ARTYKUŁY PLASTYCZNE 

Jest 1199 produktów.

Podkategorie

 • PISAKI, FLAMASTRY,...

  Kolorowanie, rysowanie czy też malowanie – to jedne z najczęstszych sposobów na dobrą zabawę wśród dzieci. To właśnie w tym czasie maluchy mogą wykazać się swoimi zdolnościami artystycznymi, a także kreatywnością. Przyborami, które powinno mieć każde dziecko, są pisaki, flamastry czy markery. A to wszystko znajdziesz w tej kategorii – zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą akcesoriów dla dzieci – Edukatorek.

  Zestaw flamastrów, pisaków i markerów – do domu i nie tylko

  Markery, flamastry czy pisaki dla dzieci to akcesoria, które przydają się już od najmłodszych lat. To dzięki nim maluch ma szansę przenieść swoją wizję na kartkę papieru i zaprezentować swoje umiejętności artystyczne. Kolorowanie czy rysowanie dostarcza wiele radości i sprawia, że zabawa może trwać nawet długie godziny.

  Flamastry dla dzieci są artykułami, które przydają się nie tylko w domu, ale przede wszystkim w przedszkolu czy szkole. To właśnie tam często odbywają się lekcje, które skupiają się na tworzeniu rysunków i innych prac artystycznych. Co więcej, pisaki, zakreślacze czy mazaki dla dzieci sprawdzają się również do zaznaczania ważnych rzeczy w zeszytach. Dzięki nim Twoja pociecha na pewno nie przeoczy informacji o zbliżającej się klasówce, zebraniu czy zadaniu domowym!

  Flamastry dla dzieci – rysowanie, które rozwija

  Mogłoby się wydawać, że tworzenie prostych szlaczków czy stempelków nie wnosi nic, prócz frajdy dla najmłodszych – w rzeczywistości warto pamiętać o tym, że tego typu aktywność doskonale stymuluje mózg, rozwija wyobraźnie, pozytywnie wpływa na kreatywność, a także ćwiczy zdolności manualne, czyli motorykę małą. Zwykłe rysowanie może być więc pełnowartościową zabawą, która nie tylko bawi, ale uczy.

  Mazaki, markery i pisaki dla dzieci – sklep Edukatorek

  Na stronie sklepu internetowego z zabawkami dla dzieci znajdziesz gotowe zestawy flamastrów, pisaków i markerów dla dzieci, które pozwalają tworzyć piękne rysunki. Oferowane przybory są bardzo wygodne w użytku, a także wyróżniają się dużą wytrzymałością, przez co starczą Twojemu dziecku na długi czas. Każdy zestaw pisaków, mazaków, markerów czy flamastrów dla dzieci gwarantuje uzyskanie żywych i pięknych kolorów.

  Niektóre flamastry dla dzieci sprawdzą się do malowania, inne zaś do kropkowania czy zakreślania. Przejrzyj pełną ofertę i wybierz akcesoria do rysowania, które spełnią oczekiwania Twojego malucha – zapraszamy!

 • DŁUGOPISY

  Szykujesz swoje dziecko do przedszkola lub szkoły? A może Twoja pociecha przejawia talent pisarski od najmłodszych lat? Niezależnie od sytuacji, jesteś w dobrym miejscu. W tej kategorii znajdziesz akcesoria, które stanowią tak naprawdę podstawę wyposażenia każdego piórnika, czyli długopisy dla dzieci.

  Długopisy dla dzieci – nie mogą być banalne!

  Mogłoby się wydawać, że długopisy dla dzieci nie muszą wyróżniać się niczym nadzwyczajnym – w końcu służą one do jednego – pisania. My, dorośli często zapominamy jednak o tym, jak to jest być dzieckiem. Zestaw długopisów dla dzieci ma dla maluchów o wiele większe znaczenie, niż nam się zdaje.

  Co chcemy przez to powiedzieć? Długopisy dla dzieci nie mogą mieć zwykłej budowy – zwykłe, tradycyjne przybory nie zachęcą w żaden sposób do pisania i sprawią, że przepisywanie poleceń nauczyciela czy zadań z tablicy stanie się przykrym obowiązkiem.

  Pamiętaj, że dzieci uwielbiają kolorowe rzeczy, które wyróżniają się na tle pozostałych akcesoriów codziennego użytku. Nie inaczej jest w przypadku długopisów, które powinny cechować się ciekawą kolorystyką, zdobieniami, a także niecodziennymi kształtami.

  Długopisy dla dziewczynek i chłopców – sklep Edukatorek

  I takie właśnie przybory dostępne są w Edukatorku. Można powiedzieć, że w naszej ofercie znajdziesz „fajne długopisy dla dzieci”. Fajne, czyli takie, które spełnią wszystkie oczekiwania najmłodszych i sprawią, że każdy dzień w przedszkolu czy szkole będzie weselszy.

