ARTYKUŁY PLASTYCZNE 

Jest 1088 produktów.

Podkategorie

 • PISAKI, FLAMASTRY,...

  Kolorowanie, rysowanie czy też malowanie – to jedne z najczęstszych sposobów na dobrą zabawę wśród dzieci. To właśnie w tym czasie maluchy mogą wykazać się swoimi zdolnościami artystycznymi, a także kreatywnością. Przyborami, które powinno mieć każde dziecko, są pisaki, flamastry czy markery. A to wszystko znajdziesz w tej kategorii – zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą akcesoriów dla dzieci – Edukatorek.

  Zestaw flamastrów, pisaków i markerów – do domu i nie tylko

  Markery, flamastry czy pisaki dla dzieci to akcesoria, które przydają się już od najmłodszych lat. To dzięki nim maluch ma szansę przenieść swoją wizję na kartkę papieru i zaprezentować swoje umiejętności artystyczne. Kolorowanie czy rysowanie dostarcza wiele radości i sprawia, że zabawa może trwać nawet długie godziny.

  Flamastry dla dzieci są artykułami, które przydają się nie tylko w domu, ale przede wszystkim w przedszkolu czy szkole. To właśnie tam często odbywają się lekcje, które skupiają się na tworzeniu rysunków i innych prac artystycznych. Co więcej, pisaki, zakreślacze czy mazaki dla dzieci sprawdzają się również do zaznaczania ważnych rzeczy w zeszytach. Dzięki nim Twoja pociecha na pewno nie przeoczy informacji o zbliżającej się klasówce, zebraniu czy zadaniu domowym!

  Flamastry dla dzieci – rysowanie, które rozwija

  Mogłoby się wydawać, że tworzenie prostych szlaczków czy stempelków nie wnosi nic, prócz frajdy dla najmłodszych – w rzeczywistości warto pamiętać o tym, że tego typu aktywność doskonale stymuluje mózg, rozwija wyobraźnie, pozytywnie wpływa na kreatywność, a także ćwiczy zdolności manualne, czyli motorykę małą. Zwykłe rysowanie może być więc pełnowartościową zabawą, która nie tylko bawi, ale uczy.

  Mazaki, markery i pisaki dla dzieci – sklep Edukatorek

  Na stronie sklepu internetowego z zabawkami dla dzieci znajdziesz gotowe zestawy flamastrów, pisaków i markerów dla dzieci, które pozwalają tworzyć piękne rysunki. Oferowane przybory są bardzo wygodne w użytku, a także wyróżniają się dużą wytrzymałością, przez co starczą Twojemu dziecku na długi czas. Każdy zestaw pisaków, mazaków, markerów czy flamastrów dla dzieci gwarantuje uzyskanie żywych i pięknych kolorów.

  Niektóre flamastry dla dzieci sprawdzą się do malowania, inne zaś do kropkowania czy zakreślania. Przejrzyj pełną ofertę i wybierz akcesoria do rysowania, które spełnią oczekiwania Twojego malucha – zapraszamy!

 • DŁUGOPISY

  Szykujesz swoje dziecko do przedszkola lub szkoły? A może Twoja pociecha przejawia talent pisarski od najmłodszych lat? Niezależnie od sytuacji, jesteś w dobrym miejscu. W tej kategorii znajdziesz akcesoria, które stanowią tak naprawdę podstawę wyposażenia każdego piórnika, czyli długopisy dla dzieci.

  Długopisy dla dzieci – nie mogą być banalne!

  Mogłoby się wydawać, że długopisy dla dzieci nie muszą wyróżniać się niczym nadzwyczajnym – w końcu służą one do jednego – pisania. My, dorośli często zapominamy jednak o tym, jak to jest być dzieckiem. Zestaw długopisów dla dzieci ma dla maluchów o wiele większe znaczenie, niż nam się zdaje.

  Co chcemy przez to powiedzieć? Długopisy dla dzieci nie mogą mieć zwykłej budowy – zwykłe, tradycyjne przybory nie zachęcą w żaden sposób do pisania i sprawią, że przepisywanie poleceń nauczyciela czy zadań z tablicy stanie się przykrym obowiązkiem.

