamieniają się w kolorowe malunki z wyjątkowymi kompozycjami. W tej kategorii znajdziesz różnego rodzaju kredy dla dzieci chodnikowe, które sprawdzą się także do pisania po tablicy.

  Kreda dla dzieci – przedmiot kojarzący się nie tylko ze szkołą

  Kreda jest czymś, co najczęściej kojarzy nam się przede wszystkim ze szkołą. Jej specyficzny wygląd, sinobiały kolor i charakterystyczny zapach przywołują wspomnienia ze szkolnych ławek związane z lekcjami, odpytywaniem przy tablicy, rozwiązywaniem zadań, ale i radosnymi chwilami spędzanymi ze szkolnymi kolegami. Warto pamiętać o tym, że artykuł ten nie musi być kojarzony wyłącznie z salą lekcyjną. Kreda dla dzieci znajduje również inne zastosowanie. Niejednokrotnie, idąc chodnikiem, zauważamy różnego rodzaju napisy, malunki czy rysunki będące dziełem małych artystów i uśmiechamy się pod nosem, bo dzięki temu wiemy, że w dzisiejszych czasach maluchy wciąż potrafią dobrze bawić się na świeżym powietrzu, a nie spędzać czas wyłącznie przed ekranem telefonu, komputera czy telewizora.

  Kredy chodnikowe — wspomnienie z czasów dzieciństwa

  Przypomnijmy sobie, jak sami byliśmy młodzi i w jakie zabawy wówczas się bawiliśmy. Berek, chowanego, gra w gumę, gra w kapsle, rzucanie patyków na odległość, huśtanie się na trzepaku... Tak przecież spędzaliśmy nasz wolny czas, do którego nie potrzebowaliśmy żadnego sprzętu elektronicznego — wystarczyła paczka najlepszych kolegów i ogromna wyobraźnia. Nieważna była pora dnia, godzina, a nawet pogoda — zabawa mogła toczyć się do białego rana, gdyby nie rodzice, którzy wieczorem wołali nas przez okno, abyśmy wracali już do domu. Dziś także dzieciaki potrafią lub dopiero uczą się tak bawić, a my — jako rodzice — powinniśmy je w tym wspierać i kibicować im w coraz to głębszym odkrywaniu zakamarków wyobraźni. Aby nasz maluch mógł grać w klasy i rysować różne kształty na chodniku przed blokiem mieszkalnym, kupmy mu w prezencie kredę chodnikową dostępną w asortymencie sklepu on-line z zabawkami edukacyjnymi dla dzieci Edukatorek. U nas znajdziesz między innymi:

  • kolorową kredę chodnikową w zestawie, w którym znajduje się sześć kolorów z geometrycznymi wzorami, cekinami i marmurkami,
  • uniwersalną kredę chodnikową pozwalającą ćwiczyć dziecku koordynację wzrokowo-ruchową, rozwijać kreatywność oraz pobudzać wyobraźnię,
  • kredę chodnikową jumbo w dużym rozmiarze, dzięki któremu dziecko łatwiej chwyci ją do ręki,
  • kolorową kredę w wiaderku z uchwytem, za sprawą którego nasz maluch będzie mógł mieć przy sobie wszystkie kolory podczas rysowania.

  Tablica na kredę dla dzieci — moc wesołej zabawy

  W asortymencie naszego sklepu dostępne są także różnego rodzaju tablice do pisania kredą dla dzieci. Będą one idealnym prezentem urodzinowym, imieninowym lub świątecznym dla Twojego szkraba. Nie ma znaczenia, czy chcesz kupić tablicę z kredą dla chłopca, czy dziewczynki — każde z dzieci równie mocno ucieszy się z takiego upominku. Chłopcom z pewnością pomoże ona w nauce liczenia, a dziewczynkom — pisania. Poza tym tablica do pisania kredą umożliwi odtwarzanie ról (na przykład nauczyciela), a tak przecież uwielbiają bawić się nasze pociechy. W bogatej ofercie Edukatorka znajdziesz tablice do kredy dla dzieci wykonane z drewna, mające wygodną półeczkę na znajdujące się w zestawie akcesoria (kubeczek na wodę, magnetyczny wskaźnik, magnesy, rulon papieru, gąbkę, kredy, ścieralny marker). Są one dwustronne, dlatego mogą być używane także jako miejsce do pisania specjalnym flamastrem oraz przyczepiania magnesów. Tablice do malowania kredą dla dzieci to praktyczne akcesoria pomagające naszym milusińskim w rozwijaniu wyobraźni oraz zdolności manualnych i artystycznych.