  Na stronie naszego sklepu internetowego znajdziesz zarówno długopisy dla chłopców, jak i dziewczynek. W asortymencie dostępne są różne modele takie jak m.in. żelowe, pachnące, brokatowe, mechaniczne, neonowe, tęczowe, z atramentem czy magiczne (z niewidzialnym atramentem, widocznym w świetle UV).

  Jesteśmy przekonani, że każdy długopis dla chłopca i dziewczynki znajdzie uznanie w oczach Twojego dziecka. Spraw mu wyjątkowy prezent i podaruj akcesoria, które przydadzą mu się każdego dnia – nie tylko w szkole, ale również w domu. Do kolekcji długopisów polecamy dobrać również nasze kolorowe pisaki i flamastry dla dzieci – zapraszamy!

 • KREDKI

  Jesteś na etapie kompletowania szkolnej wyprawki dla swojego dziecka? A może masz w domu małego artystę, który tworzy na kartce papieru różnokolorowe dzieła? Niezależnie od sytuacji każdemu maluchowi przyda się zestaw kredek, dzięki którym każdy dzień nabierze barw. Sprawdź naszą ofertę i postaw na sprawdzonej jakości kredki – zapraszamy!

  Kredki dla dzieci – akcesoria do szkoły i domu!

  Są takie przybory, bez których ciężko wyobrazić sobie dzień w szkole czy w domu – do takich akcesoriów zaliczyć musimy m.in. zestawy kredek dla dzieci. To właśnie one towarzyszą maluchom w czasie zajęć plastycznych w szkole, a także w domu, gdy za oknem pogoda nie zachęca do wyjścia. Dzięki nim pociecha w każdym momencie może przelać na papier swoją wizję i narysować coś, czym dumnie pochwali się swoim rodzicom.

  Pierwsze kredki dla dziecka – idealne dla maluchów i starszych pociech

  W Edukatorku zdajemy sobie sprawę, że potencjał artysty może objawić się tak naprawdę w każdym wieku, stąd też na naszej stronie znajdziesz kredki dla małych dzieci oraz tych starszych pociech, dla których dzień bez rysowania i kolorowania to dzień stracony. Nasza oferta jest bardzo zróżnicowana, dlatego też wierzymy, że każdy znajdzie coś idealnie dopasowanego do gustu swojej pociechy. Co znajdziesz na stronie Edukatorka?

  • Tradycyjne zestawy kredek dla maluchów, które doskonale nadają się do kolorowania na zwykłym papierze.
  • Żelowe kredki dla dziewczynek i chłopców, czyli akcesoria plastyczne do malowania na szkle i papierze, zostawiające po sobie błyszczący ślady.
  • Kredowe kredki dla malucha, który pragnie tworzyć piękne rysunki nie tylko na papierze, ale również na szkle, drewnie czy tablicy.
  • Woskowe kredki dla najmłodszych w postaci różnych wzorów, w tym gwiazdek, które idealnie dopasowane są do małych rączek.
  • Kredki dla niemowlaka w kształcie przyjaznych misiów.

  Oprócz nich w ofercie znajdziesz również kredki zapachowe, dwustronne ołówkowe, pastelowe i wiele innych rodzajów.

  Zapraszamy do składania zamówień online o każdej porze – sklep z edukacyjnymi zabawkami Edukatorek.

 • FARBKI

  Są takie akcesoria, które nigdy nie wychodzą z mody, a dzieci po nie zawsze chętnie sięgają – do takich przyborów zaliczyć należy farbki dla najmłodszych. Gwarantują one mnóstwo frajdy nie tylko w domu, ale również podczas zajęć w przedszkolu czy szkole. Sprawdź nasze farbki dla dzieci i wyzwól w swoim maluchu zapędy artystyczne już dziś – zapraszamy!

  Farbki dla dzieci – do szkoły i domu

  Przedszkole czy szkoła wcale nie muszą kojarzyć się tylko z czytaniem podręczników, czy też pisaniem w zeszycie. Czas lekcyjny to także zajęcia plastyczne, które pobudzają nieskończoną wyobraźnię najmłodszych. Dlatego też zadbaj o to, aby Twój maluch był dobrze przygotowany na lekcję plastyki i podaruj mu farbki dla dzieci, które pozwolą mu przelewać wizję na papier i tworzyć wyjątkowe projekty każdego dnia.

  Akcesoria w postaci farbek przydadzą się nie tylko w czasie zajęć szkolnych, ale również w domu – zwłaszcza wtedy, gdy za oknem jest brzydko. Malowanie jest zawsze dobrym pomysłem na zabawę, dzięki której dziecko będzie mogło ćwiczyć swoje zdolności manualne każdego dnia.

