MISIE układanka ubieranka Zobacz większe

MISIE układanka ubieranka - Melissa and Doug

56,90 zł

MD 13770

Dostępność: Oczekiwanie na dostawę

Zabawa polega na układaniu
rodziny miśków z kilku elementów.
Należy dopasować główkę, tułów i nóżki.
Misie można ubrać w piżamkę, w dres,
w czapkę i szalik - odpowiednio do sytuacji.
Ubranka misiów wyglądają jak prawdziwe :)

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Dodatkowo każda główka wyraża inny nastrój - radość, smutek, zmartwienie, zdziwienie,
co może być dla dziecka wspaniałym wprowadzeniem w świat emocji.

W czasie zabawy Maluszek ćwiczy spostrzegawczość
i umiejętność logicznego myślenia oraz poznaje nowe słowa.
Dzięki zabawie dziecko uczy się dobierać strój do pogody.

ZESTAW ZAWIERA :
- 45 elementów (można z nich ułożyć mamę, tatę i synka w 5 różnych strojach).

WYMIARY SKRZYNECZKI: 31 x 15 x 4,5 cm

WIEK: od 3 lat

Zestaw jest nowy, zapakowany w drewnianą skrzyneczkę.

Melissa and Doug - tradycyjne zabawki z współczesnym wdziękiem

Chociaż te współczesne diametralnie różnią się od zabawek nawet i tych, z dzieciństwa naszych dziadków, to idea zabawy i zabawek pozostaje ta sama od wieków- bawić i uczyć. Producenci zabawek nie zaprzepaścili spuścizny przodków i wielu z nich inspiruje się zapomnianymi zabawkami, nadając im nowoczesne szlify. Wiodącym producentem tego typu zabawek jest firma “Melissa and Doug”.

Melissa and Doug – producent zabawek z 30- o letnim stażem

W 1988 roku, dwoje przyjaciół - Melissa i Doug z amerykańskiego miasta Wilton w stanie Connecticut w garażu ojca Douga założyło firmę produkującą zabawki i rozwożąc je pożyczonym autem po wybrzeżu. Para dwudziestolatków, która w biznes włożyła własna oszczędności i ogromny zapał, dziś jest marką znaną na całym świecie. Sukces zawdzięcza spójności życia rodzinnego z pracą, ponieważ para przyjaciół została małżeństwem, dochowała się sześciorga dzieci (Brendon, Ilana, Audrey, Esther, Sydelle, Nate), które są nie tylko inspiracją do tworzenia nowych zabawek, ale również pierwszymi ich testerami. Melissa & Doug zabawki specjalizuje się w produktach ogólnorozwojowych, przeznaczonych dla dzieci we wszystkich kategoriach wiekowych, z nastawieniem na zabawki drewniane. Państwo Bernstein – fani puzzli i układanek, obecnie poszerzyli ofertę o kilka tysięcy różnych produktów, nad których projektami pracuje zespół kreatorów pod wodzą Melissy. Zabawki Melissa and Doug, to pasja i zaangażowanie (plus wymagane certyfikaty bezpieczeństwa), które przełożyły się na sukces firmy.

Dzieci poprzez zabawę z Melissą and Dougiem nauczą się nowych rzeczy

Myśl przewodnia producenta zabawek Melissa and Doug. Stąd w ofercie zabawki, które rozwijają i uczą, nie tracąc pierwotnego przeznaczenia, czyli zabawy i dawania radości. Melissa&Doug zabawki, to rozwijające procesy myślowe puzzle i układanki, usprawniające motorykę klocki, rozwijające wyobraźnię zestawy konstrukcyjne, wspierające zdolności artystyczne zestawy plastyczne, tematyczne (do zabawy w dom, teatr, ogrodnika itp.) i instrumenty muzyczne i wiele innych, dzięki którym Wasz maluch może zyskać ciekawe i radosne dzieciństwo.

Melissa and Doug zabawki – do nabycia w naszym sklepie internetowym.

NAUKA SZNUROWANIA, NAWLEKANIA I UBIERANIA

Ostatnio przeglądane

Producenci