  Kreda dla dzieci w asortymencie sklepu Edukatorek

  Nasza kreda dla dzieci jest odporna na łamanie i przypadkowe uszkodzenia; jej cechą charakterystyczną jest także możliwość pokrycia nawet najbardziej chropowatych powierzchni. Kredy dla dzieci znajdujące się w asortymencie Edukatorka nie pylą się, co jest znakomitą wiadomością dla rodziców dzieci mających alergię. Wydajne, dobrej jakości, we wspaniałych kolorach dających wiele możliwości twórczych — tak jeszcze można opisać kredy dla dzieci dostępne w naszej ofercie. Już dziś zadbaj o rozwijanie umiejętności plastycznych, zdolności motorycznych oraz kreatywności i wyobraźni Twojego dziecka i kup mu kolorowe kredy chodnikowe dostępne w zestawach.

 • ZESTAWY PLASTYCZNE

  Jako rodzice doskonale wiemy, że dziecięca wyobraźnia nie ma żadnych granic. Mali odkrywcy każdego dnia mają miliony pomysłów i nowych wizji dotyczących życia, najbliższego otoczenia oraz własnych umiejętności. Jeśli masz w domu małego artystę, który uwielbia wyrażać siebie za pomocą malunków i rysunków, to zachęcamy Cię do tego, aby pozwolić mu rozwijać swoją pasję i podarować wyjątkowy zestaw do prac plastycznych, który znajdziesz w ofercie naszego sklepu.

  Zestaw plastyczny dla dzieci — dlaczego warto go kupić?

  Zestawy plastyczne dla dziewczynek i chłopców to bogate zbiory akcesoriów służących jednocześnie do nauki i zabawy. Rysowanie, malowanie, zdrapywanie, wyszywanie, składanie, naklejanie – wszystkie te zajęcia będą nie tylko doskonałą rozrywką dla naszego dziecka, ale przede wszystkim wpłyną na jego rozwój. Czynności wykonywane dzięki zestawom do plastyki rozwiną zdolności manualne i motorykę małą u naszych pociech, ale także ich wyobraźnię oraz kreatywność. Będą miały także pozytywny wpływ na zapoznanie dziecka z poczuciem estetyki. Poza tym korzystanie z plastycznych zestawów kreatywnych to dobry pomysł na wspólne spędzenie czasu z dzieckiem i zatroszczenie się o wasze relacje. To niezwykle ważne, aby już od najmłodszych lat przyzwyczajać nasze maluchy do aktywności plastycznych, które bez wątpienia będą miały wpływ na ich dalsze życie oraz późniejszą edukację.

  Zestaw kreatywny plastyczny — dla przyszłego malarza i światowego artysty

  Twoja pociecha całymi dniami mogłaby rysować, malować i kolorować? A może lubi tworzyć coś z niczego, a następnie z dumą chwalić się tym przed rodzicami i bliskimi? W obu przypadkach kupno kreatywnego zestawu plastycznego dostępnego w asortymencie naszego sklepu on-line z zabawkami edukacyjnymi dla dzieci okaże się strzałem w dziesiątkę. W bogatej ofercie Edukatorka znajdziesz na przykład:

  • zestaw do kalkomanii pozwalający Twojemu dziecku stworzyć niezwykłe historie ze zwierzątkami w roli głównej,
  • zestaw kreatywny do wyklejania zawierający obrazki liska i jednorożca, które maluch będzie musiał udekorować diamencikami w różnych kolorach,
  • zestaw do wyszywania sukni wieczorowych, który będzie idealnym prezentem dla małych projektantek mody uwielbiających przebierać się w ubrania mamy,
  • zestaw do nauki rysowania od podstaw, której towarzyszyć będą wesołe zwierzątka, takie jak tygrysek, pingwinek, surykatka, małpka czy owieczka.

  Kto wie, może dzięki temu rozwinie się ukryty talent i pasja Twojego szkraba, który w przyszłości zostanie sławnym malarzem, grafikiem lub szanowanym artystą?