  Farbki dla niemowląt i dzieci – oferta bogata w wyjątkowe zestawy

  Sklep internetowy z zabawkami edukacyjnymi Edukatorek bogaty jest w różne zestawy farbek dla dzieci, które dopasujesz do wieku, a także upodobań swojej pociechy. Wśród produktów z kategorii masz szansę wybrać najróżniejsze farbki:

  • gwaszowe,
  • neonowe,
  • do malowania palcami,
  • w kredce,
  • kropkowe,
  • akwarelowe,
  • plakatowe,
  • metaliczne
  • i wiele innych.


  Na stronie dostępne są również kreatywne wyklejanki i inne zestawy artystyczne jak np. malowanie kropkami. Wszystkie farbki dla dzieci z naszej oferty są całkowicie bezpieczne dla zdrowia dzieci. Zachęcamy do przejrzenia pełnej oferty! Pobudź w dziecku wyobraźnię i podaruj mu już dziś wyjątkowy zestaw, który pozwoli tworzyć prawdziwe dzieła sztuki podczas zabawy w przedszkolu, szkole czy domu.

  Edukatorek – gwarancja jakości i zadowolenia.

 • CIASTOLINA I PLASTELINA

  Lekcje w szkole nie oznaczają tylko jednego, czyli czytania kolejnych podręczników czy przepisywania zadań z tablicy. Zajęcia skupiają się również na rozwijaniu zdolności plastycznych u maluchów – a do tego niezbędne jest wykorzystanie odpowiednich akcesoriów. Doskonałym przykładem artykułu, który przyda się na lekcjach plastyki, jest plastelina dla dzieci czy też ciastolina. I takie akcesoria znajdziesz w tej kategorii – zapraszamy do jej przejrzenia!

  Plastelina dla dzieci – nieograniczone możliwości zabawy

  Lepienie z plasteliny dla dzieci to jedna z zabaw, na której wychowywały się kolejne pokolenia. W końcu ta specyficzna w dotyku masa plastyczna pozwala tworzyć efektowne dzieła sztuki – od prostych kształtów jak kula czy kwadrat, po te bardziej skomplikowane jak np. kształt postaci czy konstrukcja budynku. Jedynym ograniczeniem w takiej zabawie jest wyobraźnia dziecka.

  Zestaw plasteliny dla dzieci jest czymś, co warto podarować swojemu maluchowi. Masa ta przyda się nie tylko na zajęciach plastycznych w przedszkolu czy szkole, ale również w czasie codziennych zabaw w domu. Lepienie z plasteliny jest nie tylko doskonałym sposobem na nudę, ale okazją do rozwinięcia zdolności manualnych u najmłodszych, a także kreatywności.

  W naszej ofercie znajdziesz m.in. tradycyjną plastelinę dla dzieci, która występuje w różnych wersjach kolorystycznych (w tym w kolorach neonowych), a także metaliczną ultra plastelinę w puszce, która doskonale rozciąga się i odbija od powierzchni (jak piłka!).

  Ciastolina dla dzieci – masa plastyczna o różnych właściwościach

  Czym jest ciastolina dla dzieci? W zasadzie można powiedzieć, że jest masą plastyczną, która przypomina...plastelinę. Dlaczego więc rozróżniamy te akcesoria? Przede wszystkim ze względu na to, że ciastolina dla najmłodszych nie brudzi rąk i rozpuszcza się w wyniku kontaktu z wodą.

  Co więcej, gdy jest zamknięta w opakowaniu, ciastolina dla dzieci jest bardzo miękka – jednak gdy zostanie pozostawiona na powietrzu, zacznie twardnieć i stanie się krucha. Te wyjątkowe właściwości sprawiają, że masa ta może dostarczać nieograniczonych opcji zabawy. W ofercie znajdziesz ją m.in. w wersji lekkoliny, czyli kolorowej gliny, która łatwa jest w ugniataniu i formowaniu.

  W ofercie znajdziesz również zabawki do ciastoliny oraz innych mas plastycznych. Sprawdź pełną ofertę i podaruj dziecku w pełni bezpieczne w użytku akcesoria do zabawy w domu i szkole. Edukatorek – sklep internetowy z zabawkami edukacyjnymi.

 • KREDA

  Dzieci lubią przejawiać swoje zapędy artystyczne w różnych miejscach – w tym m.in. na chodniku. A jeśli o nim mowa to na myśl przychodzi jeden artykuł – kreda dla dzieci. To właśnie dzięki niej szare bloczki chodnikowe mogą nabrać kolorów, tworząc wyjątkową kompozycję. W tej kategorii znajdziesz kolorowe kredy chodnikowe, które doskonale sprawdzą się również do pisania na tablicy. Sprawdź ofertę i podaruj dziecku wyjątkowy prezent – zapraszamy!