  Pamiętaj, że dzieci uwielbiają kolorowe rzeczy, które wyróżniają się na tle pozostałych akcesoriów codziennego użytku. Nie inaczej jest w przypadku długopisów, które powinny cechować się ciekawą kolorystyką, zdobieniami, a także niecodziennymi kształtami.

  Długopisy dla dziewczynek i chłopców – sklep Edukatorek

  I takie właśnie przybory dostępne są w Edukatorku. Można powiedzieć, że w naszej ofercie znajdziesz „fajne długopisy dla dzieci”. Fajne, czyli takie, które spełnią wszystkie oczekiwania najmłodszych i sprawią, że każdy dzień w przedszkolu czy szkole będzie weselszy.

  Na stronie naszego sklepu internetowego znajdziesz zarówno długopisy dla chłopców, jak i dziewczynek. W asortymencie dostępne są różne modele takie jak m.in. żelowe, pachnące, brokatowe, mechaniczne, neonowe, tęczowe, z atramentem czy magiczne (z niewidzialnym atramentem, widocznym w świetle UV).

  Jesteśmy przekonani, że każdy długopis dla chłopca i dziewczynki znajdzie uznanie w oczach Twojego dziecka. Spraw mu wyjątkowy prezent i podaruj akcesoria, które przydadzą mu się każdego dnia – nie tylko w szkole, ale również w domu. Do kolekcji długopisów polecamy dobrać również nasze kolorowe pisaki i flamastry dla dzieci – zapraszamy!

 • KREDKI

  Kredki dla dzieci

  W życiu każdego dziecka przychodzi moment, kiedy zaczyna ono interesować się rysowaniem i malowaniem. Warto wtedy podjąć pierwsze kroki związane z rozwojem pierwszych umiejętności. Niezbędne okażą się wtedy kredki dla dzieci, dzięki którym maluch będzie mógł wykonać swoje pierwsze rysunki. Pierwsze kredki na pewno sprawią wiele radości i wywołają uśmiech na twarzy Twojej pociechy! 

  Dostępne w sklepie Edukatorek!

  Szeroki wybór wysokiej jakości kredek do rysowania już dla najmłodszych znajdziesz w naszym sklepie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

 • FARBKI

  Szeroki wybór wysokiej jakości farb do malowania rękami i pędzlem. Farbki plakatowe sprawdzają się dla dzieci w rożnym wieku. W ofercie sklepi znajdują się również farby do malowania twarzy.

 • CIASTOLINA I PLASTELINA

  Lekcje w szkole nie oznaczają tylko jednego, czyli czytania kolejnych podręczników czy przepisywania zadań z tablicy. Zajęcia skupiają się również na rozwijaniu zdolności plastycznych u maluchów – a do tego niezbędne jest wykorzystanie odpowiednich akcesoriów. Doskonałym przykładem artykułu, który przyda się na lekcjach plastyki, jest plastelina dla dzieci czy też ciastolina. I takie akcesoria znajdziesz w tej kategorii – zapraszamy do jej przejrzenia!

  Plastelina dla dzieci – nieograniczone możliwości zabawy

  Lepienie z plasteliny dla dzieci to jedna z zabaw, na której wychowywały się kolejne pokolenia. W końcu ta specyficzna w dotyku masa plastyczna pozwala tworzyć efektowne dzieła sztuki – od prostych kształtów jak kula czy kwadrat, po te bardziej skomplikowane jak np. kształt postaci czy konstrukcja budynku. Jedynym ograniczeniem w takiej zabawie jest wyobraźnia dziecka.

  Zestaw plasteliny dla dzieci jest czymś, co warto podarować swojemu maluchowi. Masa ta przyda się nie tylko na zajęciach plastycznych w przedszkolu czy szkole, ale również w czasie codziennych zabaw w domu. Lepienie z plasteliny jest nie tylko doskonałym sposobem na nudę, ale okazją do rozwinięcia zdolności manualnych u najmłodszych, a także kreatywności.

