ZABAWKI I GRY DO NAUKI NIEMIECKIEGO 

Jest 3 produktów.
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
ZABAWKI I GRY DO NAUKI NIEMIECKIEGO

Zastanawiasz się, czy warto uczyć dziecko języka niemieckiego od najmłodszych lat? Jak najbardziej! Znajomość języka obcego z pewnością będzie przydatna dla niego w dorosłym życiu. Pamiętając o tym, że dziecko uczy się nowych rzeczy najchętniej poprzez zabawę, zaopatrzmy się w gry edukacyjne po niemiecku i kolorowe książeczki z podstawowymi słówkami i zwrotami w tym języku.

Gry edukacyjne w języku niemieckim

Nauka języka niemieckiego od najmłodszych lat pozwoli dziecku rozwinąć procesy poznawcze, a co za tym idzie — będzie znakomitym treningiem dla jego mózgu. Naszym pociechom poznawanie nowych rzeczy przychodzi dużo łatwiej niż nam, dorosłym, i na pewno sprawia znacznie większą przyjemność. Warto zadbać także o różnorodność, aby dziecko nie znudziło się jedną grą czy czytanką.

Nauka niemieckiego dla dzieci

W naszym sklepie z zabawkami edukacyjnymi dostępne są ciekawe zabawki i gry edukacyjne umożliwiające dzieciom naukę czytania po niemiecku. Możesz wybrać na przykład mini książeczkę o przygodach dziewczynki Peggy Diggledey mieszkającej na małej wyspie i uwielbiającej odkrywanie otaczającego ją świata. Wyrusz wraz z nią i swoją pociechą w magiczny świat przygód wnuczki prawdziwego pirata oraz jej przyjaciół — kudłatego psa i papugi Pelle. Książeczka napisana została w języku niemieckim i będzie doskonałą propozycją dla wszystkich maluchów lubiących podróże oraz przygody. Przyszłym chirurgom polegamy grę edukacyjną do nauki niemieckiego odkrywającą tajemnice ludzkiego ciała. Magnetyczna układanka nie tylko pozwoli dziecku poznać podstawowe słówka w obcym języku, ale także rozwinąć jego wyobraźnię oraz zobaczyć poszczególne części ludzkiego ciała. Tę grę możesz zabrać w podróż lub podarować małemu odkrywcy w prezencie w ramach urodzin czy innej, ważnej okazji.

Gry dla dzieci do nauki niemieckiego

Poznawanie nowego języka dzięki zabawie umożliwi dziecku stworzenie pozytywnych skojarzeń z nauką, dzięki którym przyswajanie wiedzy w późniejszych latach będzie dla niego zdecydowanie łatwiejsze. Z pewnością także pomoże mu w przełamywaniu lęku przed mówieniem w obcym języku. Wspólna nauka niemieckiego z dzieckiem będzie możliwością spędzenia czasu razem, a kto wie — może nawet zaowocuje kilkoma nowymi słówkami, których nauczysz się dzięki brzdącowi?

ZABAWKI I GRY DO NAUKI NIEMIECKIEGO