  Kreda dla dzieci – artykuł nie tylko szkolny

  Kreda jest czymś, co głównie kojarzy nam się ze szkołą. Jej specyficzny wygląd i zapach przywraca wspomnienia związane z lekcjami czy odpytywaniem przy tablicy i rozwiązywaniem zadań. Warto jednak pamiętać o tym, że artykuł ten nie musi być kojarzony tylko z salą lekcyjną.

  Kreda dla dzieci znajduje również inne zastosowanie. Nieraz idąc chodnikiem, zauważamy różnego rodzaju napisy czy rysunki. Tego typu robota małych artystów cieszy oko i pokazuje, że w dzisiejszych czasach maluchy wciąż potrafią dobrze bawić się na świeżym powietrzu, zamiast siedzieć domu przed komputerem czy telewizorem.

  W Edukatorku znajdziesz różnokolorowe tęczowe kredy chodnikowe (w tym m.in. w kształcie jajek w wytłaczance) o intensywnych barwach pozwalające tworzyć wyjątkowe i efektowne kompozycje.

  Kredy chodnikowe – nie tylko na chodnik

  Pomimo tego, że zakup kredy dla dziecka najczęściej wiąże się z upiększaniem chodnika, warto pamiętać, że może być ona spożytkowana również w bardziej tradycyjny sposób, czyli na tablicy. Zestaw kredy dla dzieci doskonale sprawdzi się podczas zabawy i nauki w domu.

  Niepyląca, biała kreda z naszej oferty znajdzie zastosowanie zwłaszcza dziś, gdy zajęcia szkolne mogą odbywać się również zdalnie. Oczywiście ćwiczenia nie muszą ograniczać się tylko do lekcji – dzięki kredzie Twoje dziecko będzie mogło ćwiczyć w dowolnym momencie!

  Tablica na kredę dla dzieci – sklep Edukatorek

  W ofercie Edukatorka dostępna jest również gotowa tablica z kredą dla dzieci, dzięki czemu wyposażysz się we wszystko, czego Twoje dziecko potrzebuje do nauki w domu. W ofercie dostępne są m.in. drewniane tablice, na których można rysować kredą, pisać czy przyczepiać magnesy. Tablica do pisania kredą dla dzieci posiada również zestaw specjalnych akcesoriów jak np. kubeczki na wodę, rulon papieru, magnesy, ścieralny marker czy magnetyczny wskaźnik.

  Zapraszamy do przejrzenia pełnej oferty sklepu! Edukatorek – edukacyjne zabawki dla dzieci.

 • ZESTAWY PLASTYCZNE

  Wyobraźnia dzieci jest niczym nieograniczona. Mają one miliony pomysłów i nowe wizje każdego dnia. Masz w domu małego artystę? Pozwól mu rozwijać swoje pasje i podaruj mu wyjątkowy zestaw artystyczny  – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Zestaw artystyczny dla dzieci – zabawki dla małych artystów

  Twoja pociecha mogłaby rysować całymi dniami? A może lubi tworzyć coś z niczego? W obu przypadkach zestaw kreatywny z naszej oferty będzie strzałem w dziesiątkę!

  Zestawy plastyczne dla dzieci to rodzaje zabawek, które nie tylko bawią, ale również rozwijają. Mali artyści już od wczesnych lat dają znać o swoich pasjach oraz rozwijają ukryte talenty. Dzięki artystycznym akcesoriom dziecko ma szansę urzeczywistnić swoje wizje, a także wykazać się nadzwyczajną kreatywnością.

  Zestawy artystyczne dla dziewczynek i chłopców to okazja do pogłębienia pasji, a także zwiększenia umiejętności manualnych, które zaowocują w przyszłości – i kto wie – może przyczynią się do odkrycia niebywałego talentu Twojego dziecka.

  Zestaw plastyczny dla dzieci – co w ofercie?

  Co mamy na myśli mówiąc „zestaw kreatywny, plastyczny dla dzieci”? Jest to dość ogólne określenie, które odnosi się do różnych zabawek, które przeznaczone są do rysowania, układania, modelowania, czy wycinania. Nasza oferta jest bardzo bogata w akcesoria o różnym przeznaczeniu. Wszystkie zestawy artystyczne dla dzieci spełniają jednak swoje funkcje, czyli przede wszystkim bawią i rozwijają. Na stronie znajdziesz wiele zabawek, wśród których znajdują się m.in.:

  • zdrapywanki,
  • masa plastyczna,
  • foremki do masy plastycznej,
  • origami,
  • rysowanki,
  • zestawy do wyklejania,
  • gry rysunkowe,
  • teczki małego artysty,
  • książeczki z zadaniami,
  • zestawy do nauki rysowania,
  • wykreślanki,
  • drewniane tablice,
  • mozaiki,
  • naklejki
  • tablice dwustronne do pisania,
  • gotowe zestawy artystyczne z kredkami i mazakami,
  • i wiele więcej.