  W naszej ofercie znajdziesz m.in. tradycyjną plastelinę dla dzieci, która występuje w różnych wersjach kolorystycznych (w tym w kolorach neonowych), a także metaliczną ultra plastelinę w puszce, która doskonale rozciąga się i odbija od powierzchni (jak piłka!).

  Ciastolina dla dzieci – masa plastyczna o różnych właściwościach

  Czym jest ciastolina dla dzieci? W zasadzie można powiedzieć, że jest masą plastyczną, która przypomina...plastelinę. Dlaczego więc rozróżniamy te akcesoria? Przede wszystkim ze względu na to, że ciastolina dla najmłodszych nie brudzi rąk i rozpuszcza się w wyniku kontaktu z wodą.

  Co więcej, gdy jest zamknięta w opakowaniu, ciastolina dla dzieci jest bardzo miękka – jednak gdy zostanie pozostawiona na powietrzu, zacznie twardnieć i stanie się krucha. Te wyjątkowe właściwości sprawiają, że masa ta może dostarczać nieograniczonych opcji zabawy. W ofercie znajdziesz ją m.in. w wersji lekkoliny, czyli kolorowej gliny, która łatwa jest w ugniataniu i formowaniu.

  W ofercie znajdziesz również zabawki do ciastoliny oraz innych mas plastycznych. Sprawdź pełną ofertę i podaruj dziecku w pełni bezpieczne w użytku akcesoria do zabawy w domu i szkole. Edukatorek – sklep internetowy z zabawkami edukacyjnymi.

 • KREDA

  Dzieci lubią przejawiać swoje zapędy artystyczne w różnych miejscach – w tym m.in. na chodniku. A jeśli o nim mowa to na myśl przychodzi jeden artykuł – kreda dla dzieci. To właśnie dzięki niej szare bloczki chodnikowe mogą nabrać kolorów, tworząc wyjątkową kompozycję. W tej kategorii znajdziesz kolorowe kredy chodnikowe, które doskonale sprawdzą się również do pisania na tablicy. Sprawdź ofertę i podaruj dziecku wyjątkowy prezent – zapraszamy!

  Kreda dla dzieci – artykuł nie tylko szkolny

  Kreda jest czymś, co głównie kojarzy nam się ze szkołą. Jej specyficzny wygląd i zapach przywraca wspomnienia związane z lekcjami czy odpytywaniem przy tablicy i rozwiązywaniem zadań. Warto jednak pamiętać o tym, że artykuł ten nie musi być kojarzony tylko z salą lekcyjną.

  Kreda dla dzieci znajduje również inne zastosowanie. Nieraz idąc chodnikiem, zauważamy różnego rodzaju napisy czy rysunki. Tego typu robota małych artystów cieszy oko i pokazuje, że w dzisiejszych czasach maluchy wciąż potrafią dobrze bawić się na świeżym powietrzu, zamiast siedzieć domu przed komputerem czy telewizorem.

  W Edukatorku znajdziesz różnokolorowe tęczowe kredy chodnikowe (w tym m.in. w kształcie jajek w wytłaczance) o intensywnych barwach pozwalające tworzyć wyjątkowe i efektowne kompozycje.

  Kredy chodnikowe – nie tylko na chodnik

  Pomimo tego, że zakup kredy dla dziecka najczęściej wiąże się z upiększaniem chodnika, warto pamiętać, że może być ona spożytkowana również w bardziej tradycyjny sposób, czyli na tablicy. Zestaw kredy dla dzieci doskonale sprawdzi się podczas zabawy i nauki w domu.

  Niepyląca, biała kreda z naszej oferty znajdzie zastosowanie zwłaszcza dziś, gdy zajęcia szkolne mogą odbywać się również zdalnie. Oczywiście ćwiczenia nie muszą ograniczać się tylko do lekcji – dzięki kredzie Twoje dziecko będzie mogło ćwiczyć w dowolnym momencie!