  Zestaw plastyczny w walizce — idealny pomysł na prezent

  Szukasz ciekawego prezentu dla dziecka na urodziny, imieniny, święta czy uwielbiany przez najmłodszych Dzień Dziecka? Zastanawiasz się, jaki upominek ucieszyłby malucha uwielbiającego rysować i malować? Zdecydowanie będzie to elegancki zestaw plastyczny w drewnianej walizce z wieloma elementami. Takie rozwiązanie to korzyści nie tylko dla dziecka, ale także jego rodziców. Przede wszystkim zestaw plastyczny kreatywny w opakowaniu ze specjalnymi przegródkami daje możliwość łatwego i szybkiego uporządkowania wszystkich przyborów po skończonej zabawie — tym samym zmniejszają się szansę na zgubienie poszczególnych elementów. To z kolei wiąże się z tym, że taki zestaw kreatywny plastyczny dla dzieci posłuży im dłużej aniżeli akcesoria plastyczne kupowane pojedynczo, na sztuki. Dodatkowo walizkazestawem akcesoriów plastycznych jest niewielka i wąska, dlatego bez trudu zmieści się w każdym zakamarku dziecięcego pokoju, a my tym samym unikniemy stresu związanego z gorączkowym poszukiwaniem pojemników i kubków na liczne mazaki, flamastry, kredki i pisaki naszego małego artysty.

  Zestaw plastyczny dla dzieci dostępny w asortymencie sklepu internetowego Edukatorek

  Bogata oferta zestawów plastycznych dla dzieci dostępna w sklepie on-line z zabawkami dla najmłodszych pozwala wybrać kreatywne i rozwijające wyobraźnię akcesoria dopasowane do wieku, potrzeb, umiejętności i preferencji Twojej pociechy. Wszystkie zestawy plastyczne do malowania, wyszywania, zdrapywania, układania czy sklejania znajdujące się na naszej stronie internetowej to starannie wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości pochodzące od światowych producentów akcesoriów dla dzieci. Ich codzienna praca związana jest przede wszystkim z dbaniem o to, aby akcesoria sygnowane nazwą firmy były estetycznie i solidnie wykonane, ale przede wszystkim bezpieczne w codziennym kontakcie z dziecięcymi rączkami. Gwarantujemy, że kreatywne zestawy plastyczne z oferty Edukatorka mają wszystkie wymagane atesty i certyfikaty, a dodatkowo nie są szkodliwe i toksyczne dla dziecięcej skóry. Co ważne, łatwo także się zmywają, dzięki czemu nasza pociecha będzie mogła dać upust swojej artystycznej kreatywności. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałą ofertą zabawek edukacyjnych z naszego sklepu, w którym każdego dnia pojawia się wiele nowości idealnych do zabawy i rozwoju naszych milusińskich.

 • DO OZDABIANIA TKANIN

  Artykuły plastyczne do zdobienia tkanin

 • STEMPELKI I TUSZE

  Odciskanie różnych przedmiotów za pomocą stempelków i pieczątek to dla naszych pociech ogromna radość i przepis na wielogodzinną zabawę okraszoną gromkimi śmiechami i szerokim uśmiechem na pyzatej twarzy. Do tworzenia kreatywnych i niezwykłych obrazków wystarczy kartka papieru i zestaw kolorowych stempelków z naszej oferty.

  Pieczątki stempelki dla dzieci — doskonała zabawa na deszczowy czas

  „W czasie deszczu dzieci się nudzą…” — jako rodzice doskonale znamy słowa tej popularnej piosenki Kabaretu Starszych Panów również w codziennym życiu. Gdy za oknem leje deszcz i wieje silny wiatr, a nasz maluch musi pozostać w domu, często możemy usłyszeć od niego zdanie: „mamo, tato, nudzi mi się” — i niekoniecznie pomoże tutaj włączenie ulubionej bajki. Świadomy rodzic, który wie, że taka rozrywka niekoniecznie cechuje się korzystnym wpływem na rozwój dziecka, będzie starał się zapewnić mu ciekawsze formy spędzania wolnego czasu. Co jednak zrobić w sytuacji, gdy nasz szkrab pokolorował już wszystkie obrazki w kolorowance, a niekoniecznie ma ochotę na zabawę w dom czy układanie puzzli? Z pomocą przyjść mogą często niedoceniane przez wiele osób stempelki i pieczątki. I chociaż mogłoby się wydawać, że odciskanie wzorków nie będzie ciekawe i atrakcyjne, to wystarczy zaproponować dziecku kupno wybranego przez niego zestawu, aby na własne oczy przekonać się, ile radości i przyjemności może dać tego typu rozrywka. Oczywiście to przede wszystkim od rodziców zależy, jak długo maluch będzie zainteresowany zabawą; stempelki i pieczątki można bowiem wykorzystać na wiele sposobów — wystarczy tylko czasem zaproponować dziecku inną formę. Zapewniamy, że nie ma potrzeby — jak to robiło się za dawnych czasów — wycinania różnych kształtów w surowym ziemniaku i odciskania pieczątek na kartce. Dziś producenci przychodzą nam z pomocą, dzięki czemu bez problemu w sklepach z zabawkami znajdziemy różnego rodzaju pieczątki do zabawy dla dzieci.