  Zestawy artystyczne dla dzieci to doskonała propozycja na prezent na zbliżające się urodziny Twojej pociechy, Dzień Dziecka, czy pod choinkę. Nie czekaj – spraw niespodziankę swojemu małemu artyście już dziś – zapraszamy!

 • DO OZDABIANIA TKANIN

  Artykuły plastyczne do zdobienia tkanin

 • STEMPELKI I TUSZE

  Kreatywne zabawy dla dzieci ze stempelkami 

  "W czasie deszczu dzieci się nudzą", słowa z popularnej, dziecięcej piosenki nieraz na "własnej skórze" odczuwają rodzice. Gdy za oknem plucha i maluch musi pozostać w domu, często słyszymy - "nudzi mi się" i niekoniecznie włączony telewizor załatwia sprawę. Świadomy rodzic, który wie, że taka rozrywka nie wywiera korzystnego wpływu na rozwój dziecka, będzie się starał zapewnić maluchowi inne, ciekawsze formy spędzania czasu. Tylko co zrobić, jeśli dziecko ma już dość układanek, kolorowanek i zabawy w dom? Z pomocą rodzicom mogą przyjść niedoceniane przez wiele osób stempelki i tusze do pieczątek dla dzieci. Chociaż wydawałoby się, że nie jest to atrakcyjna zabawa, ale wystarczy dziecku podsunąć zestaw, by przekonać się, ile radości daje zabawa stempelkami. Oczywiście od rodziców zależy, jak długo maluch będzie zainteresowany zabawą, bo stempelki można wykorzystać na wiele sposobów, wystarczy tylko czasem podpowiedzieć dziecku czy zaproponować inną formę wykorzystania zabawki. Niektórzy rodzice potrafią zrobić ciekawe stempelki dla dzieci wycinając różne kształty w ziemniaku, co jednak jeśli nie mamy takich zdolności? Na szczęście producenci przyszli nam z pomocą, dzisiaj w sklepach z zabawkami bez trudu kupisz stempelki i tusze.

  Zalety drewnianych pieczątek dla dzieci

  Drewniane pieczątki dla dzieci są bezpieczne dla dziecka, estetycznie wykonane, zwykle posiadają opakowanie do przechowywania, tusze są nietoksyczne, dostępne w wielu kolorach, a przede wszystkim zmywalne, już nie musisz się martwić, że plamy z odzieży nie zejdą. W naszym sklepie internetowym kupisz zestawy do stemplowania zarówno dla dziewczynek jak i chłopców. Dzięki tej niepozornej zabawce zapewnisz dziecku super zabawę, ale i wesprzesz jego rozwój psycho – ruchowy.

  Edukacyjna i motywacyjna rola stempelków

  Przybijanie stempelków ćwiczy rękę i dłoń, pomaga kontrolować napięcie mięśniowe, kolorowanie stempelków przygotowuje do nauki pisania. Stempelki z powodzeniem można wykorzystać do ćwiczeń w usprawnianiu narządów mowy, do pobudzania wyobraźni, nauki liczenia i poznawania liter. Stempelki dla dzieci poszerzają wiedzę o otaczającym świecie. Są to również produkty, które świetnie sprawdzają się dla nauczycieli. Stempelki motywacyjne są jedną z nagród, za którą dzieci przepadają. W naszym sklepie zgromadziliśmy ciekawe zestawy tych produktów: zwierzęta, literki i cyferki, postaci z bajek, pojazdy i wiele innych, które zainspirują twoje dziecko i dadzą mu wiele radości.

 • NAKLEJKI

  Naklejki są ciekawym pomysłem na dziecięcą zabawę

  Chociaż nam dorosłym wydaje się, że zabawa w naklejanie nie wnosi nic istotnego do rozwoju dziecka, to jesteśmy w błędzie. Z definicji zabawy wynika, że ma ona dawać dziecku radość i naklejki dla dzieci takie emocje wywołują. Niejednokrotnie rodzice mieli okazję zaobserwować, z jakim zaangażowaniem dziecko przykleja naklejki. Zabawa z naklejkami daje maluchowi możliwość stworzenia własnej wizji “świata”, a według dziecka naklejki są piękne i można z ich pomocą upiększyć wszystko dookoła. Uwaga na drzwi i szafki. Maluchy uwielbiają je obklejać, lepiej więc podpowiedzieć dziecku, gdzie może naklejkę przylepić.