  Tablica na kredę dla dzieci – sklep Edukatorek

  W ofercie Edukatorka dostępna jest również gotowa tablica z kredą dla dzieci, dzięki czemu wyposażysz się we wszystko, czego Twoje dziecko potrzebuje do nauki w domu. W ofercie dostępne są m.in. drewniane tablice, na których można rysować kredą, pisać czy przyczepiać magnesy. Tablica do pisania kredą dla dzieci posiada również zestaw specjalnych akcesoriów jak np. kubeczki na wodę, rulon papieru, magnesy, ścieralny marker czy magnetyczny wskaźnik.

  Zapraszamy do przejrzenia pełnej oferty sklepu! Edukatorek – edukacyjne zabawki dla dzieci.

 • ZESTAWY PLASTYCZNE

  Wyobraźnia dzieci jest niczym nieograniczona. Mają one miliony pomysłów i nowe wizje każdego dnia. Masz w domu małego artystę? Pozwól mu rozwijać swoje pasje i podaruj mu wyjątkowy zestaw artystyczny  – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Zestaw artystyczny dla dzieci – zabawki dla małych artystów

  Twoja pociecha mogłaby rysować całymi dniami? A może lubi tworzyć coś z niczego? W obu przypadkach zestaw kreatywny z naszej oferty będzie strzałem w dziesiątkę!

  Zestawy plastyczne dla dzieci to rodzaje zabawek, które nie tylko bawią, ale również rozwijają. Mali artyści już od wczesnych lat dają znać o swoich pasjach oraz rozwijają ukryte talenty. Dzięki artystycznym akcesoriom dziecko ma szansę urzeczywistnić swoje wizje, a także wykazać się nadzwyczajną kreatywnością.

  Zestawy artystyczne dla dziewczynek i chłopców to okazja do pogłębienia pasji, a także zwiększenia umiejętności manualnych, które zaowocują w przyszłości – i kto wie – może przyczynią się do odkrycia niebywałego talentu Twojego dziecka.

  Zestaw plastyczny dla dzieci – co w ofercie?

  Co mamy na myśli mówiąc „zestaw kreatywny, plastyczny dla dzieci”? Jest to dość ogólne określenie, które odnosi się do różnych zabawek, które przeznaczone są do rysowania, układania, modelowania, czy wycinania. Nasza oferta jest bardzo bogata w akcesoria o różnym przeznaczeniu. Wszystkie zestawy artystyczne dla dzieci spełniają jednak swoje funkcje, czyli przede wszystkim bawią i rozwijają. Na stronie znajdziesz wiele zabawek, wśród których znajdują się m.in.:

  • zdrapywanki,
  • masa plastyczna,
  • foremki do masy plastycznej,
  • origami,
  • rysowanki,
  • zestawy do wyklejania,
  • gry rysunkowe,
  • teczki małego artysty,
  • książeczki z zadaniami,
  • zestawy do nauki rysowania,
  • wykreślanki,
  • drewniane tablice,
  • mozaiki,
  • naklejki
  • tablice dwustronne do pisania,
  • gotowe zestawy artystyczne z kredkami i mazakami,
  • i wiele więcej.

  Zestawy artystyczne dla dzieci to doskonała propozycja na prezent na zbliżające się urodziny Twojej pociechy, Dzień Dziecka, czy pod choinkę. Nie czekaj – spraw niespodziankę swojemu małemu artyście już dziś – zapraszamy!