  Stempelki dla dzieci zmywalne — dlaczego warto je kupić?

  Edukacyjna i motywacyjna rola pieczątek (stempli dla dzieci) jest naprawdę duża. Nasz maluch widzi w nich przede wszystkim długie godziny fantastycznej i wesołej zabawy, a my możemy być spokojni o jego rozwój. Pieczątki to takie zabawki dla dzieci, dzięki którym maluchy uczą się kontrolować napięcia mięśniowe, a także ćwiczą zdolności manualne, które później przydatne będą w trakcie nauki pisania czy wykonywania czynności, przy których duże znaczenie ma precyzja (zaplatanie warkocza czy wiązanie sznurowadeł). Zabawka ta rozwija także dziecięcą wyobraźnię i kreatywność oraz poszerza wiedzę o świecie. Nasz mały odkrywca z zachwytem poznawać będzie nowe zwierzątka, budowle, rośliny, pojazdy czy kolory, słuchając jednocześnie opowieści rodziców na interesujący go temat. Dzięki temu, że dziecko samo będzie mogło odciskać różne kształty za pomocą stempelków drewnianych, jego wiedza na dany temat znacznie się poszerzy. W naszym internetowym sklepie z zabawkami edukacyjnymi dla dzieci znajdziesz na przykład:

  • drewniane stempelki z literami i notesikiem w zestawie, w którym maluch może tworzyć swoje pierwsze słowa i zdania (zabawka ta sprawdzi się w czasie nauki alfabetu),
  • dziesięć flamastrów ze stempelkami — idealne dla nieco starszych dzieci do ozdabiania rysunków i szkolnych zeszytów,
  • zestaw stempelków dla dzieci z cyferkami, dzięki którym nasza pociecha już od najmłodszych lat będzie mogła zacząć oswajać się z matematycznymi kształtami,
  • zestaw stempli dla dzieci z buźkami, który sprawdzi się nie tylko do ozdabiania prezentów, zaproszeń czy prac plastycznych, ale także nauki emocji i potrzeb,
  • drewniane stemple dla dzieci z egzotycznymi zwierzątkami w praktycznym pojemniczku dbającym o to, aby wszyscy członkowie stada trzymali się razem.

  Pieczątki do zabawy — na co zwrócić uwagę przed wyborem?

  Przed wyborem stempelków dla swojego dziecka zwróć uwagę na to, czy zostały wykonane estetycznie z materiału odpornego na zniszczenia i uszkodzenia. Ważne jest także opakowanie do przechowywania, aby pieczątki znajdowały się w jednym miejscu. Niezwykle istotne jest bezpieczeństwo maluchów, dlatego konieczne sprawdź, czy tusz do stempelków dla dzieci nie jest toksyczny (w innym wypadku mógłby wywołać podrażnienie, swędzenie i zaczerwienienie skóry, co wywołałoby stres i niepotrzebny strach u dziecka) i czy łatwo się go zmywa ze skóry małego artysty. Warto też zadbać o to, aby stempelki dla dzieciaków były większe i miały wygodne uchwyty do trzymania, a także były dostosowane do ich wieku, umiejętności i zainteresowań.

  Stempelki i tusz do pieczątek dla dzieci w ofercie Edukatorka

  Wszystkie stempelki dla dzieci dostępne w asortymencie naszego sklepu internetowego z zabawkami edukacyjnymi zostały wykonane przez zaufanych i czołowych producentów akcesoriów do zabawy dla najmłodszych. Cechują się one pięknym wykonaniem, bezpiecznymi materiałami, z których zostały zrobione, a także poręcznością, jeśli chodzi o korzystanie z nich. W ofercie Edukatorka znajdziesz wiele kreatywnych i edukacyjnych zestawów stempli dla dzieci, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzy każdego malca. Odciskanie różnych kształtów sprawi radość zarówno mniejszym, jak i starszym dzieciakom. Zabawki te są uniwersalne i odpowiednie dla chłopców i dziewczynek. Już dziś spraw prezent swojemu dziecku w postaci zestawu stempelków pieczątek i obserwuj, jak kreatywnie bawi się i uczy.