  Czy naklejki uczą?

  Bez wątpienia tak. Przyklejając naklejki dziecko poznaje nowe zagadnienia np. kupując je w wersji tematycznej (zestawy naklejek dla dzieci), maluch ma szansę dowiedzieć się, co do danej kategorii przynależy - uczy się uogólniania i przyporządkowywania. Z pomocą naklejek dziecko poszerza słownictwo, można je wykorzystać do ćwiczeń logopedycznych (naśladowanie odgłosu wydawanego przez przedmiot na obrazku), do poznawania liter, ćwiczeniach w liczeniu, a także zabaw kreatywnych (układanie historyjek z wykorzystaniem naklejek, ozdabianie laurek czy innych prac plastycznych. Naklejki dziecięce mogą być narzędziem motywacyjnym np. przypinając w widocznym miejscu dużą kartkę, na której będziemy umieszczać naklejki “ w nagrodę”, wcześniej umawiając się, że za zdobycie określonej liczby, zabierzemy dziecko np. do kina. Ciekawą zabawą, a zarazem edukacyjną, są książeczki z naklejkami ( można w nich dopasowywać elementy, ozdabiać rysunki, liczyć, możliwości jest wiele). Bardzo przydatne są kolorowe karteczki samoprzylepne (fiszki), dzięki którym dziecko może zaznaczać strony w czytanej książeczce czy pracę domową w podręczniku.

  Naklejki dla dzieci w naszym sklepie

  Naklejki ze sklepu Edukatorek są bezpieczne dla zdrowia dziecka, a oferta jest tak bogata, że znajdziecie takie, o jakich marzy Wasze dziecko.

 • KOLOROWANKI

  Edukatorek to sklep z zabawkami edukacyjnymi, wśród których znajdują się również ponadczasowe kolorowanki dla dzieci, czyli akcesoria doskonale pobudzające kreatywność i rozwijające zdolności manualne naszych pociech. Poznaj naszą bogatą ofertę malowanek i wspomóż prawidłowy rozwój malucha już dziś – zapraszamy!

  Kolorowanki dla dzieci – dla małych artystów i nie tylko

  Malowanki dla dzieci to doskonała forma zabawy zarówno dla najmłodszych, jak i tych nieco większych maluchów. Dostarczają one mnóstwa frajdy, ale przede wszystkim świetnie rozwijają poszczególne zmysły dzieci. Po pierwsze, kolorowanie pobudza wyobraźnię – w końcu łączenie barw, aby pięknie się komponowały, wymaga nie lada wizji i kreatywności! Po drugie pierwsze kolorowanki dla dzieci uczą cierpliwości i są doskonałym treningiem dla koordynacji wzrokowo-ruchowej.

  Stąd też tego typu zestawy artystyczne są polecane nie tylko dla małych artystów, którzy od maleńkości przejawiają talent plastyczny, ale również dla pociech, które chcą stworzyć coś z niczego, czym będą mogły się pochwalić swoim rodzicom. Nasze kreatywne kolorowanki dla dzieci z pewnością im w tym pomogą!

  Kreatywne kolorowanki dla chłopców i dziewczynek – poznaj ofertę Edukatorka

  Podręczniki i zeszyty w formie kolorowanek cieszą się dużą popularnością zarówno u dziewczynek, jak i chłopców. W Edukatorku doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, stąd też przygotowując ofertę, zaopatrzyliśmy się w malowanki utrzymane w różnych motywach takich jak:

  • kosmos,
  • podwodny świat,
  • makijaż i paznokcie,
  • pojazdy,
  • przygoda,
  • paryżanka,
  • bajka,
  • farma,
  • safari,
  • kolory i kształty,
  • leśni przyjaciele,
  • botanika,
  • ogród,
  • muzeum,
  • tańce,
  • baśnie,
  • detektyw,
  • samochody,
  • zwierzątka,
  • jednorożec,
  • i wiele innych.

  W ofercie dostępne są zestawy kolorowanek, w których znajdziesz modele z naklejkami, pisakami i innymi akcesoriami. Zachęcamy do szczegółowego zaznajomienia się z każdym produktem i wybrania zabawki, która spełni oczekiwania Twoje i Twojej pociechy – Edukatorek.

 • SZABLONY

  Szablony do malowania dla dzieci to akcesoria, które rozwiną kreatywność i wyobraźnię Twojej pociechy. W kategorii znajdziesz również inne zestawy artystyczne, które zapewnią dziecku wesołą i rozwijającą zabawę każdego dnia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

  Szablony malarskie dla dzieci – nauka rysowania trudnych kształtów

  Malowanie i rysowanie jest doskonałym sposobem na zabawę dla każdego malucha. Dla wielu dzieci jest świetną okazją do przelania swojej wizji na kartkę papieru, dla innych zaś sposób na narysowanie czegoś, czym będą mogły pochwalić się swoim rodzicom.