 • DO OZDABIANIA TKANIN

  Artykuły plastyczne do zdobienia tkanin

 • STEMPELKI I TUSZE

  Kreatywne zabawy dla dzieci ze stempelkami 

  "W czasie deszczu dzieci się nudzą", słowa z popularnej, dziecięcej piosenki nieraz na "własnej skórze" odczuwają rodzice. Gdy za oknem plucha i maluch musi pozostać w domu, często słyszymy - "nudzi mi się" i niekoniecznie włączony telewizor załatwia sprawę. Świadomy rodzic, który wie, że taka rozrywka nie wywiera korzystnego wpływu na rozwój dziecka, będzie się starał zapewnić maluchowi inne, ciekawsze formy spędzania czasu. Tylko co zrobić, jeśli dziecko ma już dość układanek, kolorowanek i zabawy w dom? Z pomocą rodzicom mogą przyjść niedoceniane przez wiele osób stempelki i tusze do pieczątek dla dzieci. Chociaż wydawałoby się, że nie jest to atrakcyjna zabawa, ale wystarczy dziecku podsunąć zestaw, by przekonać się, ile radości daje zabawa stempelkami. Oczywiście od rodziców zależy, jak długo maluch będzie zainteresowany zabawą, bo stempelki można wykorzystać na wiele sposobów, wystarczy tylko czasem podpowiedzieć dziecku czy zaproponować inną formę wykorzystania zabawki. Niektórzy rodzice potrafią zrobić ciekawe stempelki dla dzieci wycinając różne kształty w ziemniaku, co jednak jeśli nie mamy takich zdolności? Na szczęście producenci przyszli nam z pomocą, dzisiaj w sklepach z zabawkami bez trudu kupisz stempelki i tusze.

  Zalety drewnianych pieczątek dla dzieci

  Drewniane pieczątki dla dzieci są bezpieczne dla dziecka, estetycznie wykonane, zwykle posiadają opakowanie do przechowywania, tusze są nietoksyczne, dostępne w wielu kolorach, a przede wszystkim zmywalne, już nie musisz się martwić, że plamy z odzieży nie zejdą. W naszym sklepie internetowym kupisz zestawy do stemplowania zarówno dla dziewczynek jak i chłopców. Dzięki tej niepozornej zabawce zapewnisz dziecku super zabawę, ale i wesprzesz jego rozwój psycho – ruchowy.

  Edukacyjna i motywacyjna rola stempelków

  Przybijanie stempelków ćwiczy rękę i dłoń, pomaga kontrolować napięcie mięśniowe, kolorowanie stempelków przygotowuje do nauki pisania. Stempelki z powodzeniem można wykorzystać do ćwiczeń w usprawnianiu narządów mowy, do pobudzania wyobraźni, nauki liczenia i poznawania liter. Stempelki dla dzieci poszerzają wiedzę o otaczającym świecie. Są to również produkty, które świetnie sprawdzają się dla nauczycieli. Stempelki motywacyjne są jedną z nagród, za którą dzieci przepadają. W naszym sklepie zgromadziliśmy ciekawe zestawy tych produktów: zwierzęta, literki i cyferki, postaci z bajek, pojazdy i wiele innych, które zainspirują twoje dziecko i dadzą mu wiele radości.

 • NAKLEJKI

  Naklejki są ciekawym pomysłem na dziecięcą zabawę

  Chociaż nam dorosłym wydaje się, że zabawa w naklejanie nie wnosi nic istotnego do rozwoju dziecka, to jesteśmy w błędzie. Z definicji zabawy wynika, że ma ona dawać dziecku radość i naklejki dla dzieci takie emocje wywołują. Niejednokrotnie rodzice mieli okazję zaobserwować, z jakim zaangażowaniem dziecko przykleja naklejki. Zabawa z naklejkami daje maluchowi możliwość stworzenia własnej wizji “świata”, a według dziecka naklejki są piękne i można z ich pomocą upiększyć wszystko dookoła. Uwaga na drzwi i szafki. Maluchy uwielbiają je obklejać, lepiej więc podpowiedzieć dziecku, gdzie może naklejkę przylepić.

  Czy naklejki uczą?

  Bez wątpienia tak. Przyklejając naklejki dziecko poznaje nowe zagadnienia np. kupując je w wersji tematycznej (zestawy naklejek dla dzieci), maluch ma szansę dowiedzieć się, co do danej kategorii przynależy - uczy się uogólniania i przyporządkowywania. Z pomocą naklejek dziecko poszerza słownictwo, można je wykorzystać do ćwiczeń logopedycznych (naśladowanie odgłosu wydawanego przez przedmiot na obrazku), do poznawania liter, ćwiczeniach w liczeniu, a także zabaw kreatywnych (układanie historyjek z wykorzystaniem naklejek, ozdabianie laurek czy innych prac plastycznych. Naklejki dziecięce mogą być narzędziem motywacyjnym np. przypinając w widocznym miejscu dużą kartkę, na której będziemy umieszczać naklejki “ w nagrodę”, wcześniej umawiając się, że za zdobycie określonej liczby, zabierzemy dziecko np. do kina. Ciekawą zabawą, a zarazem edukacyjną, są książeczki z naklejkami ( można w nich dopasowywać elementy, ozdabiać rysunki, liczyć, możliwości jest wiele). Bardzo przydatne są kolorowe karteczki samoprzylepne (fiszki), dzięki którym dziecko może zaznaczać strony w czytanej książeczce czy pracę domową w podręczniku.

