ERWIN mały pacjent edukacyjna przytulanka Soft&Play Zobacz większe

ERWIN mały pacjent edukacyjna przytulanka Soft&Play - SIGIKID

214,90 zł

SG 38322

Dostępność: Oczekiwanie na dostawę

Mały pacjent Erwin to wyjątkowa przytulanka,
która jest doskonałym źródłem wiedzy o ciele człowieka.
Z takim nauczycielem nauka to prawdziwa przyjemność!

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Urocza przytulanka Erwin mały pacjent rekomendowana dla dzieci od drugiego roku życia.
Powstała we współpracy z profesorem medycyny Dietrichem Gronemeyerem.
Idealna nie tylko do tulenia, czy zabierania na spacery, ale przede wszystkim do nauki o ludzkim ciele,
poznawania jego budowy i zachodzących w nim procesów oraz nabywania świadomości w tym zakresie.

Dzięki Erwinowi dzieci bawiąc się, dowiadują się m.in. jak człowiek wygląda w środku,
jakie ma narządy wewnętrzne, jakie pełnią one funkcje i gdzie dokładnie się mieszczą (kolorowe rzepy, odpowiadające kolorom poszczególnych narządów i dołączona do zabawki książeczka ułatwiają łączenie ich ze sobą w odpowiednich miejscach.

W zapinanym na suwak brzuszku małego pacjenta znajdują się kolorowe pluszowe: płuca, serce, żołądek, jelito, wątroba, śledziona, nerki i pęcherz. Erwin ubrany jest w białe, szpitalne ubranko.

Lalkę można prać w pralce w 30 ℃.
Zabawka poddawana jest testom, co gwarantuje jej wysoką jakość.

WYSOKOŚĆ LALKI: 44 cm

WIEK: od 2 lat

Zabawka jest nowa.

Nie ma szczęśliwego dzieciństwa bez zabawek. Brzmi jak wielokrotnie powtarzany frazes, ale psycholodzy i pedagodzy są zgodni, że najwcześniejsze lata dzieciństwa, gdzie umysł dziecka jest najbardziej chłonny, gdzie przyswaja najwięcej umiejętności, potrzebuje zabawy i zabawek dla prawidłowego rozwoju. Nie “tony” plastikowych gadżetów, ale mądrych, odpowiednich do wieku, edukacyjnych zabawek. Każda zabawka uczy, począwszy od zawieszek do wózka, aż do interaktywnych “cudeniek”, ale stymulują rozwój te, najmniej “wyszukane”, a oddziaływujące na wszystkie zmysły. Do takich zabawek należą produkowane przez niemiecką firmę zabawki Sigikid.

Sigikid – firma z tradycjami

Założona przez Heinricha Scharrera w 1856 roku, niemiecka firma, zaczynała od produkcji drewnianych i szklanych korali, by osiągnąć sukces jako producent unikalnych, rozpoznawalnych na całym świecie maskotek “przytulanek”. Sigikid jest firmą rodziną, którą prowadzi już 4 pokolenie, a za jej sukcesem stoi pasja i niemiecka rzetelność. Obecnie główna siedziba firmy znajduje się w Mistelbach, a kierownictwem zajmuje się rodzeństwo Gottstein. Zabawki Sigikid - wyróżniające się w świecie technologii, miękkie, przytulne maskotki. Projektowane są tak, by stymulować rozwój dziecka na każdym etapie jego rozwoju, stąd w ofercie kolorowe zawieszki do wózków i łóżeczek, grzechotki,szeleściki, przytulanki, aż po maskotki edukacyjne typu Erwin - mały pacjent. Kolorowe tkaniny, różne faktury i wesołe buzie zabawek Sigikid, wspierają rozwój sensoryczny, emocjonalny, ćwiczą motorykę, uczą ról społecznych i dostrzegania związków przyczynowo - skutkowych. Zabawki - przytulanki, to najlepsi przyjaciele każdego dziecka.

Sigikit – zabawki “First Class for Kids”

Oryginalne wzornictwo, niemiecka jakość, bezpieczeństwo, czyli zabawki “pierwsza klasa dla dziecka”. Projektowane w myśl haseł przewodnich: odkryj swoją wyobraźnię, bądź ciekawym, bądź aktywny, bądź sobą, daj się zainspirować, przytulaj - Sidikid zabawki zyskały miłość dzieci i sympatię rodziców na całym świecie. W naszym sklepie zakupisz zabawki Sidikid odpowiednie dla dziecka w każdym wieku, dedykowane niemowlętom, przedszkolakom, a nawet młodszym uczniom. Zjawiskowe i rozwijające, zaufaj Sigikid.

Produkty powiązane

LALKI SZMACIANE

Ostatnio przeglądane

Producenci