ZABAWKI I GRY DO NAUKI NIEMIECKIEGO

ZESTAW STARTOWY + 5 dysków interaktywna zabawka edukacyjna ZESTAW STARTOWY + 5 dysków interaktywna zabawka edukacyjna 2
Kup do 13, wyślemy dziś
429,00 zł
Zestaw startowy z dyskami to interaktywna dźwiękowa zabawka, pomagająca dzieciom rozwijać wiedzę i słownictwo. Przeznaczona dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Maluch nauczy się alfabetu, liczb, kolorów, zwierząt i przedmiotów, posłucha bajek, muzyki i rymowanek. Urządzenie posiada wgranych 8 języków (angielski, francuski, niemiecki, hiszpański, włoski,...
ZESTAW DYSKÓW 2. zabawka edukacyjna ZESTAW DYSKÓW 2. zabawka edukacyjna 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWKI EDUKACYJNE

ZESTAW DYSKÓW 2. zabawka edukacyjna

Timio
TMD-02E
89,00 zł
Zestaw dysków 1. to rozszerzenie zestawu startowego o 5 dodatkowych dysków, przeznaczone do użytku z interaktywną zabawką edukacyjną TIMIO (sprzedawaną oddzielnie). Z quizami i prawdziwymi dźwiękami dla większej interakcji,  zapewniają dziecku łatwiejszą naukę i więcej przyjemności z zabawy. Zawartość audio na każdym dysku to ok. 30 minut dla każdego...
ZESTAW DYSKÓW 4. zabawka edukacyjna ZESTAW DYSKÓW 4. zabawka edukacyjna 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWKI EDUKACYJNE

ZESTAW DYSKÓW 4. zabawka edukacyjna

Timio
TMD-04E
89,00 zł
Zestaw dysków 4., w którym znajdziecie: Rymowanki cz. 3, Bajki cz. 2, Bajki cz. 3.,Małe owady, Dinozaury. Jest to rozszerzenie zestawu startowego o 5 dodatkowych dysków, przeznaczone do użytku z interaktywną zabawką edukacyjną TIMIO (sprzedawaną oddzielnie). Pięknie ilustrowane dyski są magnetyczne.
ZESTAW DYSKÓW 3. zabawka edukacyjna ZESTAW DYSKÓW 3. zabawka edukacyjna 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWKI EDUKACYJNE

ZESTAW DYSKÓW 3. zabawka edukacyjna

Timio
TMD-03E
89,00 zł
Zestaw dysków 3., w którym znajdziecie: Bajki cz. 1, Czas, Warzywa, Alfabet A-L, Alfabet M-Z. Jest to rozszerzenie zestawu startowego o 5 dodatkowych dysków, przeznaczone do użytku z interaktywną zabawką edukacyjną TIMIO (sprzedawaną oddzielnie).
ZESTAW DYSKÓW 1. zabawka edukacyjna ZESTAW DYSKÓW 1. zabawka edukacyjna 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWKI EDUKACYJNE

ZESTAW DYSKÓW 1. zabawka edukacyjna

Timio
TMD-01E
89,00 zł
Zestaw dysków 1. to rozszerzenie zestawu startowego o 5 dodatkowych dysków, przeznaczone do użytku z interaktywną zabawką edukacyjną TIMIO (sprzedawaną oddzielnie). Z quizami i prawdziwymi dźwiękami dla większej interakcji,  zapewniają dziecku łatwiejszą naukę i więcej przyjemności z zabawy. Zawartość audio na każdym dysku to ok. 30 minut dla każdego...
CIAŁO CZŁOWIEKA magnetyczna układanka CIAŁO CZŁOWIEKA magnetyczna układanka 2
Kup do 13, wyślemy dziś
LEKARZ I ANATOMIA