  Naklejki dla dzieci w naszym sklepie

  Naklejki ze sklepu Edukatorek są bezpieczne dla zdrowia dziecka, a oferta jest tak bogata, że znajdziecie takie, o jakich marzy Wasze dziecko.

 • KOLOROWANKI

  Kolorowanki pobudzają kreatywność dziecka i rozwijają zdolności plastyczne. Dzięki nim maluch ćwiczy cierpliwość i koordynację wzrokowo-ruchową

 • SZABLONY

  Zabawa z szablonami rozwija kreatywność i wyobraźnię dziecka. Maluch ćwiczy zdolności manualne oraz małą motorykę

 • NOTESY, ZESZYTY

  Kolorowe, dziecięce notesiki i zeszyty, w których można zapisać swoje sekrety lub historyjki

 • OŁÓWKI

  Ołówki, które zachwycają wyglądem i jakością wykonania posłużą w trakcie wielu zajęć plastycznych

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 1088 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 1088 elementów
ARTYKUŁY PLASTYCZNE

Jeśli Twoja pociecha to mały artysta, który na każdym kroku daje upust swojej kreatywności to świetnie trafiłeś! Tylko u nas znajdziesz zabawki i artykuły plastyczne, dzięki którym nie tylko sprawisz ogromną radość swojemu dziecku, ale przede wszystkim rozwiniesz jego niepohamowaną chęć tworzenia! Oferujemy najciekawsze zabawki i artykuły dla wielbicieli artystycznych zabaw.

Artykuły plastyczne - gratka dla małych artystów

W pierwszych latach życia warto zadbać, by dziecko miało jak najwięcej kontaktu z zabawkami, które rozwiną jego zdolności manualne. Z tego powodu zaopatrzyliśmy nasz sklep w najlepsze artykuły plastyczne. Dzięki nim maluch zaciekawi się światem, z chęcią będzie go eksplorować i poznawać. Wszelkie nawlekanki, sznurowanki i ubieranki będą idealne w ćwiczeniu cierpliwości i precyzji. Do tego świetnie nadadzą się też drewniane piramidki lub magnetyczne labirynty. Poznawaniu fauny i flory, uczenia czasu czy w poznawaniu części ciała będą pomagały zabawki z kategorii MAŁY BIOLOG, czyli różnego rodzaju układanki i zestawy kreatywne z magnesami. Kolorowe elementy będą pozytywnie wpływać na wyobraźnię, a jednocześnie uczyły zapamiętywać.

Kolorowe nauczanie

Nauka kształtów i kolorów przebiegnie szybko i radośnie dzięki tęczowym klockom, z których będzie można zbudować łódkę lub wieżę. Niektóre egzemplarze to zabawki dwujęzyczne - one dodatkowo stymulują naukę języków obcych od najmłodszych lat. Zabawki i artykuły plastyczne dla dzieci to coś zdecydowanie lepszego niż zwykłe pluszaki czy lalki. To możliwość stworzenia w zasadzie wszystkiego, co tylko może sobie wyobrazić dziecięcy umysł. Dzięki tym akcesoriom dziecko może rozwijać swój talent. W ten sposób także pomysłowo i konstruktywnie spędza czas, mając niesamowitą frajdę z wymyślenia i własnoręcznego stworzenia i pokolorowania swojej pierwszej zabawki.

ARTYKUŁY PLASTYCZNE

Filtry

Włączone filtry:
  Kategorie
  Producent