 • NAKLEJKI

  Naklejki są ciekawym pomysłem na dziecięcą zabawę

  Chociaż nam dorosłym wydaje się, że zabawa w naklejanie nie wnosi nic istotnego do rozwoju dziecka, to jesteśmy w błędzie. Z definicji zabawy wynika, że ma ona dawać dziecku radość i naklejki dla dzieci takie emocje wywołują. Niejednokrotnie rodzice mieli okazję zaobserwować, z jakim zaangażowaniem dziecko przykleja naklejki. Zabawa z naklejkami daje maluchowi możliwość stworzenia własnej wizji “świata”, a według dziecka naklejki są piękne i można z ich pomocą upiększyć wszystko dookoła. Uwaga na drzwi i szafki. Maluchy uwielbiają je obklejać, lepiej więc podpowiedzieć dziecku, gdzie może naklejkę przylepić.

  Czy naklejki uczą?

  Bez wątpienia tak. Przyklejając naklejki dziecko poznaje nowe zagadnienia np. kupując je w wersji tematycznej (zestawy naklejek dla dzieci), maluch ma szansę dowiedzieć się, co do danej kategorii przynależy - uczy się uogólniania i przyporządkowywania. Z pomocą naklejek dziecko poszerza słownictwo, można je wykorzystać do ćwiczeń logopedycznych (naśladowanie odgłosu wydawanego przez przedmiot na obrazku), do poznawania liter, ćwiczeniach w liczeniu, a także zabaw kreatywnych (układanie historyjek z wykorzystaniem naklejek, ozdabianie laurek czy innych prac plastycznych. Naklejki dziecięce mogą być narzędziem motywacyjnym np. przypinając w widocznym miejscu dużą kartkę, na której będziemy umieszczać naklejki “ w nagrodę”, wcześniej umawiając się, że za zdobycie określonej liczby, zabierzemy dziecko np. do kina. Ciekawą zabawą, a zarazem edukacyjną, są książeczki z naklejkami ( można w nich dopasowywać elementy, ozdabiać rysunki, liczyć, możliwości jest wiele). Bardzo przydatne są kolorowe karteczki samoprzylepne (fiszki), dzięki którym dziecko może zaznaczać strony w czytanej książeczce czy pracę domową w podręczniku.

  Naklejki dla dzieci w naszym sklepie

  Naklejki ze sklepu Edukatorek są bezpieczne dla zdrowia dziecka, a oferta jest tak bogata, że znajdziecie takie, o jakich marzy Wasze dziecko.

 • KOLOROWANKI

  Edukatorek to sklep z zabawkami edukacyjnymi, wśród których znajdują się również ponadczasowe kolorowanki dla dzieci, czyli akcesoria doskonale pobudzające kreatywność i rozwijające zdolności manualne naszych pociech. Poznaj naszą bogatą ofertę malowanek i wspomóż prawidłowy rozwój malucha już dziś – zapraszamy!

  Kolorowanki dla dzieci – dla małych artystów i nie tylko

  Malowanki dla dzieci to doskonała forma zabawy zarówno dla najmłodszych, jak i tych nieco większych maluchów. Dostarczają one mnóstwa frajdy, ale przede wszystkim świetnie rozwijają poszczególne zmysły dzieci. Po pierwsze, kolorowanie pobudza wyobraźnię – w końcu łączenie barw, aby pięknie się komponowały, wymaga nie lada wizji i kreatywności! Po drugie pierwsze kolorowanki dla dzieci uczą cierpliwości i są doskonałym treningiem dla koordynacji wzrokowo-ruchowej.

  Stąd też tego typu zestawy artystyczne są polecane nie tylko dla małych artystów, którzy od maleńkości przejawiają talent plastyczny, ale również dla pociech, które chcą stworzyć coś z niczego, czym będą mogły się pochwalić swoim rodzicom. Nasze kreatywne kolorowanki dla dzieci z pewnością im w tym pomogą!

  Kreatywne kolorowanki dla chłopców i dziewczynek – poznaj ofertę Edukatorka

  Podręczniki i zeszyty w formie kolorowanek cieszą się dużą popularnością zarówno u dziewczynek, jak i chłopców. W Edukatorku doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, stąd też przygotowując ofertę, zaopatrzyliśmy się w malowanki utrzymane w różnych motywach takich jak:

  • kosmos,
  • podwodny świat,
  • makijaż i paznokcie,
  • pojazdy,
  • przygoda,
  • paryżanka,
  • bajka,
  • farma,
  • safari,
  • kolory i kształty,
  • leśni przyjaciele,
  • botanika,
  • ogród,
  • muzeum,
  • tańce,
  • baśnie,
  • detektyw,
  • samochody,
  • zwierzątka,
  • jednorożec,
  • i wiele innych.