CIAŁO CZŁOWIEKA magnetyczna układanka

Apli Kids
APLI 18531
84,90 zł
Magnetyczna układanka Ciało Człowiekaumożliwi Twojemu Maluchowi poznanie tajemnic ludzkiego ciała!Zabawka z pewnością przyda się w trakcie pierwszych, domowych lekcji anatomii, a także do nauki języków obcych!
CIAO! AHOJ! HELLO! układanka językowa CIAO! AHOJ! HELLO! układanka językowa 2
Oczekiwanie na dostawę
UKŁADANKI DLA DZIECI

CIAO! AHOJ! HELLO! układanka językowa

Dwie Siostry
DWIE341273
34,90 zł
Wyjątkowa, kolorowa międzykulturowa układanka, dzięki której przywitacie się z całym światem. Jak jest „Cześć!” po hiszpańsku, po arabsku, a jak w języku migowym? Jak przywita was Wietnamka, jak Grek, a jak Nigeryjka? Kto na dzień dobry woła „नमस्ते!”, kto „Բարև!”, a kto „!שלום” i jak to przeczytać? Gdzie może mieszkać Oksana, gdzie Mzuri, a gdzie Mei?...
Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Zastanawiasz się, czy warto uczyć dziecko języka niemieckiego od najmłodszych lat? Jak najbardziej! Znajomość języka obcego z pewnością będzie przydatna dla niego w dorosłym życiu. Pamiętając o tym, że dziecko uczy się nowych rzeczy najchętniej poprzez zabawę, zaopatrzmy się w gry edukacyjne po niemiecku i kolorowe książeczki z podstawowymi słówkami i zwrotami w tym języku.

Gry edukacyjne w języku niemieckim

Nauka języka niemieckiego od najmłodszych lat pozwoli dziecku rozwinąć procesy poznawcze, a co za tym idzie — będzie znakomitym treningiem dla jego mózgu. Naszym pociechom poznawanie nowych rzeczy przychodzi dużo łatwiej niż nam, dorosłym, i na pewno sprawia znacznie większą przyjemność. Warto zadbać także o różnorodność, aby dziecko nie znudziło się jedną grą czy czytanką.

Nauka niemieckiego dla dzieci

W naszym sklepie z zabawkami edukacyjnymi dostępne są ciekawe zabawki i gry edukacyjne umożliwiające dzieciom naukę czytania po niemiecku. Możesz wybrać na przykład mini książeczkę o przygodach dziewczynki Peggy Diggledey mieszkającej na małej wyspie i uwielbiającej odkrywanie otaczającego ją świata. Wyrusz wraz z nią i swoją pociechą w magiczny świat przygód wnuczki prawdziwego pirata oraz jej przyjaciół — kudłatego psa i papugi Pelle. Książeczka napisana została w języku niemieckim i będzie doskonałą propozycją dla wszystkich maluchów lubiących podróże oraz przygody. Przyszłym chirurgom polegamy grę edukacyjną do nauki niemieckiego odkrywającą tajemnice ludzkiego ciała. Magnetyczna układanka nie tylko pozwoli dziecku poznać podstawowe słówka w obcym języku, ale także rozwinąć jego wyobraźnię oraz zobaczyć poszczególne części ludzkiego ciała. Tę grę możesz zabrać w podróż lub podarować małemu odkrywcy w prezencie w ramach urodzin czy innej, ważnej okazji.

Gry dla dzieci do nauki niemieckiego

Poznawanie nowego języka dzięki zabawie umożliwi dziecku stworzenie pozytywnych skojarzeń z nauką, dzięki którym przyswajanie wiedzy w późniejszych latach będzie dla niego zdecydowanie łatwiejsze. Z pewnością także pomoże mu w przełamywaniu lęku przed mówieniem w obcym języku. Wspólna nauka niemieckiego z dzieckiem będzie możliwością spędzenia czasu razem, a kto wie — może nawet zaowocuje kilkoma nowymi słówkami, których nauczysz się dzięki brzdącowi?

Produkt dodany do listy życzeń