Zabawki od 12 lat 

Jest 20 produktów.
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Zabawki od 12 lat

Wybór idealnej zabawki dla 12-latka nie jest wcale tak prostym zadaniem, jak mogłoby się w pierwszej chwili wydawać. Przecież jeszcze nie tak dawno Twój ukochany brzdąc biegał beztrosko z ukochanym pluszakiem pod pachą; dziś jednak jest już prawie dorosły i preferuje inne zabawki — zwłaszcza takie, które umożliwią mu wykazanie się kreatywnością i stworzenie czegoś nowego. Zabawka dla dziecka (12 lat) musi być dopasowana do jego zainteresowań, ale także umiejętności oraz określonego etapu rozwoju. Jeśli nie masz pomysłu na prezent dla swojego dziecka lub nie potrafisz zdecydować, jaka zabawka byłaby dla niego najlepsza, to skorzystaj z szeregu inspiracji, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Dzięki pogrupowaniu zabawek według określonych kategorii wiekowych wybór tej idealnej dla Twojego dziecka będzie znacznie prostszy i szybszy.

Jaka zabawka dla dziecka od 12 lat będzie najlepsza?

Mimo że nasz dwunastolatek uważa się już za osobę dorosłą, to jeszcze nie najlepsza pora, aby przestać kupować mu zabawki. O ile pluszak raczej nie zrobi na nim wrażenia, o tyle różnego rodzaju zabawki edukacyjne, takie jak łamigłówki, gry logiczne i edukacyjne pobudzą jego ciekawość świata oraz zaintrygują do poznawania nowych tematów. Tego typu rozrywka ma także tę zaletę, że będzie rozwijać u nastolatka umiejętność logicznego myślenia, uczyć go skupienia, cierpliwości i dążenia do ukończenia wyznaczonego celu. Liczne propozycje zabawek dla 12-latków znajdujących się w naszym sklepie internetowym z zabawkami Edukatorek umożliwi Ci dopasowanie ich do indywidualnych preferencji oraz potrzeb Twojego dziecka.

Prezent dla 12-letniego dziecka — jaki będzie najlepszy?

Dwunasty rok życia to czas, w którym nasze dziecko powoli przestaje być maluszkiem. Dziecko w tym wieku chce się jak najbardziej usamodzielnić i uniezależnić od otoczenia — również od rodziców, którzy jeszcze chwilę temu byli dla niego całym światem. Dwunastolatek chce być traktowany jako dorosły, który odpowiedzialny jest za swoje czyny. Nie potrzebuje ciągłych uwag, że robi coś nieodpowiedniego. Musi popełniać swoje własne błędy, aby na nich się uczyć i z nich wyciągać wnioski na przyszłość. To całkowicie normalny proces w rozwoju, który należy ze spokojem obserwować, a przede wszystkim zaakceptować. Dziecku na każdym etapie życia — również, a może przede wszystkim, nastoletnim — potrzebne jest wsparcie i zrozumienie ze strony rodziców, ale także właściwa z nimi relacja, którą buduje się na przykład przez wspólne spędzanie czasu. Aby czas ten upływał w miłej i przyjemnej atmosferze, zachęcamy do zakupu zabawek dla 12-latka, które pozwolą mu nauczyć się nowych rzeczy i sprawią, że czas spędzony z rodzicami będzie dla niego wartościowy. Z naszego sklepu internetowego z zabawkami dla dzieci możesz wybrać na przykład:

  • tekturową grę edukacyjną pozwalającą poszerzyć wiedzę na temat ludzkiego ciała i zrozumieć funkcjonowanie organizmu (podczas rozgrywek dwunastolatek będzie ćwiczył spostrzegawczość i koncentrację),
  • zestaw artystyczny Dzika przyroda, w którym wspólnie składać będziecie arkusze zgodnie z załączoną instrukcją, aby powstały obrazy (zabawka będzie idealna dla nastoletnich artystów, którzy uwielbiają tworzyć i składać),
  • tekturowe mini puzzle w zakręcanej menzurce od hiszpańskiej marki Londji uczące cierpliwości i spostrzegawczości oraz rozwijające wyobraźnię i koordynację wzrokowo-ruchową (w naszym sklepie znajdziesz dwa wzory: zamek oraz piramidy).

Zabawki dla dzieci (12 lat) dostępne w ofercie sklepu Edukatorek

Szukasz zabawki dla swojej 12-letniej pociechy, która jednocześnie zastąpi jej ekran komputera czy telefonu, wpłynie na jej edukację oraz pozwoli spędzić czas, robiąc coś pożytecznego? Już teraz zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego Edukatorek. Szeroka oferta zabawek dla dwunastolatków pozwoli dopasować tę jedną, wymarzoną, dopasowaną do aktualnych upodobań Twojego dziecka. W naszym asortymencie znajdziesz między innymi:

  • ćwiczenia ortograficzne i matematyczne,
  • zestawy artystyczne i kreatywne,
  • zestawy do tworzenia biżuterii,
  • albumy do kolorowania,
  • gry edukacyjne.

Wszystkie zabawki dla 12-letnich dzieci znajdujące się w naszym sklepie to starannie wyselekcjonowane akcesoria dbające o właściwy rozwój Twojego nastolatka. Produkty dostępne w asortymencie Edukatorka zostały stworzone przez światowych producentów akcesoriów i zabawek dziecięcych. Każdego dnia dbają oni o to, aby zabawki były bezpieczne dla dzieci, a także wykonane z trwałych materiałów, których nie można zniszczyć czy uszkodzić. Pasja firm, z którymi współpracujemy, a także chęć zadowolenia zarówno dzieci, jak i wymagających rodziców przekłada się na to, że są one jednymi z najpopularniejszych na świecie. Ich zaufanie zdobyło już wielu rodziców. Mamy nadzieję, że Twoje również.

Zabawki od 12 lat