  W ofercie dostępne są zestawy kolorowanek, w których znajdziesz modele z naklejkami, pisakami i innymi akcesoriami. Zachęcamy do szczegółowego zaznajomienia się z każdym produktem i wybrania zabawki, która spełni oczekiwania Twoje i Twojej pociechy – Edukatorek.

 • SZABLONY

  Szablony do malowania dla dzieci to akcesoria, które rozwiną kreatywność i wyobraźnię Twojej pociechy. W kategorii znajdziesz również inne zestawy artystyczne, które zapewnią dziecku wesołą i rozwijającą zabawę każdego dnia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

  Szablony malarskie dla dzieci – nauka rysowania trudnych kształtów

  Malowanie i rysowanie jest doskonałym sposobem na zabawę dla każdego malucha. Dla wielu dzieci jest świetną okazją do przelania swojej wizji na kartkę papieru, dla innych zaś sposób na narysowanie czegoś, czym będą mogły pochwalić się swoim rodzicom.

  Masz w domu małego artystę? W takim razie koniecznie postaw na szablony dla dzieci do malowania, czyli specjalne akcesoria, dzięki którym w mgnieniu oka będą mogły namalować prawdziwe dzieło sztuki. Są one doskonałą opcją zwłaszcza dla najmłodszych dzieci, które jeszcze nie rozwinęły swoich umiejętności na tyle, aby narysować np. zwierzę ze wszystkimi szczegółami.

  Szablony do malowania i rysowania dla dzieci – wyjątkowe wzory

  Dostępne na naszej stronie szablony malarskie dla dziewczynek i chłopców są pełne uroku, przez co zachęcą każdego malucha do kreatywnej zabawy. Występują one w wielu formach, w tym m.in. jako:

  • zwierzątka (lew, słoń, krokodyl, antylopa, dinozaur, motylki, kotki, konie czy jednorożce),
  • pojazdy (helikopter, samolot, samochód wyścigowy, koparka, statek),
   wróżki,
  • figury geometryczne (szablon do nauki geometrii).

  W kategorii dostępne są również zestawy artystyczne z kredkami, drewniane układanki czy kolorowanki welwetowe.

  Nasze szablony dla dzieci do malowania sprawią, że w czasie zabawy dziecko poćwiczy cierpliwość i precyzję, a także rozwinie swoje zdolności motoryczne i plastyczne, co z pewnością przyda się w przyszłości np. w czasie zajęć szkolnych.

  Sprawdź naszą ofertę kreatywnych szablonów do rysowania i malowania, które starannie dobraliśmy do upodobań maluchów i już dziś pobudź zapędy artystyczne Twojej pociechy. Serdecznie zapraszamy! Edukatorek – sklep z zabawkami i akcesoriami dla dzieci.

 • NOTESY, ZESZYTY

  Twój maluch rozpoczyna naukę w szkole? W takim razie przygotuj dla niego wyprawkę, w której muszą się znaleźć m.in. notesy czy zeszyty dla dzieci. Sprawdź nasze akcesoria szkolne, które dostępne są w tej kategorii i podaruj maluchowi zestaw, który ułatwi mu codzienną naukę – zapraszamy!

  Notesy i zeszyty dla dzieci – notatki są ważne!

  Kto z nas nie pamięta czasów, w których trzeba było przepisywać mnóstwo informacji z podręcznika lub zapisywać termin kolejnej klasówki? Niestety – pójście do szkoły wiążę się w dużej mierze ze sporządzaniem notatek. W dzisiejszych czasach jednak możesz zrobić coś, żeby Twoje dziecko nie traktowało pisania jako przykry obowiązek, ale pożyteczną czynność. Jak to zrobić?

  Najlepiej wręczając mu nasze zeszyty w linie i notesy dla dzieci. Te podręczne akcesoria przydadzą się każdego dnia – nie tylko w szkole, ale również w domu. To właśnie w nich maluch będzie mógł zapisać sobie najważniejsze informacje (lub swoje małe tajemnice) i mieć je zawsze w zasięgu wzroku.

  Notesy dla dzieci i zeszyty w linie – co je wyróżnia?