  Masz w domu małego artystę? W takim razie koniecznie postaw na szablony dla dzieci do malowania, czyli specjalne akcesoria, dzięki którym w mgnieniu oka będą mogły namalować prawdziwe dzieło sztuki. Są one doskonałą opcją zwłaszcza dla najmłodszych dzieci, które jeszcze nie rozwinęły swoich umiejętności na tyle, aby narysować np. zwierzę ze wszystkimi szczegółami.

  Szablony do malowania i rysowania dla dzieci – wyjątkowe wzory

  Dostępne na naszej stronie szablony malarskie dla dziewczynek i chłopców są pełne uroku, przez co zachęcą każdego malucha do kreatywnej zabawy. Występują one w wielu formach, w tym m.in. jako:

  • zwierzątka (lew, słoń, krokodyl, antylopa, dinozaur, motylki, kotki, konie czy jednorożce),
  • pojazdy (helikopter, samolot, samochód wyścigowy, koparka, statek),
   wróżki,
  • figury geometryczne (szablon do nauki geometrii).

  W kategorii dostępne są również zestawy artystyczne z kredkami, drewniane układanki czy kolorowanki welwetowe.

  Nasze szablony dla dzieci do malowania sprawią, że w czasie zabawy dziecko poćwiczy cierpliwość i precyzję, a także rozwinie swoje zdolności motoryczne i plastyczne, co z pewnością przyda się w przyszłości np. w czasie zajęć szkolnych.

  Sprawdź naszą ofertę kreatywnych szablonów do rysowania i malowania, które starannie dobraliśmy do upodobań maluchów i już dziś pobudź zapędy artystyczne Twojej pociechy. Serdecznie zapraszamy! Edukatorek – sklep z zabawkami i akcesoriami dla dzieci.

 • NOTESY, ZESZYTY

  Twój maluch rozpoczyna naukę w szkole? W takim razie przygotuj dla niego wyprawkę, w której muszą się znaleźć m.in. notesy czy zeszyty dla dzieci. Sprawdź nasze akcesoria szkolne, które dostępne są w tej kategorii i podaruj maluchowi zestaw, który ułatwi mu codzienną naukę – zapraszamy!

  Notesy i zeszyty dla dzieci – notatki są ważne!

  Kto z nas nie pamięta czasów, w których trzeba było przepisywać mnóstwo informacji z podręcznika lub zapisywać termin kolejnej klasówki? Niestety – pójście do szkoły wiążę się w dużej mierze ze sporządzaniem notatek. W dzisiejszych czasach jednak możesz zrobić coś, żeby Twoje dziecko nie traktowało pisania jako przykry obowiązek, ale pożyteczną czynność. Jak to zrobić?

  Najlepiej wręczając mu nasze zeszyty w linie i notesy dla dzieci. Te podręczne akcesoria przydadzą się każdego dnia – nie tylko w szkole, ale również w domu. To właśnie w nich maluch będzie mógł zapisać sobie najważniejsze informacje (lub swoje małe tajemnice) i mieć je zawsze w zasięgu wzroku.

  Notesy dla dzieci i zeszyty w linie – co je wyróżnia?

  Wśród produktów dostępnych w kategorii znajdziesz notesy dla dziewczynek i chłopców, które łączy jedno – wysoka estetyka. Prezentowane akcesoria szkolne są przyozdobione wieloma kolorowymi i przyjaznymi motywami jak np. jednorożec, lisek, niebiańskie gwiazdy, kotek, słońce i wiele innych. Wesoły klimat okładek zachęci dzieci do pisania, a także sprawi, że będą z dumą pokazywać się z nimi w szkole.

  Wszystkie zeszyty i notesy dla chłopców oraz dziewczynek są przepięknie przyozdobione, a także bardzo poręczne, przez co doskonale wejdą do plecaka czy nawet małej torby. Dostępne w klasycznych formatach jak m.in. A5 czy A6.

  Zeszyty dla dziewczynek i chłopców to nie wszystko, co znajdziesz w tej kategorii – na stronie dostępne są m.in. sketch booki, czyli szkicowniki artystyczne, zestawy kreatywne w walizeczce (zeszyty z zadaniami), organizery na biurko czy zestawy ozdobnej papeterii.

  Zapraszamy każdego rodzica i życzymy udanych zakupów! Edukatorek – sklep internetowy z akcesoriami i zabawkami dla dzieci.

