Drewniane maszyny budowlane Zobacz większe

Drewniane maszyny budowlane - Melissa and Doug

87,90 zł

MD 13076

Dostępność: W magazynie

Wspaniały zestaw trzech super maszyn,
w skład którego wchodzą: pomarańczowa koparka,
czerwona ciężarówka oraz zielona betoniarka,
które są zawsze w pełni gotowości
do najcięższych prac budowlanych.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Te pojazdy to z pewnością gratka dla miłośników maszyn budowlanych.
Przyjemne kolory i ciekawe wzornictwo zachęcają do zabawy.

Dodatkową atrakcją jest możliwość rozkładania i składania pojazdów,
poszczególne elementy umieszczone są na palikach
i dzięki temu można tworzyć różne kombinacje,
jakie tylko nasunie Maluchowi wyobraźnia.

WIELOGODZINNA ZABAWA GWARANTOWANA!

ZESTAW ZAWIERA:
- 3 maszyny drogowe: koparkę, ciężarówkę oraz betoniarkę.
WYMIARY OPAKOWANIA: ok. 46 x 11 x 9 cm
WYMIARY KOPARKI: ok. 17 x 9 cm
WYMIARY CIĘŻARÓWKI: 14 x 9 cm
WYMIARY BETONIARKI: 13,5 x 10 cm
WIEK: od 3 lat

Melissa and Doug - tradycyjne zabawki z współczesnym wdziękiem

Chociaż te współczesne diametralnie różnią się od zabawek nawet i tych, z dzieciństwa naszych dziadków, to idea zabawy i zabawek pozostaje ta sama od wieków- bawić i uczyć. Producenci zabawek nie zaprzepaścili spuścizny przodków i wielu z nich inspiruje się zapomnianymi zabawkami, nadając im nowoczesne szlify. Wiodącym producentem tego typu zabawek jest firma “Melissa and Doug”.

Melissa and Doug – producent zabawek z 30- o letnim stażem

W 1988 roku, dwoje przyjaciół - Melissa i Doug z amerykańskiego miasta Wilton w stanie Connecticut w garażu ojca Douga założyło firmę produkującą zabawki i rozwożąc je pożyczonym autem po wybrzeżu. Para dwudziestolatków, która w biznes włożyła własna oszczędności i ogromny zapał, dziś jest marką znaną na całym świecie. Sukces zawdzięcza spójności życia rodzinnego z pracą, ponieważ para przyjaciół została małżeństwem, dochowała się sześciorga dzieci (Brendon, Ilana, Audrey, Esther, Sydelle, Nate), które są nie tylko inspiracją do tworzenia nowych zabawek, ale również pierwszymi ich testerami. Melissa & Doug zabawki specjalizuje się w produktach ogólnorozwojowych, przeznaczonych dla dzieci we wszystkich kategoriach wiekowych, z nastawieniem na zabawki drewniane. Państwo Bernstein – fani puzzli i układanek, obecnie poszerzyli ofertę o kilka tysięcy różnych produktów, nad których projektami pracuje zespół kreatorów pod wodzą Melissy. Zabawki Melissa and Doug, to pasja i zaangażowanie (plus wymagane certyfikaty bezpieczeństwa), które przełożyły się na sukces firmy.

Dzieci poprzez zabawę z Melissą and Dougiem nauczą się nowych rzeczy

Myśl przewodnia producenta zabawek Melissa and Doug. Stąd w ofercie zabawki, które rozwijają i uczą, nie tracąc pierwotnego przeznaczenia, czyli zabawy i dawania radości. Melissa&Doug zabawki, to rozwijające procesy myślowe puzzle i układanki, usprawniające motorykę klocki, rozwijające wyobraźnię zestawy konstrukcyjne, wspierające zdolności artystyczne zestawy plastyczne, tematyczne (do zabawy w dom, teatr, ogrodnika itp.) i instrumenty muzyczne i wiele innych, dzięki którym Wasz maluch może zyskać ciekawe i radosne dzieciństwo.

Melissa and Doug zabawki – do nabycia w naszym sklepie internetowym.

POJAZDY I AKCESORIA

Ostatnio przeglądane

Producenci