  Wśród produktów dostępnych w kategorii znajdziesz notesy dla dziewczynek i chłopców, które łączy jedno – wysoka estetyka. Prezentowane akcesoria szkolne są przyozdobione wieloma kolorowymi i przyjaznymi motywami jak np. jednorożec, lisek, niebiańskie gwiazdy, kotek, słońce i wiele innych. Wesoły klimat okładek zachęci dzieci do pisania, a także sprawi, że będą z dumą pokazywać się z nimi w szkole.

  Wszystkie zeszyty i notesy dla chłopców oraz dziewczynek są przepięknie przyozdobione, a także bardzo poręczne, przez co doskonale wejdą do plecaka czy nawet małej torby. Dostępne w klasycznych formatach jak m.in. A5 czy A6.

  Zeszyty dla dziewczynek i chłopców to nie wszystko, co znajdziesz w tej kategorii – na stronie dostępne są m.in. sketch booki, czyli szkicowniki artystyczne, zestawy kreatywne w walizeczce (zeszyty z zadaniami), organizery na biurko czy zestawy ozdobnej papeterii.

  Zapraszamy każdego rodzica i życzymy udanych zakupów! Edukatorek – sklep internetowy z akcesoriami i zabawkami dla dzieci.

 • OŁÓWKI

  W wyprawce szkolnej Twojej pociechy nie może zabraknąć takich artykułów jak m.in. ołówki do pisania dla dzieci. Przydają się one bowiem każdego dnia – nie tylko w szkole czy przedszkolu, ale również w domu w czasie odrabiania lekcji i spędzania wolnego czasu na rysowaniu. Poznaj bliżej ofertę Edukatorka i wybierz kolorowe ołówki dla dzieci najwyższej jakości – zapraszamy.

  Ołówki dla dzieci – nieodłączni kompani pociech w szkole i nie tylko

  Czego nie może zabraknąć w dziecięcym piórniku? Ołówka! To właśnie dzięki niemu maluchy mogą swobodnie zapisywać notatki w zeszycie lub nawet w podręczniku – w końcu ślad po rysiku bardzo łatwo można zmazać gumką. Są to uniwersalne artykuły piśmiennicze – świetnie sprawdzą się do pisania czy rysowania na papierze, a także na innych płótnach, co może okazać się bardzo pomocne m.in. na lekcjach plastyki. Można śmiało powiedzieć, że ołówki dla dzieci sprawdzą się już w czasie nauki pisania w domu czy przedszkolu, jak i w późniejszych latach szkolnych, gdzie okażą się niezastąpione np. do wykonywania wstępnych wyliczeń na kartkówce czy sprawdzianie.

  Ołówki do pisania i rysowania dla dzieci – przyjazna i praktyczna forma

  W Edukatorku wiemy, jak ważne jest, aby ołówek był przede wszystkim wygodny w użyciu – dłuższe pisanie czy rysowanie samo w sobie może zmęczyć rączkę. Dlatego też w naszej ofercie znajdziesz lekkie i poręczne przybory umożliwiające stabilny chwyt zarówno maluchom, jak i nieco większym dzieciom. Prezentowane na stronie dziecięce ołówki wyróżniają się również przyjazną kolorystyką oraz motywami, które umilą czas spędzany w czasie szkolnych lekcji. W asortymencie dostępne są ołówki dla dziewczynek (np. w motywie jednorożca) oraz chłopców (m.in. astronauci).

  Przejrzyj pełną ofertę i wybierz motyw, który wpasuje się w gust Twojej pociechy – jesteśmy przekonani, że znajdziesz coś, z czego na pewno się ucieszy! Serdecznie zapraszamy. Edukatorek – zabawki edukacyjne i przybory dla dzieci w każdym wieku.


Pokazuje 1 - 60 z 1221 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 1221 elementów
ARTYKUŁY PLASTYCZNE

Czy Twoje dziecko już od najmłodszych lat pokazuje, że w przyszłości chciałoby zostać wielkim i sławnym na cały świat artystą i na każdym kroku daje upust swojej kreatywności? A może szukasz zaufanego sklepu internetowego, w którym kupisz wszystkie potrzebne akcesoria papiernicze i piśmiennicze do przedszkola lub szkoły dla swojej pociechy? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś. W naszym asortymencie znajdziesz bowiem różnego rodzaju artykuły plastyczne, dzięki którym sprawisz ogromną radość swojemu dziecku, ale przede wszystkim rozwiniesz jego niepohamowaną chęć tworzenia.