 • OŁÓWKI

  W wyprawce szkolnej Twojej pociechy nie może zabraknąć takich artykułów jak m.in. ołówki do pisania dla dzieci. Przydają się one bowiem każdego dnia – nie tylko w szkole czy przedszkolu, ale również w domu w czasie odrabiania lekcji i spędzania wolnego czasu na rysowaniu. Poznaj bliżej ofertę Edukatorka i wybierz kolorowe ołówki dla dzieci najwyższej jakości – zapraszamy.

  Ołówki dla dzieci – nieodłączni kompani pociech w szkole i nie tylko

  Czego nie może zabraknąć w dziecięcym piórniku? Ołówka! To właśnie dzięki niemu maluchy mogą swobodnie zapisywać notatki w zeszycie lub nawet w podręczniku – w końcu ślad po rysiku bardzo łatwo można zmazać gumką. Są to uniwersalne artykuły piśmiennicze – świetnie sprawdzą się do pisania czy rysowania na papierze, a także na innych płótnach, co może okazać się bardzo pomocne m.in. na lekcjach plastyki. Można śmiało powiedzieć, że ołówki dla dzieci sprawdzą się już w czasie nauki pisania w domu czy przedszkolu, jak i w późniejszych latach szkolnych, gdzie okażą się niezastąpione np. do wykonywania wstępnych wyliczeń na kartkówce czy sprawdzianie.

  Ołówki do pisania i rysowania dla dzieci – przyjazna i praktyczna forma

  W Edukatorku wiemy, jak ważne jest, aby ołówek był przede wszystkim wygodny w użyciu – dłuższe pisanie czy rysowanie samo w sobie może zmęczyć rączkę. Dlatego też w naszej ofercie znajdziesz lekkie i poręczne przybory umożliwiające stabilny chwyt zarówno maluchom, jak i nieco większym dzieciom. Prezentowane na stronie dziecięce ołówki wyróżniają się również przyjazną kolorystyką oraz motywami, które umilą czas spędzany w czasie szkolnych lekcji. W asortymencie dostępne są ołówki dla dziewczynek (np. w motywie jednorożca) oraz chłopców (m.in. astronauci).

  Przejrzyj pełną ofertę i wybierz motyw, który wpasuje się w gust Twojej pociechy – jesteśmy przekonani, że znajdziesz coś, z czego na pewno się ucieszy! Serdecznie zapraszamy. Edukatorek – zabawki edukacyjne i przybory dla dzieci w każdym wieku.


Pokazuje 1 - 60 z 1199 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 1199 elementów
ARTYKUŁY PLASTYCZNE

Jeśli Twoja pociecha to mały artysta, który na każdym kroku daje upust swojej kreatywności to świetnie trafiłeś! Tylko u nas znajdziesz zabawki i artykuły plastyczne, dzięki którym nie tylko sprawisz ogromną radość swojemu dziecku, ale przede wszystkim rozwiniesz jego niepohamowaną chęć tworzenia! Oferujemy najciekawsze zabawki i artykuły dla wielbicieli artystycznych zabaw.

Artykuły plastyczne - gratka dla małych artystów

W pierwszych latach życia warto zadbać, by dziecko miało jak najwięcej kontaktu z zabawkami, które rozwiną jego zdolności manualne. Z tego powodu zaopatrzyliśmy nasz sklep w najlepsze artykuły plastyczne. Dzięki nim maluch zaciekawi się światem, z chęcią będzie go eksplorować i poznawać. Wszelkie nawlekanki, sznurowanki i ubieranki będą idealne w ćwiczeniu cierpliwości i precyzji. Do tego świetnie nadadzą się też drewniane piramidki lub magnetyczne labirynty. Poznawaniu fauny i flory, uczenia czasu czy w poznawaniu części ciała będą pomagały zabawki z kategorii MAŁY BIOLOG, czyli różnego rodzaju układanki i zestawy kreatywne z magnesami. Kolorowe elementy będą pozytywnie wpływać na wyobraźnię, a jednocześnie uczyły zapamiętywać.

Kolorowe nauczanie

Nauka kształtów i kolorów przebiegnie szybko i radośnie dzięki tęczowym klockom, z których będzie można zbudować łódkę lub wieżę. Niektóre egzemplarze to zabawki dwujęzyczne - one dodatkowo stymulują naukę języków obcych od najmłodszych lat. Zabawki i artykuły plastyczne dla dzieci to coś zdecydowanie lepszego niż zwykłe pluszaki czy lalki. To możliwość stworzenia w zasadzie wszystkiego, co tylko może sobie wyobrazić dziecięcy umysł. Dzięki tym akcesoriom dziecko może rozwijać swój talent. W ten sposób także pomysłowo i konstruktywnie spędza czas, mając niesamowitą frajdę z wymyślenia i własnoręcznego stworzenia i pokolorowania swojej pierwszej zabawki.

ARTYKUŁY PLASTYCZNE