KAMIENICZKA drewniane klocki 18 szt. róż Zobacz większe

KAMIENICZKA drewniane klocki 18 szt. róż - Little Dutch

99,90 zł

LD4429

Dostępność: W magazynie

Do ułożenia na podstawce z palikami jest 18 klocków,
które po skończonej pracy utworzą śliczną kamieniczkę.
Za każdym razem może ona wyglądać inaczej.
Kreatywna zabawa gwarantowana!

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Wykonane bardzo estetycznie, z wysokiej jakości drewna.
Po zbudowaniu zajmują niewiele miejsca i mogą stanowić piękny element wystroju dziecięcego pokoju.

W czasie zabawy dziecko uczy się rozpoznawać kolory, dopasowywać kształty i wielkość.
Zabawka uczy logicznego myślenia, ćwiczy koordynację wzrokowo-ruchową i motorykę paluszków.

Zabawka należy do kolekcji Adventure.

WYMIARY OPAKOWANIA: 25 x 25 x 6 cm

WIEK: od 12 miesięcy

Zestaw jest nowy, zapakowany w kolorowy kartonik.

Zabawki Litte Dutch

Rodzinne firmy produkujące zabawki nie są zjawiskiem nowym w branży. Praktycznie w każdym kraju spotkamy się z takowymi. Pomysły zaczerpnięte z życia i obserwacji najbliższych, wspólne cele i ideały stoją za sukcesem rodzinnych biznesów. Nie inaczej jest w przypadku Little Dutch. Ten holenderski producent zabawek, początkowo znany niewielkiej grupie odbiorców, szybko wspina się na “wyżyny”, podbija rodzimy rynek, a obecnie jego produkty są dostępne w wielu europejskich krajach i nie tylko.

Little - Dutch zabawki - funkcjonalność, jakość i estetyka

Rodzinny biznes Little - Dutch zawdzięcza swój sukces zabawkom, które wyróżnia na tle konkurencji estetyka, wysoka jakość i troska o bezpieczeństwo najmłodszych (poparte odpowiednimi certyfikatami), a także różnorodność produktów dostosowanych do wieku i potrzeb dziecka. Drewniane i pluszowe zabawki Little Dutch spełniają swoje podstawowe zadania, czyli bawią i rozwijają, a dodatkowo przemawiają za nimi - funkcjonalność, dbałość o szczegóły i miła w odbiorze kolorystyka.

Zabawki Little - Dutch dla niemowlaka i przedszkolaka

Z myślą o najmłodszych wprowadziliśmy do sprzedaży zabawki Little - Dutch. Doskonała opinia i popularność produktów na wielu rynkach sprawiła, że bez obaw proponujemy je polskim, najmłodszym klientom. Wśród zabawek LittleDutch są dedykowane niemowlętom zawieszki do wózków, smoczków i łóżeczek, przytulanki i zabawki sensoryczne dla najmłodszych, a także drewniane klocki i pojazdy dla przedszkolaków. Żeby zapewnić maluchowi prawidłowy rozwój, w jego otoczeniu nie może zabraknąć zabawek aktywizujących wszystkie zmysły, stąd ich różne faktury, kształty i nowatorskie rozwiązania. Warto tez podkreślić rolę drewnianych klocków i sorterów, które nie tylko ćwiczą wyobraźnię przestrzenną, ale usprawniają motorykę, pobudzają kreatywność i są doskonałym narzędziem edukacyjnym do zapoznawania z kształtami, pojęciem zbiorów czy ćwiczeniem w liczeniu. Little - Dutch zabawki, to bezpieczne, wspierające rozwój produkty dla najmłodszych, bez których dzieciństwo miałoby smutne oblicze. Szukając zabawek dla maluszka, skorzystaj z propozycji firmy Little Dutch Polska dostępnych w naszym sklepie internetowym.

Produkty powiązane

KLOCKI I KULODROMY

Ostatnio przeglądane

Producenci