DREWNIANA KOLEJKA z lokomotywą blue Zobacz większe

DREWNIANA KOLEJKA z lokomotywą blue - Little Dutch

118,90 zł

LD4423

Dostępność: Oczekiwanie na dostawę

Idealny początkowy zestaw!
Dzięki niemu Maluch z pewnością połknie bakcyla :)
Jest to wspaniały prezent dla każdego amatora kolejek drewnianych,
dostarczy frajdy i nowych pomysłów do zabawy drewnianymi pociągami.
Zestaw utrzymany w przyjemnych odcieniach błękitu.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Podczas zabawy Maluch ćwiczy małą motorykę i koncentrację.

ZESTAW ZAWIERA:
- 10 drewnianych torów, lokomotywę, 3 wagoniki w niebieskich kolorach, które doczepiane są na magnes
- drzewka, zwierzątka, które posłużą do stworzenia krajobrazu

WYMIARY OPAKOWANIA: 31,5 x 19 x 6 cm

WYMIARY LOKOMOTYWY: ok. 7,5 x 6 x 3 cm

ROZSTAW KÓŁ: ok. 3 cm

WIEK: od 3 lat

Zestaw jest nowy, zapakowany w kartonik.

Zabawki Litte Dutch

Rodzinne firmy produkujące zabawki nie są zjawiskiem nowym w branży. Praktycznie w każdym kraju spotkamy się z takowymi. Pomysły zaczerpnięte z życia i obserwacji najbliższych, wspólne cele i ideały stoją za sukcesem rodzinnych biznesów. Nie inaczej jest w przypadku Little Dutch. Ten holenderski producent zabawek, początkowo znany niewielkiej grupie odbiorców, szybko wspina się na “wyżyny”, podbija rodzimy rynek, a obecnie jego produkty są dostępne w wielu europejskich krajach i nie tylko.

Little - Dutch zabawki - funkcjonalność, jakość i estetyka

Rodzinny biznes Little - Dutch zawdzięcza swój sukces zabawkom, które wyróżnia na tle konkurencji estetyka, wysoka jakość i troska o bezpieczeństwo najmłodszych (poparte odpowiednimi certyfikatami), a także różnorodność produktów dostosowanych do wieku i potrzeb dziecka. Drewniane i pluszowe zabawki Little Dutch spełniają swoje podstawowe zadania, czyli bawią i rozwijają, a dodatkowo przemawiają za nimi - funkcjonalność, dbałość o szczegóły i miła w odbiorze kolorystyka.

Zabawki Little - Dutch dla niemowlaka i przedszkolaka

Z myślą o najmłodszych wprowadziliśmy do sprzedaży zabawki Little - Dutch. Doskonała opinia i popularność produktów na wielu rynkach sprawiła, że bez obaw proponujemy je polskim, najmłodszym klientom. Wśród zabawek LittleDutch są dedykowane niemowlętom zawieszki do wózków, smoczków i łóżeczek, przytulanki i zabawki sensoryczne dla najmłodszych, a także drewniane klocki i pojazdy dla przedszkolaków. Żeby zapewnić maluchowi prawidłowy rozwój, w jego otoczeniu nie może zabraknąć zabawek aktywizujących wszystkie zmysły, stąd ich różne faktury, kształty i nowatorskie rozwiązania. Warto tez podkreślić rolę drewnianych klocków i sorterów, które nie tylko ćwiczą wyobraźnię przestrzenną, ale usprawniają motorykę, pobudzają kreatywność i są doskonałym narzędziem edukacyjnym do zapoznawania z kształtami, pojęciem zbiorów czy ćwiczeniem w liczeniu. Little - Dutch zabawki, to bezpieczne, wspierające rozwój produkty dla najmłodszych, bez których dzieciństwo miałoby smutne oblicze. Szukając zabawek dla maluszka, skorzystaj z propozycji firmy Little Dutch Polska dostępnych w naszym sklepie internetowym.

Produkty powiązane

KOLEJKI I AKCESORIA

Ostatnio przeglądane

Producenci