Przybory artystyczne dla dzieci — odpowiednie akcesoria od narodzin

Już od pierwszych lat życia dziecka warto zadbać o to, aby miało jak najwięcej kontaktu z zabawkami i akcesoriami plastycznymi mającymi pozytywny wpływ na rozwój jego zdolności manualnych. Najmłodsi są z natury niezwykle ciekawi świata, dlatego, jako rodzice, sami powinniście podsuwać małemu odkrywcy różnego rodzaju akcesoria plastyczne, które wzbogacą jego osobowość, a także będą oddziaływać na kreatywność i wyobraźnię. Tego typu artykuły będą także niezwykle pomocne w czasie chęci wyrażenia aktualnie odczuwanej emocji i opowiedzenia o swoich przeżyciach. Maluch nie umie jeszcze mówić, dlatego z chęcią zrobi to za pomocą kolorowych kredek, naklejek czy flamastrów. Warto wspomnieć także o tym, że obcowanie z przyborami plastycznymi zadziała na waszą pociechę wyciszająco i uspokajająco; pozytywnie wpłynie także na jej poczucie własnej wartości, zapewni dużą radość i satysfakcję, pozwoli kształtować umiejętności plastyczne i artystyczne oraz da możliwość ćwiczenia i doskonalenia zdolności manualnych oraz koordynacji wzrokowo-ruchowej.

Artykuły plastyczne dla dzieci ze sklepu internetowego Edukatorek — dlaczego warto je wybrać?

Zabawy z przyborami plastycznymi dla dzieci pozwalają kształtować u najmłodszych poczucie estetyczne i postrzeganie świata za pomocą zmysłów. Wybierając różnorodne materiały piśmiennicze — flamastry, mazaki, pisaki, kredki, długopisy, ołówki, farbki — zatroszczysz się o dziecięcą fantazję, poprawę koncentracji i twórczego myślenia, a także stymulację zdolności twórczych zmuszających do szukania różnego rodzaju rozwiązań i skojarzeń. Właśnie dlatego, biorąc pod uwagę wszystkie powyższe plusy akcesoriów plastycznych, w naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór przyborów dla dzieci w każdym wieku. W ofercie Edukatorka dostępne są między innymi:

 • kolorowe kredki i farbki,
 • wesołe naklejki,
 • zestawy plastyczne,
 • pisaki, flamastry i mazaki,
 • stempelki i tusze,
 • plastelina i ciastolina,
 • długopisy i ołówki,
 • szablony, kolorowanki, notesy i zeszyty.

Gwarantujemy, że nie będziesz mieć żadnych problemów z tym, aby dopasować je do preferencji i upodobań Twojego szkraba.

Akcesoria plastyczne dla dzieci — przydatne w domu i w szkole

Przybory plastyczne dla dzieci to zdecydowanie coś innego niż zwykłe zabawki, takie jak lalki, samochodziki czy pluszaki. Tego typu akcesoria mają tę zaletę, że pozwalają na przyjemne, konstruktywne i kreatywne spędzanie czasu w domu, gdy pogoda za oknem nie zachęca do wyjścia na spacer. Dzięki nim nasz maluch będzie mieć także nieograniczoną możliwość stworzenia wszystkiego, co tylko może sobie wyobrazić jego dziecięcy umysł. Kto wie, może właśnie rozwijanie talentu plastycznego już od pierwszych miesięcy życia sprawi, że w przyszłości Twoje dziecko będzie znanym artystą, projektantem mody czy cenionym grafikiem?

Artykuły plastyczne dla dzieci — wsparcie i rozwój kreatywnego świata

Za sprawą różnego rodzaju przyborów plastycznych Twoje dziecko będzie miało niesamowitą przyjemność z wymyślania, tworzenia, kolorowania i ozdabiania. Akcesoria do plastyki dla najmłodszych z pewnością wzbudzą dziecięcą ciekawość do poznawania i eksplorowania świata. W naszej ofercie znajdziesz przybory plastyczne najwyższej jakości rozbudzające wyobraźnię dzieci i zachęcające do tworzenia wyjątkowych prac. Szeroki wybór produktów daje maluchowi możliwość odkrycia jego ulubionej zabawy. Nasze przybory plastyczne są w 100% bezpieczne w codziennym użytkowaniu — zarówno w domu, jak i w przedszkolu czy szkole. Już dziś wybierz ciekawe przybory plastyczne dla swojego dziecka ze sklepu internetowego z zabawkami edukacyjnymi Edukatorek.

ARTYKUŁY PLASTYCZNE