PRZYTULANKI 

Jest 910 produktów.
Pokazuje 1 - 60 z 910 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 910 elementów
PRZYTULANKI

Przytulanki dla niemowląt to zabawki, które towarzyszą najmłodszym już od ich pierwszych chwil na tym świecie. Miękkie i przyjazne maskotki są zawsze w zasięgu wzroku dzieci i dają im poczucie bezpieczeństwa. W tej kategorii znajdziesz przytulanki do spania dla niemowląt, które staną się najlepszymi przyjaciółmi maluszków i zadbają nie tylko o ich bezpieczeństwo, ale również prawidłowy rozwój. Edukatorek – sklep z zabawkami edukacyjnymi.

Przytulanki dla niemowląt – zabawki o dużym znaczeniu

Na pierwszy rzut oka może to nie wydawać się oczywiste, ale pierwsza przytulanka dla niemowlaka odgrywa ogromną rolę w życiu malucha. Mowa tutaj oczywiście o rozwoju emocjonalnym dziecka, a także ruchowym.

Przytulanki dla niemowlaków zapewniają dzieciom bezpieczeństwo i poczucie, że nie są same. Dzieci lubią czuć, gdy ktoś jest obok – zwłaszcza w pierwszych chwilach życia. Z doświadczenia wiemy (i Ty zapewne też), że czasem zachodzi potrzeba zostawienia maluszka na chwilę w łóżeczku, gniazdku czy też na macie edukacyjnej.

Aby dziecko nie czuło się samotne, warto postawić na przytulanki sensoryczne dla niemowlaków, czyli maskotki, które maluszek będzie mógł dotknąć i złapać, a te przy okazji wydadzą dźwięk. Takie zabawki niosą ze sobą wiele korzyści – po pierwsze uspokoją dziecko, a po drugie będą stymulować zmysł słuchu oraz motorykę małą, co jest doskonałym treningiem ogólnorozwojowym.

Przytulanka do spania dla niemowlaka, czyli najlepszy przyjaciel maluszka

Z pewnością każdy z nas pamięta, że za dzieciaka miał swoją jedną ulubioną maskotkę. Właśnie dlatego najlepsza przytulanka dla niemowlaka to taka, którą wręcz pokocha od pierwszego wejrzenia i będzie mu towarzyszyła niemal każdego dnia, gdziekolwiek aktualnie będzie przebywał. Dzieciaki nawiązują w pewnym sensie więzi emocjonalne ze swoimi ulubionymi pluszakami, co jest nie tylko urocze, ale także ma ogromne znaczenie dla prawidłowego rozwoju naszych najmłodszych. Ponadto słodki króliczek, myszka, piesek czy lalka przytulanka dla niemowlaka może być niezwykle pomocna, gdy brzdąc zacznie płakać lub będzie miał problemy z zasypianiem. Zadbaj o komfort swojego szkraba i zapewnij mu poczucie bezpieczeństwa w przytulny sposób!

Przytulanki do spania i nie tylko – oferta Edukatorka

Przytulanka dla noworodka musi być przede wszystkim miękka. Nie może posiadać żadnych ostrych krawędzi i elementów, które mogłyby wyrządzić szkodę na delikatnym ciele maluszka. W naszej ofercie znajdziesz przytulanki dla niemowlaków wykonane z trwałych materiałów, które jednocześnie są bardzo delikatne i przyjemne w dotyku. Oferowane zabawki doskonale sprawdzają się do spania, a także w czasie codziennych zabaw dla nieco starszych dzieci, które świadomie wyciągają rączki po swoją ulubioną przytulankę. Delikatne maskotki występują w różnych odsłonach kolorystycznych, a także kształtach (zwierzątka, owoce, warzywa).

Sprawdź pełną ofertę i zobacz, jaka będzie najlepsza przytulanka dla niemowlaka i Twojej pociechy. Zapraszamy i życzymy udanych zakupów!

PRZYTULANKI